• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrodnictwo - import-eksport

Wyniki dla

Ogrodnictwo - import-eksport - Import eksport

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

 3. CEDAR CENTRE DE DÉVELOPPEMENT ET D'ANIMATION RURALE

  Szwajcaria

 4. POL-REX PARASOLE OGRODOWE IMPORT I DYSTRYBUCJA

  Polska

  POL-REX jest importerem parasoli, altan oraz mebli ogrodowych z: Włoch, Belgii oraz Hiszpanii. Firma nasza działa na polskim rynku już od 1986 r. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na imporcie i dystrybucji parasoli, stopniowo dołączając do nich i inne wyroby do ogrodów, kawiarni, restauracji, hoteli i SPA. Firma POL-REX jest: -pierwszym i głównym importerem na rynek polski innowacyjnych parasoli ogrodowych oraz płacht przeciwsłonecznych belgijskiej firmy UMBROSA -autoryzowanym przedstawicielem oraz pierwszym i generalnym dystrybutorem na polskim rynku wysokiej jakości belgijskich parasoli PROSTOR -autoryzowanym przedstawicielem oraz pierwszym i generalnym dystrybutorem na polskim rynku wysokiej jakości belgijskich pergoli i altan BRUSTOR -pierwszym i głównym dystrybutorem ogrodowych parasoli modułowych FLEXY -głównym importerem na rynek polski altan, parasoli oraz łóżek ogrodowych wyprodukowanych w Hiszpanii i Portugalii -importerem parasoli ogrodowych wyprodukowanych w 100% we Włoszech Dlaczego warto z nami współpracować? Poza wieloletnim doświadczeniem staramy się oferować profesjonalną pomoc w zakresie wyboru rozwiązań przeciwsłonecznych. Nasi eksperci profesjonalnie doradzą potrzebne rozwiązanie oraz zaoferują propozycje, które mieszczą się w Państwa budżecie, jednocześnie oferując najwyższą jakość produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości > 604 965 797 lub pod nasz adres E-mail.

 5. GOSPODARSTWO RODZINNE SADOWNICZE DAMIAN SZYMCZAK

  Polska

  Gospodarstwo Rodzinne Sadownicze. Nasze gospodarstwo znajduje się w zagłębiu Grójeckim zajęło się sadownictwem 30 lat temu, od tamtej pory bardzo się rozwinęło i nadal inwestujemy w nowe technologie aby produkować ładniejsze i zdrowsze owoce. Posiadamy bazę przechowalniczą na 1500 ton jabłek, które przechowywane są w chłodniach ULO, więc w każdym momencie sprzedaży posiadamy świeże owoce o odpowiedniej trwałości i jędrności.Ponadto produkujemy około 80 ton czereśni które posiadają odpowiednią twardość i smak. Owoce czereśni dla każdego klienta możemy zapakować wedle uznania i schłodzić w chłodniach.Wszystkie owoce produkujemy metodą Integrowanej Produkcji więc w naszych sadach nie ma obaw że owoce które nadają się do spożycia posiadają resztki pestycydów czy metali ciężkich. W naszej ofercie posiadamy; Jabłka; Alwa, Gala, Gloster, Golden Delicious, Idared, Jonagold, Jonagored, Ligol, Lobo, Paulared, Piros, Szampion, Jonaprince Czereśnie; Kordia, Poznańska, Regina, Summite

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO

  Włochy

  Firma Deus s.r.l. została stworzona w 2009 r. przez jej założyciela i wyłącznego administratora, Francesco Varone, który mimo swojego młodego wieku, zdołał rozbudować przedsiębiorstwo znaczące w branży owoców i warzyw z Kalabrii.

 2. BYLINY-SWIERK

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji bylin, traw ozdobnych, paproci ogrodowych oraz ziół w pojemnikach. Szczycimy się bylinami nietuzinkowymi, mniej znanymi, lecz równie cennymi; odmianami bylin niskich i wysokich na różne stanowiska - od słonecznych do zacienionych. Oferujemy je do każdego rodzaju ogrodu, od kameralnego poprzez duże założenia parkowe po zielone dachy. Nasza szkółka została dwukrotnie uhonorowana złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 3. PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL

  Holandia

 4. MARTJIM FRESH PRODUCE

  Francja

 5. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Hiszpania

 1. TRUFAZERO

  Hiszpania

 2. SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN

  Holandia

 1. GALEYA

  Białoruś

 2. HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L.

  Hiszpania

 3. PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY

  Turcja

 4. S.E.P.O. SPA

  Włochy

 5. O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE

  Ukraina

 6. GROSHOP SARL

  Szwajcaria

 7. TRADEVEGETAUX

  Szwajcaria

 8. FOUR SEASONS QUALITY

  Holandia

 1. GARDEN CLUB

  Ukraina

 2. AGRIDEMUR MARKETING S.L.

  Hiszpania

 3. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litwa

 4. GRUPPO MADDALO

  Włochy

 5. L.MAMPAY & ZONEN

  Belgia

 6. GRAND WAYS

  Kazachstan

 7. AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA

  Portugalia

 8. GREEN-RICH

  Ukraina

 9. HORTIBALANEGRA

  Hiszpania

 10. AGROMAIS CRL

  Portugalia

Filtry

Wyniki dla

Ogrodnictwo - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

7405 przedsiębiorstwa