• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ogrodnictwo - import-eksport

Wyniki dla

Ogrodnictwo - import-eksport - Import eksport

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRSNICA VRHPOLJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - import-eksport, Szkółki hodowlane i leśne, prace przeszczepowe, winogrono winne, szczepy, grafted vine shoots, sadzonki, sadzonki winorośli, i Vine plants. Ma siedzibę w Vipava, Słowenia.

 3. POL-REX PARASOLE OGRODOWE IMPORT I DYSTRYBUCJA

  Polska

  Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem wysokiej jakości parasoli ogrodowych oraz mebli ogrodowych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem belgijskich marek Prostor i Umbrosa oraz importerem parasoli z trzech czołowych fabryk włoskich, na czele z największym naszym dostawcą firmą Scolaro. Parasol najlepszym nośnikiem reklamy! W ofercie posiadamy również wysokiej klasy parasole reklamowe, z możliwością wykonania nadruków. M.in.: Pierre Cardin, Knirps, Bugatti, FARE, Pertegaz, Bisetti etc. Firma nasza działa na polskim rynku od 1986 roku. Stoi za nami profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas produktów. Parasole ogrodowe oraz meble ogrodowe są w 100% wyprodukowane w europejskich fabrykach.

 4. GOSPODARSTWO RODZINNE SADOWNICZE DAMIAN SZYMCZAK

  Polska

  Gospodarstwo Rodzinne Sadownicze. Nasze gospodarstwo znajduje się w zagłębiu Grójeckim zajęło się sadownictwem 30 lat temu, od tamtej pory bardzo się rozwinęło i nadal inwestujemy w nowe technologie aby produkować ładniejsze i zdrowsze owoce. Posiadamy bazę przechowalniczą na 1500 ton jabłek, które przechowywane są w chłodniach ULO, więc w każdym momencie sprzedaży posiadamy świeże owoce o odpowiedniej trwałości i jędrności.Ponadto produkujemy około 80 ton czereśni które posiadają odpowiednią twardość i smak. Owoce czereśni dla każdego klienta możemy zapakować wedle uznania i schłodzić w chłodniach.Wszystkie owoce produkujemy metodą Integrowanej Produkcji więc w naszych sadach nie ma obaw że owoce które nadają się do spożycia posiadają resztki pestycydów czy metali ciężkich. W naszej ofercie posiadamy; Jabłka; Alwa, Gala, Gloster, Golden Delicious, Idared, Jonagold, Jonagored, Ligol, Lobo, Paulared, Piros, Szampion, Jonaprince Czereśnie; Kordia, Poznańska, Regina, Summite

 5. DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO

  Włochy

  Firma Deus s.r.l. została stworzona w 2009 r. przez jej założyciela i wyłącznego administratora, Francesco Varone, który mimo swojego młodego wieku, zdołał rozbudować przedsiębiorstwo znaczące w branży owoców i warzyw z Kalabrii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BYLINY-SWIERK

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji bylin, traw ozdobnych, paproci ogrodowych oraz ziół w pojemnikach. Szczycimy się bylinami nietuzinkowymi, mniej znanymi, lecz równie cennymi; odmianami bylin niskich i wysokich na różne stanowiska - od słonecznych do zacienionych. Oferujemy je do każdego rodzaju ogrodu, od kameralnego poprzez duże założenia parkowe po zielone dachy. Nasza szkółka została dwukrotnie uhonorowana złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 2. MARTJIM FRESH PRODUCE

  Francja

  Firma MARTJIM FRESH PRODUCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w Etampes, Francja.

 3. PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy do ważenia przemysłowego, i systemy do przycinania. Ma siedzibę w Bleiswijk, Holandia.

 4. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Hiszpania

  Firma COSTIÑA ORGÁNICA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, kora do mulczowania, Uprawa doniczkowa - artykuły, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, i Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej. Ma siedzibę w O Pino (a Coruña), Hiszpania.

 5. TRUFAZERO

  Hiszpania

  Firma TRUFAZERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach trufle, i ser z truflami. Ma siedzibę w Cifuentes-Guadalajara, Hiszpania.

 1. SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN

  Holandia

  Firma SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach palisady. Ma siedzibę w Eindhoven, Holandia.

 2. GALEYA

  Białoruś

  Firma GALEYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach systemy oświetleniowe dla ogrodnictwa. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L.

  Hiszpania

  Firma HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w Sanchonuño, Hiszpania.

 2. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litwa

  Firma SEKLOS AGRICULTURAL JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, Nawozy i środki ulepszające glebę, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 3. S.E.P.O. SPA

  Włochy

  Firma S.E.P.O. SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - import-eksport, Ogrodnictwo - import-eksport, eksport owoców, warzywa świeże, i Fresh fruits and vegetables. Ma siedzibę w Revello, Włochy.

 4. ADOMEX

  Holandia

  Firma ADOMEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach artykuły bożonarodzeniowe, i artykuły dla florystek. Ma siedzibę w Uithoorn, Holandia.

 5. HAGEBUTIKKEN AS

  Norwegia

  Firma HAGEBUTIKKEN AS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach AKCESORIA ogrodowe. Ma siedzibę w Vangsnes, Norwegia.

 6. O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE

  Ukraina

  Firma O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach produkty dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt, i mączki spożywcze zwierzęce. Ma siedzibę w Vinnitsa, Ukraina.

 7. ARCTIC TUNNEL

  Norwegia

  Firma ARCTIC TUNNEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach budowa tuneli. Ma siedzibę w Vangsnes, Norwegia.

 8. KAKOGIANNAKIS NURSERIES

  Grecja

  Firma KAKOGIANNAKIS NURSERIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ozdobne, owoce cytrusowe, drzewo oliwne, i architektura przyrody. Ma siedzibę w Rethimno, Grecja.

 1. GROSHOP SARL

  Szwajcaria

  Firma GROSHOP SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w Moudon, Szwajcaria.

 2. AGRIDEMUR MARKETING S.L.

  Hiszpania

  Firma AGRIDEMUR MARKETING S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach szpinak, Import eksport świeżych produktów transport, i sałatki. Ma siedzibę w Torre Pacheco, Hiszpania.

 3. GARDEN CLUB

  Ukraina

  Firma GARDEN CLUB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w Rivne, Ukraina.

 4. PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w Arnavutkoy, Turcja.

 5. TRADEVEGETAUX

  Szwajcaria

  Firma TRADEVEGETAUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ozdobne na zewnątrz, krzewy na żywopłot, i drzewa. Ma siedzibę w Martigny, Szwajcaria.

 6. FOUR SEASONS QUALITY

  Holandia

  Firma FOUR SEASONS QUALITY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w De Kwakel, Holandia.

 7. LECHUGAS

  Hiszpania

  Firma LECHUGAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach sałata. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 8. AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA

  Portugalia

  Firma AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Ogrodnictwo - import-eksport, Fruit and vegetable trade, Produkcja rolna, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Ogrodnictwo - import-eksport. Ma siedzibę w Riachos, Torres Novas, Portugalia.

 9. GRUPPO MADDALO

  Włochy

  Firma GRUPPO MADDALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach rukola. Ma siedzibę w Bellizzi, Włochy.

 10. GREEN-RICH

  Ukraina

  Firma GREEN-RICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach kora drewniana, i ziemia i substraty. Ma siedzibę w Ровно, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ogrodnictwo - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

7113 Przedsiębiorstwa