• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odlewnie artystyczne

Wyniki dla

Odlewnie artystyczne - Import eksport

 1. INOXYDA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Inoxyda jest odlewnią piaskową elementów technicznych o dużych wymiarach (5m x 5m – 50 Ton) ze stopów odpornych na korozję: brązalu lub brązu. Inoxyda wykonuje stopy znormalizowane, jak też specyficzne brązale: Inoxyda 53H / 3P: elementy odlewane, Inoxyda 53 AMA: aplikacje niemagnetyczne-Inoxyda 154: wysoka odporność. Doświadczenie firmy Inoxyda w dziedzinie elementów o dużych wymiarach powala wykonywać wszystkie elementy techniczne do armatur, pomp, turbin, itd.

 2. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Odlewnia SRI, zlokalizowana w Commentry, produkuje kompletne części dla wszystkich sektorów działalności w samoutwardzalnym odlewaniu piasku w czystej miedzi, w miedzi o utwardzanej strukturalnie miedzi-alminium, w brązach cynowych, brązach ołowiowych, mosiądzach HR. Saint Rémy Industrie (SRI) ma zintegrowany warsztat obróbki w ciągłej ewolucji. Pozwala on oferować produkty całkowicie wykończone i sprawdzone, co sprawia, że nasi klienci mają tylko jednego rozmówcę w sprawie jednego artykułu

 3. COMERCIAL DE FUNDICIONES GALIPORT

  Hiszpania

  Comercial de Fundiciones Galiport S.L.U. jest firmą zajmującą się rzemiosłem i produkcją elementów według unikatowych projektów. Chodzi o produkty odlewane ze szlachetnych materiałów, takich jak żelazo, aluminium, brąz, srebro, złoto i żywica. Produkty te są elegancko wykończone, dopracowane i opatrzone indywidualnymi cechami.

 4. FOND-REC SNC DI RECULIANI A. E C.

  Włochy

  Fond-Rec jest odlewnią artystyczną wytwarzającą elementy do lamp mosiężnych. Obecnie oferuje kolekcję cechującą się stylem klasycznym i nowoczesnym o niezwykle atrakcyjnym stosunku jakości do ceny. Oprócz produkcji elementów do lamp artystycznych z mosiądzu, Fond-Rec dokonuje w ramach podwykonawstwa formowania pod ciśnieniem wyrobów z mosiądzu do spawania (szczypce do spawarek i końcówki), zaworów do wody i gazu oraz pomp samozasysających.

 5. FUNDIRMETAL AMANDO SL

  Hiszpania

  Firma FUNDIRMETAL AMANDO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo, kowalstwo, rzeźbiarstwo w brązie, i wyposażenie miejskie. Ma siedzibę w Alcantarilla-Murcia, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANDREW WEBB

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANDREW WEBB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, Kowalstwo artystyczne, obróbka metali, Rzeźby, i Kowalstwo artystyczne. Ma siedzibę w West Sussex, Zjednoczone Królestwo.

 2. CASTING HOUSE

  Belgia

  Firma CASTING HOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo - wyroby, Antyki i antykwariaty, Zamki, zasuwy i klucze, Żeliwo - wyroby, Antyki i antykwariaty, Zamki, zasuwy i klucze, i mikrofuzja metodą traconego wosku. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. URBAN CASTING

  Turcja

  Firma URBAN CASTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo - wyroby, Żeliwo - wyroby, włazy, i kamienie naturalne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. KURAL DÖKÜM

  Turcja

  Firma KURAL DÖKÜM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach meble metalowe na zewnątrz, urządzenia oświetleniowe zewnętrzne i ogrodowe, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, i FONTANNY ogrodowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. FONDERIE RENOUARD

  Francja

  Firma FONDERIE RENOUARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, Odlewnie artystyczne, odlewnictwo precyzyjne, Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, i wyroby odlewnicze artystyczne i dekoracyjne. Ma siedzibę w Heric, Francja.

 1. FONDERIE VINCENT

  Francja

  Firma FONDERIE VINCENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Odlewnie artystyczne, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Metal processing, i Odlewnie artystyczne. Ma siedzibę w Brignais, Francja.

 2. SOCIETE NOUVELLE FODOR

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE FODOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Odlewnie artystyczne, i ślusarstwo w stylu art déco. Ma siedzibę w Port-Sur-Saone, Francja.

 1. ATELIER D'ART ERIC KLEIN

  Francja

  Firma ATELIER D'ART ERIC KLEIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Ma siedzibę w Nieulle Sur Seudre, Francja.

 2. MASSARD

  Luksemburg

  Firma MASSARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, Żeliwo - wyroby, Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia, wyroby ślusarskie ze stali nierdzewnej, Steel construction, i Żeliwo - wyroby. Ma siedzibę w Kayl, Luksemburg.

 3. ART & TECHNIQUE SPRL

  Belgia

  Firma ART & TECHNIQUE SPRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Odlewnie artystyczne, reprodukcje artystyczne, reprodukcja rysunków, i reprodukcje artystyczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. FONDERIE D'ART PHILIPPE MACHERET

  Francja

  Firma FONDERIE D'ART PHILIPPE MACHERET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Odlewnie artystyczne, Odlewnia brązu, i dekoracja. Ma siedzibę w Montfort-Le-Gesnois, Francja.

 5. FONDERIE DE BRONZE ET ART LAMBERT

  Francja

  Firma FONDERIE DE BRONZE ET ART LAMBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Odlewnia brązu, Odlewnie artystyczne, i części odlewane. Ma siedzibę w Luxeuil-Les-Bains, Francja.

 6. FONDERIE DE BRONZE LAURAGAISE

  Francja

  Firma FONDERIE DE BRONZE LAURAGAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Odlewnie artystyczne, Odlewnia brązu, produkcja mebli, i rzeźbiarstwo w brązie. Ma siedzibę w Blan, Francja.

 7. BRONCES FERNANDO EGEA MUÑOZ

  Hiszpania

  Firma BRONCES FERNANDO EGEA MUÑOZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie z pręta stali i metali, i palniki do kuchenek. Ma siedzibę w Lucena, Hiszpania.

 8. KUNSTGIESSEREI CHRISTOPH PASCH

  Niemcy

  Firma KUNSTGIESSEREI CHRISTOPH PASCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Miedź i stopy miedzi, Odlewnie artystyczne, Stal, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Miedź i stopy miedzi, i Odlewnie artystyczne. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

 1. WB WHITE FOUNDRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WB WHITE FOUNDRY, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Rury żeliwne, Odlewnie artystyczne, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Rury żeliwne. Ma siedzibę w Brighouse, Zjednoczone Królestwo.

 2. FONDERIE EMILE GODARD

  Francja

  Firma FONDERIE EMILE GODARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Medale i odznaki, drobne prace renowacyjne, manufacturer of statues and sculptures, i Medale i odznaki. Ma siedzibę w Bagneux, Francja.

 3. KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KUNSTGIESSEREI STRASSACKER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, aluminium, artistic foundries, Brąz, i przedmioty sakralne. Ma siedzibę w Süssen, Niemcy.

 4. P.W. AL-POL

  Polska

  Firma P.W. AL-POL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Ozdoby ogrodowe, lampy, odlewy piaskowe z metali kolorowych, Ozdoby ogrodowe, i odlewnia stopów. Ma siedzibę w Bydgoszcz, Polska.

 5. MBU METAL

  Turcja

  Firma MBU METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Ma siedzibę w Sanliurfa, Turcja.

 6. FUNDICIÓN HERMANOS OLIVA

  Hiszpania

  Firma FUNDICIÓN HERMANOS OLIVA, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Huty aluminium, Huty aluminium, lost-wax castings, miedź, i brąz. Ma siedzibę w San Ginés-Alcantarilla-Murcia, Hiszpania.

 7. A.I.D.A. ACCADEMIA ITALIANA DELLE ARTI S.A.S. DI BRIGITTE REBELEIN & C.

  Włochy

  Firma A.I.D.A. ACCADEMIA ITALIANA DELLE ARTI S.A.S. DI BRIGITTE REBELEIN & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, i Odlewnie artystyczne. Ma siedzibę w Calvizzano, Włochy.

 8. A. SCHRÖDER & SÖHNE GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Firma A. SCHRÖDER & SÖHNE GMBH U. CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Odlewnie artystyczne, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Odlewnie artystyczne. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 9. PERINCIOLI ALESSANDRO & FIGLIO

  Włochy

  Firma PERINCIOLI ALESSANDRO & FIGLIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dzwony - odlewnie. Jest również obecna w dziedzinach Odlewnie artystyczne, Kowalstwo artystyczne, Odlewnie artystyczne, i Kowalstwo artystyczne. Ma siedzibę w Quarona, Włochy.

 10. TEZEL DÖKÜM BURSA

  Turcja

  Firma TEZEL DÖKÜM BURSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie piaskowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo