• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odkurzacze przemysłowe

Wyniki dla

Odkurzacze przemysłowe - Import eksport

 1. ASPUR AIR SOLUTIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 25-letniemu know-how w dziedzinie doradztwa i rozwoju technicznego oraz własnym patentom, oferujemy szeroką wiedzę w zakresie doradztwa i projektowania urządzeń i systemów wentylacyjnych. Nasi klienci należą do niemal wszystkich obszarów produkcyjnych, ale także do sektora usług i handlu. Zaopatrujemy takie branże jak budowa maszyn, przemysł motoryzacyjny i jego dostawców, przemysł farmaceutyczny, chemiczny, producentów żywności i wiele innych. Z przyjemnością zaliczymy Państwa do grona naszych klientów i czekamy na zapytanie o ofertę.

 2. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Odkurzacze przemysłowe, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Diemoz, Francja.

 3. R&S PAPIERVERARBEITUNGS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma R&S PAPIERVERARBEITUNGS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie budynków, filtry do kurzu, akcesoria do odkurzaczy, System filtracyjny HEPA, Czyszczenie budynków, i uniwersalny odkurzacz do użytku domowego. Ma siedzibę w Sessenhausen, Niemcy.

 4. ESTA APPARATEBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESTA APPARATEBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 5. AIGNER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AIGNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAKO GMBH

  Niemcy

  Hako jest jednym wiodącym międzynarodowych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących oraz dostawcą doskonałych usług w zakresie czyszczenia i techniki komunalnej. Z siedzibą i głównym zakładem w Bad Oldesloe, Hako posiada również zakłady produkcyjne w innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Polsce i USA. Ponad 2000 pracowników na całym świecie generuje roczną sprzedaż w wysokości ok. 440 milionów Euro w ponad 60 krajach. Nasze maszyny są idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie profesjonalnego czyszczenia i techniki komunalnej – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, odpowiednim akcesoriom i usługom, takim jak szeroka gama alternatywnych opcji wyposażenia i zaopatrzenia. Użytkownik jest w centrum naszej uwagi. Dlatego, opracowując nasze maszyny kładziemy szczególny nacisk na ich ergonomiczną konstrukcję i inteligentne szczegóły pozwalające zwiększyć wydajność pracy. Oferujemy rozwiązania, które dokładnie pasują: do każdego zadania, do każdego klienta, w każdym momencie.

 2. NIKOS JANUSZ KASSA

  Polska

  Prowadzimy przedsiębiorstwo internetowe Nikos nieprzerwanie od 2007 roku. Jego placówka zlokalizowana jest w Zielonej Górze. Firma Janusza Kassy skupia się na sprzedaży wymiennych worków jednorazowych oraz wielokrotnych i filtrów do odkurzaczy przemysłowych. Prezentowane przez nas worki NIKOSbags stają się coraz bardziej popularne na polskim rynku. Ich użycie przyczynia się do wyłapywania ciężkich rodzajów płynów. Zaliczają się do tego pyły gipsowe i betonowe. Standardowe papierowe worki nie radzą sobie z tym zadaniem, gdyż szybko tracą swoje możliwości i grożą rozerwaniem. Do produkcji worków została zastosowana włóknina najnowszego rodzaju, która sprawia, że efekt znacznej utraty ciągu siły odkurzaczy przy zapełnieniu się worka jest zneutralizowany. Co więcej, zostały użyte także materiały filtrujące, zamki i kleje czołowych europejskich producentów. Dzięki temu możemy zapewnić gwarancję wysokiego standardu. Sprzedawane przez naszą firmę worki charakteryzuje nie tylko wysoki stopień filtracji i zaawansowany technologicznie materiał, ale również wytrzymałość na rozerwanie. Oferta sprzedażowa to również filtry poliestrowe i papierowe do różnego rodzaju odkurzaczy. Worki sprzedajemy detalicznie i hurtowo. Przyjmujemy również zlecenia na wykonywanie indywidualnych partii pod zamówienie. Oferta firmy Nikos to ponad 1500 towarów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia współpracy.

 3. DEBUS DRUCKLUFT-VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DEBUS Druckluft-Vacuumtechnik GmbH to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 40-letnią historią. Cały czas jesteśmy wierni naszym wartościom, z których jesteśmy świadomi jako firma rodzinna. Nasza firma i nasze produkty zyskały i nadal cieszą się wysoką reputacją. Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim pracownikom firmy, jak również naszym klientom, partnerom i dostawcom, którzy pozytywnie wpłynęli na pełen sukcesów rozwój naszej firmy. Człowiek jako wartość nadrzędna stoi zawsze w centrum działalności firmy DEBUS Druckluft- Vakuumtechnik GmbH, dlatego też nasze myśli i działania cechuje wzajemne zaufanie i szacunek. Od momentu powstania firmy w 1976 roku wartości te są realizowane i wyrażają się przede wszystkim w zaangażowaniu i udziale pracowników w podejmowaniu ważnych decyzji.

 4. JÜRGEN WAGNER GMBH

  Niemcy

  Firma Jürgen Wagner GmbH została założona w 1985 roku przez Jürgena Wagnera. Od 2000 roku specjalizujemy się pod marką HKW w zakresie odkurzaczy centralnych, systemów usuwania prania i akcesoriów. Od tego czasu zaopatrujemy klientów w całej Europie! Do naszych produktów należą również suszarki do rąk na podczerwień marki TORNADO. Od 2016 roku firma jest prowadzona w drugim pokoleniu przez Roberta Cordesa, wnuka Jürgena Wagnera. W połowie 2018 roku przejęliśmy firmę naszego konkurenta SMART VACUUM SYSTEME. Dzięki temu przejęciu możemy zaoferować jeszcze bardziej kompleksowe portfolio produktów i usług.

 5. AMPURO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Ampuro sp. z o.o. jest dystrybutorem w Polsce systemu czyszczącego Vivenso (rynkowa nazwa: odkurzacz wodny Vivenso/odkurzacz z filtrem wodnym Vivenso). System czyszczący VIvenso wyróżnia nie tylko wysoka jakość „Made in Germany”, lecz przede wszystkim bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Producentem systemu czyszczącego Vivenso jest niemiecka firma PRO-AQUA International GmbH, która za punkt strategiczny przyjęła, iż w celu zachowania najwyższych standardów jakości nie będzie korzystać do produkcji systemu czyszczącego Vivenso z tanich podzespołów pochodzących z importu. Dzięki takiemu podejściu producent jest w stanie zaoferować materiały najlepszej jakości, doskonałe wykonanie techniczne i funkcjonalność, co w oczywisty sposób wpływa na komfort użytkowania. Nowoczesny design odkurzacza wodnego dopełnia koncepcję od strony estetycznej.

 1. KARCHER CENTER AATRENKAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma powstała w 1992 roku i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszego dealera firmy Kärcher przez cały okres działania. W ofercie firmy znajdują się: wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące z i bez podgrzewania wody, odkurzacze domowe i przemysłowe, urządzenia piorące, szorowarki, zamiatarki oraz firmowe środki czyszczące, jak również wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych. Urządzenia profesjonalne znajdują zastosowanie w szeregu gałęzi gospodarki m.in. w budownictwie, rolnictwie, motoryzacji, hotelarstwie, przemyśle i rzemiośle, handlu wśród firm świadczących usługi porządkowe. Urządzenia Kärcher działają "dla czystego świata" oferując doskonałe rozwiązania i technologie opracowane z troską dbałości o środowisko. W myśl zasady "Czystość to nasze zadanie" firma nasza służy doradztwem i pomocą w doborze urządzeń. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem zawodowym.

 2. IB VERFAHRENS- UND ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IB Verfahrenstechnik projektuje i wytwarza indywidualne rozwiązania do wymagających zadań w dziedzinie technologii materiałów sypkich. Nasze wyroby doskonale odpowiadają specyficznym wymaganiom i zastosowaniom naszych licznych klientów. Wszędzie tam, gdzie należy oszczędzać zasoby i środki, ponieważ pokazujemy alternatywy. Wszędzie tam, gdzie ważny jest wzrost wydajności, ponieważ pokazujemy możliwości. Zawsze w ścisłej konsultacji z naszym klientem, zawsze dostosowując się do jego idei. Specjalnie w celu umożliwienia doskonałej i sprawnej realizacji naszych pomysłów stworzyliśmy zespół, który realizuje dodatkowe ambitne projekty w dziedzinie udogodnień i elementów metalowych wraz z: die IB Anlagenbau und Montagen. Dzięki tej spółce zależnej, jesteśmy w stanie zrealizować na czas każde wyzwanie w zakresie procesów i technologii materiałów sypkich, wdrażając nasze własne bardzo wysokie standardy.

 1. GREEN STEAM SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Jesteś właścicielem terenu, myjni bezdotykowej przy stacji benzynowej lub przy supermarkecie? Nasz produkt jest INWESTYCJĄ wprost stworzoną dla Ciebie i twojego biznesu! Odkurzacz Parowy Self-Service służy do samoobsługowego prania i dezynfekcji tapicerki metodą parową. Jest to pierwsza dostępna na rynku maszyna, która umożliwia własnoręczne czyszczenie tapicerki w pojeździe. Oferowany przez nas produkt został zaprojektowany z myślą o stacjach benzynowych oraz samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Dzięki niemu możliwe jest poszerzenie gamy świadczonych usług i przyciągniecie dodatkowych klientów.

 2. ACIS WORKI DO ODKURZACZY, MYJNIE PAROWE, CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM

  Polska

  W acis prezentujemy worki do odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych. Worki wykonane z włókniny co ma istotne znaczenie w eksploatacji twojego odkurzacza. Acis to dealer mobilnych myjni parowych które sprawdzają się zarówno w myciu aut jak i również w przemyśle. Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń do czyszczenie suchym lodem i usługami. Acis to profesjonalna obsługa klientów i gwarancja najwyższej jakości oferowanych urządzeń.Nowoczesne worki do odkurzaczy to jakość w każdym calu. W Acis prezentujemy worki do odkurzaczy przemysłowych i profesjonalnych . U nas znajdziesz największy wybór worków tak znanych firm jak: Karcher, Einhell, Hitachi, Protool, Festool, Starmix, Metabo, Soteco, Milwaukee, Mafell, Kress, Nilfisk Alto, AEG, DeWalt, Flex, Gisowatt, Lavor. Liv, Sparky, Stihl, Wap Alto, Prototecnica. Co więcej, worki z włókniny przedłużą żywotność odkurzacza i umożliwią jego wykorzystanie przez wiele lat. Nasza firma to gwarancja najwyżej jakości oferowanych produktów.

 3. CLEANING COMPANY

  Polska

  CLEANING COMPANY to oficjalny dystrybutor profesjonalnego sprzętu czyszczącego marki Nilfisk. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, ale prowadzona jest również sprzedaż internetowa. Dlatego na zakupy w tym punkcie mogą sobie pozwolić klienci z całej Polski. Towar dostarczany jest szybko dzięki współpracy z solidną grupą spedycyjną. W katalogu znajdują się nowoczesne maszyny, które przeznaczone są do zapewniania wysokich standardów higienicznych w halach produkcyjnych, na magazynach, w pomieszczeniach biurowych, w hotelach, szpitalach, szkołach i wielu innych miejscach, w tym również w domach i mieszkaniach prywatnych. Oferta przedstawia głównie odkurzacze przemysłowe. Dostępne są różne ich modele. Można znaleźć sprzęt pracujący tradycyjnie oraz wykorzystujący technologię mieszanego czyszczenia na mokro i sucho. Klienci mogą wybierać między np. odkurzaczami budowlanymi, do ścinków i wiórów, pyłów metalowych, substancji chemicznych, gipsu i wielu innych. Firma proponuje zarówno maszyny akumulatorowe, jak i wymagające podłączenia do sieci. W sklepie można nabyć nie tylko dobry odkurzacz przemysłowy, ale również myjki parowe i inne przyrządy. Cały asortyment dostępny jest w magazynie, dlatego wszystkie zamówienia realizowane są szybko.

 4. ABLO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Ablo Sp.z o.o wspólnie z włoskim producentem General Vapeur Spa stworzyła profesjonalną linię najnowszej generacji urządzeń do utrzymywania czystości wszystkich powierzchni w różnego rodzaju wnętrzach, dezynfekcji, odtłuszczania, pozbywania się trudnych do usunięcia plam, odświeżania powietrza, eliminowania drobnoustrojów i niwelowania czynników alergennych jakimi są między innymi roztocza za pomocą ekologicznej, nasyconej suchej pary. Firma Ablo Sp.z o. o. z siedzibą w Warszawie jest bezpośrednim importerem następujących wieloczynnościowych urządzeń parowych: DOUBLE ECO ( ciśnienie robocze suchej pary - 4, 8 bar i temp.157°C ), DOUBLE STEAM ( ciśnienie robocze suchej pary - 6 bar, 165°C ), VAPOCLEANER(ciśnienie robocze suchej pary - 6/8 bar i temp. 165-167 ) i ECOVAP ( ciśnienie robocze suchej pary - 6 bar i temp.165°C ).

 5. INDUVENT

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo produkcji i montażu wentylatorów przemysłowych. Posiadamy certyfikat normy jakości ISO 9001 uznający nas jako przedsiębiorstwo, którego priorytetem jest zadowolenie klienta. Wentylatory radialne, osiowe, przenośne, rurowe, wentylatory dachowe, ścienne, filtry, wentylatory przenośne, zasysacze, wentylatory cyklonowe, itd. Części zamienne i naprawa. Certyfikat jakości ISO 9001.

 6. UNISAC S.R.L.

  Włochy

  Produkcja worków z papieru filtracyjnego i mikrofibry do wszystkich modeli odkurzaczy, domowych i przemysłowych. Firma Unisac zajmuje się produkcją worków z papieru filtracyjnego i mikrofibry przeznaczonych do wszystkich modeli odkurzaczy, domowych i przemysłowych. Jest obecna na rynku od 40 lat z produkcją dedykowaną różnym liniom komercyjnym oraz najbardziej znanym europejskim producentom odkurzaczy. Oferujemy personalizacje w zakresie nadruków i opakowań.

 7. FORVAC SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FORVAC SERVICES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Odpylanie przemysłowe. Ma siedzibę w Scunthorpe, Zjednoczone Królestwo.

 8. CLENA GMBH

  Niemcy

  Firma CLENA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, podgrzewacz wody pod wysokim ciśnieniem, pompy wysokoprężne, urządzenia hydriques a wysokie ciśnienie, i Odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 1. STUCCHI 1950 S.R.L.

  Włochy

  Firma STUCCHI 1950 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, pochłaniacze dymu i kurzu, filtering hoses, Odkurzacze przemysłowe, i pochłaniacze dymów ze spawania. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. TÉCNICOS DE CAPTACIÓN Y SERVICIOS,S.L.

  Hiszpania

  Firma TÉCNICOS DE CAPTACIÓN Y SERVICIOS,S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach industrial suction, i odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

 3. IVAC INDUSTRIAL VACUUM SYSTEMS LTD.

  Kanada

  Firma IVAC INDUSTRIAL VACUUM SYSTEMS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, pompy do użytku przemysłowego, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Logan Lake, Kanada.

 4. EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA.

  Portugalia

  Firma EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, Zamiatarki przemysłowe, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, Odkurzacze przemysłowe, i Zamiatarki przemysłowe. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 5. DU-PUY SRL

  Włochy

  Firma DU-PUY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do odkurzania przemysłowego, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, i Dust extraction. Ma siedzibę w Settimo Torinese, Włochy.

 6. RUWAC INDUSTRIESAUGER GMBH

  Niemcy

  Firma RUWAC INDUSTRIESAUGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, Odkurzacze przemysłowe, myjki przemysłowe, systemy zasysania wilgotnych pyłów, i osadniki hydrostatyczne do pyłu. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 7. NILFISK GMBH

  Austria

  Firma NILFISK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach elektryczne szczotki do zamiatania do użytku domowego, i urządzenia czyszczące na mokro i na sucho. Ma siedzibę w Bergheim/salzburg, Austria.

 8. KEVAC ASPIRATEURS INDUSTRIELS

  Francja

  Firma KEVAC ASPIRATEURS INDUSTRIELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach vacuum cleaners for industrial use, odkurzacze przemysłowe trójfazowe, odkurzacze przemysłowe do opiłków metalu, i odkurzacze przemysłowe dla przemysłu farmaceutycznego. Ma siedzibę w Fleury Les Aubrais, Francja.

 9. DISAB UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DISAB UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w Reigate, Zjednoczone Królestwo.

 10. PHARAON

  Francja

  Firma PHARAON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odkurzacze przemysłowe, i Odkurzacze przemysłowe. Ma siedzibę w St Amand Les Eaux Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo