• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odkrywki - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Odkrywki - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. FERRIT S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma FERRIT s.r.o. zajmuje się budową maszyn z napędem mechanicznym przeznaczonych do pracy w otoczeniu zagrożonym eksplozją. Firma zajmuje się również naprawą maszyn, zakupem towarów do odsprzedaży i sprzedaży. Dzięki swojej działalności firma włączyła się w tradycje czeskiej inżynierii górniczej. Wykorzystujemy kontakty i długoletnie doświadczenie naszej ekipy zdobyte w dziale biznesowym oraz rozwoju.

 2. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turcja

  Firma ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, Odkrywki - maszyny i sprzęt, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES

  Peru

  Firma RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, sondowanie podłoża w poszukiwaniu minerałów, maszyny i urządzenia dla przemysłu wydobywczego, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 4. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, Odkrywki - maszyny i sprzęt, perforatory dla kopalń i kamieniołomów, wiercenie w skale, Pompy hydrauliczne, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ROCKSER INC

  Turcja

  Firma ROCKSER INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Turcja

  Firma DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. AMIGA ENGINEERING PTY LTD

  Australia

  Firma AMIGA ENGINEERING PTY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Tullamarine, Australia.

 3. MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI

  Turcja

  Firma MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach sita mechaniczne, i przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. EFIR RVM LTD.

  Bułgaria

  Firma EFIR RVM LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Spycharki i równiarki, akcesoria i części zamienne, maszyny i wyposażenie do robót ziemnych, i Spycharki i równiarki. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 5. MADINA CONTRACTING COMPANY

  Egypt

  Firma MADINA CONTRACTING COMPANY, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 1. SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL

  Rumunia

  Firma SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 2. EMES EMIR MAKINA

  Turcja

  Firma EMES EMIR MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi, i przenośniki dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 1. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma KUR MAKINA TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiertnica, wyrzynarki bloków do marmuru granitu i kamienia, maszyny hydrauliczne do cięcia marmuru, granitu i kamienia, i maszyny i wyposażenie do sondowania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. MAYAMINE

  Turcja

  Firma MAYAMINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, wiertnice dla branży wydobywczej, wiercenie w skale, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. HENAN XINGBANG HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma HENAN XINGBANG HEAVY MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 4. WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Upham, Zjednoczone Królestwo.

 5. SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD

  Chiny

  Firma SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Jingdezhen, Chiny.

 6. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Odkrywki - maszyny i sprzęt, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, i Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach poszukiwania specjalnymi maszynami, i cukierki. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 8. RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  Włochy

  Firma RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Odkrywki - maszyny i sprzęt, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Savona, Włochy.

 1. MUELEAR WATER LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma MUELEAR WATER LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Los Angeles, Stany Zjednoczone.

 2. YENI ÖZEN MAKINA

  Turcja

  Firma YENI ÖZEN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, betonownie, odmularki czerpakowe dla kopalń i kamieniołomów, Górnictwo - maszyny i sprzęt, i części zamienne nowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Odkrywki - maszyny i sprzęt, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 4. MANULOC BFC

  Francja

  Firma MANULOC BFC, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Odkrywki - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Roulans, Francja.

 5. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Torf - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Torf - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Deutschfeistritz, Austria.

 6. SKY GLOBAL MACHINERY

  Turcja

  Firma SKY GLOBAL MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, wyposażenie hydrauliczne, Ore extraction, Odkrywki - maszyny i sprzęt, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. FADE MARBLE & TRAVERTINE

  Turcja

  Firma FADE MARBLE & TRAVERTINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Odkrywki - maszyny i sprzęt, trawertyn, Kamienie wapienne, Marmur, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. OCTAGON MÜHENDISLIK DAN.SAN. VE TIC

  Turcja

  Firma OCTAGON MÜHENDISLIK DAN.SAN. VE TIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach eksport. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. RAHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma RAHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach siłowniki elektryczne, cylindry elektromechaniczne, i Podajnik automatyczny. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 10. VALSA GTV LLC

  Ukraina

  Firma VALSA GTV LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Odkrywki - maszyny i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Odkrywki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Belaya Tserkov, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odkrywki - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 464 Przedsiębiorstwa