• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury

Wyniki dla

Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury - Import eksport

 1. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, sterylizatory parowe, Piece przemysłowe, Climatic chambers, Climatic chambers, testy korozyjne, montaż pieców, i pomieszczenia sterylne. Ma siedzibę w Reiskirchen, Niemcy.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Connect 2 Cleanrooms Ltd obsługuje Europę i resztę świata ze swojej siedziby w UK. Chronimy krytyczne procesy produkcyjne dzięki projektowaniu i instalacji naszych modularnych pomieszczeń czystych spełniających warunki ISO..Organizacje mogą zmniejszyć ryzyko zakażenia tworząc zlokalizowane czyste miejsca zamknięte w istniejącym otoczeniu.Dzięki innowacyjnej technologii Connect 2 Cleanrooms Ltd zapewnia opłacalną dostawę pomieszczeń czystych by móc dostosować się do zastosowań klienta oraz jego budżetu.

 4. CANAL 3 SRL

  Włochy

  Canal3 rozwija się dzięki specjalizacji i technologii, tworząc rozwiązania komfortu klimatycznego. Kompetencje i profesjonalizm pozwalają firmie oferować idealne instalacje dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Canal3 specjalizuje się w systemach kanalizacji z płytami aluminiowymi wstępnie izolowanymi, wybierając wyjątkowe partnerstwo z P3Ductal, światowym lliderem pod względem jakości i technologii awangardowej od 40 lat.

 5. IPHCON GMBH

  Niemcy

  higiena; klimatyzacje; klimatyzacje (urządzenia chłodnicze); klimatyzacje (instalacje wentylacyjne); klimatyzacje dla obiektów szpitalnych

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PUREVER TECH

  Portugalia

  Firma PUREVER TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Nelas, Portugalia.

 2. BELENOS GMBH

  Austria

  Firma BELENOS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Francja

  Firma BECKER MEDICAL-SODIPRHO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, meble do bloków operacyjnych, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 4. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHA IONSTATEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, air freshening devices, klimatyzacja pomieszczeń, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 5. O+R (OPLUSR)

  Belgia

  Firma O+R (OPLUSR), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Montigny-Le-Tilleul, Belgia.

 1. GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, narzędzia do testów dla przemysłu tworzyw sztucznych, reometry, reologia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Buchen, Niemcy.

 2. ENVIFLEX

  Republika Czeska

  Firma ENVIFLEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w České Budějovice, Republika Czeska.

 1. CRAC, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma CRAC, SPOL. S R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Clean rooms, Cleanroom Solution, projektowanie instalacji hvac, i pomieszczenia sterylne. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 2. THT SRL

  Włochy

  Firma THT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. MAX PETEK REINRAUMTECHNIK

  Niemcy

  Firma MAX PETEK REINRAUMTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, przetwarzanie tworzyw sztucznych, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, special purpose chains, i pomieszczenia sterylne. Ma siedzibę w Radolfzell, Niemcy.

 4. UAB "CLEAN SOLUTIONS"

  Litwa

  Firma UAB "CLEAN SOLUTIONS", jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu oczyszczania dla potrzeb banków, czyszczenie, usługi czyszczenia dla społeczności, i Usługi czyszczenia dla sal gimnastycznych. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 5. ONFAB LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ONFAB LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Cheshire, Zjednoczone Królestwo.

 6. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Niemcy

  Firma ONI -WÄRMETRAFO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, instalacje do odzyskiwania ciepła, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, urządzenia do klimatyzacji i wentylacji dla budownictwa, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

 7. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD.

  Indie

  Firma GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD., roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, wyposażenie do pomieszczeń czystych, drzwi do cleanroomów, i Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Baddi, Indie.

 8. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED

  Indie

  Firma GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Baddi, Indie.

 1. EUROFLUX

  Francja

  Firma EUROFLUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Clean rooms, Sufit podwieszony do pomieszczeń czystych, i pokoje sterylne i białe sale. Ma siedzibę w Ballainvilliers, Francja.

 2. ROOM WHITE INSTALACIONES S.L.

  Hiszpania

  Firma ROOM WHITE INSTALACIONES S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach chłodnie składowe do przechowywania towarów. Ma siedzibę w Avila, Hiszpania.

 3. REINRAUMPRODUKTE.COM

  Niemcy

  Firma REINRAUMPRODUKTE.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Pojazdy - systemy nawigacji, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Pojazdy - systemy nawigacji, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Wannweil, Niemcy.

 4. TSE SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma TSE SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Moos, Niemcy.

 5. SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 6. BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH

  Niemcy

  Firma BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Prace budowlane wykończeniowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Architektoniczne biura projektów, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Prace budowlane wykończeniowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Völklingen, Niemcy.

 7. STAXS

  Niemcy

  Firma STAXS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby farmaceutyczne, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Driedorf, Niemcy.

 8. SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG

  Szwajcaria

  Firma SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Montlingen, Szwajcaria.

 9. MELAPHONE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MELAPHONE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 10. LOEMAT GMBH

  Niemcy

  Firma LOEMAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury - Import eksport

Liczba wyników

276 Przedsiębiorstwa