• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. LLC ES SERVICE

  Rosja

  Verified by europages badge

  Oczyszczacze powietrza Potok, to niezawodny i wysokowydajny system uzdatniania jakości powietrza i zwalczania wirusów oparty na działaniu promieni UVC. Są to urządzenia do filtracji powietrza bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i nieszkodliwe dla środowiska. ES Service LLC, rosyjski producent w dziedzinie oczyszczania powietrza - urządzeń i systemów, których przykładem jest "Potok" - wpisuje się w światowy trend i promuje rozwój technologii UV w celu podniesienia jakości życia ludzi i ochrony środowiska poprzez uzdatnianie powietrza - sprzęt i systemy. "Potok" jest pierwszym rosyjskim członkiem IUVA (the International Ultraviolet Association - Międzynarodowe Stowarzyszenie UV) i jest znany jako producent skutecznych środków do dezynfekcji budynków, otoczenia i roślin. Znak CE na oczyszczaczach powietrza Potok jest dowodem, że produkty te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla ludzi, mienia i usług poprawy kontroli środowiska.

  Witryna www Open In New icon
 2. PURION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 15 lat PURION jest liderem na rynku technologii dezynfekcji UV bez użycia środków chemicznych cieczy, powietrza i powierzchni. Systemy PURION są opracowywane i produkowane w Niemczech.

  Witryna www Open In New icon
 3. LIGHT PROGRESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. GROCO GMBH

  Austria

  Naszym celem jest Twoje zdrowie - niezależnie od tego, czy chodzi o dezynfekcję, czy o działania prewencyjne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze profesjonalne produkty do dezynfekcji są idealne zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze urządzenia niszczą bakterie, zarazki, wirusy, zarodniki grzybów, drobny kurz, pyłki, alergeny i roztocza kurzu domowego oraz oczywiście wirusy Covid-19. Nasze urządzenia do dezynfekcji spełniają najwyższe standardy jakości i zapewniają zdrowe środowisko. Nasi eksperci chętnie zaproponują Ci rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

 5. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Systemy oczyszczania powietrza VIROBUSTER® oparte są na efektywnej technologii UV-C i stanowią najbezpieczniejszą i najbardziej wydajną alternatywę dla konwencjonalnych metod oczyszczania powietrza. „Dobrze ugruntowane innowacje zapewniające wysoką jakość produktów, efektywną higienę powietrza i bezpieczeństwo.“ Od ponad 15 lat firma VIROBUSTER® International GmbH z Windhagen specjalizuje się w dezynfekcji powietrza UV-C i opatentowała tę technologię na całym świecie w 2003 roku, wykorzystując proces UVPE pierwotnie opracowany dla potrzeb medycznych – dzięki czemu do dzisiaj zajmuje wyjątkową pozycję na rynku dezynfekcji powietrza.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Eco-Mist Biotechnics specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i zastosowaniach środków i urządzeń dekontaminacyjnych mających na celu zapobieganie zakażeniom i zwalczanie patogenów obecnych na powierzchniach i przenoszonych drogą powietrzną. Poniewaź produkujemy nietoksyczny środek dezynfekujący, nasze produkty mogą być bezpiecznie stosowane w sektorze opieki zdrowotnej, żywności i napojów, hotelarstwie i rekreacji, farmaceutyce, transporcie, edukacji i handlu detalicznym. Nasze produkty zostały specjalnie zaprojektowane do usuwania najtrudniejszych do eliminacji i najbardziej rozpowszechnionych czynników skażających i zanieczyszczających znanych człowiekowi. Należą do nich najniebezpieczniejsze bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, drożdże i zarodniki. Produkujemy ekskluzywną gamę środków biobójczych całkowicie bezpiecznych dla ludzi, zwierząt, roślin i środowiska. Dzięki temu mogą być używane i utilizowane bez ryzyka dla użytkowników, pacjentów, klientów lub gości. Nasza zgłoszona do opatentowania seria maszyn do suchego zamgławiania oraz zamgławiaczy została specjalnie zaprojektowana, aby zniszczyć 99.9999% wszystkich patogenów znajdujących się w powietrzu i na powierzchniach.

 2. PURAVENT

  Zjednoczone Królestwo

 3. AC-UMWELTTECHNIK

  Niemcy

 4. EUKOR

  Francja

 5. BC-TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 1. TECNOSTATIC

  Hiszpania

 2. ECOZONE TECHNOLOGIES LTD

  Izrael

 3. RASTER GROUP

  Rosja

 4. B.A.T.I SOLUTION

  Francja

 5. SPRAI SAS

  Francja

 6. RICCHE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. JETI GMBH

  Niemcy

 8. FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K.

  Niemcy

 9. DINIES TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

 10. INGENIEURBÜRO FÜR MASCHINENBAU

  Niemcy

 1. GROUPE APP

  Francja

 2. OZONO DISINFEZIONI

  Włochy

 3. LCB FOOD SAFETY

  Francja

 4. ALLPEST EQUIPMENT SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 5. OZCON ENVIRONMENTAL

  Zjednoczone Królestwo

 6. ART GMBH ANLAGENBAU REINRAUM TECHNIK

  Niemcy

 7. TONER S.R.O.

  Republika Czeska

 8. BOGA GMBH

  Niemcy

 9. MERLIN TECHNOLOGY GMBH

  Austria

 10. PROTEA SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1083 przedsiębiorstwa