• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odgromniki

Wyniki dla

Odgromniki - Import eksport

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Liva Group jest wiodącym producentem i instalatorem systemów odgromowych w Turcji, z siedzibą w Izmirze. Z naszym fachowym i eksperckim zespołem, działamy w obiektach na zamkniętym obszarze 4000 m2 i na otwartej przestrzeni 2500 m2, wytwarzając 97% naszych produktów. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy ochrony odgromowej, piorunochrony aktywne, pręty Franklina, systemy ochrony odgromowej typu klatka Faradaya, pręty ekwipotencjalne i urządzenia zabezpieczające przed uderzeniami piorunów, a także proszki i formy do zgrzewania. Od założenia naszego przedsiębiorstwa w 2000 roku, zapewniamy udzielanie porad, opracowywanie projektów, realizację przedsięwzięć i usług inżynieryjnych mających związek z systemami elektrycznymi, systemami bezpieczeństwa i automatyzacji. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to zyskaliśmy osobowość prawną jako LIVA GROUP LTD. W pierwszym roku działalności, skoncentrowaliśmy się na realizacji projektów użytkowych i utworzyliśmy dział projektów badawczo-rozwojowych na rzecz produkcji dla sektora energii elektrycznej. Następnie, zarejestrowaliśmy markę naszych produktów LIVA u Prezesa Działu Znaków Towarowych w Tureckim Urzędzie Patentowym. Jesteśmy dumni z szerokiej oferty naszych wyrobów pod marką Liva, które to uzyskały pozwolenia/dokumenty od właściwych instytucji. Nasza wizja zakłada dalszy postęp i innowacje przy jednoczesnym świadczeniu wyjątkowych usług i produktów wysokiej jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wyrobów i usług.

 2. ADVANCED LIGHTNING PROTECTION SYSTEMS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Założona w 2017 roku firma Advanced Lightning Protection Systems Ltd.® jest wiodącym brytyjskim dostawcą najnowszych rozwiązań w zakresie ochrony odgromowej ESE, specjalizującym się w zabezpieczaniu konstrukcji i krytycznych zasobów przed niszczycielskimi skutkami uderzeń piorunów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Wielkiej Brytanii, która produkuje przetestowane laboratoryjnie systemy emisji wczesnych strumieni, zatwierdzone przez stowarzyszenie normalizacyjne i certyfikujące. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i nowoczesnych metod z powodzeniem rozwijamy się na rynku krajowym, zapewniając nasze produkty wiodącym brytyjskim firmom, a także dostarczając nasze wysokiej jakości systemy na rynek międzynarodowy, do firm w Europie i Azji. Nasze produkty są odzwierciedleniem precyzyjnej techniki i bezkompromisowej jakości. Staramy się wyprzedzać oczekiwania klientów i zbudowaliśmy trwałe kontakty partnerskie z klientami na całym świecie, wywierając głęboki wpływ na ochronę ludzkiego życia, zasobów i działań w zderzeniu z najpotężniejszą siłą natury.

 3. FOREND ELEKTRIK

  Turcja

  Firma FOREND ELEKTRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach sprzedaż i eksport, i przewody w kontakcie z ziemią. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. OBO BETTERMANN HOLDING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OBO BETTERMANN HOLDING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osłony kabli elektrycznych. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, puszka rozgałęźna, rynny kablowe, obejmy okablowania, i Odgromniki. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 5. RIED-BLITZSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma RIED-BLITZSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Ma siedzibę w Hünstetten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PATROIT PARATONER

  Turcja

  Firma PATROIT PARATONER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach dostawca sprzętu zabezpieczającego przed piorunem, producent piorunochronów, Producent odgromników i piorunochronów, i Dostawca i eksporter piorunochronów. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. NOKTA PARATONER

  Turcja

  Firma NOKTA PARATONER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, instalowanie klatek faradaya, instalacje elektryczne, i Odgromniki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. AMPER

  Turcja

  Firma AMPER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach instalacje piorunochronowe, urządzenia uziemiające, urządzenia i sprzęt do wytwarzania przypraw, i spawanie form. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. TLC BLIKSEMBEVEILIGING

  Holandia

  Firma TLC BLIKSEMBEVEILIGING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach dostawca sprzętu zabezpieczającego przed piorunem, elektrody uziemniające, urządzenia piorunochronne, i piorunochron. Ma siedzibę w Soesterberg, Holandia.

 5. HANS HAGER GMBH & CO KG

  Austria

  Firma HANS HAGER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. DISAŞ

  Turcja

  Firma DISAŞ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. SIREA

  Francja

  Firma SIREA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach Piorunochrony, instalacje piorunochronowe, i Piorunochrony. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 1. FINDER COMPOSANTS

  Francja

  Firma FINDER COMPOSANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, przemysłowe układy opóźniające, Odgromniki, i czujniki ciemności. Ma siedzibę w St Jean De Maurienne, Francja.

 2. PARATONEX LIGHTNING PROTECTION

  Turcja

  Firma PARATONEX LIGHTNING PROTECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. FRANCE PARATONNERRES

  Francja

  Firma FRANCE PARATONNERRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, Odgromniki, i producent piorunochronów. Ma siedzibę w Limoges, Francja.

 4. SCHUTZVORBLITZ LIGHTNING PROTECTION & EARTHING MATERIALS

  Niemcy

  Firma SCHUTZVORBLITZ LIGHTNING PROTECTION & EARTHING MATERIALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. APLICACIONES TECNOLÓGICAS

  Hiszpania

  Firma APLICACIONES TECNOLÓGICAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczenia przed przepięciem. Ma siedzibę w PATERNA, Hiszpania.

 6. GDK

  Belgia

  Firma GDK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Ma siedzibę w Isnes (Parc Créalys), Belgia.

 7. TRABAJOS, PRODUCTOS Y SERVICIOS INDUSTRIALES, S.L.

  Hiszpania

  Firma TRABAJOS, PRODUCTOS Y SERVICIOS INDUSTRIALES, S.L., roku i działającą w sektorze Piorunochrony. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Odgromniki, i Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Ma siedzibę w Cádiz, Hiszpania.

 8. NORMATTIVA

  Włochy

  Firma NORMATTIVA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odgromniki, Tablice sygnalizacyjne na place budowy, Odgromniki, i Tablice sygnalizacyjne na place budowy. Ma siedzibę w Foligno, Włochy.

 1. MAET S.A.S. DI IANNILLI MASSIMILIANO E C.

  Włochy

  Firma MAET S.A.S. DI IANNILLI MASSIMILIANO E C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odgromniki. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, Piorunochrony, Elektrownie wodne, i Piorunochrony. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. T P ELETTRONICA DI PALLOTTA NELLO

  Włochy

  Firma T P ELETTRONICA DI PALLOTTA NELLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodzenia i bramy, Odgromniki, Ogrodzenia i bramy, i Odgromniki. Ma siedzibę w L'aquila, Włochy.

 3. IMPIANTI ROSSI DI ALESSANDRO ROSSI

  Włochy

 4. INGELVA PARAFULMINI S.R.L.

  Włochy

 5. ITECH SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA

  Włochy

 6. ROTOR SA

  Grecja

  Firma ROTOR SA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach building - renovations, i Odgromniki do instalacji fotowoltaicznych. Ma siedzibę w Athens, Grecja.