• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odżywki dla niemowląt

Wyniki dla

Odżywki dla niemowląt - Import eksport

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ROKKO DECO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ROKKO DECO GmbH jest firmą z siedzibą w Niemczech. Z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym, nasza firma zajmuje się głównie napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, piwami, winami, whisky, a także żywnością dla niemowląt. ROKKO DECO GmbH jest światową firmą handlową i dostawcą napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz innych produktów spożywczych. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej i dystrybucji żywności i napojów. Chcesz kupić napoje hurtowo? Oferujemy szeroką gamę produktów. Dbamy o pozyskiwanie wysokiej jakości produktów spożywczych i napojów ze wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie. Rozmiary opakowań mogą być dostosowane do wymagań hurtowych. Od kilku lat nasza marka opakowań cieszy się wysokim poziomem akceptacji w wielu częściach świata. Spełnia ona najwyższe standardy jakości wymagane zarówno przez sektor gastronomiczny, jak i detaliczny. Naszymi głównymi klientami są importerzy i nabywcy w następujących sektorach spożywczych: Przemysł, sprzedaż hurtowa, catering i sprzedaż detaliczna. Dostarczamy nasze produkty do Chin kontynentalnych, Afryki, Azji, Karaibów, Bliskiego Wschodu, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy kontynentalnej. Wysyłamy w ilościach dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, od pojedynczej palety do pełnego kontenera (FCL). Jednym słowem: wysyłamy do dowolnego portu na całym świecie).

 3. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

 5. DANA EUROPE OU

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma DANA EUROPE OU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Formuła dla niemowląt, mleko dla niemowląt, mleko pasteryzowane (uht), mleka skondensowane słodzone, mleko odparowane, mleko aromatyzowane, Vuohenmaito, jogurty płynne, i mleko w proszku. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 2. BIOFOODLAB LLC

  Rosja

  BioFoodLab jest firmą nr 1 w Rosji produkującą zdrowe przekąski dla dorosłych i dzieci. Naszym głównym zadaniem było stworzenie produktu krajowego o wysokiej jakości, który jeszcze nie istniał na rynku i z którego moglibyśmy być dumni. Siedem lat później oferujemy naszym partnerom gotowe rozwiązania w zakresie zdrowego żywienia. W asortymencie znajduje się 100 innowacyjnych i popularnych produktów. Obecnie nasze produkty można łatwo znaleźć w supermarketach w Rosji oraz w 14 krajach świata, takich jak Japonia, Chiny i Emiraty Arabskie. Nasza misja pozostaje ta sama - pomagać dorosłym i dzieciom codziennie podejmować proste kroki w kierunku zdrowego stylu życia.

 3. SOLBRITT AS

  Estonia

  Firma SOLBRITT AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Rapla, Estonia.

 4. VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Odżywki dla niemowląt, produkt spożywczy, i żywice mocznikowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH

  Niemcy

  Firma BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Lappersdorf, Niemcy.

 1. APTAMIL EU

  Holandia

  Firma APTAMIL EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. EVS DISTRIBUTION

  Francja

  Firma EVS DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Luc-La-Primaube, Francja.

 1. EURL CO-BA-TEC

  Francja

  Firma EURL CO-BA-TEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach mleko przetworzone, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Villeneuve, Francja.

 2. A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY

  Austria

  Firma A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Purgstall, Austria.

 3. BEYDA GIDA SAN

  Turcja

  Firma BEYDA GIDA SAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BABY SHOP ODESSA

  Ukraina

  Firma BABY SHOP ODESSA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. M P BIO SCIENCE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma M P BIO SCIENCE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 6. BELDTON GMBH

  Niemcy

  Firma BELDTON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Marka dystrybutora, Napoje energetyczne, Odżywki dla niemowląt, i odżywki proteinowe. Ma siedzibę w Cologne, Niemcy.

 7. MYKKO

  Belgia

  Firma MYKKO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Artykuły dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, nosidełko dla dzieci, Odżywki dla niemowląt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i nianie elektryczne. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 8. KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD

  Ukraina

  Firma KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU

  Hiszpania

  Firma ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Carlet (valencia), Hiszpania.

 2. LAFAZ TRADING BV

  Belgia

  Firma LAFAZ TRADING BV, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, wyrób koncentratu pomidorowego, pomidory, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 3. BREIBOX UG

  Niemcy

  Firma BREIBOX UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach obiadki dla niemowląt, i żywność biologiczna dla niemowląt. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 4. FLASHTECH GMBH

  Austria

  Firma FLASHTECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty do pielęgnacji włosów. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, mleko w proszku BIO, producent produktów do pielęgnacji skóry, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. GANCHEV EOOD

  Bułgaria

  Firma GANCHEV EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Mleko maternizowane (dla niemowląt), Wózki dziecięce głębokie i spacerowe, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Mleko maternizowane (dla niemowląt), i Wózki dziecięce głębokie i spacerowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. MAMI ME MIMA

  Hiszpania

  Firma MAMI ME MIMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Villamediana De Iregua, Hiszpania.

 7. ILMA TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma ILMA TRADING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach mączki mleczne dla dzieci, i obiadki dla niemowląt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. MAMA UND BABY WELT INH. CELAL BOZYEL

  Niemcy

  Firma MAMA UND BABY WELT INH. CELAL BOZYEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Olejki eteryczne w 100% naturalne, oleje biologiczne, bursztyn, i Biżuteria z bursztynu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. AUSNUTRIA HYPROCA

  Holandia

  Firma AUSNUTRIA HYPROCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), dystrybucja produktów mlecznych, mleczarnie, i Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Heerenveen, Holandia.

 10. QUID PHARMA SL

  Hiszpania

  Firma QUID PHARMA SL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, zestaw dla niemowlęcia, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odżywki dla niemowląt - Import eksport

Liczba wyników

527 Przedsiębiorstwa