• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odżywki dla niemowląt

Wyniki dla

Odżywki dla niemowląt - Import eksport

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ROKKO DECO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ROKKO DECO GmbH jest firmą z siedzibą w Niemczech. Z wieloletnim doświadczeniem w handlu międzynarodowym, nasza firma zajmuje się głównie napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, piwami, winami, whisky, a także żywnością dla niemowląt. ROKKO DECO GmbH jest światową firmą handlową i dostawcą napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz innych produktów spożywczych. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej i dystrybucji żywności i napojów. Chcesz kupić napoje hurtowo? Oferujemy szeroką gamę produktów. Dbamy o pozyskiwanie wysokiej jakości produktów spożywczych i napojów ze wszystkich głównych regionów produkcyjnych na świecie. Rozmiary opakowań mogą być dostosowane do wymagań hurtowych. Od kilku lat nasza marka opakowań cieszy się wysokim poziomem akceptacji w wielu częściach świata. Spełnia ona najwyższe standardy jakości wymagane zarówno przez sektor gastronomiczny, jak i detaliczny. Naszymi głównymi klientami są importerzy i nabywcy w następujących sektorach spożywczych: Przemysł, sprzedaż hurtowa, catering i sprzedaż detaliczna. Dostarczamy nasze produkty do Chin kontynentalnych, Afryki, Azji, Karaibów, Bliskiego Wschodu, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy kontynentalnej. Wysyłamy w ilościach dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, od pojedynczej palety do pełnego kontenera (FCL). Jednym słowem: wysyłamy do dowolnego portu na całym świecie).

 3. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

 5. DANA EUROPE OU

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma DANA EUROPE OU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Formuła dla niemowląt, mleko dla niemowląt, mleko pasteryzowane (uht), mleka skondensowane słodzone, mleko odparowane, mleko aromatyzowane, Vuohenmaito, jogurty płynne, i mleko w proszku. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NS TRADE SP Z O O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma NS TRADE SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Odżywki dla niemowląt, Napoje, Przetwory mleczne, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Mrożonki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 2. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

 3. BIOFOODLAB LLC

  Rosja

  BioFoodLab jest firmą nr 1 w Rosji produkującą zdrowe przekąski dla dorosłych i dzieci. Naszym głównym zadaniem było stworzenie produktu krajowego o wysokiej jakości, który jeszcze nie istniał na rynku i z którego moglibyśmy być dumni. Siedem lat później oferujemy naszym partnerom gotowe rozwiązania w zakresie zdrowego żywienia. W asortymencie znajduje się 100 innowacyjnych i popularnych produktów. Obecnie nasze produkty można łatwo znaleźć w supermarketach w Rosji oraz w 14 krajach świata, takich jak Japonia, Chiny i Emiraty Arabskie. Nasza misja pozostaje ta sama - pomagać dorosłym i dzieciom codziennie podejmować proste kroki w kierunku zdrowego stylu życia.

 4. SOLBRITT AS

  Estonia

  Firma SOLBRITT AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Rapla, Estonia.

 5. VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Odżywki dla niemowląt, produkt spożywczy, i żywice mocznikowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH

  Niemcy

  Firma BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Lappersdorf, Niemcy.

 2. FRUTCO AG

  Szwajcaria

  Firma FRUTCO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Purée owocowe, soki z koncentratów owocowych, Odżywki dla niemowląt, i nektary owocowe. Ma siedzibę w Baden, Szwajcaria.

 1. APTAMIL EU

  Holandia

  Firma APTAMIL EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. MYKKO

  Belgia

  Firma MYKKO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Artykuły dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, nosidełko dla dzieci, Odżywki dla niemowląt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i nianie elektryczne. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 3. BELDTON GMBH

  Niemcy

  Firma BELDTON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, Marka dystrybutora, Napoje energetyczne, Odżywki dla niemowląt, i odżywki proteinowe. Ma siedzibę w Cologne, Niemcy.

 4. ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU

  Hiszpania

  Firma ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Carlet (valencia), Hiszpania.

 5. A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY

  Austria

  Firma A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Purgstall, Austria.

 6. BEYDA GIDA SAN

  Turcja

  Firma BEYDA GIDA SAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. M P BIO SCIENCE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma M P BIO SCIENCE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 8. EURL CO-BA-TEC

  Francja

  Firma EURL CO-BA-TEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach mleko przetworzone, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Villeneuve, Francja.

 1. KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD

  Ukraina

  Firma KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. BABY SHOP ODESSA

  Ukraina

  Firma BABY SHOP ODESSA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pieluszki dla niemowląt, pampersy. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 3. EVS DISTRIBUTION

  Francja

  Firma EVS DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Luc-La-Primaube, Francja.

 4. MAMI ME MIMA

  Hiszpania

  Firma MAMI ME MIMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Villamediana De Iregua, Hiszpania.

 5. GANCHEV EOOD

  Bułgaria

  Firma GANCHEV EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Mleko maternizowane (dla niemowląt), Wózki dziecięce głębokie i spacerowe, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Mleko maternizowane (dla niemowląt), i Wózki dziecięce głębokie i spacerowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. AUSNUTRIA HYPROCA

  Holandia

  Firma AUSNUTRIA HYPROCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach Mleko maternizowane (dla niemowląt), dystrybucja produktów mlecznych, mleczarnie, i Mleko maternizowane (dla niemowląt). Ma siedzibę w Heerenveen, Holandia.

 7. QUID PHARMA SL

  Hiszpania

  Firma QUID PHARMA SL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, zestaw dla niemowlęcia, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. LAFAZ TRADING BV

  Belgia

  Firma LAFAZ TRADING BV, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, wyrób koncentratu pomidorowego, pomidory, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 9. BREIBOX UG

  Niemcy

  Firma BREIBOX UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach obiadki dla niemowląt, i żywność biologiczna dla niemowląt. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 10. ILMA TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma ILMA TRADING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odżywki dla niemowląt. Jest również obecna w dziedzinach mączki mleczne dla dzieci, i obiadki dla niemowląt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo