• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odżywki dla niemowląt

Wyniki dla

Odżywki dla niemowląt - Import eksport

 1. POL-FOODS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  POL-FOODS SP. Z O.O. kupuje produkty w 48 krajach na całym świecie, a sprzedaje je w 97 krajach, co czyni naszą działalność prawdziwie na skalę światową. Handel w tak wielu krajach o różnych kulturach wymaga gruntownej wiedzy na temat kultur i klientów. Jesteśmy również ważnym operatorem w branży detalicznej, gdzie coraz większa liczba nabywców odkrywa nasze dobrze znane marki. Jesteśmy jedną z wiodących hurtowni spożywczych w Polsce. Z wielką satysfakcją mamy zaszczyt obsługiwać ogółem ponad 200 klientów. Nasza oferta produktów, w tym schładzanych i mrożonych produktów mięsnych, jest praktycznie nieograniczona. Oferujemy niezliczoną ilość kombinacji produktów na bazie wieprzowiny, wołowiny, drobiu i jagnięciny. Krojenie, receptury, opakowania i inne ważne elementy mogą być dostosowane do specyficznych wymagań naszych klientów. Ponad 5000 linii produktów obejmujących artykuły znanych marek i marek własnych w branży FMCG - żywność, napoje bezalkoholowe, środki higieny osobistej i środki czystości, artykuły przemysłowe, zszywki, tytoń, świeża i mrożona żywność, nasiona, orzechy i produkty nieżywnościowe. Uważamy się za kogoś więcej niż dostawcę różnych produktów spożywczych. Naszym celem jest zawsze budowanie wartościowego partnerstwa z naszymi klientami i dostawcami na całym świecie. Po dokonaniu u nas zakupów, można zarezerwować ich dostawę, ponieważ mamy umowę na dostarczanie towarów po rozsądnych cenach na adres rozliczeniowy za pośrednictwem DHL, TNT i innych firm przewozowych. W celu uzyskania dalszych szczegółów prosimy o kontakt z naszym kierownikiem ds. obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Witryna www Open In New icon
 2. BIOFOODLAB LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  BioFoodLab jest firmą nr 1 w Rosji produkującą zdrowe przekąski dla dorosłych i dzieci. Naszym głównym zadaniem było stworzenie produktu krajowego o wysokiej jakości, który jeszcze nie istniał na rynku i z którego moglibyśmy być dumni. Siedem lat później oferujemy naszym partnerom gotowe rozwiązania w zakresie zdrowego żywienia. W asortymencie znajduje się 100 innowacyjnych i popularnych produktów. Obecnie nasze produkty można łatwo znaleźć w supermarketach w Rosji oraz w 14 krajach świata, takich jak Japonia, Chiny i Emiraty Arabskie. Nasza misja pozostaje ta sama - pomagać dorosłym i dzieciom codziennie podejmować proste kroki w kierunku zdrowego stylu życia.

  Witryna www Open In New icon
 3. INNOVANTA, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Grupa przedsiębiorstw "Innovanta" posiada 40% udział w rynku żywności dietetycznej i specjalnego przeznaczenia, proponując żywienie kliniczne i dietetyczne, wykazane jako efektywne i bezpieczne w badaniach klinicznych. Nasze produkty nie tylko pomagają zachować zdrowie, ale także zapobiegają niektórym chorobom. Nasz zakład produkcyjny na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych bezwzględnie przestrzega standardów ISO 22000 i zasad systemu HACCP. Nasz dział Badań & Rozwoju z powagą podchodzi do opracowywania receptur i stosuje wyłącznie naturalne składniki. Ponadto, firma używa minimum 70% lokalnych składników, dzięki czemu cena nie jest w dużej mierze uzależniona od kursu wymiany dolara, zaś produkty pozostają przystępne dla naszych partnerów. Pracownicy przedsiębiorstwa odpowiadają za jakość i smak produktu. Wytwarzamy nie tylko produkty żywienia klinicznego, ale także zdrowe produkty spożywcze dla dzieci i dorosłych, dla sportowców, suplementy witaminowe i produkty wspomagające utratę wagi, przybranie na wadze i stabilizację wagi.

  Witryna www Open In New icon
 4. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

  Witryna www Open In New icon
 5. DANA EUROPE OU

  Estonia

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAYOLA ERZEUGERGEMEINSCHAFT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SWEETMILK, LLC

  Rosja

  MAMAKO® to ambitna, szybko rozwijająca się marka, która pielęgnuje tradycje i oferuje preparaty z mleka koziego oraz produkty stałe zgodnie z najnowszymi zaleceniami lekarzy i naukowców. Asortyment MAMAKO® obejmuje preparaty na bazie mleka koziego dla niemowląt w wieku 0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy i 12+, 10 rodzajów płatków z mlekiem kozim, 2 zupy kremowe, 4 przeciery owocowe z twarogiem kozim. Łączy nas pasja tworzenia produktów dla niemowląt na bazie mleka koziego, które pozwolą Państwa dziecku rosnąć zdrowo i szczęśliwie, aby mogli Państwo cieszyć się nowym statusem rodziców. Dokładnie testujemy wszystkie nasze produkty, aby mieć pewność, że Państwa dziecko otrzyma tylko najlepsze, zdrowe i pyszne jedzenie. Dostosowane formuły mleka koziego МАМАКО® Premium są produkowane przez Industrias Lácteas Asturianas, S.A. (ILAS S.A.) w północno-zachodniej Hiszpanii, w prowincji Asturias, która słynie z wielowiekowej produkcji wyrobów mleczarskich. Bogata pasza dla kóz z Asturii zapewnia mleko najwyższej jakości w Europie.

 3. IE SOLNYSHKINA M.V.

  Rosja

  Działamy na rynku spożywczym od 2006 roku, zaczynając od produkcji mąki ryżowej do żywności dla niemowląt i dietetycznej. Później do naszego asortymentu dodaliśmy mąki gryczane, owsiane i kukurydziane oraz zaczęliśmy produować płatki zbożowe. W 2019 roku, po uzyskaniu certyfikatu producenta produktów ekologicznych, rozpoczęliśmy produkcję mąki i płatków zgodnie z unijnymi normami ekologicznymi. Dziś nasza firma oferuje organiczną mąkę i płatki gryczane i owsiane oraz zwykłe, konwencjonalne. Korzystamy z rosyjskich surowców wysokiej jakości, dostarczanych przez zaufanych producentów rolnych i kontrolujemy łańcuch dostaw surowców oraz gotowych produktów w każdym punkcie i na każdym etapie – od pola upraw do magazynu w gospodarstwie rolnym, w magazynie i podczas załadunku, w naszym magazynie i podczas produkcji oraz w drodze do klienta. Naszymi klientami są najwięksi europejscy i międzynarodowi producenci żywności dla niemowląt. Wszystkie produkty przechodzą obowiązkowe testy w europejskich laboratoriach, a każda dostawa poprzedzona jest raportem z badań.

 4. VENUSCE ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 5. SOLBRITT AS

  Estonia

 1. FRUTCO AG

  Szwajcaria

 2. APTAMIL EU

  Holandia

 3. EVS DISTRIBUTION

  Francja

 4. M P BIO SCIENCE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. EURL CO-BA-TEC

  Francja

 6. ALIMENTACIÓN Y NUTRICIÓN FAMILIAR SLU

  Hiszpania

 7. KHOROL FACTORY FOR BABY FOOD

  Ukraina

 8. BEYDA GIDA SAN

  Turcja

 9. A.I.T.A. GMBH - AUSTYRIAN INTERNATIONAL TRADING AGENCY

  Austria

 10. BELDTON GMBH

  Niemcy

 1. MYKKO

  Belgia

 2. BREIBOX UG

  Niemcy

 3. ILMA TRADING GMBH

  Niemcy

 4. MAMI ME MIMA

  Hiszpania

 5. QUID PHARMA SL

  Hiszpania

 6. MAMA UND BABY WELT INH. CELAL BOZYEL

  Niemcy

 7. GANCHEV EOOD

  Bułgaria

 8. HIPP GMBH & CO. VERTRIEB KG

  Niemcy

 9. RCS PRO GMBH

  Niemcy

 10. FRESH FRUIT

  Tunezja