• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje - Import eksport

 1. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

 2. VERRA OLEOPNEUMATICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VERRA OLEOPNEUMATICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do filtrowania wody, kompletne systemy uzdatniania i oczyszczania biologicznego wody, instalacje z dyskami biologicznymi do uzdatniania wody, i produkty i wyposażenie do uzdatniania i oczyszczania wód. Ma siedzibę w Cuneo, Włochy.

 3. ALMAWATECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALMAWATECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Babenhausen, Niemcy.

 4. TAMI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAMI DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Hermsdorf, Niemcy.

 5. CARRA DEPURAZIONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CARRA DEPURAZIONI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do filtrowania wody. Ma siedzibę w Castelfranco Veneto, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SATI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie wody - chemikalia, Filtry cieczy, urządzenia i sprzęt do filtrowania wody, filtry do oczyszczania, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, filtry do wody pitnej, Oczyszczanie wody - chemikalia, i węgiel aktywny do systemów filtracji wód. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 2. FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Od 2004 roku, przedsiębiorstwo CONAX czyni nieprzerwanie postępy, zdobywając pozycję ważnego podmiotu w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do uzdatniania wody w domu i miejscu pracy. W ciągu dziewięciu lat obecności na rynku krajowym, CONAX weszło do grupy trzech czołowych marek w branży, koncentrując się na uzyskaniu statusu najcenniejszej marki krajowej w sektorze uzdatniania wody. Dążąc do ciągłej poprawy, CONAX stara się opracowywać lepsze, wygodniejsze i ekonomiczniejsze wyroby, zapewniając wysokiej jakości produkty i usługi swoim klientom. Ekorozwój jest na pierwszym planie filozofii produkcji CONAX. Firma stosuje przyjazne dla środowiska podejście we wszystkich procesach produkcyjnych, konsekwentnie modernizując swoją infrastrukturę administracyjną, strukturę zatrudnienia, linie produkcyjne, maszyny i urządzenia, aby dostosowywać się do praktyk proekologicznych. Odzwierciedla to zarówno dążenie CONAX do uzyskania satysfakcji klienta, jak i stanowisko w kwestii zarządzania środowiskiem.

 3. SEPARATOREN-TECHNIK & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Od 1992 r. STA jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 40 pracowników i zorientowaną na klienta. Dzięki znajomości zastosowań i starannemu projektowi systemu z powodzeniem integrujemy nasze rozwiązania z procesami produkcyjnymi naszych klientów. Dzięki nowoczesnym zasobom inżynierskim można szybko i niezawodnie realizować specjalne wymagania klientów. Bazując na doświadczeniu zdobytym dzięki ponad 2000 separatorom zainstalowanych na całym świecie oraz biorąc pod uwagę aktualne normy bezpieczeństwa, opracowujemy wysokowydajne, trwałe i bezpieczne maszyny. Badamy dynamiczne relacje płynów w naszych maszynach i przeprowadzamy szeroko zakrojone testy w terenie; w ten sposób zapewniamy, że separatory STA będą w przyszłości nadal najbardziej wydajnymi maszynami na rynku. Na powierzchni produkcyjnej ponad 800 m² gwarantujemy wysoki standard jakości poprzez własną wartość dodaną oraz poprzez certyfikowane procesy (WHG 19 L, ISO 9001).

 4. BOSMAN WATERMANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Bosman Watermanagement GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem w Berlinie i częścią Bosman Watermanagement Group, które dostarcza oczyszczalnie ścieków i przepompownie wody w całej Europie. Specjalizujemy się w budowie i dostarczaniu elastycznych i uniwersalnych filtrów do oczyszczania wszystkich rodzajów wody surowej, procesowej, przemysłowej i ścieków (przemysłowych). Mętność, cząstki stałe i zawiesiny są niezawodnie usuwane. Specjalnie na potrzeby oczyszczania ścieków dostarczamy systemy filtracyjne do eliminacji fosforu i substancji śladowych w celu uzyskania wyjątkowo niskich stężeń w ściekach. Nasze instalacje filtracyjne są indywidualnie projektowane, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Imponują wysoką jakością, minimalnym zapotrzebowaniem na miejsce, trwałością, innowacyjnym wzornictwem i oszczędzającą zasoby naturalne eksploatacją. Pozwala nam to oferować rozwiązania dla wszystkich zadań związanych z filtracją. Dzięki naszym mobilnym urządzeniom testującym możemy szybko i elastycznie zademonstrować na miejscu, w jaki sposób osiągnąć optymalną jakość ścieków filtracyjnych i przekonać Państwa o skuteczności naszych filtrów. Czekamy na Państwa zapytanie!

 5. OSMO MEMBRANE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  OSMO opracowuje i buduje wysokiej jakości przemysłowe systemy separacji membranowej dla wielu zastosowań w procesach produkcyjnych i do oczyszczania wody. Kładziemy nacisk na indywidualne rozwiązania dla klientów: instalacje specjalne dla przemysłu chemicznego, mikrofiltracja, ultrafiltracja, nanofiltracja, odwrócona osmoza, elektrodializa, wysokociśnieniowe systemy odwróconej osmozy dla maksymalnej koncentracji roztworów soli i roztworów organicznych, np. przed dalszą obróbką termiczną (odparowywanie). Innowacyjne technologie oczyszczania wody do produkcji wody kotłowej.

 1. MAX CONSULTING

  Włochy

  Firma MAX CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, Sensors, probes, transmitters, Dozowanie - maszyny i sprzęt, i przepływomierze. Ma siedzibę w Lavis, Włochy.

 2. EQUIPWATER

  Francja

  Firma EQUIPWATER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach pogrzebacze, kompletne systemy uzdatniania ścieków przemysłowych, urządzenia do filtrowania, i filtrowanie wody zużytej. Ma siedzibę w Château-Thierry, Francja.

 1. D&B IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma D&B IMPIANTI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, wykonywanie instalacji chemicznych, budowanie instalacji przemysłowych, Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, i instalacje, maszyny i urządzenia dla przemysłu pharmaceutycznego. Ma siedzibę w Cologno Al Serio, Włochy.

 2. EFA CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma EFA CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Lügde, Niemcy.

 3. SWISS COMMISSIONING GMBH

  Szwajcaria

  Firma SWISS COMMISSIONING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 4. MRUT GMBH

  Niemcy

  Firma MRUT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 5. ECOTECH-ENGINEERING

  Ukraina

  Firma ECOTECH-ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach dezynfekcja budynków, miejsc i urządzeń, i zaprowadzanie higieny. Ma siedzibę w Kremenchuk, Ukraina.

 6. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  Włochy

  Firma I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Odsalanie wody - urządzenia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, water softening, Odsalanie wody - urządzenia, i systemy odwróconej osmozy. Ma siedzibę w Trani, Włochy.

 7. SEPUR BY ANGLOTECH S.R.L.

  Włochy

  Firma SEPUR BY ANGLOTECH S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Purifiers, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Santo Stefano Magra, Włochy.

 8. AGUASOL LIFE

  Hiszpania

  Firma AGUASOL LIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do uzdatniania wody, instalacje uzdatniania wody, systemy odwróconej osmozy, i systemy ultrafiltrowania wody. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 1. B GROUP ITALIA SRL CABINE ELETTRICHE PREFABBRICATE

  Włochy

  Firma B GROUP ITALIA SRL CABINE ELETTRICHE PREFABBRICATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Solofra, Włochy.

 2. LIVAM GMBH

  Niemcy

  Firma LIVAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, destylatory, water purification, Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, i urządzenia do destylacji. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. DEPURCALABRIA

  Włochy

  Firma DEPURCALABRIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Catanzaro, Włochy.

 4. API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, odzyskiwanie energii, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 5. WATERGOLD ALKALIN SU ARITMA

  Turcja

  Firma WATERGOLD ALKALIN SU ARITMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach filtry wodne na użytek domowy, i domowe uzdatniacze wody. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. PMC ENGINEERING TURKEY

  Turcja

  Firma PMC ENGINEERING TURKEY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach filtry do oczyszczania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. YONIX S.R.L

  Włochy

  Firma YONIX S.R.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, wody mineralne zdrowotne, i Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 8. WSC WATER AND CLEANING SOLUTION

  Włochy

  Firma WSC WATER AND CLEANING SOLUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach generatory pary, i usługi dodatkowe - instalacje uzdatniania wody. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 9. ACQUALIKE - ORANGE SRL

  Włochy

  Firma ACQUALIKE - ORANGE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

 10. ANA PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ANA PROZESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, pompy powietrzne, i Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Merseburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

192 Przedsiębiorstwa