• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje - Import eksport

 1. BOSMAN WATERMANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bosman Watermanagement GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem w Berlinie i częścią Bosman Watermanagement Group, które dostarcza oczyszczalnie ścieków i przepompownie wody w całej Europie. Specjalizujemy się w budowie i dostarczaniu elastycznych i uniwersalnych filtrów do oczyszczania wszystkich rodzajów wody surowej, procesowej, przemysłowej i ścieków (przemysłowych). Mętność, cząstki stałe i zawiesiny są niezawodnie usuwane. Specjalnie na potrzeby oczyszczania ścieków dostarczamy systemy filtracyjne do eliminacji fosforu i substancji śladowych w celu uzyskania wyjątkowo niskich stężeń w ściekach. Nasze instalacje filtracyjne są indywidualnie projektowane, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Imponują wysoką jakością, minimalnym zapotrzebowaniem na miejsce, trwałością, innowacyjnym wzornictwem i oszczędzającą zasoby naturalne eksploatacją. Pozwala nam to oferować rozwiązania dla wszystkich zadań związanych z filtracją. Dzięki naszym mobilnym urządzeniom testującym możemy szybko i elastycznie zademonstrować na miejscu, w jaki sposób osiągnąć optymalną jakość ścieków filtracyjnych i przekonać Państwa o skuteczności naszych filtrów. Czekamy na Państwa zapytanie!

 2. SEPARATOREN-TECHNIK & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1992 r. STA jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 40 pracowników i zorientowaną na klienta. Dzięki znajomości zastosowań i starannemu projektowi systemu z powodzeniem integrujemy nasze rozwiązania z procesami produkcyjnymi naszych klientów. Dzięki nowoczesnym zasobom inżynierskim można szybko i niezawodnie realizować specjalne wymagania klientów. Bazując na doświadczeniu zdobytym dzięki ponad 2000 separatorom zainstalowanych na całym świecie oraz biorąc pod uwagę aktualne normy bezpieczeństwa, opracowujemy wysokowydajne, trwałe i bezpieczne maszyny. Badamy dynamiczne relacje płynów w naszych maszynach i przeprowadzamy szeroko zakrojone testy w terenie; w ten sposób zapewniamy, że separatory STA będą w przyszłości nadal najbardziej wydajnymi maszynami na rynku. Na powierzchni produkcyjnej ponad 800 m² gwarantujemy wysoki standard jakości poprzez własną wartość dodaną oraz poprzez certyfikowane procesy (WHG 19 L, ISO 9001).

 3. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje"

 4. MRUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ALMAWATECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAMI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. CARRA DEPURAZIONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. GIDROFLOU, LLC

  Rosja

  Gidroflou LLC oferuje globalnemu biznesowi, przemysłowi i konsumentom WS – aktywne ferrytowe elektroniczne uzdatniacze wody. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania do uzdatniania twardej wody, ochrony i usuwania organicznych oraz nieorganicznych osadów w rurach i sprzęcie. Wykonujemy to z zastosowaniem nowoczesnych technologii i materiałów, przy wykorzystaniu naszego doświadczenia, dopasowanego do naszych klientów. Wysoce skuteczna, opatentowana technologia opiera się na nowatorskim, fizykochemicznym rozwiązaniu i na głębokiej wiedzy praktycznej (15+ lat) w zakresie wykorzystywania uzdatniaczy wody w wielu zastosowaniach, w różnych regionach i przy zróżnicowanej jakości wody. Działanie impulsów elektromagnetycznych, przesyłanych z wysoką efektywnością poprzez wykonane ze specjalnego żelazostopu pierścienie ferrytowe do wody (97-98%) służy zapobieganiu powstawania osadów i biofoulingu. Dzięki stosowaniu uzdatanicza wody WS, klient może osiągnąć znaczne oszczędności. Praktyka pokazuje, że zapobieganie powstawaniu kamienia i osadów jest tańsze niż zapewnianie wysokiej jakości oczyszczania wody.

 4. OSMO MEMBRANE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  OSMO opracowuje i buduje wysokiej jakości przemysłowe systemy separacji membranowej dla wielu zastosowań w procesach produkcyjnych i do oczyszczania wody. Kładziemy nacisk na indywidualne rozwiązania dla klientów: instalacje specjalne dla przemysłu chemicznego, mikrofiltracja, ultrafiltracja, nanofiltracja, odwrócona osmoza, elektrodializa, wysokociśnieniowe systemy odwróconej osmozy dla maksymalnej koncentracji roztworów soli i roztworów organicznych, np. przed dalszą obróbką termiczną (odparowywanie). Innowacyjne technologie oczyszczania wody do produkcji wody kotłowej.

 5. EQUIPWATER

  Francja

 1. EFA CHEMIE GMBH

  Niemcy

 2. D&B IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

 3. SWISS COMMISSIONING GMBH

  Szwajcaria

 4. ECOTECH-ENGINEERING

  Ukraina

 5. SEPUR BY ANGLOTECH S.R.L.

  Włochy

 6. AGUASOL LIFE

  Hiszpania

 7. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  Włochy

 8. LIVAM GMBH

  Niemcy

 9. B GROUP ITALIA SRL CABINE ELETTRICHE PREFABBRICATE

  Włochy

 10. DEPURCALABRIA

  Włochy

 1. ANSEROS KLAUS NONNENMACHER GMBH

  Niemcy

 2. WSC WATER AND CLEANING SOLUTION

  Włochy

 3. ORTIMAX

  Turcja

 4. SHURITY ITALIA

  Włochy

 5. MAX CONSULTING

  Włochy

 6. ACQUO

  Włochy

 7. BUZSU ARITMA SISTEMLERI

  Turcja

 8. YONIX S.R.L

  Włochy

 9. ANA PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. AGUASALUD

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

190 przedsiębiorstwa