• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje - Import eksport

 1. SEPARATOREN-TECHNIK & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Od 1992 r. STA jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 40 pracowników i zorientowaną na klienta. Dzięki znajomości zastosowań i starannemu projektowi systemu z powodzeniem integrujemy nasze rozwiązania z procesami produkcyjnymi naszych klientów. Dzięki nowoczesnym zasobom inżynierskim można szybko i niezawodnie realizować specjalne wymagania klientów. Bazując na doświadczeniu zdobytym dzięki ponad 2000 separatorom zainstalowanych na całym świecie oraz biorąc pod uwagę aktualne normy bezpieczeństwa, opracowujemy wysokowydajne, trwałe i bezpieczne maszyny. Badamy dynamiczne relacje płynów w naszych maszynach i przeprowadzamy szeroko zakrojone testy w terenie; w ten sposób zapewniamy, że separatory STA będą w przyszłości nadal najbardziej wydajnymi maszynami na rynku. Na powierzchni produkcyjnej ponad 800 m² gwarantujemy wysoki standard jakości poprzez własną wartość dodaną oraz poprzez certyfikowane procesy (WHG 19 L, ISO 9001).

 2. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje"

 3. BOSMAN WATERMANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Bosman Watermanagement GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem w Berlinie i częścią Bosman Watermanagement Group, które dostarcza oczyszczalnie ścieków i przepompownie wody w całej Europie. Specjalizujemy się w budowie i dostarczaniu elastycznych i uniwersalnych filtrów do oczyszczania wszystkich rodzajów wody surowej, procesowej, przemysłowej i ścieków (przemysłowych). Mętność, cząstki stałe i zawiesiny są niezawodnie usuwane. Specjalnie na potrzeby oczyszczania ścieków dostarczamy systemy filtracyjne do eliminacji fosforu i substancji śladowych w celu uzyskania wyjątkowo niskich stężeń w ściekach. Nasze instalacje filtracyjne są indywidualnie projektowane, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Imponują wysoką jakością, minimalnym zapotrzebowaniem na miejsce, trwałością, innowacyjnym wzornictwem i oszczędzającą zasoby naturalne eksploatacją. Pozwala nam to oferować rozwiązania dla wszystkich zadań związanych z filtracją. Dzięki naszym mobilnym urządzeniom testującym możemy szybko i elastycznie zademonstrować na miejscu, w jaki sposób osiągnąć optymalną jakość ścieków filtracyjnych i przekonać Państwa o skuteczności naszych filtrów. Czekamy na Państwa zapytanie!

 4. AIRPROTECH SRL

  Włochy

  Airprotech jest spółką inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu i budowie instalacji do oczyszczania zanieczyszczeń gazowych. Od 1995 r. prowadzi działalność na całym świecie, oferując szeroką gamę rozwiązań do kontroli przemysłowych emisji LZO, CIV, aerozoli, mgieł i zapachów, aby przemysłowe procesy produkcyjne były zrównoważone i przyjazne dla środowiska, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Airprotech zapewnia rozwiązanie w postaci instalacji, która najbardziej odpowiada potrzebom klienta, zarówno pod względem technologii, jak i wartości inwestycyjnej oraz eksploatacyjnej. Oferowane technologie przynoszą korzyści dla środowiska i promują zrównoważenie środowiskowe, gwarantując korzyści finansowe dzięki wykorzystywaniu odpadów produkcyjnych, zgodnie z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Airprotech oferuje pełne wsparcie, zapewniając własny warsztat budowy instalacji, montaż na miejscu i szkolenie pracowników. Serwis posprzedażowy, zdalny nadzór i dostarczanie części zamiennych.

 5. ALMAWATECH GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAMI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 2. CARRA DEPURAZIONI SRL

  Włochy

 3. OSMO MEMBRANE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  OSMO opracowuje i buduje wysokiej jakości przemysłowe systemy separacji membranowej dla wielu zastosowań w procesach produkcyjnych i do oczyszczania wody. Kładziemy nacisk na indywidualne rozwiązania dla klientów: instalacje specjalne dla przemysłu chemicznego, mikrofiltracja, ultrafiltracja, nanofiltracja, odwrócona osmoza, elektrodializa, wysokociśnieniowe systemy odwróconej osmozy dla maksymalnej koncentracji roztworów soli i roztworów organicznych, np. przed dalszą obróbką termiczną (odparowywanie). Innowacyjne technologie oczyszczania wody do produkcji wody kotłowej.

 4. EQUIPWATER

  Francja

 5. MAX CONSULTING

  Włochy

 1. SWISS COMMISSIONING GMBH

  Szwajcaria

 2. D&B IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

 1. EFA CHEMIE GMBH

  Niemcy

 2. MRUT GMBH

  Niemcy

 3. ECOTECH-ENGINEERING

  Ukraina

 4. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  Włochy

 5. SEPUR BY ANGLOTECH S.R.L.

  Włochy

 6. AGUASOL LIFE

  Hiszpania

 7. LIVAM GMBH

  Niemcy

 8. B GROUP ITALIA SRL CABINE ELETTRICHE PREFABBRICATE

  Włochy

 1. DEPURCALABRIA

  Włochy

 2. API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. WSC WATER AND CLEANING SOLUTION

  Włochy

 4. WATERGOLD ALKALIN SU ARITMA

  Turcja

 5. YONIX S.R.L

  Włochy

 6. ODR AGUA ITALIA

  Włochy

 7. PURETECH WATER SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 8. ANSEROS KLAUS NONNENMACHER GMBH

  Niemcy

 9. ANA PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. ORTIMAX

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

187 przedsiębiorstwa