• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. ONLINE B TRUST

  Hiszpania

  ONLINE B TRUST jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Hiszpanii, wyspecjalizowanym w sprzedaży wentylatorów sufitowych. Oferujemy, między innymi, wentylatory z oświetleniem lub bez, klasyczne, nowoczesne lub design. Możesz także odkryć naszą gamę wentylatorów zewnętrznych. Dostarczamy, między innymi, wentylatory do hoteli i restauracji. Ponadto, nasze produkty są dostosowane do wszystkich pomieszczeń, stylów i na każdą kieszeń. Współpracujemy z producentami, takimi jak KlassFan, Purline, czy też Casafan. Większość naszych modeli posiada gwarancję 10 letnią, a, w niektórych przypadkach, zależnie od producenta, do 25 lat. Stworzyliśmy relacje partnerskie z zaufanymi producentami, by zaoferować Ci wyroby najlepszej jakościGwarantujemyu bardzo dużą reaktywność, zaś nasze ekipy są do Twojej dyspozycji, by wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie.

 2. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 3. DOSPEL POLAND

  Polska

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. AIRPROTECH SRL

  Włochy

  Airprotech jest spółką inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu i budowie instalacji do oczyszczania zanieczyszczeń gazowych. Od 1995 r. prowadzi działalność na całym świecie, oferując szeroką gamę rozwiązań do kontroli przemysłowych emisji LZO, CIV, aerozoli, mgieł i zapachów, aby przemysłowe procesy produkcyjne były zrównoważone i przyjazne dla środowiska, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Airprotech zapewnia rozwiązanie w postaci instalacji, która najbardziej odpowiada potrzebom klienta, zarówno pod względem technologii, jak i wartości inwestycyjnej oraz eksploatacyjnej. Oferowane technologie przynoszą korzyści dla środowiska i promują zrównoważenie środowiskowe, gwarantując korzyści finansowe dzięki wykorzystywaniu odpadów produkcyjnych, zgodnie z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Airprotech oferuje pełne wsparcie, zapewniając własny warsztat budowy instalacji, montaż na miejscu i szkolenie pracowników. Serwis posprzedażowy, zdalny nadzór i dostarczanie części zamiennych.

 5. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Naszym celem jest nie tylko przyjrzenie się poszczególnym zadaniom technicznym, ale także opracowanie zintegrowanych rozwiązań, w których oszczędność, amortyzacja, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są na pierwszym planie - naszą zaletą jest szybkość działania. Firma ELT została założona w 1996 r. przez 2 inżynierów, których doświadczenie opiera się na 30-letniej działalności w technologii powietrza i odpylania. Dzięki elastyczności i technicznemu know-how, instalacje różnej wielkości mogły być realizowane w kraju i za granicą. Naszą mocną stroną jest bliskość firmy co oznacza krótki odstęp pomiędzy etapami doradztwa, szczegółowym planowaniem, dostawą i profesjonalnym montażem.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HSDI FRANCE

  Francja

 2. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

 3. AWITECH

  Francja

 4. CORAL

  Francja

 5. AP-SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 1. WALDNER LABOREINRICHTUNGEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. TBB BAUER & BAUER GMBH

  Austria

 1. NERLING SYSTEMRÄUME GMBH

  Niemcy

 2. KEYSER & MACKAY ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

 3. AIR FOR ALL REINRAUMSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. INNOVARIA - H.E.P.

  Włochy

 5. HÜRNER LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. REINRAUM-MIETEN BY WOLFGANG HASSA

  Niemcy

 7. RTA REINRAUMTECHNIK ALB GMBH

  Niemcy

 8. LLC ES SERVICE

  Rosja

  Oczyszczacze powietrza Potok, to niezawodny i wysokowydajny system uzdatniania jakości powietrza i zwalczania wirusów oparty na działaniu promieni UVC. Są to urządzenia do filtracji powietrza bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i nieszkodliwe dla środowiska. ES Service LLC, rosyjski producent w dziedzinie oczyszczania powietrza - urządzeń i systemów, których przykładem jest "Potok" - wpisuje się w światowy trend i promuje rozwój technologii UV w celu podniesienia jakości życia ludzi i ochrony środowiska poprzez uzdatnianie powietrza - sprzęt i systemy. "Potok" jest pierwszym rosyjskim członkiem IUVA (the International Ultraviolet Association - Międzynarodowe Stowarzyszenie UV) i jest znany jako producent skutecznych środków do dezynfekcji budynków, otoczenia i roślin. Znak CE na oczyszczaczach powietrza Potok jest dowodem, że produkty te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla ludzi, mienia i usług poprawy kontroli środowiska.

 1. KRANTZ GMBH

  Niemcy

  Założona w 1882 roku przez inżyniera, od ktόrego pochodzi nazwa przedsiębiorstwa, Herman Krantz, firma zajmuje się obecnie projektowaniem, produkcją i sprzedażą przewodów powietrza, systemów ogrzewania i chłodzenia. Krantz GmbH produkuje również systemy filtrujące i odcinające, jest ekspertem w dziedzinie przemysłowego oczyszczania powietrza odlotowego, a także wypracowała sobie markę w dziedzinie systemów wentylacyjnych w elektrowniach, elektrowniach jądrowych i zakładach przemysłowych obejmującą ich planowanie, budowę, konserwację i testowanie. Własne Centrum Badawczo-Rozwojowe zajmuje powierzchnię 1.000 m2 i jest wykorzystywane do badań i rozwoju w zakresie powietrza w laboratoryjnej hali badawczej wyposażonej w najnowocześniejsze technologie. Zaprojektowane na miarę komponenty wentylacyjne produkowane są we własnych zakładach produkcyjnych w Aachen i Mallersdorf (Bawaria). Nasze produkty cieszą się doskonałą reputacją na całym świecie. Znajdziecie nas Państwo wszędzie tam, gdzie ważna jest efektywność energetyczna, jakość i niezawodność.

 2. OTTO ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferta firmy OTTO Engineering Polska Sp. z o.o. obejmuje doradztwo techniczne, projektowanie, budowę i obsługę serwisową nowoczesnych systemów i technologii dla Klientów przemysłowych. Firma Otto Industries powstała w 1967 roku. Od początku swojej działalności za swoją misję przyjęła techniczne wsparcie przemysłu w zakresie utylizacji zanieczyszczeń powietrza powstałych przy procesach produkcyjnych.

 3. NIDO BARTOSZ SZKÓDLIŃSKI

  Polska

  Air Naturel jest obecna na krajowym rynku od 2004 roku. Naszą ofertą chcemy spełniać wszelkie wymogi ze strony klientów. Zależy nam głównie na zdrowiu i komforcie naszych klientów, z tego powodu jesteśmy jedynym dystrybutorem w kraju wyrobów najlepszych firm nawilżaczy powietrza, osuszaczy, oraz wielu akcesoriów.

 4. AIR-TECHNIQUES

  Francja

 5. AEROSTAR

  Francja

 6. NEOGIENE

  Francja

 7. AIR-TRANSFER B.V

  Holandia

 8. SPHAIRLAB GMBH

  Niemcy

 9. DANCO TECHNIK ANLAGEN- & KOMPONENTENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. MCRT MICRO CLEANROOM TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

871 przedsiębiorstwa