• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. ONLINE B TRUST

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  ONLINE B TRUST jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Hiszpanii, wyspecjalizowanym w sprzedaży wentylatorów sufitowych. Oferujemy, między innymi, wentylatory z oświetleniem lub bez, klasyczne, nowoczesne lub design. Możesz także odkryć naszą gamę wentylatorów zewnętrznych. Dostarczamy, między innymi, wentylatory do hoteli i restauracji. Ponadto, nasze produkty są dostosowane do wszystkich pomieszczeń, stylów i na każdą kieszeń. Współpracujemy z producentami, takimi jak KlassFan, Purline, czy też Casafan. Większość naszych modeli posiada gwarancję 10 letnią, a, w niektórych przypadkach, zależnie od producenta, do 25 lat. Stworzyliśmy relacje partnerskie z zaufanymi producentami, by zaoferować Ci wyroby najlepszej jakościGwarantujemyu bardzo dużą reaktywność, zaś nasze ekipy są do Twojej dyspozycji, by wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie.

 2. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 3. DOSPEL POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ATON SERVICE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ATON SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Ma siedzibę w Kolchyno, Ukraina.

 5. MIKROPOR MAKINE SANAYI TICARET A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MIKROPOR MAKINE SANAYI TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtry wentylacyjne, System filtracyjny HEPA, System HVAC napowietrzanie, Filtracja - aparaty i urządzenia, urządzenia do filtrowania powietrza, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i systemy filtrowania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Naszym celem jest nie tylko przyjrzenie się poszczególnym zadaniom technicznym, ale także opracowanie zintegrowanych rozwiązań, w których oszczędność, amortyzacja, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są na pierwszym planie - naszą zaletą jest szybkość działania. Firma ELT została założona w 1996 r. przez 2 inżynierów, których doświadczenie opiera się na 30-letniej działalności w technologii powietrza i odpylania. Dzięki elastyczności i technicznemu know-how, instalacje różnej wielkości mogły być realizowane w kraju i za granicą. Naszą mocną stroną jest bliskość firmy co oznacza krótki odstęp pomiędzy etapami doradztwa, szczegółowym planowaniem, dostawą i profesjonalnym montażem.

 2. HSDI FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HSDI FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja powietrza - urządzenia, Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, kontrola jakości powietrza, produkt naturalny, sprzedaż produktów naturalnych, filtre powietrza, i Analiza i kontrola powietrza. Ma siedzibę w Saint-Ismier, Francja.

 3. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Odkurzacze przemysłowe, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Diemoz, Francja.

 4. AWITECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AWITECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wentylatory przemysłowe, odpylacze przemysłowe, Wentylatory przemysłowe, Paint booth, i instalacje klimatyzacji. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 5. CORAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CORAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, i wyciągi przemysłowe. Ma siedzibę w Bondoufle, Francja.

 1. AP-SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AP-SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 2. NERLING SYSTEMRÄUME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NERLING SYSTEMRÄUME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Renningen, Niemcy.

 1. KEYSER & MACKAY ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEYSER & MACKAY ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. WALDNER LABOREINRICHTUNGEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALDNER LABOREINRICHTUNGEN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 3. PURIF'AIR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PURIF'AIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki konserwujące żywność, oczyszczacze powietrza, Zanieczyszczenie środowiska - usługi w zakresie ochrony środowiska, Produkt do obróbki i usuwania zapachów, treatment of smells, obróbka i usuwanie zapachów, uzdatnianie powietrza, rozwiązania przeciw pleśni, i Oil absorption materials. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. AIR FOR ALL REINRAUMSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIR FOR ALL REINRAUMSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Gerlingen, Niemcy.

 5. INNOVARIA - H.E.P.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INNOVARIA - H.E.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rury miedziane, Wymienniki ciepła, klimatyzacja, wymienniki ciepła z rurami ruchomymi do zastosowań prywatnych i przemysłowych, Rury miedziane, chłodzenie przemysłowe, Wymienniki ciepła, i elementy i instalacje do klimatyzacji. Ma siedzibę w San Vito Al Torre, Włochy.

 6. HÜRNER LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÜRNER LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Mücke, Niemcy.

 7. RTA REINRAUMTECHNIK ALB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RTA REINRAUMTECHNIK ALB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Trochtelfingen, Niemcy.

 8. LLC ES SERVICE

  Rosja

  Oczyszczacze powietrza Potok, to niezawodny i wysokowydajny system uzdatniania jakości powietrza i zwalczania wirusów oparty na działaniu promieni UVC. Są to urządzenia do filtracji powietrza bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i nieszkodliwe dla środowiska. ES Service LLC, rosyjski producent w dziedzinie oczyszczania powietrza - urządzeń i systemów, których przykładem jest "Potok" - wpisuje się w światowy trend i promuje rozwój technologii UV w celu podniesienia jakości życia ludzi i ochrony środowiska poprzez uzdatnianie powietrza - sprzęt i systemy. "Potok" jest pierwszym rosyjskim członkiem IUVA (the International Ultraviolet Association - Międzynarodowe Stowarzyszenie UV) i jest znany jako producent skutecznych środków do dezynfekcji budynków, otoczenia i roślin. Znak CE na oczyszczaczach powietrza Potok jest dowodem, że produkty te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla ludzi, mienia i usług poprawy kontroli środowiska.

 1. KRANTZ GMBH

  Niemcy

  Założona w 1882 roku przez inżyniera, od ktόrego pochodzi nazwa przedsiębiorstwa, Herman Krantz, firma zajmuje się obecnie projektowaniem, produkcją i sprzedażą przewodów powietrza, systemów ogrzewania i chłodzenia. Krantz GmbH produkuje również systemy filtrujące i odcinające, jest ekspertem w dziedzinie przemysłowego oczyszczania powietrza odlotowego, a także wypracowała sobie markę w dziedzinie systemów wentylacyjnych w elektrowniach, elektrowniach jądrowych i zakładach przemysłowych obejmującą ich planowanie, budowę, konserwację i testowanie. Własne Centrum Badawczo-Rozwojowe zajmuje powierzchnię 1.000 m2 i jest wykorzystywane do badań i rozwoju w zakresie powietrza w laboratoryjnej hali badawczej wyposażonej w najnowocześniejsze technologie. Zaprojektowane na miarę komponenty wentylacyjne produkowane są we własnych zakładach produkcyjnych w Aachen i Mallersdorf (Bawaria). Nasze produkty cieszą się doskonałą reputacją na całym świecie. Znajdziecie nas Państwo wszędzie tam, gdzie ważna jest efektywność energetyczna, jakość i niezawodność.

 2. OTTO ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferta firmy OTTO Engineering Polska Sp. z o.o. obejmuje doradztwo techniczne, projektowanie, budowę i obsługę serwisową nowoczesnych systemów i technologii dla Klientów przemysłowych. Firma Otto Industries powstała w 1967 roku. Od początku swojej działalności za swoją misję przyjęła techniczne wsparcie przemysłu w zakresie utylizacji zanieczyszczeń powietrza powstałych przy procesach produkcyjnych.

 3. NIDO BARTOSZ SZKÓDLIŃSKI

  Polska

  Air Naturel jest obecna na krajowym rynku od 2004 roku. Naszą ofertą chcemy spełniać wszelkie wymogi ze strony klientów. Zależy nam głównie na zdrowiu i komforcie naszych klientów, z tego powodu jesteśmy jedynym dystrybutorem w kraju wyrobów najlepszych firm nawilżaczy powietrza, osuszaczy, oraz wielu akcesoriów.

 4. AEROSTAR

  Francja

  Firma AEROSTAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, osuszacze do basenów, oczyszczacze powietrza, osuszacze do użytku przemysłowego, i Osuszanie powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 5. AIR-TECHNIQUES

  Francja

  Firma AIR-TECHNIQUES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części do maszyn pneumatycznych. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Zawory pneumatyczne, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Zawory pneumatyczne, i akcesoria do uzdatniania powietrza. Ma siedzibę w Obenheim, Francja.

 6. NEOGIENE

  Francja

  Firma NEOGIENE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, oczyszczacze powietrza, jakość powietrza wewnętrznego, i Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. HORUS ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma HORUS ENVIRONNEMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumône, Francja.

 8. AIR-TRANSFER B.V

  Holandia

  Firma AIR-TRANSFER B.V, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, klimatyzatory dla budownictwa, klimatyzatory do użytku przemysłowego, i Zasłony powietrzne. Ma siedzibę w Eemnes, Holandia.

 9. SPHAIRLAB GMBH

  Niemcy

  Firma SPHAIRLAB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 10. TBB BAUER & BAUER GMBH

  Austria

  Firma TBB BAUER & BAUER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Markt Allhau, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

877 Przedsiębiorstwa