• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie ścieków

Wyniki dla

Oczyszczanie ścieków - Import eksport

 1. CTRA

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. EUROCARB PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Założone w 1986 roku jako europejski oddział Haycarb PLC, Eurocarb jest obecnie wiodącym dostawcą w Europie szerokiej gamy wysokiej jakości węgli aktywowanych. Haycarb jest czołowym podmiotem globalnym węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych i, ogólnie, jednym z największych producentów węgla. Oferujemy pełną gamę produktów Haycarb, a także gamę dodatkowych produktów, wykonanych przez nas lub pochodzących od naszych strategicznych partnerów. Oprócz węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych, oferujemy również węgle drzewne, na bazie węgla kamiennego, a także specjalne mieszanki węglowe lub specjalnie impregnowane w naszym zakładzie w Bristolu. Kładziemy nacisk na oferowanie właściwych produktów w odpowiednim czasie, zachowując elastyczność dostaw. Magazynujemy ponad 100 różnych produktów w Bristolu, szybko dostarczanych klientom w Europie. Kontrola jakości ma znaczenie priorytetowe, zaś wszystkie partie są testowane celem zapewnienia ich całkowitej zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klienta.

 3. MITA WATER TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Od 2004 roku, przedsiębiorstwo CONAX czyni nieprzerwanie postępy, zdobywając pozycję ważnego podmiotu w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do uzdatniania wody w domu i miejscu pracy. W ciągu dziewięciu lat obecności na rynku krajowym, CONAX weszło do grupy trzech czołowych marek w branży, koncentrując się na uzyskaniu statusu najcenniejszej marki krajowej w sektorze uzdatniania wody. Dążąc do ciągłej poprawy, CONAX stara się opracowywać lepsze, wygodniejsze i ekonomiczniejsze wyroby, zapewniając wysokiej jakości produkty i usługi swoim klientom. Ekorozwój jest na pierwszym planie filozofii produkcji CONAX. Firma stosuje przyjazne dla środowiska podejście we wszystkich procesach produkcyjnych, konsekwentnie modernizując swoją infrastrukturę administracyjną, strukturę zatrudnienia, linie produkcyjne, maszyny i urządzenia, aby dostosowywać się do praktyk proekologicznych. Odzwierciedla to zarówno dążenie CONAX do uzyskania satysfakcji klienta, jak i stanowisko w kwestii zarządzania środowiskiem.

 5. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polska

  Firma Frukko Twoje Oczyszczalnie to znany producent przydomowych oczyszczalni ścieków działający w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również systemami zagospodarowania wody deszczowej oraz odwodnieniami terenów. Wśród produkowanych przez nas systemów na wyróżnienie zasługują przydomowe oczyszczalnie ścieków M-BOŚ OG, MBOŚ OG i MBOŚ BOX OG. Produkujemy również wysokiej jakości systemy zbiorników na nieczystości stałe (szamb) FTANK. Oferta obejmuje także systemy gromadzenia i zagospodarowania wody deszczowej i zbiorniki na deszczówkę FRUKKO GARDEN SYSTEM. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż separatorów substancji ropopochodnych oraz separatorów tłuszczu. Ponadto wykonujemy zbiorniki na gromadzenie gnojówki i gnojownicy dla rolnictwa, a także studnie wodomierzowe FRUKKO GARDEN SYSTEM.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KMS ENERGIA

  Polska

 2. ADAH. OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE

  Polska

  Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące budowy przydomowych oczyszczalni ścieków - wykonujemy projekty, prace ziemne wraz z montażem zbiorników, reaktorów bądź innych urządzeń. Dysponujemy własnym sprzętem - koparko-ładowarką i wywrotką. Usługi Nasza firma dynamicznie się rozwija - rozszerzamy ofertę, unowocześniamy instalowane oczyszczalnie oraz posiadany park sprzętowo-maszynowy. Inwestujemy w potencjał ludzki i uczestniczymy w szkoleniach tematycznych. Na wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji.

 3. GLOBALE RESEAUX

  Francja

  Firma GLOBALE RESEAUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, usuwanie nieczystości z kanalizacji, Asenizacja, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, i Analiza gleby i uzdatnianie. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 4. RM ASSAINISSEMENT

  Francja

  Firma RM ASSAINISSEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach opróżnianie szamb, usuwanie nieczystości z kanalizacji, przetykanie kanalizacji cywilnych i przemysłowych, i asenizacja. Ma siedzibę w Houilles, Francja.

 5. DELHO

  Francja

  Firma DELHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, pogrzebacze, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, i Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Lège-Cap-Ferret, Francja.

 1. FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA

  Włochy

  Firma FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach centrale asenizacji wody, inżynieria systemów uzdatniania wód, woda odmineralizowana, i obróbka wody. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 2. PORCS ET PORCELETS

  Hiszpania

  Firma PORCS ET PORCELETS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, bydło, Oczyszczanie ścieków, dezynfekcja wody, i woda pitna - funkcja. Ma siedzibę w El Palau D' Anglesola-Lleida, Hiszpania.

 1. ELOY WATER

  Belgia

  Firma ELOY WATER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, uzdatnianie wody, i Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 2. URGENCE ÉGOUTS

  Francja

  Firma URGENCE ÉGOUTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach przetykanie ścieków. Ma siedzibę w Valros, Francja.

 3. CELTIC WATER SOLUTIONS

  Irlandia

  Firma CELTIC WATER SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Tuam, Irlandia.

 4. INTERCOMMUNALE DU BRABANT WALLON

  Belgia

  Firma INTERCOMMUNALE DU BRABANT WALLON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stowarzyszenia i organizacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, Pojemniki i kubły na śmiecie, związki i organizacje interesu publicznego, Oczyszczanie ścieków, doradztwo w zakresie recyklingu odpadów, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 5. SEPRA S.R.L.

  Włochy

  Firma SEPRA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Membrany zatrzymujące, ozon, systemy sterylizacji wody za pomocą promieni uv, i filtry i systemy filtracyjne. Ma siedzibę w Cesano Maderno, Włochy.

 6. ORTEC ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma ORTEC ENVIRONNEMENT, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Aix En Provence, Francja.

 7. KINGSPAN KLARGESTER

  Francja

  Firma KINGSPAN KLARGESTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Saint-Didier-Au-Mont-D'or, Francja.

 8. BR3D

  Francja

  Firma BR3D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach asenizacja, i deratyzacja. Ma siedzibę w Fresnes, Francja.

 1. APRIME FLUIDES

  Francja

  Firma APRIME FLUIDES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach przetykanie kanalizacji cywilnych i przemysłowych, przetykanie ścieków, przetykanie rur, i urządzenia hydrauliczne do oczyszczania kanalizacji. Ma siedzibę w Bezons, Francja.

 2. HYTEC INDUSTRIE

  Francja

  Firma HYTEC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, construction of water treatment machines, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Ma siedzibę w Cergy Pontoise, Francja.

 3. STEP

  Luksemburg

  Firma STEP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wód - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, recyrkulacja wody, usługi oczyszczania ekologicznego, Treatment plant works, i Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 4. YONIX S.R.L

  Włochy

  Firma YONIX S.R.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, wody mineralne zdrowotne, i Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. VIVAQUA

  Belgia

  Firma VIVAQUA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, Oczyszczanie ścieków, badania wody pitnej, dystrybucja wody zdatnej do picia, i zaopatrzenie w wodę zdatną do picia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. LM TECHNIK

  Francja

  Firma LM TECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Asenizacja niezależna, i kompletne systemy uzdatniania ścieków przemysłowych. Ma siedzibę w Damiatte, Francja.

 7. DRAGER MEDICAL BELGIUM

  Belgia

  Firma DRAGER MEDICAL BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, Oczyszczanie ścieków, składniki farmaceutyczne, instalacje medyczne, i metalurgia. Ma siedzibę w Wemmel, Belgia.

 8. RM ASSAINSSEMENT

  Francja

  Firma RM ASSAINSSEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach opróżnianie szamb. Ma siedzibę w Houilles, Francja.

 9. SUSTAINWATER

  Luksemburg

  Firma SUSTAINWATER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Foetz, Luksemburg.

 10. SIDEST

  Luksemburg

  Firma SIDEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach przetwarzanie miejskich wód ściekowych, water purification, i obróbka wody. Ma siedzibę w Hagelsdorf, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie ścieków - Import eksport

Liczba wyników

1559 Przedsiębiorstwa