• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie ścieków

Wyniki dla

Oczyszczanie ścieków - Import eksport

 1. CTRA

  Tunezja

  Od 25 lat, CTRA jest wiarygodnym partnerem wspierającym Cię we wszystkich projektach. Zespół wyspecjalizowany w przetwórstwie kompozytów FRP i tworzyw termoplastycznych. Ta żywotność jest gwarancją wiarygodności technicznej i jakościowej, czego naturalnym wynikiem jest przywiązanie naszych klientów. CTRA posiada certyfikat ISO 9001 od 2000 roku, przoduje pod względem projektów pod klucz, projektów wyjściowych, uruchamiania i dostaw. Nasza działalność obejmuje szeroką gamę świadczeń: -Projektowanie systemów rurowych, -Szczegółowe projektowanie podpór, zbiorników, skruberów, -Produkcja standardowa lub elementów specjalnych na zamówienie, -Prefabrykacja systemów rurowych, -Produkcja różnych skruberów do 6m średnicy. Dzięki swojemu doświadczonemu zespołowi, CTRA wykazuje się kunsztem w: Przetwarzaniu materiałów termoutwardzalnych: •Żywica / Matryca •Liner, •Wytrzymałość, Mechanika. Przetwarzanie tworzyw termoplastycznych: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. EUROCARB PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Założone w 1986 roku jako europejski oddział Haycarb PLC, Eurocarb jest obecnie wiodącym dostawcą w Europie szerokiej gamy wysokiej jakości węgli aktywowanych. Haycarb jest czołowym podmiotem globalnym węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych i, ogólnie, jednym z największych producentów węgla. Oferujemy pełną gamę produktów Haycarb, a także gamę dodatkowych produktów, wykonanych przez nas lub pochodzących od naszych strategicznych partnerów. Oprócz węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych, oferujemy również węgle drzewne, na bazie węgla kamiennego, a także specjalne mieszanki węglowe lub specjalnie impregnowane w naszym zakładzie w Bristolu. Kładziemy nacisk na oferowanie właściwych produktów w odpowiednim czasie, zachowując elastyczność dostaw. Magazynujemy ponad 100 różnych produktów w Bristolu, szybko dostarczanych klientom w Europie. Kontrola jakości ma znaczenie priorytetowe, zaś wszystkie partie są testowane celem zapewnienia ich całkowitej zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klienta.

 3. BABYLON PLAST

  Polska

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

 4. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polska

  Firma Frukko Twoje Oczyszczalnie to znany producent przydomowych oczyszczalni ścieków działający w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również systemami zagospodarowania wody deszczowej oraz odwodnieniami terenów. Wśród produkowanych przez nas systemów na wyróżnienie zasługują przydomowe oczyszczalnie ścieków M-BOŚ OG, MBOŚ OG i MBOŚ BOX OG. Produkujemy również wysokiej jakości systemy zbiorników na nieczystości stałe (szamb) FTANK. Oferta obejmuje także systemy gromadzenia i zagospodarowania wody deszczowej i zbiorniki na deszczówkę FRUKKO GARDEN SYSTEM. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż separatorów substancji ropopochodnych oraz separatorów tłuszczu. Ponadto wykonujemy zbiorniki na gromadzenie gnojówki i gnojownicy dla rolnictwa, a także studnie wodomierzowe FRUKKO GARDEN SYSTEM.

 5. ADAH. OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE

  Polska

  Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące budowy przydomowych oczyszczalni ścieków - wykonujemy projekty, prace ziemne wraz z montażem zbiorników, reaktorów bądź innych urządzeń. Dysponujemy własnym sprzętem - koparko-ładowarką i wywrotką. Usługi Nasza firma dynamicznie się rozwija - rozszerzamy ofertę, unowocześniamy instalowane oczyszczalnie oraz posiadany park sprzętowo-maszynowy. Inwestujemy w potencjał ludzki i uczestniczymy w szkoleniach tematycznych. Na wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KMS ENERGIA

  Polska

  KMS Energia powstała w 2012 roku i wchodzi w skład grupy KMS Media z siedzibą w Zamościu. Zakres działalności: Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Zbiorniki z polietynelu - ziemne 1000 L, 2000 L, 3000 L, 4000 L, 5000 L. Sprzedaż hurtowa - Export: Chemia budowlana, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do styropianu, materiały hydroizolacyjne, hydroizolacja, kotły do ogrzewania.

  Wszystkie wyroby na "oczyszczanie ścieków"

 2. GLOBALE RESEAUX

  Francja

 3. RM ASSAINISSEMENT

  Francja

 4. DELHO

  Francja

 5. FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA

  Włochy

 1. PORCS ET PORCELETS

  Hiszpania

 2. APRIME FLUIDES

  Francja

 1. YONIX S.R.L

  Włochy

 2. CELTIC WATER SOLUTIONS

  Irlandia

 3. APATEQ

  Luksemburg

 4. SIDEST

  Luksemburg

 5. LM TECHNIK

  Francja

 6. URGENCE ÉGOUTS

  Francja

 7. BR3D

  Francja

 8. DRAGER MEDICAL BELGIUM

  Belgia

 1. ELOY WATER

  Belgia

 2. VIVAQUA

  Belgia

 3. RM ASSAINSSEMENT

  Francja

 4. SUSTAINWATER

  Luksemburg

 5. SEPRA S.R.L.

  Włochy

 6. KINGSPAN KLARGESTER

  Francja

 7. SANI-TECHS

  Francja

 8. ACQUA.ECOLOGIE / BIOMICROBICS FRANCE

  Francja

 9. ALCANTARILLADOS GRUPAL SL

  Hiszpania

 10. MITRA SU ARITMA SISTEMLERI

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie ścieków - Import eksport

Liczba wyników

1542 przedsiębiorstwa