• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ochrona obiektów- nadzór i systemy alarmowe

Wyniki dla

Ochrona obiektów- nadzór i systemy alarmowe - Import eksport

 1. ALARMES PROTECTION SYSTÈMES

  Francja

 2. EVOCOUNT GMBH

  Niemcy

 3. ANDREAS NEUHOLD NACHRICHTENELEKTRONISCHE ANLAGEN

  Austria

 4. NEUKERT & MAURER GMBH

  Niemcy

 5. DATA COMPONENTS K+S GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LESGO SECURITY SOLUTIONS UG

  Niemcy

 2. FORTEZA

  Rosja

  Forteza jest projektantem i producentem systemów alarmowych do ochrony obwodowej różnych obiektówLista produktów obejmuje mikrofalowe, dwutechnologiczne, przewodowe i wibracyjne czujniki bezpieczeństwa oraz bezprzewodowe systemy alarmowe do wykrywania włamańSystemy zabezpieczeń Forteza zapewniają ochronę obwodową wykrywając ruchy intruza próbującego przekroczyć strefę detekcjiSystemy sygnalizacji włamania Forteza mogą być zintegrowane z niemal każdym systemem zabezpieczeń i mogą stanowić element kompleksowego systemu ochrony obiektuSystemy Forteza znajdują zastosowanie jako systemy sygnalizacji włamania i napadu w przedsiębiorstwach, infrastrukturze krytycznej, przemyśle naftowym i gazowym oraz w zakładach karnychObecnie nasz sprzęt należy do urządzeń zabezpieczających szeroko stosowanych w krajach naszych partnerówBułgarii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Litwie, Słowacji, Francji, Czechach, Indiach, Iranie, RPA i innych krajach.

 3. TEC ELECTRONICS, LLC

  Rosja

  TEC Electronics opracowuje i produkuje rozwiązania dla rynku wtórnego elektroniki samochodowej. Wdrażamy najbardziej zaawansowane technologie, w tym własne, opatentowane rozwiązania techniczne. Firma TEC Electronics została założona w 2005 r. Od tego czasu zdobyliśmy zaufanie ponad 500 000 wiernych klientów. Jako pierwsi w Rosji wynaleźliśmy i wyprodukowaliśmy moduł CAN. Nasi inżynierowie i programiści dostosowali sterownik CAN do wszystkich modeli pojazdów. W ten sposób dokonała się lokalna rewolucja w dziedzinie elektroniki samochodowej na rynku wtórnym. Do dnia dzisiejszego nasze produkty zdobyły dużą część rynku wtórnego elektroniki samochodowej, najpopularniejszym produktem stały się samochodowe systemy antykradzieżowe Prizrak. Nasi inżynierowie są absolwentami czołowych uczelni technicznych i wyznaczają standardy w dziedzinie elektroniki samochodowej, które pomagają zapewnić pojazdom dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę w eksploatacji. Nasze produkty zyskały popularność w Rosji, krajach WNP i UE.

 4. DETEK AG

  Niemcy

  DETEK AG - Biznesowa - Prywatna Agencja Detektywistyczna. Potrzebujesz dowodu? Pracownicy korzystają z know-how Twojej firmy, aby zbudować firmę konkurencyjną? Konkurent imituje twój produkt? Dłużnicy nagle znikają? Chcesz wiedzieć, jak bezpieczna jest twoja firma? Podejrzewasz, że samochód został skradziony za granicą? Obawiasz się fałszywych zeznań w procesie? Zaginął członek rodziny? Możemy ci pomóc! DETEK jest do Twojej dyspozycji zarówno w przypadku dochodzeń gospodarczych, w sprawach prywatnych, jak i w sprawach dotyczących bezpieczeństwa – działamy dyskretnie, konkretnie, poważnie. Dzięki ponad 100-letniej historii firmy znamy nie tylko każdy trik w książce, ale także posiadamy ugruntowaną swoją pozycję w wielu dziedzinach. Dysponując centrami operacyjnymi w dziewięciu lokalizacjach w Niemczech i trzema oddziałami w Londynie, Marbelli i Zurychu, gwarantujemy krótkie odległości i szybki kontakt. Każdego dnia - przy wsparciu najnowszych technologii - 44 pracowników zajmuje się sprawami powierzonymi firmie DETEK.

 5. BIURO INŻYNIERSKIE TROLL

  Polska

  Biuro Inżynierskie TROLL, z siedzibą w Gdańsku, świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi procesu budowlanego. Służymy również doradztwem energetycznym. Sprawujemy nadzory budowlane, wystawiamy świadectwa energetyczne, wykonujemy przeglądy budowlane, w tym również okresowe przeglądy 5-letnie budynków mieszkalnych oraz obiektów sportowych, przemysłowych i instytucji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem umożliwiającym wykonanie badań mających na celu zarejestrowanie ciepła emitowanego przez budynek. Termografia i termowizja coraz częściej wykorzystywane są w branży budowlanej. Dzięki tym badaniom i wykorzystaniu nowoczesnych technologii można ocenić stan i jakość izolacji termicznej budynku, wykryć błędy w ogrzewaniu podłogowym oraz pozostałej instalacji grzewczej. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie i precyzja przekładają się na wzorową współpracę z biurami projektowymi i zarządcami budynków.

 1. RANC DEVELOPPEMENT

  Francja

  Od 25 lat jesteśmy firmą specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa (wtargnięcie, wideo, kontrola dostępu, systemy automatyczne, pożary, GTC) dla firm, administracji i osób prywatnych. Ranc Développement posiada potrójny certyfikat APSAD. Stosujemy najnowsze technologie i realizujemy skomplikowane systemy. Nasi inżynierowie doskonale opanowali techniki audytu bezpieczeństwa, analizy ryzyka, badań wstępnych oraz formułowania zaleceń stosując techniki i technologie bezpieczeństwa. Nasza pracownia towarzyszy Ci w redagowaniu, obliczaniu i wprowadzaniu w życie projektów. Inżynieria bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo elektroniczne. centrum telenadzoru.

 2. GRUPO CONTROL

  Hiszpania

  Grupo Control jest najlepszym sprzymierzeńcem spokoju Twojego umysłu. Powierzasz nam strategiczne składniki Twojego przedsiębiorstwa: infrastrukturę, urządzenia, informacje i Twój zespół roboczy. W związku z tym, że najbardziej zaawansowane technologie nie wystarczają, analizujemy i opracowujemy z wyprzedzeniem racjonalny model bezpieczeństwa, stosowany przez bliski zespół ekspertów, którego jedynym celem jest: spokój Twojego umysłu.

 1. CREATIVE SPECIFIC SOFTWARE

  Francja

  Firma Creative Specific Software opracowała innowacyjny system wykrywania upadku za pomocą standardowego czujnika optycznego pozwalający zawiadomić rodzinę lub centrum specjalistyczne 24 godz./24 i 7dni/7.

 2. AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP Z.O.O.

  Polska

  Zadaniem AJG Systemy Bezpieczeństwa jest zapewnienie naszym klientom bezpośredniej ochrony fizycznej. Projektujemy i wykonujemy systemy technicznej ochrony mienia, zabezpieczamy imprezy masowe, zapewniamy monitoring i konwojowanie oraz usługi związane z utrzymaniem czystości.

 3. CORAK

  Francja

 4. HOME TECH CONCEPT

  Belgia

 5. DAIR MARKET

  Francja

 6. INTERNATIONAL SECURITY GMBH

  Niemcy

 7. ADM 21

  Francja

 8. WWW.MARCHANDISE-PRO.COM

  Zjednoczone Królestwo

 1. GLADIO S.R.L.

  Włochy

 2. PROTECTURA GMBH

  Niemcy

 3. INNO RÉSEAUX

  Francja

 4. ESSE EFFE SISTEMI

  Włochy

 5. RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. SECURITAS DIRECT

  Francja

 7. MAVILI ELEKTRONIK TICARET VE SANAYII A S

  Turcja

 8. NTA GMBH

  Austria

 9. ADIS ALARM

  Belgia

 10. AAC WOUTERS & CO

  Belgia

Wyszukaj wyceny dla

Filtry

Wyniki dla

Ochrona obiektów- nadzór i systemy alarmowe - Import eksport

Liczba wyników

5443 przedsiębiorstwa