• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ochrona obiektów- nadzór i systemy alarmowe

Wyniki dla

Ochrona obiektów- nadzór i systemy alarmowe - Import eksport

 1. ALARMES PROTECTION SYSTÈMES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALARMES PROTECTION SYSTÈMES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach System alarmowy do ochrony przedsiębiorstw, konserwacja urządzeń, artykuły, urządzenia i systemy bezpieczeństwa, i instalacja systemu elektrycznego. Ma siedzibę w Saint-Thibéry, Francja.

 2. CORAK

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CORAK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem, Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem, Profesjonalne wyposażenie bezpieczeństwa, usługi z zakresu bezpieczeństwa, i Safety systems. Ma siedzibę w Bailly-Romainvilliers, Francja.

 3. ANDREAS NEUHOLD NACHRICHTENELEKTRONISCHE ANLAGEN

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS NEUHOLD NACHRICHTENELEKTRONISCHE ANLAGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. NEUKERT & MAURER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUKERT & MAURER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Diedorf, Niemcy.

 5. DATA COMPONENTS K+S GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DATA COMPONENTS K+S GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LESGO SECURITY SOLUTIONS UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LESGO SECURITY SOLUTIONS UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. FORTEZA

  Rosja

  Forteza jest projektantem i producentem systemów alarmowych do ochrony obwodowej różnych obiektówLista produktów obejmuje mikrofalowe, dwutechnologiczne, przewodowe i wibracyjne czujniki bezpieczeństwa oraz bezprzewodowe systemy alarmowe do wykrywania włamańSystemy zabezpieczeń Forteza zapewniają ochronę obwodową wykrywając ruchy intruza próbującego przekroczyć strefę detekcjiSystemy sygnalizacji włamania Forteza mogą być zintegrowane z niemal każdym systemem zabezpieczeń i mogą stanowić element kompleksowego systemu ochrony obiektuSystemy Forteza znajdują zastosowanie jako systemy sygnalizacji włamania i napadu w przedsiębiorstwach, infrastrukturze krytycznej, przemyśle naftowym i gazowym oraz w zakładach karnychObecnie nasz sprzęt należy do urządzeń zabezpieczających szeroko stosowanych w krajach naszych partnerówBułgarii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Litwie, Słowacji, Francji, Czechach, Indiach, Iranie, RPA i innych krajach.

 3. DETEK AG

  Niemcy

  DETEK AG - Biznesowa - Prywatna Agencja Detektywistyczna. Potrzebujesz dowodu? Pracownicy korzystają z know-how Twojej firmy, aby zbudować firmę konkurencyjną? Konkurent imituje twój produkt? Dłużnicy nagle znikają? Chcesz wiedzieć, jak bezpieczna jest twoja firma? Podejrzewasz, że samochód został skradziony za granicą? Obawiasz się fałszywych zeznań w procesie? Zaginął członek rodziny? Możemy ci pomóc! DETEK jest do Twojej dyspozycji zarówno w przypadku dochodzeń gospodarczych, w sprawach prywatnych, jak i w sprawach dotyczących bezpieczeństwa – działamy dyskretnie, konkretnie, poważnie. Dzięki ponad 100-letniej historii firmy znamy nie tylko każdy trik w książce, ale także posiadamy ugruntowaną swoją pozycję w wielu dziedzinach. Dysponując centrami operacyjnymi w dziewięciu lokalizacjach w Niemczech i trzema oddziałami w Londynie, Marbelli i Zurychu, gwarantujemy krótkie odległości i szybki kontakt. Każdego dnia - przy wsparciu najnowszych technologii - 44 pracowników zajmuje się sprawami powierzonymi firmie DETEK.

 4. RANC DEVELOPPEMENT

  Francja

  Od 25 lat jesteśmy firmą specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa (wtargnięcie, wideo, kontrola dostępu, systemy automatyczne, pożary, GTC) dla firm, administracji i osób prywatnych. Ranc Développement posiada potrójny certyfikat APSAD. Stosujemy najnowsze technologie i realizujemy skomplikowane systemy. Nasi inżynierowie doskonale opanowali techniki audytu bezpieczeństwa, analizy ryzyka, badań wstępnych oraz formułowania zaleceń stosując techniki i technologie bezpieczeństwa. Nasza pracownia towarzyszy Ci w redagowaniu, obliczaniu i wprowadzaniu w życie projektów. Inżynieria bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo elektroniczne. centrum telenadzoru.

 5. BIURO INŻYNIERSKIE TROLL

  Polska

  Biuro Inżynierskie TROLL, z siedzibą w Gdańsku, świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi procesu budowlanego. Służymy również doradztwem energetycznym. Sprawujemy nadzory budowlane, wystawiamy świadectwa energetyczne, wykonujemy przeglądy budowlane, w tym również okresowe przeglądy 5-letnie budynków mieszkalnych oraz obiektów sportowych, przemysłowych i instytucji. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem umożliwiającym wykonanie badań mających na celu zarejestrowanie ciepła emitowanego przez budynek. Termografia i termowizja coraz częściej wykorzystywane są w branży budowlanej. Dzięki tym badaniom i wykorzystaniu nowoczesnych technologii można ocenić stan i jakość izolacji termicznej budynku, wykryć błędy w ogrzewaniu podłogowym oraz pozostałej instalacji grzewczej. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie i precyzja przekładają się na wzorową współpracę z biurami projektowymi i zarządcami budynków.

 1. GRUPO CONTROL

  Hiszpania

  Grupo Control jest najlepszym sprzymierzeńcem spokoju Twojego umysłu. Powierzasz nam strategiczne składniki Twojego przedsiębiorstwa: infrastrukturę, urządzenia, informacje i Twój zespół roboczy. W związku z tym, że najbardziej zaawansowane technologie nie wystarczają, analizujemy i opracowujemy z wyprzedzeniem racjonalny model bezpieczeństwa, stosowany przez bliski zespół ekspertów, którego jedynym celem jest: spokój Twojego umysłu.

 2. CREATIVE SPECIFIC SOFTWARE

  Francja

  Firma Creative Specific Software opracowała innowacyjny system wykrywania upadku za pomocą standardowego czujnika optycznego pozwalający zawiadomić rodzinę lub centrum specjalistyczne 24 godz./24 i 7dni/7.

 1. AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP Z.O.O.

  Polska

  Zadaniem AJG Systemy Bezpieczeństwa jest zapewnienie naszym klientom bezpośredniej ochrony fizycznej. Projektujemy i wykonujemy systemy technicznej ochrony mienia, zabezpieczamy imprezy masowe, zapewniamy monitoring i konwojowanie oraz usługi związane z utrzymaniem czystości.

 2. HOME TECH CONCEPT

  Belgia

  Firma HOME TECH CONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alarmowe instalacje - roboty i usługi. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Domofony, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Domofony, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i instalacja kamer wideo. Ma siedzibę w Floreffe, Belgia.

 3. DAIR MARKET

  Francja

  Firma DAIR MARKET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach kamery monitoringowe. Ma siedzibę w France, Francja.

 4. EVOCOUNT GMBH

  Niemcy

  Firma EVOCOUNT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Kaiserslauten, Niemcy.

 5. INTERNATIONAL SECURITY GMBH

  Niemcy

  Firma INTERNATIONAL SECURITY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Hesel, Niemcy.

 6. WWW.MARCHANDISE-PRO.COM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WWW.MARCHANDISE-PRO.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium. Ma siedzibę w Solihull, Zjednoczone Królestwo.

 7. ADM 21

  Francja

  Firma ADM 21, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - informytyka. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, kamera do monitorowania, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i routery. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 8. GLADIO S.R.L.

  Włochy

  Firma GLADIO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach video surveillance systems, zapobiegające kradzieży połączone systemem radiowym, systemy domotyczne, i elektryczne urządzenia zautomatyzowane. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. PROTECTURA GMBH

  Niemcy

  Firma PROTECTURA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Gelnhausen, Niemcy.

 2. INNO RÉSEAUX

  Francja

  Firma INNO RÉSEAUX, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Alarmowe instalacje - roboty i usługi. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, systemy wideonadzoru, Fire and access control, kamery ip, i Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Falaise, Francja.

 3. BIEFFE DUE ELETTRONICA S.R.L.

  Włochy

  Firma BIEFFE DUE ELETTRONICA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, instalacja przeciw wtargnięciom, systemy przeciwwłamaniowe biometryczne, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i urządzenia antywłamaniowe. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 4. ESSE EFFE SISTEMI

  Włochy

  Firma ESSE EFFE SISTEMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, kamery ip, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 5. RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RINGER ZEITERFASSUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych. Jest również obecna w dziedzinach Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Informatyka - oprogramowanie, Chronometry i zegary przemysłowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 6. GRANTEK

  Francja

  Firma GRANTEK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach kamera do monitorowania, kamery monitoringowe, systemy wideonadzoru, i kamery ip. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. MAVILI ELEKTRONIK TICARET VE SANAYII A S

  Turcja

  Firma MAVILI ELEKTRONIK TICARET VE SANAYII A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach alarm przeciwpożarowy, panele przeciwpożarowe, i czujniki dymowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PREVALTA TECNOLOGIAS DE SEGURANÇA E FOGO, LDA

  Portugalia

  Firma PREVALTA TECNOLOGIAS DE SEGURANÇA E FOGO, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, i Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 9. SECURE FRANCE DISTRIBUTION

  Francja

  Firma SECURE FRANCE DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne systemy lokalne kontrolne i przywoławcze, systemy alarmowe, kamery monitoringowe, Elektroniczne systemy lokalne kontrolne i przywoławcze, i świeca dymna. Ma siedzibę w Signes, Francja.

 10. DOLD ELECTRIC

  Francja

  Firma DOLD ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach electric equipment. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla

Filtry

Wyniki dla

Ochrona obiektów- nadzór i systemy alarmowe - Import eksport

Liczba wyników

4901 Przedsiębiorstwa