• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obuwie - maszyny do produkcji

Wyniki dla

Obuwie - maszyny do produkcji - Import eksport

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RI.VE.MAC. SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do szycia, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców, ATOM, zszywacze, Obuwie - maszyny do produkcji, i Sewing machines for leather. Ma siedzibę w Montebelluna, Włochy.

 2. JOPEVI SL

  Hiszpania

  Producent maszyn do obuwia i galanterii skórzanej. Maszyny do osadzania oczek, nitów, haftek, kółek, naszywek. Producent plastikowych nitów oczkowych. Producent przezroczystych nitów oczkowych. Grube oczka, podkładki, drobne oczka, nity, kółka, haftki, naszywki. Grube oczka do winylu, PCV. Plandeki, zasłony, osłony basenów, nadruk cyfrowy, znakowanie, namioty, nawigacja. Maszyny do osadzania oczek w grubych tkaninach, zasłonach, plandekach, znakowanie, nadruk cyfrowy.

 3. S.I.R.MA.C. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo S.I.R.M.A.C. srl powstało w 1976 r. i z biegiem lat potrafiło umocnić swoje doświadczenie, specjalizując się w sprzedaży maszyn przeznaczonych do produkcji obuwia i galanterii skórzanej. Przedsiębiorstwo posiada szeroką gamę akcesoriów (gwoździe, materiały, termoplastyki, taśmy samoprzylepne, itd...), duży i dobrze wyposażony magazyn części zamiennych, jak również warsztat mechaniczny dobrze wyposażony, co jest synonimem sprawnej obsługi, we Włoszech i za granicą.

 4. OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC

  Włochy

  Nasza stale rozwijająca się firma prowadzi działalność w sektorze maszyn do produkcji obuwia, galanterii skórzanej i podeszew do butów. Produkujemy, sprzedajemy i naprawiamy maszyny dla producentów obuwia. Dzięki zastosowaniu nowych technologii w maszynach możemy spełnić wszystkie wymagania klientów.

 5. SLAWOMIR PIWOWARCZYK

  Polska

  Buciki dla dzieci Gucio Strona i sklep internetowy polskiego producenta obuwia dziecięcego dla dziewczynek i chłopców w wieku 0-5 lat, produkowanego ręcznie z naturalnej skóry. Obuwie charakteryzuje się unikalnym wzornictwem i specyficznymi cechami zdrowotno-użytkowymi. Konstrukcja spodu obuwia i jego zapiętka jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na świecie chronionym patentami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER

  Włochy

  ZAFER , przedsiębiorstwo handlowe, dostarcza materiały MADE IN ITALY do branży obuwniczej, szczególnie producentom wkładek stalowych do obuwia we wszystkich rozmiarach i grubościach, a także cynkowanie zgodnie z normami chińskimi, podkładki okrągłe metalowe i nity metalowe. Producentom obcasów, dostarczamy bolce oraz podkładki pod obcas.

 2. ORLANDO SRL

  Włochy

  Produkcja i sprzedaż maszyn nowych i używanych do wyrobu obuwia, podeszew, obcasów i innych akcesoriów.

 3. INCI MAKINE

  Turcja

  Firma INCI MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia dla fabryk podeszw, maszyny i sprzęt dla fabryk produkujących przyszwy, fabryka obuwia, i lampy halogenowe dla fabryk obuwia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalia

  Firma CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, piły do marmuru granitu i kamienia, Obuwie - maszyny do produkcji, i cięcie cnc. Ma siedzibę w São João Da Madeira, Portugalia.

 5. DEDEMAK MAKINE

  Turcja

  Firma DEDEMAK MAKINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach shoe finishing machines, wybijarki form dla fabryk obuwia i szewców, składanie obuwia, i maszyny do naprawy obuwia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI.

  Turcja

  Firma LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach machines for soles. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PRESSDAY MAKINE

  Turcja

  Firma PRESSDAY MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców, krajalnice i skrawarki dla fabryk obuwia i szewców, maszyny do naprawy obuwia, i urządzenie do obróbki do fabryk obuwniczych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. SHOES FOR CREWS EUROPE

  Irlandia

  Firma SHOES FOR CREWS EUROPE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach obuwie męskie, buty damskie, comfort shoes, i obuwie do ceremonii. Ma siedzibę w Shannon, Irlandia.

 2. CASA PASTOR S.L.

  Hiszpania

  Firma CASA PASTOR S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu, i drobne części okrętowe dla frachtowców. Ma siedzibę w Algeciras, Hiszpania.

 3. STEFANOS KARYDAS

  Grecja

  Firma STEFANOS KARYDAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Attene, Grecja.

 4. ANZANI MACHINERY

  Włochy

  Firma ANZANI MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, full construction of conveyors, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Parabiago, Włochy.

 5. TERMOPOL UKRAINE

  Ukraina

  Firma TERMOPOL UKRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

 6. SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA

  Włochy

  Firma SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Monte Urano, Włochy.

 7. SILVA & FERREIRA LDA

  Portugalia

  Firma SILVA & FERREIRA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Arrifana Vfr, Portugalia.

 8. FANTES MAKINA

  Turcja

  Firma FANTES MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CELI ONORATO MODELLISTA

  Włochy

  Firma CELI ONORATO MODELLISTA, roku i działającą w sektorze Obuwie. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, obuwie produkcji rzemieślniczej, Obuwie - maszyny do produkcji, i projektanci obuwia. Ma siedzibę w Falerone, Włochy.

 2. MONTECH SRL

  Włochy

  Firma MONTECH SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Obuwie. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, i Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 3. JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD

  Chiny

  Firma JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Jieyang, Chiny.

 4. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EURO-LEDER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 5. POLEXCHEM

  Turcja

  Firma POLEXCHEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach podeszwy poliuretanowe, poliuretan, i podeszwy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MCM DI MORETTI LORENZO E C.

  Włochy

  Firma MCM DI MORETTI LORENZO E C., roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do wykańczania obuwia, stemplownice dla fabryk obuwia i szewców, krajalnice i skrawarki dla fabryk obuwia i szewców, i maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców. Ma siedzibę w Monte Urano, Włochy.

 7. SAHAN MAKINE

  Turcja

  Firma SAHAN MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i sprzęt dla fabryk obuwia i szewców, i maszyny do naprawy obuwia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. PIDIGI SPA

  Włochy

  Firma PIDIGI SPA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne, tkaniny z włókien węglowych, i Tkaniny techniczne. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 9. BAVA MACHINES

  Portugalia

  Firma BAVA MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Prawidła do butów, obuwie, i Prawidła do butów. Ma siedzibę w Cucujães-Oliveira De Azeméis, Portugalia.

 10. VIFAMA S.L.

  Hiszpania

  Firma VIFAMA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Monovar, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo