• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki i maszyny do kształtowania metali

Wyniki dla

Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali - Import eksport

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. SAMSYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Młoda, dynamiczna i kompetentna firma, z wieloma pomysłami i produktami wysokiej jakości. Dzisiejsza SAMSYS GmbH została założona przez szwajcarską firmę SAMSYS SA (dawniej SAMECA SA) i ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prowadnic barkowych i prowadnic prętowych. Produkty SAMSYS są znane z niezawodności i dlatego są używane przez wymagających producentów części toczonych wysokiej jakości. Klienci SAMSYS doceniają wysoki stopień automatyzacji swoich maszyn oraz ekonomiczny przebieg procesów produkcyjnych. Prowadnice prętowe SAMSYS zwiększają wydajność, a tym samym obniżają koszty jednostkowe: SAMSYS zwiększa konkurencyjność swoich klientów! Prowadnice prętowe firmy SAMSYS GmbH charakteryzują się niezwykle prostą konstrukcją i łatwą, intuicyjną obsługą. Niezależnie od tego, czy jest to wersja krótka, 3-metrowy magazyn ładujący, czy różne rozwiązania specjalne, oferujemy w zakresie handlu maszynami szeroką gamę podajników prętowych.

 3. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROEMHELD wraz ze specjalistami w dziedzinie techniki mocowania, HILMA i STARK, tworzy grupę przedsiębiorstw oferującą kompleksowy asortyment produktów w zakresie technik mocowania przeznaczonych dla technologii produkcji. Asortyment produktów uzupełniony jest licznymi elementami hydraulicznymi do ogólnego zastosowania w przemyśle oraz komponentami i systemami do montażu i techniki napędowej. Ze względu na różnorodność produktów i wieloletnie doświadczenie w ich zastosowaniu Grupa ROEMHELLD jest w stanie opracowywać i oferować rozwiązania dla różnych firm. Grupa ROEMHELLD zatrudnia łącznie 510 osób i osiąga roczny obrót w wysokości ok. 105 mln euro. Oprócz klientów krajowych, którzy są kompleksowo obsługiwani przez 17 biur sprzedaży i partnerów handlowych w Niemczech, coraz większe znaczenie zyskuje eksport. Römheld posiada już około 50% udział w eksporcie, który biorąc pod uwagę eksport pośredni wzrasta do ponad 65%.

 4. SCHMID GMBH MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schmid wdrożyła doskonałe rozwiązania do różnych zadań obróbczych. Oprócz samego projektu i budowy maszyny do obróbki, zajmujemy się również kompleksowym rozwiązaniem, w tym urządzeniami mocującymi i automatyzacją. Indywidualne rozwiązania produkcyjne ze strategicznymi komponentami. Asortyment produktów firmy Schmid jest szeroki, dlatego jako przykład przedstawiamy tylko niektóre z naszych rozwiązań i maszyn. Wiemy, że każde zadanie jest inne i dlatego należy uwzględnić indywidualne wymagania. Dlatego od samego początku jesteśmy po Twojej stronie i współpracujemy z Tobą, aby znaleźć właściwy sposób optymalnej obróbki Twoich produktów. Firma Schmid Maschinen Gmbh uzyskała w 2013 roku certyfikat DIN EN ISO 9001.

 5. HOVA MASCHINENBAU GMBH VAKUUM-HEBE-TECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  HOVA Maschinenbau GmbH jest na drodze do sukcesu już od 20 lat. Wielokrotne nagrody, w tym Schrittmacher, austriackie godło narodowe dla produktów wysokiej jakości i Julius Award, a także certyfikacja zgodności z EN ISO9001: 2015. HOVA specjalizuje się w podnośnikach żurawiowych i automatycznych systemach podnoszenia. Ale także w ręcznych urządzeniach do przenoszenia drewna, szkła, metalu, tworzyw sztucznych i kamienia. W zależności od wymagań ładunek jest podnoszony za pomocą urządzeń próżniowych, magnetycznych lub pojedynczych chwytaków z uchwytem do obsługi jednoosobowej. Jako dostawca kompleksowych usług, produkujemy urządzenia z żurawiami obrotowymi lub podnośnikami szynowymi, w zależności od wymagań. Jakość i serwis z jednej ręki. Oprócz planowania, zarządzania projektami, budowy i montażu kompletnych systemów, zakres usług firmy obejmuje również produkcję żurawi obrotowych i systemów szynowych. W dziedzinie techniki próżniowej urządzenia podnoszące HOVAMAT ułatwiają przenoszenie dużych i ciężkich elementów ze szkła, metalu, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych. Podnośniki próżniowe HOVAMAT do przenoszenia szkła, okien, stali, aluminium, drewna, kamienia i tworzyw sztucznych – dzięki podnośnikom próżniowym HOVAMAT można bezpiecznie i delikatnie przemieszczać prawie każdy transportowany produkt. Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja urządzeń podnoszących zapewnia maksymalną przyjazność dla użytkownika. Inteligentne sterowanie minimalizuje błędy operacyjne. Wszystkie podnośniki próżniowe są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa..

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 2. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 3. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMW-AUTOBLOK to lider w dziedzinie technologii zaciskowych obracanych i stacjonarnych do elementów obrabianych. Firma operuje na całym świecie i posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Meckenbeuren / Niemcy i Caprie / Włochy. Firma SMW-AUTOBLOK posiada sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie w ponad 50 krajach. Klient korzysta z profesjonalnego, zorientowanego na rozwiązania doradztwa oraz wsparcia posprzedażnego najwyższej klasy bezpośrednio w każdej lokalizacji. Optymalna logistyka dystrybucyjna gwarantuje również na całym świecie dostawę części zamiennych w krótkim czasie. SMW-AUTOBLOK to partner technologiczny zajmujący się globalnymi wymaganiami klientów. Duża liczba zgłoszeń patentowych ilustruje innowacyjność firmy. Nowo opracowane wyroby high-tech są proste w konserwacji, gotowe do skonfigurowania, zgodne z normą przemysłową 4.0 lub przystosowane do automatyzacji procesów obróbki.

 4. PETER PRINZING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH jest średniej wielkości, rodzinną firmą inżynieryjną i budowy maszyn o długiej tradycji, mającą swoje korzenie w sercu Szwabskich Alp. Obecna strategiczna lokalizacja firmy w centrum Europy, na skrzyżowaniu dwóch głównych autostrad, łączących północ z południem i wschód z zachodem, jest doskonałym położeniem, aby dostarczać produkty do wszyskich części świata. Tradycyjna rodzinna firma jest dzisiaj zarządzana przez czwarte pokolenie rodziny Prinzing. Początkowo, przed ponad 100 laty obrabiano metal w małej kuźni. Z tego rozwinęła się firma z dwoma głównymi obszarami działalności: Maszyny do obróbki blach i technologie usuwania obornika. Choć obszary działalności są różne, łączy nas jedna wspólna cecha: Peter Prinzing GmbH zalicza się do liderów rynku w obu tych obszarach.

 5. AMT - ANLAGEN UND MASCHINEN - TECHNIK BPR MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMT - ANLAGEN UND MASCHINEN - TECHNIK BPR MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

 1. SCHMIDT TECHNOLOGY GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG ZUCHWIL

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIDT TECHNOLOGY GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG ZUCHWIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Zuchwil, Szwajcaria.

 2. ATS BLECHBEARBEITUNGSMASCHINEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATS BLECHBEARBEITUNGSMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Burkardroth, Niemcy.

 1. ESZET AUTOGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESZET AUTOGENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 2. TBT TIEFBOHRTECHNIK GMBH + CO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TBT TIEFBOHRTECHNIK GMBH + CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Dettingen, Niemcy.

 3. HAMACHER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAMACHER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 5. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 6. ANDRITZ KAISER GMBH

  Niemcy

  Zakład inżynierii i produkcji automatów do wykrawania i formowania, w tym urządzeń peryferyjnych, a także obsługa serwisowa maszyn do wykrawania i formowania. Nasza nazwa oznacza najwyższą jakość w dziedzinie technologii formowania. Obok maszyn standardowych dostarczamy rozwiązania dostosowane do każdego zastosowania - od pojedynczych pras po kompletne linie produkcyjne z systemami przenośników i automatyką. Modułowa konstrukcja zapewnia uniwersalne możliwości zastosowania z szeroką standardyzacją głównych modułów. Ponadto nasz zespół inżynierów optymalnie dostosowuje każdy system do lokalnych warunków. Nasze produkty: kompletne linie produkcyjne do wykrawania i formowania elementów, maszyny do wykrawania elementów okrągłych i płytek, konwencjonalne maszyny KAISER do wykrawania i formowania od 630 do 25.000 kN, prasy serwo KAISER od 1000 do 25.000 kN, prasy szybkobieżne od 630 do 4000 kN, systemy transferowe 2D i 3D z napędami liniowymi, podajniki rolkowe KWV, w pełni automatyczne systemy wymiany narzędzi.

 7. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Austria

  Firma DMH SYSTEM zapewnia kompletne systemy uszczelniania od jednego dostawcy, od określenia potrzeb do gotowej uszczelki tak, aby szybko i łatwo spełniać wymagania klientów. Sukces jest możliwy dzięki współdziałaniu poszczególnych komponentów, w połączeniu z zasobami własnymi firmy. DMH SYSTEM składa się z następujących działów: - maszyny DMH - oprogramowanie i narzędzia DMH - półprodukty DMH - uszczelki DMH. Odbiorcom naszych maszyn oferujemy stale rozwijane oprogramowanie, wszelkie narzędzia do obsługi naszych urządzeń, a także kompleksowy serwis i program szkoleń prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych techników. Produkcja półfabrykatów, obecnie z ponad 50 różnych materiałów, jest wspierana przez zakładowe laboratorium oraz dział kontroli jakości. DMH stawia sobie za cel stałe podnoszenie jakości i dostarczenie klientom nowych rozwiązań.

 8. H. P. KAYSSER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Wszystkie kompetencje pod jednym dachem. Jako firma zarządzana przez właściciela i średniej wielkości dostawca komponentów i systemów w branży metalowej, pod jednym dachem produkujemy wszystko, od prostych elementów blaszanych po bardzo złożone podzespoły z elektroniką. Naszym celem jako partnera systemowego jest wspieranie i uzupełnianie asortymentu usług naszych klientów pod względem ekonomicznym i zachowania wartości poprzez naszą produkcję zorientowaną na jakość. Podstawą optymalnych rozwiązań są: wysoko zautomatyzowane maszyny własnej konstrucji, 35-letnie doświadczenie w technologii cięcia laserowego i spawania, zaawansowane technologicznie urządzenia do malowania proszkowego powierzchni ze stali nierdzewnej, międzynarodowe standardy jakości QS: EN-ISO 9001: 2015, EXC3 zgodnie z EN 1090-2 Spawanie, DIN EN ISO 3834-2: 2006 Spawanie, wielokrotnie nagradzane kompetencje szkoleniowe, możliwie najlepiej przeszkoleni pracownicy, kompetentny zespół projektowy

 1. EMG PRESSE ETS LONG SAS

  Francja

  Zaprojektowane i wyprodukowane przez Zakłady LONG, francuskiego konstruktora, prasy EMG są używane od ponad 50 lat w licznych branżach przemysłu, a zwłaszcza: zegarmistrzowskim, jubilerskim, optycznym, sprzętu elektrycznego, samochodowym, elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, zabawkarskim, ślusarskim… Prasy EMG są znane na całym świecie z ich solidności , niezawodności i ich wytrzymałości. Od 200 kg do 80 ton mocy, gama EMG oferuje szeroki wybór technologii i opcji do wszelkich zastosowań: prasy ręczne, prasy pneumatyczne, prasy do znakowania, prasy mechaniczne, prasy hydropneumatyczne, prasy hydrauliczne warsztatowe, z ekranem automatycznym pionowym, z barierą niematerialną, kabiny dźwiękoszczelne, rozwijarki-prostownice, podajniki-noże, akcesoria różne… Dzięki pełnej kontroli procesu projektowania/produkcji, firma LONG zobowiązuje się zaprojektować i wyposażyć maszyny specjalne konieczne dla Waszej działalności.

 2. HOLLMANN SONDERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma Hollmann Sondermaschinen GmbH została założona w 1980 roku przez Joachima Hollmanna i zatrudnia obecnie 35 osób. Opracowujemy, projektujemy i produkujemy urządzenia i kompletne systemy do różnorodnych zadań dostosowane do wymagań klienta. Od projektu po montaż, uruchomienie i szkolenie personelu, jesteśmy w stanie zapewnić wiele różnych usług. Oczywiście wszystkie dostarczane instalacje i urządzenia są objęte pełną kontrolą i technologią bezpieczeństwa. Możliwe jest takźe integrowanie istniejących komponentów lub dostosowanie interfejsu.

 3. FRANZ KROPE MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Franz Krope od 50 lat działa z dużym powodzeniem w dziedzinie budowy maszyn i narzędzi. O blisko 30 lat firma Franz Krope prowadzi kompleksowy rozwój i niezależną budowę wytłaczarek specjalnie zaprojektowanych do wyrobu okładzin z tworzywa sztucznego i powłok. Wraz z budową wytłaczarek, czyli również przed 30 laty, firma Franz Krope rozpoczęła wytwarzanie wysokiej jakości okładzin z tworzywa sztucznego wykonywanych metodą wytłaczania (wkładania) tworzywa w armaturę przeznaczoną do pomiaru i regulacji i rozwinęła ten proces w dojrzałą technologię. Produkcja okładzin i powłok z tworzyw sztucznych do urządzeń do pomiaru przepływu jest dzisiaj główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i naszej wiedzy fachowej w wytwarzaniu okładzin do armatury zdobyliśmy uznanie wielu renomowanych użytkowników.

 4. NTF KORFHAGE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  NTF-Korfhage Maschinenbau GmbH jest waszym kompetentnym partnerem w zakresie obróbki skrawaniem, technologii napędu zaworów, budowy i montażu maszyn specjalnych. Oferujemy kompetentną i fachową obsługę opartą na wieloletnim doświadczeniu. W połączeniu z najnowszą technologią produkcji przekłada się to na naszą szeroką gamę usług. Produkcja maszyn i podzespołów i części do maszyn. Paleta produktów dla sektora budowy maszyn: giętarki do cylindrów, pierścieni zaciskowych, profili wydrążonych i pełnych. Maszyny specjalne z projektem konstrukcyjnym lub bez, technika automatyzacji, urządzenia do spawania, instalacje transportowe i doprowadzające. Inżynieria mechaniczna w zakresie giętarek do profili, pierścieni zaciskowych, rolek bezszypaczowych do obudów, klocków hamulcowych itp., 3-walcowa giętarka obrotowa, spęczarka, maszyny specjalne, technika automatyzacji, wieloosiowa obróbka CNC. Dzięki wysokim kwalifikacjom działu elektrycznego i montażowego, dysponujemy niezbędnym know-how do produkcji maszyn i podzespołów.

 5. HME AG MASCHINENBAU

  Szwajcaria

  HME - Your partner for transfer machine technology. Dziękujemy za zainteresowanie firmą HME AG - Państwa partnerem w zakresie maszyn transferowych i montażowych. Od 2001 roku firma HME AG oferuje na rynku światowym odpowiednią dla Państwa maszynę Hydromat do transferu obrotowego. Dzięki temu doświadczeniu i zmotywowanym pracownikom, którzy są pasjonatami maszyn transferowych, firma HME AG jest bezkonkurencyjna w zakresie modernizacji, remontów generalnych i innowacji obrotowych maszyn transferowych Hydromat. Bezkompromisowa jest również nasza wysokowydajna maszyna montażowa MRA (dawniej JANUMAT), przeznaczona do produkcji masowej 24/7). Sterowana krzywką automatyczna maszyna montażowa z 6 - 36 stanowiskami przeznaczona jest do montażu detali o długości do ok. 200 mm. Mechaniczna zasada ruchu umożliwia krótkie czasy cyklu i sprawia, że maszyna jest niezawodnym środkiem produkcji o wysokiej wydajności.

 6. YING HAN TECHNOLOGY

  Polska

  YING HAN Technology Sp. z.o.o. oferuje nowoczesne giętarki do rur. Firma specjalizuje się w wydajnej automatyce przemysłowej i obsługuje klientów z całego świata. Jeden z oddziałów tej globalnej sieci znajduje się w Polsce. Kontaktujący się z nim klienci mogą liczyć między innymi na: • rozbudowany katalog, w którym znajdują się elektryczne giętarki, maszyny do formowania końców rur, przecinarki tarczowe oraz maszyny wykorzystujące technologię laserową, • atrakcyjne warunki współpracy i możliwość złożenia zamówienia w korzystnym budżecie, • doradztwo wykwalifikowanych fachowców, którzy mają duże doświadczenie i pomogą znaleźć odpowiednie maszyny do gięcia, • produkty o najwyższej jakości, które są bezpieczne i wydajne w codziennym użytkowaniu. Producent zajmuje się projektowaniem maszyn, ich sprzedażą i serwisem. W razie awarii fachowcy szybko diagnozują usterkę i naprawiają giętarki CNC. W celu ustalenia szczegółów warto nawiązać kontakt z biurem. Zamówienia realizowane są sprawnie, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji przedsiębiorcy.

 7. ORIANCE

  Francja

  ORIANCE rozprowadza i instaluje materiał przemysłowy głównie w branży blacharskiej. Wspólnie z naszymi dostawcami rozwinęliśmy całą gamę obrabiarek wyposażonych w komponenty uznanych marek i przystosowane do aktualnych potrzeb przemysłu. Nasza ekspertyza, nasza wiedza techniczna i nasza reaktywność pozwalają nam szybko odpowiadać na Państwa specyficzne potrzeby poza klasycznymi gamami produkowanych wyrobów.

 8. ELABORO GMBH

  Niemcy

  Elaboro to centrum produkcyjne specjalizujące się w innowacyjnej obróbce biomateriałów do zastosowań stomatologicznych i medycznych. Wykorzystywanie nowoczesnej technologii oraz elastyczność przedsiębiorstwa średniej wielkości wyróżnia nas na tle większych firm konkurencyjnych. Łączymy wyzwania przyszłości z wysokimi wymaganiami jakościowymi i dokładamy wszelkich starań, aby nasz zakład w Niemczech był zorientowany na potrzeby klientów, ekonomiczny i opłacalny.

 9. BENZ GMBH WERKZEUGSYSTEME

  Niemcy

  BENZ jest producentem komponentów i systemów technika narzędziowej i maszynowej. Asortyment produktów obejmuje systemy narzędziowe do maszyn tokarskich, centrów obróbki i linii transportowych.

 10. TAJMAC FRANCE

  Francja

  Firma TAJMAC FRANCE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach obrabiarki z konikiem. Ma siedzibę w Vougy, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali - Import eksport

Liczba wyników

10 990 Przedsiębiorstwa