• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn

Wyniki dla

Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn - Import eksport

 1. LESCHHORN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. WKK KALTBRUNN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 3. SPILKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. ROTOMETAL

  Polska

  Rotometal jest jednym z największych producentów cylindrów drukarskich w Europie. Naszymi klientami są głównie drukarnie, ale też najwięksi światowi producenci maszyn poligraficznych. Precyzja wykonania, zachowanie wysokiej jakości na każdym etapie produkcji oraz konkurencyjna cena umożliwiły firmie konkurowanie z największymi dostawcami tego typu narzędzi na świecie. Szeroko rozwinięty park maszynowy, dobra organizacja oraz trzyzmianowy system pracy pozwoliły szybko reagować na potrzeby odbiorców. Priorytetem firmy jest jakość, terminowość oraz dbałość o zadowolenie klienta. Obecnie firma Rotometal skupia się na poszerzeniu swojej oferty i przedstawieniu jej na rynkach międzynarodowych. Nasz dział innowacji codziennie stara się, aby produkty, które produkujemy były najwyższej jakości i spełniały wszelkie wymagania klientów. W celu wygody dla naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy rotoSHOP który umożliwia zakupy internetowe części do maszyn. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: cylindry drukarskie, cylindry magnetyczne, cylindry nożowe, cylindry powietrzne, bazy pod cylindry i inne części. Jeżeli masz pytania to zapraszamy do kontaktu, nasz wielojęzyczny zespół jest gotowy do pomocy.

 5. NEXT CNC

  Polska

  Oferujemy precyzyjna obróbkę metali w technologii cnc. Wykonujemy części do maszyn i linii produkcyjnych na podstawie dostarczonego wzoru lub dokumentacji technicznej klienta. Posiadamy nowoczesne tokarki i frezarki numeryczne oraz doświadczoną kadrę pracowniczą. Niezawodność i precyzja naszych maszyn pozwala na wykonywanie skomplikowanych pojedynczych elementów, prototypów jak i produkcji całych serii. Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego dostarczamy towar najwyższej jakości w wyznaczonym terminie. Produkcję realizujemy na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klientów z materiałów powierzonych lub zakupionych u sprawdzonych dostawców. Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem stali, stali nierdzewnej, metali kolorowych, aluminium i tworzyw sztucznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIVEXIN TECHNOLOGY SP. Z O.O.

  Polska

  Pivexin Technology to firma specjalizująca się w technologiach przemysłowych i wszechstronnym wyposażaniu wielu branż przemysłu. Dodatkowo prowadzimy doradztwo i wsparcie techniczne. Wieloletnia działalność zaowocowała doświadczeniem, które pozwala nam efektywnie i sprawnie współpracować z naszymi Klientami, którzy doceniają elastyczność, pomoc techniczną, stabilność dostaw i dogodne warunki biznesowe. Nasze niezwykle szerokie możliwości technologiczne, doświadczenie oraz kreatywność zespołu, idą w parze z dogodnymi zasadami współpracy dla naszych nowych Klientów. Wszystko powyższe skutkuje tym, że jesteśmy godnym zaufania i cennym partnerem. Pivexin Technology wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, dlatego w swojej ofercie posiada niezwykle szeroką paletę napędów elektrycznych. W skład grupy produktowej „Silniki i przekładnie” wchodzą same silniki lub też pełne motoreduktory (wraz z przekładnią). Dostępne są silniki elektryczne prądu przemiennego trójfazowe (asynchroniczne, klatkowe), jednofazowe, silniki elektryczne prądu stałego (szczotkowe DC oraz bezszczotkowe BLDC, napięcia 24V, 12V lub inne w specjalnych projektach), także mikro silniki, silniki krokowe, silniki serwo. Poza silnikami AC, DC, BLDC czy serwo, oferujemy bardzo szeroki zakres przekładni - przekładnie ślimakowe konwencjonalne oraz przekładnie precyzyjne ślimakowe marki ATLANTA oraz LiMing, przekładnie planetarne precyzyjne dla serwonapędów.

 2. EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż technicznych sprężyn płaskich, części wykrawanych i giętych części wykrawanych, podzespołów ze wszystkich stosowanych materiałów taśmowych o grubości od 0, 1 do 1, 5 mm. Własna hartownia, budowa prototypów, własna produkcja narzędzi.

 3. IMS SRL - INDUSTRIAL MACHINING SOLUTIONS

  Włochy

 4. METCAST HANDAN FOUNDRY LTD.

  Chiny

 5. GEBR. OFFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. FUTURE LIFE TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 2. BKD MASCHINEN UND WERKZEUGTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 3. FJG MOLDES

  Portugalia

 4. INTERMACHINEX LTD.

  Bułgaria

 5. ABC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG TAUTENHAHN GMBH

  Niemcy

 6. INTER MECA

  Francja

 7. MODULAR FIXING SAGL

  Szwajcaria

 8. PINETTE EMIDECAU INDUSTRIES

  Francja

 9. CHONGQING STARTING POWER UNIT CO.,LTD

  Chiny

 10. MICROBAT

  Francja

 1. SOFRAICOME

  Francja

 2. ZHEJIANG HEINER TOOLS TECH.,LTD

  Chiny

 3. ABITZSCH PRÄZISIONSNORMTEILE GMBH

  Niemcy

 4. TURAB MAKINE METAL IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 5. PIOCH MICHEL

  Francja

 6. THUNDER BLADE S.R.L.

  Włochy

 7. NINGBO EVERGREEN MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 8. AFS HASSAS DOKUM SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 9. PROCOMO NIKKEN

  Francja

 10. NANJING BITONG TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn - Import eksport

Liczba wyników

3593 przedsiębiorstwa