• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn

Wyniki dla

Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn - Import eksport

 1. LESCHHORN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LESCHHORN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. WKK KALTBRUNN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WKK KALTBRUNN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Kaltbrunn, Szwajcaria.

 3. CHOQUENET SAS

  Francja

  Od 1925 r. firma CHOQUENET specjalizuje się w projektowaniu i wyrobie pras filtracyjnych i filtrów zagęszczających dla przemysłu. Projektujemy prasy filtracyjne lub filtry talerzowe i zagęszczające bądź świecowe w zależności od potrzeb klienta, w celu optymalizacji filtrowania lud odwadniania produktów poddanych filtracji odpowiednio do objętości i gęstości. Produkujemy szeroką gamę urządzeń filtracyjnych, aby umożliwić łatwe dostosowanie do każdej instalacji, a także o różnej pojemności od 50L do 17000L, odpowiednich do ciśnień od 2 do 50 barów. Sektory naszej działalności to przemysł cukrowniczy, rolno-spożywczy, chemiczny, metalurgiczny, farmaceutyczny, uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych, górniczy i papierniczy. Nasi klienci to SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyonnaise des eaux i inni.

 4. PIVEXIN TECHNOLOGY SP. Z O.O.

  Polska

  Pivexin Technology to firma specjalizująca się w technologiach przemysłowych i wszechstronnym wyposażaniu wielu branż przemysłu. Dodatkowo prowadzimy doradztwo i wsparcie techniczne. Wieloletnia działalność zaowocowała doświadczeniem, które pozwala nam efektywnie i sprawnie współpracować z naszymi Klientami, którzy doceniają elastyczność, pomoc techniczną, stabilność dostaw i dogodne warunki biznesowe. Nasze niezwykle szerokie możliwości technologiczne, doświadczenie oraz kreatywność zespołu, idą w parze z dogodnymi zasadami współpracy dla naszych nowych Klientów. Wszystko powyższe skutkuje tym, że jesteśmy godnym zaufania i cennym partnerem. Pivexin Technology wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, dlatego w swojej ofercie posiada niezwykle szeroką paletę napędów elektrycznych. W skład grupy produktowej „Silniki i przekładnie” wchodzą same silniki lub też pełne motoreduktory (wraz z przekładnią). Dostępne są silniki elektryczne prądu przemiennego trójfazowe (asynchroniczne, klatkowe), jednofazowe, silniki elektryczne prądu stałego (szczotkowe DC oraz bezszczotkowe BLDC, napięcia 24V, 12V lub inne w specjalnych projektach), także mikro silniki, silniki krokowe, silniki serwo. Poza silnikami AC, DC, BLDC czy serwo, oferujemy bardzo szeroki zakres przekładni - przekładnie ślimakowe konwencjonalne oraz przekładnie precyzyjne ślimakowe marki ATLANTA oraz LiMing, przekładnie planetarne precyzyjne dla serwonapędów.

 5. EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż technicznych sprężyn płaskich, części wykrawanych i giętych części wykrawanych, podzespołów ze wszystkich stosowanych materiałów taśmowych o grubości od 0, 1 do 1, 5 mm. Własna hartownia, budowa prototypów, własna produkcja narzędzi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIES

  Indie

  Swati Industries jest grupą przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w produkcji wyrobów kutych, odlewanych i obrabianych dla motoryzacji, rolnictwa i budownictwa od 1992 roku. Dostarczamy akcesoria do rusztowań, jak również blachę i stal konstrukcyjną, w tym kątowniki, belki, kanały, płyty i arkusze. Posiadamy certyfikat zgodnie ze standardami ISO 9001: 2015. By spełniać te standardy, prowadzimy nieprzerwanie działalność badawczo-rozwojową w naszych nowoczesnych obiektach do badań, stosując najnowsze technologie.

 2. IMS SRL - INDUSTRIAL MACHINING SOLUTIONS

  Włochy

  Firma IMS SRL - INDUSTRIAL MACHINING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Sommariva Del Bosco, Włochy.

 3. METCAST HANDAN FOUNDRY LTD.

  Chiny

  Firma METCAST HANDAN FOUNDRY LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Jize/handan, Chiny.

 4. GEBR. OFFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBR. OFFT GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Glinde, Niemcy.

 5. DITTMANN WERKZEUG GMBH

  Niemcy

  Firma DITTMANN WERKZEUG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Waldfeucht, Niemcy.

 1. FUTURE LIFE TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma FUTURE LIFE TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 2. BKD MASCHINEN UND WERKZEUGTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma BKD MASCHINEN UND WERKZEUGTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 1. FJG MOLDES

  Portugalia

  Firma FJG MOLDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Cesar, Oliveira De Azeméis, Portugalia.

 2. INTERMACHINEX LTD.

  Bułgaria

  Firma INTERMACHINEX LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Frezarki, Wiertarki, Piłowanie metali - obrabiarki, tokarka do obróbki metali, Frezarki, Wiertarki, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 3. XPATH CNC MACHINES

  Słowenia

  Firma XPATH CNC MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie CNC, Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie, frezarka cnc, i blacha. Ma siedzibę w Postojna, Słowenia.

 4. ATRAM LASER

  Francja

  Firma ATRAM LASER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki - części i osprzęt, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Fleurbaix, Francja.

 5. NTR LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NTR LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Rozwiercanie stali i metali, Frezarki, toczenie metali, Wiertarki, Rozwiercanie stali i metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Wetherby, Zjednoczone Królestwo.

 6. SARL TARGON

  Francja

  Firma SARL TARGON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Saint Caprais De Bordeaux, Francja.

 7. THUNDER BLADE S.R.L.

  Włochy

  Firma THUNDER BLADE S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach taśma tnąca, i piły do taśm. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 8. JONGEN FRANCE

  Francja

  Firma JONGEN FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Wykrawanie stali i metali, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Wykrawanie stali i metali, i obróbka miedzi. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 1. CINCINNATI VINCENT RIVIER

  Francja

  Firma CINCINNATI VINCENT RIVIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Chambost Allieres, Francja.

 2. MAVANI ENGINEERING COMPANY

  Indie

  Firma MAVANI ENGINEERING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 3. APP DES TECHNIQUES DE TRANSF ET PARACHEVEMENT ATTP SA

  Francja

  Firma APP DES TECHNIQUES DE TRANSF ET PARACHEVEMENT ATTP SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, i Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Chasnais, Francja.

 4. WEVO STANZTECHNIK HERRMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WEVO STANZTECHNIK HERRMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Dessau, Niemcy.

 5. BKM PRÄZISIONSWERKZEUGE, STANZ- UND BIEGETEILE GMBH

  Niemcy

  Firma BKM PRÄZISIONSWERKZEUGE, STANZ- UND BIEGETEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, i Części z drutu zginanego. Ma siedzibę w Schwabach, Niemcy.

 6. MIKRON MACHINING

  Szwajcaria

  Firma MIKRON MACHINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, roboty do załadunku i rozładunku, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Agno, Szwajcaria.

 7. NINGBO EVERGREEN MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO EVERGREEN MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 8. BSB

  Francja

  Firma BSB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Obrabiarki - części i osprzęt, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Saint Mauvieu Bocage, Francja.

 9. TURAB MAKINE METAL IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TURAB MAKINE METAL IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 10. INTER MECA

  Francja

  Firma INTER MECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Maszyny do obciskania, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Maszyny do obciskania, i odkształcanie metali. Ma siedzibę w Hericourt, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn - Import eksport

Liczba wyników

3357 Przedsiębiorstwa