• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obręcze na koła i rolki

Wyniki dla

Obręcze na koła i rolki - Import eksport

 1. STE BINDER ET JENNY

  Francja

  Firma STE BINDER ET JENNY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Eckbolsheim, Francja.

 2. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunia

  Firma PNEU EXPERT IMPEX S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Opony, konserwacja, optymalizatory, Obręcze na koła i rolki, i Opony. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 3. INTER WHEELS

  Belgia

  Firma INTER WHEELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Obręcze na koła i rolki, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Obręcze na koła i rolki, i koła. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 4. WILH. WISSNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILH. WISSNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obręcze na koła i rolki. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 5. ROYAL TYRES PVT. LTD.

  Indie

  Firma ROYAL TYRES PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obręcze na koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do wózków podnośnikowych, i industrial trailers. Ma siedzibę w Chennai, Indie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Turcja

  Firma PROMERT AUTOMOTIVE LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Opony, części zamienne, Części samochodowe, Obręcze na koła i rolki, i Opony. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. EXAL

  Belgia

  Firma EXAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obręcze na koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Części rowerowe, Części rowerowe, i obręcze do rowerów. Ma siedzibę w Hoogstraten, Belgia.

 3. TAMU MACHINE

  Turcja

  Firma TAMU MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, przedmioty kuchenne, Obręcze na koła i rolki, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. STEFFCO ANVELOPE

  Rumunia

  Firma STEFFCO ANVELOPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Techniczne wyroby gumowe, Opony i akcesoria, Obręcze na koła i rolki, Techniczne wyroby gumowe, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Popesti Leordeni, Rumunia.

 5. BELSHINTORGSERVIS

  Białoruś

  Firma BELSHINTORGSERVIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obręcze na koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, dobra spożywcze, i Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Rumunia

  Firma RUELLE SERVICES S.R.L., roku i działającą w sektorze Opony - urządzenia do produkcji i bieżnikowania. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Opony i akcesoria, Obręcze na koła i rolki, Opony, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Buftea, Rumunia.

 2. BOHLE U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOHLE U K LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, i Obręcze na koła i rolki. Ma siedzibę w Shrewsbury, Zjednoczone Królestwo.

 1. EUROTYPA

  Grecja

  Firma EUROTYPA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obręcze na koła i rolki. Ma siedzibę w MAGOULA, Grecja.

 2. QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obręcze na koła i rolki. Ma siedzibę w Gaomi City, Chiny.

 3. SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY

  Polska

  Firma SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, i Obręcze na koła i rolki. Ma siedzibę w Suchy Las, Polska.

 4. AZZOPARDI PETER

  Malta

 5. KÁDÁR GUMI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

 6. SIRSAN TEKERLEK SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 7. SAMA SERVICE GRUP SA

  Rumunia

 8. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 1. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja firmy Tecno Ruote obejmuje koła z kauczuku, nylonu, poliuretanu, żeliwa i aluminium, zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich segmentów rynku. Koła z kauczuku są dostępne w wielu średnicach, przy czym dla każdej z nich przypisane jest odpowiednie zastosowanie w zależności od określonych wymogów. Szeroki wybór uzupełniają nośniki z różnego rodzaju mocowaniami. Koła z nylonu oraz z nylonu i poliuretanu istnieją z felgami cynkowanymi oraz ze stali nierdzewnej.

 2. OFFICINE MECCANICHE OMEGNESI O.M.O. S.R.L.

  Włochy

  Firma OFFICINE MECCANICHE OMEGNESI O.M.O. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Omegna, Włochy.

 3. OFFICINE MECCANICHE GINO NERVIANI S.R.L.

  Włochy

  Firma OFFICINE MECCANICHE GINO NERVIANI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Pombia, Włochy.

 4. ALFRED SCHWERI

  Szwajcaria

  Firma ALFRED SCHWERI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Thun, Szwajcaria.

 5. HTS EKER

  Turcja

  Firma HTS EKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach wheels and castors, koła ornamentacyjne, rolki odporne na wysokie temperatury, i Koła i rolki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. DIPL.-INGENIEURE RAINER & OLIVER PULS GMBH

  Niemcy

  Firma DIPL.-INGENIEURE RAINER & OLIVER PULS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Architektoniczne biura projektów, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 7. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

  Firma GAFUROV SERVIS EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Pojemniki i kubły na śmiecie, pojemniki na odpady, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Svishtov, Bułgaria.