• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obręcze na koła i rolki

Wyniki dla

Obręcze na koła i rolki - Import eksport

 1. ROYAL TYRES PVT. LTD.

  Indie

 2. WILH. WISSNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. STE BINDER ET JENNY

  Francja

 4. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunia

 5. STEFFCO ANVELOPE

  Rumunia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BELSHINTORGSERVIS

  Białoruś

 2. BOHLE U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. EUROTYPA

  Grecja

 4. QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD

  Chiny

 5. VOLTYRE PROM, VOLZHSKY SHINNY ZAVOD

  Rosja

 1. KÁDÁR GUMI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

 2. SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY

  Polska

 1. EXAL

  Belgia

 2. AZZOPARDI PETER

  Malta

 3. SIRSAN TEKERLEK SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 4. INTER WHEELS

  Belgia

 5. SAMA SERVICE GRUP SA

  Rumunia

 6. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Rumunia

 7. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Fa. Böhmer wspiera swoich klientów od 1920 r. z branży budowy dźwigów, przedsiębiorstw portowych, przemysłu stalowego, przemysłu cegielnianego i ceramicznego, branży budownictwa okrętowego i instalacji. Rozmiary oferowanych produktów wahają się od małych zestawów kołowych o średnicy koła 250 mm do wózków transportowych lub platform przesuwnych do kół dźwigów o średnicy 1600 mm. Ponadto, krążki pasowe są lekko przyspawane do ciężkich konstrukcji instalacji o różnych proponowanych średnicach. Podstawa naszej oferty produktów to odlewy stalowe lub przedkuwki od naszych wyłącznych partnerów niemieckich. Nasz wewnętrzny dział projektowy, zatrudniający inżynierów, techników i projektantów technicznych poddaje próbie każdy produkt, aby dostosować i zoptymalizować go w stosunku do stosowanej techniki i lokalnych warunków operacyjnych. Skorzystaj z wysokiej jakości wyrobów „Made in Germany”, najwyższej żywotności produktu i doskonałej obsługi klienta.

 8. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 1. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Niemcy

  Rolko Kohlgrüber GmbH to jeden z wiodących światowych producentów akcesoriów rehabilitacyjnych, akcesoriów do wózków inwalidzkich, akcesoriów do łóżek pielęgnacyjnych oraz kół, zestawów kołowych i opon dla różnych sektorów przemysłu. Dzięki swojej głównej lokalizacji w Niemczech i strategicznych lokalizacjach w Danii, Holandii i USA oraz własnemu zakładowi produkcyjnemu w Chinach, firma zapewnia rzetelne doradztwo, wsparcie i szybką dostawę na całym świecie. Producenci i wyspecjalizowani sprzedawcy z ponad 80 krajów polegają na szerokiej gamie produktów Rolko, która obejmuje nie tylko koła, opony, opony odporne na przebicie i inne komponenty do wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego, ale także pomoce rehabilitacyjne, takie jak podjazdy do wózków inwalidzkich, okrycia chroniące przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz pomoce przy przenoszeniu, a także akcesoria, takie jak uchwyty do podnoszenia, rolki odchylające od ściany i systemy podtrzymujące łóżka szpitalne. Rolko dostarcza również niezawodne koła i zestawy kołowe, opony, dętki, osie i inne komponenty producentom i specjalistycznym sprzedawcom z różnych branż przemysłowych i gospodarczych, takich jak np. sprzęt rolniczy, wózki dziecięce, urządzenia transportowe, technika transportu bliskiego, sprzęt sportowy, urządzenia do sprzątania, budowa maszyn, wyposażenie sklepów, a także przyczepy do transportu łodzi.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Produkcja firmy Tecno Ruote obejmuje koła z kauczuku, nylonu, poliuretanu, żeliwa i aluminium, zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich segmentów rynku. Koła z kauczuku są dostępne w wielu średnicach, przy czym dla każdej z nich przypisane jest odpowiednie zastosowanie w zależności od określonych wymogów. Szeroki wybór uzupełniają nośniki z różnego rodzaju mocowaniami. Koła z nylonu oraz z nylonu i poliuretanu istnieją z felgami cynkowanymi oraz ze stali nierdzewnej.

 3. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria