• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obręcze na koła i rolki

Wyniki dla

Obręcze na koła i rolki - Import eksport

 1. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunia

 2. WILH. WISSNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. ROYAL TYRES PVT. LTD.

  Indie

 4. STE BINDER ET JENNY

  Francja

 5. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEFFCO ANVELOPE

  Rumunia

 2. TAMU MACHINE

  Turcja

 3. BELSHINTORGSERVIS

  Białoruś

 4. BOHLE U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. EUROTYPA

  Grecja

 1. QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD

  Chiny

 2. SIRSAN TEKERLEK SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 1. SAMA SERVICE GRUP SA

  Rumunia

 2. KÁDÁR GUMI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Węgry

 3. SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY

  Polska

 4. AZZOPARDI PETER

  Malta

 5. EXAL

  Belgia

 6. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Rumunia

 7. INTER WHEELS

  Belgia

 8. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 1. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Fa. Böhmer wspiera swoich klientów od 1920 r. z branży budowy dźwigów, przedsiębiorstw portowych, przemysłu stalowego, przemysłu cegielnianego i ceramicznego, branży budownictwa okrętowego i instalacji. Rozmiary oferowanych produktów wahają się od małych zestawów kołowych o średnicy koła 250 mm do wózków transportowych lub platform przesuwnych do kół dźwigów o średnicy 1600 mm. Ponadto, krążki pasowe są lekko przyspawane do ciężkich konstrukcji instalacji o różnych proponowanych średnicach. Podstawa naszej oferty produktów to odlewy stalowe lub przedkuwki od naszych wyłącznych partnerów niemieckich. Nasz wewnętrzny dział projektowy, zatrudniający inżynierów, techników i projektantów technicznych poddaje próbie każdy produkt, aby dostosować i zoptymalizować go w stosunku do stosowanej techniki i lokalnych warunków operacyjnych. Skorzystaj z wysokiej jakości wyrobów „Made in Germany”, najwyższej żywotności produktu i doskonałej obsługi klienta.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Włochy

  Produkcja firmy Tecno Ruote obejmuje koła z kauczuku, nylonu, poliuretanu, żeliwa i aluminium, zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich segmentów rynku. Koła z kauczuku są dostępne w wielu średnicach, przy czym dla każdej z nich przypisane jest odpowiednie zastosowanie w zależności od określonych wymogów. Szeroki wybór uzupełniają nośniki z różnego rodzaju mocowaniami. Koła z nylonu oraz z nylonu i poliuretanu istnieją z felgami cynkowanymi oraz ze stali nierdzewnej.

 3. HTS EKER

  Turcja

 4. ALFRED SCHWERI

  Szwajcaria

 5. OFFICINE MECCANICHE GINO NERVIANI S.R.L.

  Włochy

 6. OFFICINE MECCANICHE OMEGNESI O.M.O. S.R.L.

  Włochy

 7. DIPL.-INGENIEURE RAINER & OLIVER PULS GMBH

  Niemcy

 8. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria