• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Obróbka tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. SUZHOU CSL PRECISION CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Suzhou CSL Precision to jeden z uznanych w branży producentów komponentów precyzyjnych istniejący od 2016 roku. CSL Precision posiada dwie duże fabryki w Suzhou o łącznej powierzchni 4000 m2 i zatrudnia 85 pracowników, a 80% produktów jest przeznaczonych na eksport do Ameryki Północnej, Europy & Japonii. Nasz personel jest zaangażowany w dostarczanie naszym partnerom najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach technologicznych i w produkcji dla branży lotniczej, telekomunikacyjnej, półprzewodników, medycznej i mtotoryzacyjnej. Ponieważ koncentrujemy się na tych branżach, możesz mieć pewność, że rozwiązania, które otrzymujesz od CSL Precision są wysokiej jakości i najlepsze pod względem kosztów. CSL oferuje innowacyjne rozwiązania, takie jak kucie na gorąco, wytłaczanie, odlewanie inwestycyjne, proces tłoczenia, aby pomóc klientom zoptymalizować koszty, dzięki czemu możemy rozwijać się wraz z naszymi klientami. - Odchylenie wymiarowe "0" przy 100% kontroli wizualnej. - Setki do miliona dla każdego numeru części. - PPAP dla każdego numeru części. - Szybkie prototypowanie & krótki czas realizacji produkcji seryjnej. - Obsługa magazynów konsygnacyjnych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub odwiedź naszą stronę internetową!

 2. BÄCKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Bäcker jest od ponad 40 lat producentem i dostawcoą znormalizowanych części technicznych, elementów sterujących z tworzyw sztucznych i metalu oraz indywidualnych rozwiązań z tworzyw sztucznych dla przemysłu. Szeroka gama produktów obejmująca ponad 5000 pozycji, w sumie 23.000 produktów standardowych w różnych wariantach i wymiarach z trzech serii: PlacoGrip®, PlacoTec® i PlacoCap®. Przegląd naszych serii produktów. PlacoGrip® – elementy obsługowe (uchwyty, dźwignie, zawiasy itp.). PlacoTec® – elementy znormalizowane (śruby DIN, nakrętki, podkładki z tworzywa sztucznego itp.). PlacoCap® – elementy ochronne (zaślepki, kołki i kotwy, mocowania sanitarne itp.). Wytwarzamy produkty dla wiodących firm przemysłowych z różnych branż: elektrotechnika, elektronika, technika medyczna, budowa maszyn i urządzeń, przemysł samochodowy, przemysł chemiczny, przemysł stoczniowy, sprzęt rekreacyjny i sportowy, przemysł sanitarny i technika rehabilitacyjna.

 3. FRANZ FISCHLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat w centrum uwagi naszej firmy znajdują się części formowane z tworzyw sztucznych i materiały ścierne. Najwyższa precyzja i bezwarunkowa wola innowacji charakteryzują nasze indywidualne rozwiązania i najlepsze produkty. Klient w centrum jest najważniejszą wskazówką do działania w naszej firmie. Nasz sukces opiera się wyłącznie na Twoim zadowoleniu. Nasza obietnica wydajności jest zawsze długoterminowa, w odniesieniu do wszystkich produktów i usług: współpracujesz z nami jako partner. Otrzymasz rozwiązanie opracowane i dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań. Skorzystasz z najlepszych produktów i doskonałych cen, ponieważ stale poprawiamy jakość i wydajność. Stosujemy najnowsze technologie, aby zapewnić ekonomiczne wykorzystanie energii i surowców, przy jednoczesnej optymalizacji procesów i produktów.

 4. G.A. RÖDERS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma jest producentem części z aluminium i cynku w procesie odlewania ciśnieniowego oraz wtrysku tworzyw sztucznych. G.A.Röders dostarcza odlewy ciśnieniowe w małych seriach z obróbką powierzchniową i skrawaniem z Soltau (Niemcy) oraz w dużych seriach z Czech firmom w następujących sektorach: motoryzacyjny, lotniczy, medyczny i elektroniczny. Dzięki własnym narzędziom i zarządzaniu projektami towarzyszymy Ci przez cały okres życia produktu, od pomysłu do produkcji seryjnej. Niezależnie od tego, czy jest to odlew cynkowy czy aluminiowy, dostarczamy gotowe do montażu elementy z częściowo zmontowanymi podzespołami w dużych i małych seriach z Soltau i Czech.

 5. SKS METAPLAST SCHEFFER-KLUTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SKS metaplast: Twój partner w dziedzinie tworzyw konstrukcyjnych, wytłaczania i masek. Znany na całym świecie jako innowacyjny producent pomp powietrza i błotników na rynek rowerowy, SKS wykorzystuje swoje know-how w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych w innych branżach: motoryzacyjnej, sanitarnej, techniki domowej, budowlanej i elektrycznej. Już na wczesnej fazie każdego projektu widzimy siebie jako kompetentnego i aktywnego partnera wykonawczego w optymalizacji i realizacji celów klienta. Od początkowej koncepcji, poprzez projektowanie, analizę komponentów, dobór materiałów, konstrukcję prototypów, testowanie komponentów i zapewnienie jakości, jesteśmy partnerem znającym się na swoim fachu. SKS produkuje wysokiej jakości elementy z tworzyw sztucznych ze świadomością, że ich stosowanie oszczędza energię i surowce oraz przyczynia się do trwałej jakości życia. Od 2020 roku SKS produkuje również w Niemczech niezawodne jednorazowe osłony do ust.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARGO PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARGO PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, składane skrzynki, Małe nośniki ładunkόw (KLT), wanienki ściekowe z tworzywa sztucznego, Obróbka tworzyw sztucznych, palety plastikowe, przetwórstwo tworzyw sztucznych, i nośniki ładunków. Ma siedzibę w Salem, Niemcy.

 2. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH to bardzo udana kombinacja produktów i usług. Dobre pomysły, najnowocześniejsza technologia i długa tradycja w dziedzinie handlu technicznego wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, to wszystko ma tylko jeden cel: Optymalizacja Państwa procesu zakupów. Obejmuje to koncepcje outsourcingu z zarządzaniem częściami C i środkami standaryzacji dla przemysłu i handlu, jak również tworzenie koncepcji racjonalizacji w dziedzinie planifikacji i logistyki. Możesz polegać na naszym poczuciu odpowiedzialności i naszej jakości - od pierwszego spotkania po terminową dostawę. Nasza wizja: chcemy być liderem w codziennej działalności handlowej; chcemy być najbardziej zorientowanym na klienta zespołem w branży handlu technicznego; chcemy być najbardziej kompetentnym partnerem dla naszych klientów; dzięki naszej działalności chcemy osiągnąć jak największy sukces ekonomiczny dla naszych klientów oraz dla firmy Grüning & Loske.

 3. BW KUNSTSTOFFE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Z siedzibą w Heilbronn, specjalizujamy się w produkcji i handlu częściami technicznymi i półfabrykatami z tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy klientów przemysłowych z całych Niemiec we wszystkich sektorach. Dzięki nowowoczesnemu parkowi maszyn CNC oraz wyszkolonej i wykwalifikowanej kadrze fachowców jesteśmy w stanie przetwarzać wszystkie powszechnie stosowane tworzywa sztuczne, tworzywa techniczne i specjalne. Chętnie doradzimy w zakresie właściwego doboru materiału, dostosowanego do Państwa wymagań / specyfikacji i terminowo go dostarczymy. Jesteśmy szybkim i skutecznym partnerem w realizacji wszystkich projektów związanych z tworzywami sztucznymi. Potrzebujesz części technicznych z tworzywa sztucznego? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Po prostu wypełnij nasz formularz zapytania, a my przyślemy Ci intywidualną i niewiążącą ofertę pocztą elektroniczną w ciągu dwóch dni roboczych.

 4. PLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Głównym celem naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów. Oznacza to, że musimy rozpoznawać ich potrzeby, sprostać ich wymaganiom i przekroczyć ich oczekiwania. Oprócz produktów wysokiej jakości, zakres oferowanych usług jest ważnym kryterium dla wielu klientów. Dlatego od samego początku staraliśmy się zorganizować nasze działy w taki sposób, aby się wzajemnie uzupełniały. Współpraca naszych działów budowy form, formowania wtryskowego, montażu przemysłowego, kontroli jakości oraz przeróbek i obróbki końcowej pozwala nam kompetentnie i bardzo elastycznie reagować na życzenia naszych klientów. Warunkiem tego jest dobra komunikacja. Potrzebujemy informacji, aby móc zaoferować optymalny produkt. Dlatego uważamy wszelkie informacje zwrotne za ważny czynnik ciągłego doskonalenia i dalszego rozwoju. To podstawa sukcesu naszej firmy.

 5. J. SCHWARZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma została założona w 1978 roku przez Josefa Schwarza. Dzięki elastycznemu zorientowaniu na rynek i popyt, nasze portfolio szybko rozwinęło się od produkcji pudełek składanych do przetwórstwa tworzyw sztucznych i klasycznych procesów drukarskich. Od 2006 roku firma posiada certyfikat DIN ISO 9001 i 14001. J. Schwarz jest certyfikowanym, uznanym przedsiębiorstwem szkoleniowym. Aktualnie nasze obszerne systemy przetwarzania tworzyw sztucznych należą do najbardziej zróżnicowanych w branży. Dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji, zróżnicowaniu materiałów i bardzo dużym zapasom J. Schwarz może zawsze produkować elastycznie i szybko. Własna flota pojazdów firmy zapewnia punktualne dostawy. Własne standardy jakości, niezawodności i godnego zaufania działania uczyniły nas konsekwentnie silnym i niezawodnym partnerem. Nawet w drugim pokoleniu, firma rodzinna zarządzana przez właściciela pozostaje wierna swoim zasadom.

 1. SAXONIA-FRANKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma rodzinna dbająca o jakość, SAXONIA-FRANKE, wspiera swoich klientów we wszystkich obszarach technologii tłoczenia i formowania, technologii wtrysku tworzyw sztucznych oraz montażu komponentów. Firmę założył w 1981 roku Jörg Franke wn Göppingen. W 1987 roku firma została przeniesiona do nowego, większego budynku produkcyjnego. W kolejnych latach firma byIa wielokrotnie rozbudowywana, aby sprostać stale rosnącej liczbie zamówień. W 2016 roku zainaugurowano działalność nowego centrum logistycznego. Działania te pozwoliły na powiększenie powierzchni produkcyjnej. Już w 2011 roku zapoczątkowano zmianę pokoleniową i do zarządu firmy dołączył Felix Franke. Nasz sukces opiera się na innowacjiach i niezłomnym dążeniu do celu, a także na nieustannej dbałości o wysoką jakość i niezawodność dostaw. Gwarantują to wykwalifikowani pracownicy, wykorzystanie nowoczesnych maszyn oraz kompleksowa i zrównoważona koncepcja realizacji zadań postawionych przez klienta. Jest dla nas ważne, aby jakość i efektywność ekonomiczna naszej pracy i produktów były ściśle powiązane z naszą odpowiedzialnością wobec środowiska i społeczeństwa. Nasz zintegrowany system zarządzania obejmuje zarządzanie jakością, środowiskiem, pracą i zdrowiem. Posiadamy certyfikaty ISO TS 16949, ISO 9001, ISO 14001, EMAS III i OSHAS oraz certyfikat użytkownika Niemieckiego Kodeksu Zrównoważonego Rozwoju.

 2. APC ADVANCED POLYMER COMPOUNDS

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma APC Advanced Polymer Compounds jest specjalistą w dziedzinie doradztwa i doboru optymalnych formuł tworzyw sztucznych do danego zastosowania. Indywidualne rozwiązania w zakresie materiałów termoplastycznych opracowane w ścisłej współpracy z klientem mogą być następnie produkowane na naszej własnej wytłaczarce dwuślimakowej. Firma APC, założona w 2002 roku jako spółka spin-off Instytutu Chemii Tworzyw Sztucznych (Uniwersytet w Leoben), nadal utrzymuje bliskie kontakty z Uniwersytetem w Leoben i innymi instytucjami badawczymi, takimi jak Politechnika w Grazu, Centrum Kompetencji Polimerowych w Leoben lub Uniwersytet Johannesa Keplera w Linzu. Oznacza to, że APC jest zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i jest w stanie przekształcać innowacje w produkty nadające się do wprowadzenia na rynek. APC posiada specjalne know-how w dziedzinie modyfikacji reaktywnej (modyfikacja udarności, wzmocnienie włóknami) technicznych tworzyw termoplastycznych, takich jak poliamidy i poliestry, których rozwój i produkcja stanowią podstawową kompetencję firmy.

 1. KUPCA KUNSTSTOFFSYSTEME OLIVER KUPFER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nośniki lakiernicze i logistyczne firmy Kupca sprawdzają się w praktyce od prawie dwóch dekad. Głównymi zaletami systemów plastikowych Kupca jest bardzo wysoka dokładność wymiarowa w produkcji, idealna między innymi do obsługi robotów, niske zużycie energii, niewielką waga nośników i ergonomiczna konstrukcja. Stosujemy tworzywa sztuczne dostosowane do potrzeb klienta dla klienta, charakteryzujące się bardzo dobrą przyczepnością lakieru i odpornością na temperaturę. Nośniki plastikowe firmy Kupca można stosować piętrowo w procesie malowania, a także sztaplować w logistyce wewnętrznej i zewnętrznej. Inwestycja, czystość, stabilność i dokładność wymiarowa oraz waga są kluczowymi kryteriami ekonowicznego i wydajnego malowania przemysłowego. System plastikowych nośników lakierniczych firmy Kupca gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz czysty i powtarzalny rezultat malowania za każdym razem.

 2. EWOQE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EWOQE GmbH & Co. KG to innowacyjny partner w zakresie produkcji addytywnej i prototypowania, specjalizujący się w technicznych częściach formowanych wtryskowo z tworzyw sztucznych i niestandardowych rozwiązaniach do budowy pojazdów, technologii medycznej i nie tylko. Koncentrując się na szybkim prototypowaniu, szybkim oprzyrządowaniu i technologiach druku 3D, oferujemy szeroki zakres usług, od projektów 3D po produkcję małoseryjną. Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje optymalizację funkcji komponentów i czasu realizacji, aby zwiększyć innowacyjność i obniżyć koszty. Naszym celem jest skuteczne rozwiązywanie wyzwań, takich jak brakujące komponenty lub zdolności produkcyjne, oraz oferowanie wymiernej wartości dodanej. Postrzegamy druk 3D jako narzędzie do promowania innowacji, które płynnie integruje się z procesami produkcyjnymi. Od burzy mózgów po realizację, wspieramy Cię indywidualnymi poradami i wykorzystujemy naszą wszechstronną wiedzę, aby z powodzeniem realizować Twoje projekty. W firmie EWOQE jesteśmy dumni z osiągania doskonałych wyników każdego dnia i postrzegamy siebie jako niezawodnego partnera B2B. Skontaktuj się z nami pod adresem info@ewoqe.com, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasza wiedza specjalistyczna w zakresie druku 3D i produkcji addytywnej może przyczynić się do sukcesu Twojego kolejnego projektu. Odkryj z nami nieograniczone możliwości druku 3D dla rozwoju swoich produktów.

 3. LIMA SRL - INDUSTRIAL PLASTICS SOLUTIONS

  Włochy

  Verified by europages badge

  LIMA zajmuje się produkcją i handlem uszczelek przemysłowych i artykułów technicznych wykonywanych z materiału termoplastycznego, TECHNOPOLIMERÓW o wysokiej wydajności oraz każdego materiału elastometrycznego. Firma tworzy nie tylko produkty standardowe, lecz także szczegóły według rysunku, z tworzywa sztucznego (m.in. PTFE, POM, PA, PE, PVC, PEEK, PP, PCTFE i gum) poprzez precyzyjną obróbkę mechaniczną przy użyciu maszyn CNC. LIMA wykonuje produkty ze specjalnych materiałów termoplastycznych, wymaganych przede wszystkim w zastosowaniach krytycznych i szczególnych sektorach, np. z ABS, FEP, PFA, PPS, PBT, PSU, PAI i PEI. LIMA obrabia zarówno materiały czyste, jak i obciążone: wśród najbardziej pożądanych i używanych związków znajdują się: brąz, szkło, ceramika, karbografit, węgiel, talk, stal nierdzewna, disiarczek molibdenu, grafit, fluorek wapnia, sole mineralne, mika, włókno szklane, włókno węglowe i żywica poliestrowa.

 4. GUST KUNSTSSTOFF- UND GUMMISPEZIALARTIKEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ścisły kontakt z naszymi klientami gwarantuje, że znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego indywidualnego przypadku. Niezależnie od tego, czy mamy realizować istniejące pomysły i plany, rozwijać produkty częściowo czy też w całości: mogą Państwo na nas liczyć. Wspieramy Państwa w definiowaniu geometrii wyrobu oraz, na życzenie, uwzględniamy technologię procesową i procesy operacyjne, tak aby już od pierwszych próbek funkcjonalnych osiągnąć gotowość do produkcji seryjnej. Nasz park maszynowy zapewnia szybkie i elastyczne procesy produkcyjne. Projektowanie i produkcja artykułów w oparciu o CAD na maszynach sterowanych numerycznie gwarantuje również maksymalną dokładność wymiarową, powtarzalność i precyzję. Z jednej strony, dzięki krótkim czasom reakcji i wysokiej terminowości dostaw, z drugiej strony, zapewniamy najwyższą jakość nawet w przypadku próbek funkcjonalnych i prototypów, zarówno w produkcji indywidualnej, jak i w małych seriach.

 5. ME.RO. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Me.Ro. produkuje systemy do obróbki powierzchniowej (obróbka koronowa, obróbka plazmowa) i indukcyjne systemy uszczelniające (cap sealing). System obróbki plazmowej sprawia, że folia z tworzywa sztucznego nadaje się do drukowania i walcowania. System obróbki plazmowej ma, w przypadku niektórych materiałów, szczególne zalety w porównaniu z obróbką koronową. System „cap sealing” jest stosowany w przemyśle rozlewniczym i służy do szczelnego zamykania pojemników po ich napełnieniu.

 6. DENTIS RECYCLING ITALY

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Dentis Recycling Italy znajdująca się w miejscowości Sant'Albano Stura zajmuje się produkcją płatków z PET z odzyskiwanych butelek pochodzących z segregacji odpadów oraz z odpadów przemysłowych. Działa w sektorze z trzydziestoletnim doświadczeniem i przeszła procesy transformacji pozwalające na wytwarzanie nowych produktów z tworzyw z recyklingu. Dentis Recycling Italy znajduje się pod adresem Via Mondovì, 15, Sant'Albano Stura, prowincja Cuneo.

 7. LA MISOLET

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Misolet specjalizuje się w obróbce materiałów dielektrycznych, termoizolacyjnych, termoelektrycznych, elektromechanicznych i termomechanicznych, wykorzystywanych w branży elektronicznej, oświetleniowej, transportowej, energetyce oraz źródłach odnawialnych. Wykonuje detale na zamówienie, z takich materiałów jak bakelit, płótno bakelizowane, papier bakelizowany, wetronit epoksydowy (G10, FR4, G11, FR5), wetronit melaminowy (G5), wetronit silikonowy (G7), szkło poliestrowe (GPO3), materiały termoizolacyjne (Mica, Misoglass1, Misotherm500), materiały termoplastyczne, poliwęglan.

 8. SIMAP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIMAP SRL powstała w Albino (BG) w 2003 roku dzięki współpracy o charakterze techniczno-handlowym i trzydziestoletnim doświadczeniu w sektorze tworzyw sztucznych. Początek naszej działalności to odzyskiwanie opakowań PET, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Kolejnym krokiem, kierowani silną motywacją do rozwijania się oraz odpowiadając na zapotrzebowanie światowego rynku na elastyczność, było rozszerzenie działalności handlowej i odzyskiwania na inne rodzaje polimerów.

 1. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 2. MARIS FRATELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wytłaczarek dwuślimakowych współbieżnych, ze ślimakami samoczyszczącymi o złożonej budowie, do kompandowania i granulacji materiałów takich jak m.in. SBS/SEBS/TPV-PVC, kompozyty, mączka drzewna itp., materiały kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym, włóknem karbonowym, włóknami naturalnymi, przedmieszki pigmentów organicznych, nieorganicznych i dodatków, klejów termotopliwych i rozpuszczalnikowych, mieszanek gumy naturalnej i syntetycznej, polimerów do wytłaczania reaktywnego, materiałów polimerowych i materiałów pochodzących z recyklingu.

 3. PLASTEMA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. N&H TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma N&H TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki plastikowe, połączenia guma-metal, mierniki przewodności, Cables, specially prepared, Anti-vandalism keypads, i Rozpraszacze ciepła. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 5. INDUPLAST PLÁSTICOS DE INGENIERÍA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma INDUPLAST PLÁSTICOS DE INGENIERÍA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne - produkcja i obróbka, obróbka precyzyjna, przetwórstwo tworzyw sztucznych, prototypy i drukowanie 3D, obróbka części, i produkcja części zamiennych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 7. PLÁSTICOS CLOSSA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLÁSTICOS CLOSSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, Obróbka tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, Druk wypukły i wklęsły, prototypy i drukowanie 3D, przetwórstwo tworzyw sztucznych, i Obróbka tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lezo, Hiszpania.

 8. RENA KÜCHENHELFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENA KÜCHENHELFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach chochle, szumówki, łyżki do spaghetti, praska do ziemniaków, deski do krojenia, i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 9. GRUPO BRELLO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma GRUPO BRELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Produkcja tworzyw sztucznych, materiały termoplastyczne, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne - surowce, Tworzywa sztuczne - wyroby dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Huarte, Hiszpania.

 10. JÄGER GUMMI UND KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JÄGER GUMMI UND KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obróbka tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

2112 Przedsiębiorstwa