• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny

Wyniki dla

Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny - Import eksport

 1. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DHD Clean Parts GmbH & Co. została założona w listopadzie 2017 r. w wyniku oddzielenia się z DHD Technology GmbH & Co. KG. Podstawowe kompetencje firmy DHD Clean Parts GmbH & Co. KG koncentrują się na czyszczeniu części przemysłowych. Oprócz tej działalności produkcyjnej, DHD Clean Parts GmbH & Co. KG prowadzi laboratorium do analizy zanieczyszczeń resztkowych. Tutaj przeprowadzane są testy w dziedzinie wewnętrznego zapewnienia jakości, jak również testy na zlecenie klienta. Laboratorium to funkcjonuje zupełnie niezależnie od pozostałej działalności firmy. Nasi klienci działają się w przemyśle samochodowym i wśród jego dostawców, w przemyśle elektrotechnicznym i elektrotechnicznym, systemach grzewczych i ciepłownictwie, inżynierii mechanicznej, inżynierii środowiska i procesów oraz w innych gałęziach przemysłu.

  Witryna www Open In New icon
 2. HÜPPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HÜPPE jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Bad Zwischenahn. Wraz z wyprodukowaniem pierwszej kabiny prysznicowej w Niemczech w 1966 roku powstał zupełnie nowy segment rynku, który firma HÜPPE rozwija i kształtuje do dziś. Jednak na drodze od tradycyjnego niemieckiego przedsiębiorstwa do dzisiejszej międzynarodowej wielkości firmy nie skupiamy się już wyłącznie na kabinach prysznicowych. Atrakcyjne powierzchnie prysznicowe i brodziki, różnorodne okładziny ścienne i przekonujące akcesoria. Obecnie posiadamy 22 oddziały na całym świecie i prowadzimy otwarty dialog z naszymi partnerami. Twoje komponenty wykańczamy zgodnie z najwyższymi standardami. W naszej własnej lakierni HÜPPE od lat profesjonalnie i zgodnie z najnowszymi standardami powleka wyroby kolorowe, i to nie tylko w branży sanitarnej. Oprócz wykańczania naszych własnych projektów, oferujemy również nasze doświadczenie w zakresie powlekania części i podzespołów. Malowanie powierzchni zgodnie z wymaganiami klienta to technika sama w sobie. Bezbłędne wyniki wymagają wiedzy, doświadczenia i pasji! Dla naszych klientów malujemy wszelkiego rodzaju części i podzespoły. Poza standardowymi kolorami chętnie wprowadzimy dla Państwa rozwiązania specjalne, takie jak specjalne życzenia kolorystyczne, efekty powierzchniowe lub stopnie połysku. HÜPPE - Twój ekspert w zakresie najlepszej możliwej jakości powierzchni i najdłuższej możliwej trwałości.

  Witryna www Open In New icon
 3. FROM OFFICINA MECCANICA F.LLI RONCHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat firma From Officina Meccanica specjalizuje się w dostarczaniu i produkcji półproduktów mechanicznych dla podwozi i silników. Korzystając z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych na rynku maszyn, dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości: obróbki spawalnicze w stali nierdzewnej, rury miedziane, rury profilowane, profile rur do hydrauliki olejowej, obróbki maszynowe ze sterowaniem numerycznym i odlewanie ciśnieniowe.

  Witryna www Open In New icon
 4. PAUL AUER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FANUM CNC

  Polska

  Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych, wieloosiowych maszyn CNC do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, kompozytów, tworzyw sztucznych i aluminium. Nasza oferta obejmuje frezarki CNC, plotery frezujące CNC, centra obróbcze CNC, maszyny ciesielskie CNC. Nasze obrabiarki znajdują zastosowanie w nstępujących branżach: - Stoczniowa (budowa statków, yachtów, łodzi motorowych i żaglowych) - Motoryzacyjna (karoseria, tuning samochodów, części i wyposażenie nadwozia) - Reklama - Przetwórstwo tworzyw sztucznych, - Sanitarna (wanny, kabiny prysznicowe, baseny) - Produkcja modeli i form odlewniczych - Meblarstwo i obróbka drewna Produkcją obrabiarek CNC zajmujemy się od 2007 roku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy zadowolenie z maszyn i usług CNC firmy FANUM. Nasze doświadczenie w budowie maszyn zdobyte przez lata gwarantuje doskonałą jakość maszyn 5-osiowych CNC oraz obróbki skrawaniem. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby dać klientom szansę bycia o krok przed konkurencją.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JIMCO A/S

  Dania

 2. BOSSI - MACCHINE FINITURA METALLI

  Włochy

 3. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

 4. ROSLER UK

  Zjednoczone Królestwo

 5. SISTEMPLAST SA

  Rumunia

 1. BEL - TECHNOLOGIES

  Belgia

 2. THERMOCOMPACT

  Francja

 3. MECARIA

  Francja

 4. GALVATEK - THERMOPLONGEURS

  Francja

 5. PLASTIMETAL

  Belgia

 6. MODERTECH INDUSTRIES

  Francja

 7. RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. AFFUTEUSE-DIFFUSION

  Francja

 9. SIMON RWA SYSTEME GMBH

  Niemcy

 10. GEN MOTOR SRL

  Rumunia

 1. ARVIUS GMBH

  Niemcy

 2. EUROMAT

  Belgia

 3. PERS AM DEBURRING

  Dania

 4. VEGA CONVERSION LTD

  Bułgaria

 5. VECOM METAL TREATMENT (NOORD) B.V.

  Holandia

 6. GOSTOL TST D.D.

  Słowenia

 7. BAGLIONI GIAN GIUSEPPE

  Włochy

 8. STE DE TECHNIQUE D'ETUDES ET DE GESTION

  Francja

 9. MECADIS

  Francja

 10. J.S.G. FINANS A/S

  Dania