• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny

Wyniki dla

Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny - Import eksport

 1. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DHD Clean Parts GmbH & Co. została założona w listopadzie 2017 r. w wyniku oddzielenia się z DHD Technology GmbH & Co. KG. Podstawowe kompetencje firmy DHD Clean Parts GmbH & Co. KG koncentrują się na czyszczeniu części przemysłowych. Oprócz tej działalności produkcyjnej, DHD Clean Parts GmbH & Co. KG prowadzi laboratorium do analizy zanieczyszczeń resztkowych. Tutaj przeprowadzane są testy w dziedzinie wewnętrznego zapewnienia jakości, jak również testy na zlecenie klienta. Laboratorium to funkcjonuje zupełnie niezależnie od pozostałej działalności firmy. Nasi klienci działają się w przemyśle samochodowym i wśród jego dostawców, w przemyśle elektrotechnicznym i elektrotechnicznym, systemach grzewczych i ciepłownictwie, inżynierii mechanicznej, inżynierii środowiska i procesów oraz w innych gałęziach przemysłu.

 2. PAUL AUER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAUL AUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, i komory do piaskowania. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

 4. HÜPPE GMBH

  Niemcy

  HÜPPE jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Bad Zwischenahn. Wraz z wyprodukowaniem pierwszej kabiny prysznicowej w Niemczech w 1966 roku powstał zupełnie nowy segment rynku, który firma HÜPPE rozwija i kształtuje do dziś. Jednak na drodze od tradycyjnego niemieckiego przedsiębiorstwa do dzisiejszej międzynarodowej wielkości firmy nie skupiamy się już wyłącznie na kabinach prysznicowych. Atrakcyjne powierzchnie prysznicowe i brodziki, różnorodne okładziny ścienne i przekonujące akcesoria. Obecnie posiadamy 22 oddziały na całym świecie i prowadzimy otwarty dialog z naszymi partnerami. Twoje komponenty wykańczamy zgodnie z najwyższymi standardami. W naszej własnej lakierni HÜPPE od lat profesjonalnie i zgodnie z najnowszymi standardami powleka wyroby kolorowe, i to nie tylko w branży sanitarnej. Oprócz wykańczania naszych własnych projektów, oferujemy również nasze doświadczenie w zakresie powlekania części i podzespołów. Malowanie powierzchni zgodnie z wymaganiami klienta to technika sama w sobie. Bezbłędne wyniki wymagają wiedzy, doświadczenia i pasji! Dla naszych klientów malujemy wszelkiego rodzaju części i podzespoły. Poza standardowymi kolorami chętnie wprowadzimy dla Państwa rozwiązania specjalne, takie jak specjalne życzenia kolorystyczne, efekty powierzchniowe lub stopnie połysku. HÜPPE - Twój ekspert w zakresie najlepszej możliwej jakości powierzchni i najdłuższej możliwej trwałości.

 5. JIMCO A/S

  Dania

  Firma JIMCO A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, systemy dezynfekcji, oczyszczacze powietrza, i sterylizacja. Ma siedzibę w Rudkøbing, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOESER GMBH

  Niemcy

  Firma LOESER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Galwanoplastyka - urządzenia, urządzenia i maszyny do doszlifowywania metali, okrawanie, Galwanoplastyka - urządzenia, i szlifierki do metali. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 2. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, urządzenia i maszyny do czyszczenia metali, i Maszyny do czyszczenia części. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 3. ROSLER UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROSLER UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, materiały i urządzenia, maszyny i urządzenia do obróbki wykańczającej tworzyw sztucznych, produkty cierne i polerujące, Polerowanie, materiały i urządzenia, i rozdrabnianie. Ma siedzibę w Prescot, Zjednoczone Królestwo.

 4. HNK SERVICE

  Francja

  Firma HNK SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, Maszyny do powlekania powierzchni, Kontrola powierzchni metali, Cynkowanie elektrolityczne, Maszyny do trawienia i oczyszczania, Maszyny do powlekania powierzchni, Kontrola powierzchni metali, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 5. PRECICUT ENGINEERS

  Indie

  Firma PRECICUT ENGINEERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach PISTOLET DO PIASKOWANIA (piaskowanie), i chochle. Ma siedzibę w Aurangabad, Indie.

 1. MECARIA

  Francja

  Firma MECARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, 5-axis milling, maszyny specjalne, i produkcja w krótkich seriach. Ma siedzibę w Riaille, Francja.

 2. THERMOCOMPACT

  Francja

  Firma THERMOCOMPACT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach niklowanie chemiczne. Ma siedzibę w Pringy, Francja.

 1. MODERTECH INDUSTRIES

  Francja

  Firma MODERTECH INDUSTRIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Surface treatment, i Elektrolityczna obróbka powierzchniowa. Ma siedzibę w St Etienne, Francja.

 2. BEL - TECHNOLOGIES

  Belgia

  Firma BEL - TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, obróbki powierzchniowe metali, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, i wyposażenie do urządzeń i maszyn do obróbki i wykańczania powierzchownego metali. Ma siedzibę w Lochristi, Belgia.

 3. RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RUMP STRAHLANLAGEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Salzkotten, Niemcy.

 4. FINI METAUX

  Francja

  Firma FINI METAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Limoges, Francja.

 5. PLASTIMETAL

  Belgia

  Firma PLASTIMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Metalizowanie, taśmy wstępnie obrobione, płyty promieniujące w podłodze, Metalizowanie, i linie proszkowania. Ma siedzibę w Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 6. SISTEMPLAST SA

  Rumunia

  Firma SISTEMPLAST SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konfekcja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Zbiorniki metalowe, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Ramnicu Valcea, Rumunia.

 7. GALVATEK - THERMOPLONGEURS

  Francja

  Firma GALVATEK - THERMOPLONGEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Screw-in type heating elements, i wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Bonnières-Sur-Seine, Francja.

 8. AFFUTEUSE-DIFFUSION

  Francja

  Firma AFFUTEUSE-DIFFUSION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Paray Vieille Poste, Francja.

 1. RIMOR GROUP

  Włochy

  Firma RIMOR GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie, piaskowanie, ventilation, i electrophoresis. Ma siedzibę w Turin, Włochy.

 2. SAMETAL SARL

  Francja

  Firma SAMETAL SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, obróbka metali, piaskowanie, i odtłuszczanie metali. Ma siedzibę w Ancenis, Francja.

 3. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Odkrywki - maszyny i sprzęt, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Odkrywki - maszyny i sprzęt, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, i Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. MEC PUIG

  Hiszpania

  Firma MEC PUIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach frezowanie, montaż mechaniczny, spawanie, i precision mechanics. Ma siedzibę w Sant Joan De Vilatorrada, Hiszpania.

 5. VIA COMPLECT

  Bułgaria

  Firma VIA COMPLECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, i Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. SIMON RWA SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SIMON RWA SYSTEME GMBH, roku i działającą w sektorze Handel detaliczny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Naprawa urządzeń przemysłowych, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Passau, Niemcy.

 7. SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHMIDT SANDSTRAHLTECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Naprawa urządzeń przemysłowych, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Westheim, Niemcy.

 8. LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH

  Niemcy

  Firma LUDWIG SCHIERER WERKMARKT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Bad Kötzting, Niemcy.

 9. ARVIUS GMBH

  Niemcy

  Firma ARVIUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Edycja oprogramowań, Informatyka - nośniki rejestrujące, Edycja oprogramowań, i Informatyka - nośniki rejestrujące. Ma siedzibę w Großhabersdorf, Niemcy.

 10. GEN MOTOR SRL

  Rumunia

  Firma GEN MOTOR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zespoły prądnicowe. Jest również obecna w dziedzinach Instytuty i laboratoria naukowe, Generatory, prądnice, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Silniki elektryczne na prąd przemienny, Instytuty i laboratoria naukowe, Generatory, prądnice, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, i Silniki elektryczne na prąd przemienny. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo