• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny

Wyniki dla

Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny - Import eksport

 1. REP INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  REP international, to dostawca rozwiązań dla przemysłu gumowego, termoplastycznego i zajmującego się innymi polimerami. REP international projektuje, produkuje i sprzedaje prasy do wstrzykiwania pionowego i poziomego do formowania gumy i plastyku. REP international to przedsiębiorstwo ze stuletnią tradycją, posiadające certyfikat ISO9001, producent zaawansowanych technologicznie pras wstrzykujących z przeznaczeniem dla następujących gałęzi przemysłu: samochodowy, gospodarstwa domowego, elektryczny, farmaceutyczny i wojskowy.

 2. LESCUYER ET VILLENEUVE

  Francja

  Firma LESCUYER ET VILLENEUVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach gładziarki do kauczuku, mieszarki kauczukowe, i wytłaczarki do gumy. Ma siedzibę w Epeigne Les Bois, Francja.

 3. EILHAUER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma EILHAUER MASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 4. ADVANCED DO BRASIL

  Brazylia

  Firma ADVANCED DO BRASIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Novo Hamburgo, Brazylia.

 5. ROTAKEM

  Turcja

  Firma ROTAKEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach mieszarki kauczukowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMKON GMBH

  Niemcy

  Firma AMKON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Vilshofen an der Donau, Niemcy.

 2. RHODES MACHINERY

  Turcja

  Firma RHODES MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, obręcze ze stopów, felga, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i dźwig samochodowy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. PETER MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Firma PETER MÜLLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Sulzberg, Niemcy.

 4. GTS RUBBER

  Serbia

  Firma GTS RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Novi Sad, Serbia.

 5. GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 1. COLMEC S.P.A.

  Włochy

  Firma COLMEC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 2. OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, Import-eksport obrabiarek, Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 1. QINGDAO SHENGHUANG INDUSTRY SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO SHENGHUANG INDUSTRY SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. GDO B.V.

  Holandia

  Firma GDO B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Eygelshoven, Holandia.

 3. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE CO., LTD

  Chiny

  Firma YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Jiangsu, Chiny.

 4. MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 5. ARBURG

  Francja

  Firma ARBURG, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Aulnay Sous Bois, Francja.

 6. STORK VECO B.V.

  Holandia

  Firma STORK VECO B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Eerbeek, Holandia.

 7. KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S

  Dania

  Firma KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Soender Felding, Dania.

 8. IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 1. MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA

  Portugalia

  Firma MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 2. DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S

  Dania

  Firma DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Uldum, Dania.

 3. REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH

  Niemcy

  Firma REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Wald-Michelbach, Niemcy.

 4. OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN

  Dania

  Firma OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny, i Obróbka mechaniczna kauczuku - maszyny. Ma siedzibę w Koge, Dania.

 5. IAO S.R.L.

  Włochy

 6. PUMATECH S.R.L.

  Włochy

 7. C 2 S.R.L.

  Włochy

 8. TECHNODRYING S.R.L.

  Włochy

 9. BOIS ET MATERIAUX DE CONSTRUCTION DU SUD EST

  Francja

 10. COSTA GIUSEPPE

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo