• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obory- czyszczenie obór - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Obory- czyszczenie obór - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. LABORATOIRE ACI

  Francja

  Stworzona w 1974 r. firma LABORATOIRES ACI ma na celu: tworzenie, opracowywanie i dystrybucję produktów chemicznych i biologicznych, ponadto koncepcję zastosowania w celach higienicznych, obróbkę przemysłową i powierzchniową. Zajmujemy się trzema podstawowymi etapami: opracowanie i tworzenie produktu w naszych laboratoriach, produkcja, dystrybucja na terenie Francji za pomocą wyłącznie sieci V.R.P. o najwyższej jakości usług, dystrybucja w około 30 krajach przez Laboratoires ACI International, za pomocą sieci wyłącznych dystrybutorów. Nasza gama składająca się z 200 produktów jest podzielona na 6 kategorii: Higiena, dezynfekcja, uzdatnianie, oczyszczanie wody, usuwanie tłuszczu i przygotowanie chemiczne powierzchni, pokrycie powierzchni, różnego rodzaju obsługa, oraz obróbka zapraw

 2. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, pompy do gnojówek, wyposażenie do boksów, urządzenia wentylacyjne do obór, i Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. STALL-PETER GMBH

  Niemcy

  Firma STALL-PETER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Stajnie i obory - wyposażenie, Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, Poidła, Stajnie i obory - wyposażenie, Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, instalacje i sprzęt do usuwania odchodów, i Poidła. Ma siedzibę w Pyrbaum, Niemcy.

 4. HUBEI KALEN CLEANING SYSTEM CO., LTD.

  Chiny

  Firma HUBEI KALEN CLEANING SYSTEM CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 5. ÖZGÜR MEKATRONIK

  Turcja

  Firma ÖZGÜR MEKATRONIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Automatyka przemysłowa, Automatyzacja maszyn, construction of machines and equipment, i Produkcja rolna. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PACKO INOX

  Belgia

  Firma PACKO INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, Doły gnilne - prace, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, i Doły gnilne - prace. Ma siedzibę w Zedelgem, Belgia.

 2. MWS (RUTHIN) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MWS (RUTHIN) LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ruthin, Zjednoczone Królestwo.

 3. KR'S CUSTOMS INC

  Stany Zjednoczone

  Firma KR'S CUSTOMS INC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Alpharetta, Stany Zjednoczone.

 4. STÖCKIGT STALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STÖCKIGT STALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia, i Obory, czyszczenie obór - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Crossen, Niemcy.

 5. KILLEEN MANUFACTURING

  Irlandia

 1. FELLESKJOPET MASKIN BA

  Norwegia