• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego

Wyniki dla

Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego - Import eksport

 1. DURFO S.R.L.

  Włochy

  Firma DURFO S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, i rondle do smażenia konfitur. Ma siedzibę w Nizza Monferrato, Włochy.

 2. JOS DE BRUYNE

  Belgia

  Firma JOS DE BRUYNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sortowanie i kalibrowanie owoców i warzyw - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, kitchen accessories, urządzenia do przerobu owoców i warzyw, i krajarka do warzyw. Ma siedzibę w Leupegem, Belgia.

 3. FIMAR S.P.A.

  Włochy

  Firma FIMAR S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, zagniatarki dla przemysłu spożywczego, piece elektryczne, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Verucchio, Włochy.

 4. GARBY ANKA S.A

  Grecja

  Firma GARBY ANKA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Ag.i. Rentis, Grecja.

 5. URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED

  Francja

  Firma URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Lisses, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO

  Turcja

  Firma YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 2. PACK END ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

  Firma PACK END ENGINEERING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Montecchio Emilia, Włochy.

 3. MAFIN S.P.A.

  Włochy

  Firma MAFIN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Galliera Veneta, Włochy.

 4. LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA

  Włochy

  Firma LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Guidonia Montecelio, Włochy.

 5. CAVALIERI S.P.A.

  Włochy

  Firma CAVALIERI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 1. OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Giarre, Włochy.

 2. FEA S.R.L.

  Włochy

  Firma FEA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Scarnafigi, Włochy.

 1. TECNOFRUTTA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOFRUTTA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Orta Nova, Włochy.

 2. VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI

  Republika Czeska

  Firma VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI, roku i działającą w sektorze Narzędzia ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Meble i akcesoria ogrodowe, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Meble i akcesoria ogrodowe. Ma siedzibę w Besiny, Republika Czeska.

 3. COLUSSI ERMES S.R.L.

  Włochy

  Firma COLUSSI ERMES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Casarsa Della Delizia, Włochy.

 4. F.I.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma F.I.P. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 5. TECHFOOD BY SOGABE S.R.L.

  Włochy

  Firma TECHFOOD BY SOGABE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Castelnovo Di Sotto, Włochy.

 6. TEAMPACK S.R.L.

  Włochy

  Firma TEAMPACK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Bagnacavallo, Włochy.

 7. FOODTECH S.R.L.

  Włochy

  Firma FOODTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Camposampiero, Włochy.

 8. PARMATIC ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma PARMATIC ( S.R.L. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Sala Baganza, Włochy.

 1. I.T.A. E M.

  Włochy

  Firma I.T.A. E M., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Fidenza, Włochy.

 2. EUROTEKNA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROTEKNA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Galliate, Włochy.

 3. TECNOARDEAENGINEERING S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOARDEAENGINEERING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Soncino, Włochy.

 4. PARMACONTROLS S.R.L.

  Włochy

  Firma PARMACONTROLS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 5. RAYONICS INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma RAYONICS INTERNATIONAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w La Loggia, Włochy.

 6. ALFIMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma ALFIMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Marcianise, Włochy.

 7. I.F.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.F.M. S.R.L., roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Castel Guelfo Di Bologna, Włochy.

 8. GRILLMASTER S.R.L.

  Włochy

  Firma GRILLMASTER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Campo San Martino, Włochy.

 9. ZOFA S.R.L.

  Włochy

  Firma ZOFA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Presezzo, Włochy.

 10. GOLDONI S.R.L.

  Włochy

  Firma GOLDONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Ma siedzibę w Sala Baganza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo