• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obcinanie i ścinanie drzew

Wyniki dla

Obcinanie i ścinanie drzew - Import eksport

 1. OMEGA 69

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OMEGA 69, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Obcinanie i ścinanie drzew, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, konserwacja okresowa ogrodu, Obcinanie i ścinanie drzew, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Saint-Fons, Francja.

 2. SUCCESS SP. Z O.O.

  Polska

  Success to firma z tradycjami od wielu lat działająca na Podlasiu. Oferujemy usługi: wycinka drzew, usługi związane z rębakiem, usługi podnośnikiem, przystosowanie terenu pod KAŻDĄ inwestycję, czyszczeniem działek, frezowanie i karczowanie pni , oraz jako jedyna firma w regionie zajmujemy się rekultywacją gruntu.Nasza oferta: - czyszczenie działek- wycinka drzew różnego rodzaju blisko zabudowań , ulic, linii energetycznych- przygotowanie działek pod KAŻDĄ inwestycję- wycinka krzewów- wycinka lasów- usługi rębakiem ( posiaddamy wiele rębaków o różnych średnicach . Od małych po wielkie)- zrębkowanie- frezowanie pni i karp- karczowanie- pielęgnacja drzew- utylizacja gałęzi- zalesianie- usługi podnośnikiem- usługi koparką-ładowarką- REKULTYWACJA FREZEM WGŁĘBNYM- koszenie trawy, nieużytków oraz działek - kosimy każdą powierzchnięW Polsce istnieje kilka firm zajmujących się rekultywacją frezem wgłębnym MY jedyni na Podlasiu wykonujemy takie usługi. Czym jest rekultywacja frezem wgłębnym? Doprowadza nieużytki rolne do stanu używalności(likiwduje niepożądane krzaki , chwasty , całe pnie i karpy oraz inną cieżko usuwającą roslinność porastającą działkę na głębokość 35 cm w głąb ziemi , rozdrabniając nawet kamienie! Usługi związane z rekultywacją frezem wgłębnym: - rekultywację/ stabilizacja gruntu- wgłębne rozdrabnianie systemu korzeniowego - przygotowanie podłoża pod różne inwestycję np* przekształcanie łąk i różnego rodzaju nieużytków pod pola uprawne * przekształcanie działek pod budowę*

 3. EKOLAND OGRODY

  Polska

  Ekoland projekty to firma która od 30 lat zajmuje się projektowaniem ogrodów. Zasięg naszych prac to Skierniewice i pobliskie miasta. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów indywidualnych jak i komercyjnych. Z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Szeroki zakres usług pozwala nam działać z rozmachem, dzięki temu wykonujemy coraz większe i bardziej złożone realizacje. Każdego roku jesteśmy członkiem Ogólnopolskich konferencji związanych z branżą ogrodniczą, Seminarium organizowanych przez ” Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów”. Warsztatach organizowanych przez Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach. W ofercie posiadamy : Projektowanie terenów zieleni Projekt koncepcyjny Projekt techniczny Wizualizacje komputerowe Oferta kosztorysowa Inwentaryzacja Prace ogrodnicze Prace ziemne, kształtowanie terenu. Zakładanie, nawożenie, pielęgnacja trawników (siane, z rolki oraz z eko-włókniny.) Sadzenie, cięcie artystyczne formowanie drzew i krzewów. Systemy automatycznego nawadniania Drenaże, rozsądzanie deszczówki. Mała architektura Układanie kostki brukowej, kamienia obwódki, chodniki, ścieżki ogrodowe. Murki ogrodowe, skalniaki, żwir stawy kąpielowe, oczka wodne. Place zabaw, tarasy, pergole, donice, ogrodzenia drewniane.

 4. MULTI-MAX POLSKA WOJCIECH KOMĘDERA

  Polska

  Firma Multi Max Polska od 2008 roku świadczy usługi w zakresie wycinki i pielęgnacji drzew.Wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację nawet najtrudniejszych zleceń w zakresie wycinania, pielęgnacji drzew oraz zrębkowania gałęzi. Firma oprócz ścinania drzew zajmuje się równie przesadzaniem drzew jak i przycinaniem krzewów. Dodatkową gałęzią oferty są usługi ogrodnicze związane zakładaniem pielęgnacją i utrzymaniem ogrodów oraz ogólnie pojętą pielęgnacją zieleni. Firma działa głównie w rejonie Bielska Białej, Śląska i Małopolski, jednak w przypadku trudnych zleceń nieraz podejmuje zlecenia z całego kraju.

 5. BARDRZEW - WYCINKA DRZEW. PIELĘGNACJA ZIELENI.

  Polska

  Podstawowa działalność firmy to wycinka drzew oraz kompleksowa pielęgnacja zieleni.Działalność naszej firmy odbywa się na terenie Warszawy i okolic.Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.Zapewniamy profesjonalizm oraz terminowość powierzonych nam zleceń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THE TREE SURGERY COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE TREE SURGERY COMPANY LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach ścinanie drzew, prace z zakresu przycinania na wysokości, nożyce do żywopłotu, i rozdrabniacze do drewna. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 2. ABES

  Belgia

  Firma ABES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach prace przerzedzania gałęzi, przycinanie drzew owocowych, ścinanie drzew, i ścinanie niebezpiecznych drzew. Ma siedzibę w Ottignies, Belgia.

 3. ARALEA

  Belgia

  Firma ARALEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Obcinanie i ścinanie drzew, Okrzesywanie, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Obcinanie i ścinanie drzew, i kosiarki do trawy. Ma siedzibę w Brasschaat, Belgia.

 4. DE CLEYN & CO

  Belgia

  Firma DE CLEYN & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, Obcinanie i ścinanie drzew, Podnośniki kubełkowe, Obcinanie i ścinanie drzew, wylesianie, i przycinanie drzew owocowych. Ma siedzibę w Ranst, Belgia.

 5. JW TREE SURGERY & GARDENS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JW TREE SURGERY & GARDENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach koszenie trawy. Ma siedzibę w Newmarket, Zjednoczone Królestwo.

 1. BAUMGLÜCK BAUMPFLEGE GMBH

  Niemcy

  Firma BAUMGLÜCK BAUMPFLEGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach przycinanie biosiekaczem. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. NAZARIAN ESPACES VERTS

  Francja

  Firma NAZARIAN ESPACES VERTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, i pielęgnacja publicznych przestrzeni zielonych. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 1. FORÊT ET NATURE

  Luksemburg

  Firma FORÊT ET NATURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach Zalesianie, ścinanie niebezpiecznych drzew, utrzymanie lasów, Zalesianie, i cięcie drewna. Ma siedzibę w Grosbous, Luksemburg.

 2. MONSEUR BERNARD

  Belgia

  Firma MONSEUR BERNARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Obcinanie i ścinanie drzew, konserwacja okresowa ogrodu, ogrodzenia, Obcinanie i ścinanie drzew, i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Thimister-Clermont, Belgia.

 3. ROUND TOP TREES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROUND TOP TREES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Bognor Regis, Zjednoczone Królestwo.

 4. ARBORICOLTURA PERELLI

  Włochy

  Firma ARBORICOLTURA PERELLI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 5. KIISCHPELTER HOLZHACKER

  Luksemburg

  Firma KIISCHPELTER HOLZHACKER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach drewno, prace leśne, i wióry. Ma siedzibę w Wilwerwiltz, Luksemburg.

 6. AGROSERVEIS

  Hiszpania

  Firma AGROSERVEIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach leczenie roślin. Ma siedzibę w Alcasser, Hiszpania.

 7. BOURBON ELAGAGE

  Francja

  Firma BOURBON ELAGAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach prace przerzedzania gałęzi, i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Bourg-Blanc, Francja.

 8. ACG GROUP

  Belgia

  Firma ACG GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Obcinanie i ścinanie drzew, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, składanie podręczników, Obcinanie i ścinanie drzew, i koszenie poboczy dróg. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 1. MANUEL HASEL DER BAUMKLETTERER

  Niemcy

  Firma MANUEL HASEL DER BAUMKLETTERER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Bühl-Eisental, Niemcy.

 2. SURREY STUMP SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SURREY STUMP SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Camberley, Zjednoczone Królestwo.

 3. CARPENTIER

  Belgia

  Firma CARPENTIER, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Obcinanie i ścinanie drzew, prace rolnicze, Obcinanie i ścinanie drzew, i budowa hydraulika. Ma siedzibę w Eksaarde (lokeren), Belgia.

 4. TIMBER TECH TREE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TIMBER TECH TREE SERVICES, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach chirurgia dendrologiczna, pnie drzewa opałowego, nożyce do żywopłotu, i tree climbing. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. HAUTBOULEAU

  Belgia

  Firma HAUTBOULEAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 6. GW TREE SURGERY & STUMP GRINDING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GW TREE SURGERY & STUMP GRINDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Ashford, Zjednoczone Królestwo.

 7. LTC TREE SURGERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LTC TREE SURGERY LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach chirurgia dendrologiczna, ścinanie drzew, konsultacje specjalistów ogrodnictwa krajobrazowego, i usługi czyszczenia ogrodów. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 8. BAUMDIENST ROGAN

  Niemcy

  Firma BAUMDIENST ROGAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 9. SAGEWERK BILL

  Belgia

  Firma SAGEWERK BILL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Obcinanie i ścinanie drzew, tartaki, Drewno na MEBLE I do STOLARKi, Drewno cięte, i Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w Amel, Belgia.

 10. SURREY TREE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SURREY TREE SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo