• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obcinanie i ścinanie drzew

Wyniki dla

Obcinanie i ścinanie drzew - Import eksport

 1. SUCCESS SP. Z O.O.

  Polska

  Success to firma z tradycjami od wielu lat działająca na Podlasiu. Oferujemy usługi: wycinka drzew, usługi związane z rębakiem, usługi podnośnikiem, przystosowanie terenu pod KAŻDĄ inwestycję, czyszczeniem działek, frezowanie i karczowanie pni , oraz jako jedyna firma w regionie zajmujemy się rekultywacją gruntu.Nasza oferta: - czyszczenie działek- wycinka drzew różnego rodzaju blisko zabudowań , ulic, linii energetycznych- przygotowanie działek pod KAŻDĄ inwestycję- wycinka krzewów- wycinka lasów- usługi rębakiem ( posiaddamy wiele rębaków o różnych średnicach . Od małych po wielkie)- zrębkowanie- frezowanie pni i karp- karczowanie- pielęgnacja drzew- utylizacja gałęzi- zalesianie- usługi podnośnikiem- usługi koparką-ładowarką- REKULTYWACJA FREZEM WGŁĘBNYM- koszenie trawy, nieużytków oraz działek - kosimy każdą powierzchnięW Polsce istnieje kilka firm zajmujących się rekultywacją frezem wgłębnym MY jedyni na Podlasiu wykonujemy takie usługi. Czym jest rekultywacja frezem wgłębnym? Doprowadza nieużytki rolne do stanu używalności(likiwduje niepożądane krzaki , chwasty , całe pnie i karpy oraz inną cieżko usuwającą roslinność porastającą działkę na głębokość 35 cm w głąb ziemi , rozdrabniając nawet kamienie! Usługi związane z rekultywacją frezem wgłębnym: - rekultywację/ stabilizacja gruntu- wgłębne rozdrabnianie systemu korzeniowego - przygotowanie podłoża pod różne inwestycję np* przekształcanie łąk i różnego rodzaju nieużytków pod pola uprawne * przekształcanie działek pod budowę*

 2. STROYLESTORG LLC

  Rosja

  StroyLesTorg LLC to firma produkująca wysokiej jakości domy z sosny północnej działająca na rynku od 2012 roku. Mieścimy się w obwodzie wołogodzkim, gdzie znajdują się ogromne rezerwaty ekologicznej tajgi. Czerpiemy przyjemność z konstruowania najlepszych skandynawskich domów z drewna, ponieważ kochamy to i profesjonalnie zajmujemy się pozyskiwaniem drewna. Sprzęt i warunki techniczne, w jakich prowadzone są prace przy produkcji domów drewnianych, mają znaczenie. Nasi cieśle są w stanie stworzyć drewniany dom z bali o najbardziej złożonej konfiguracji, gdyż opanowali wszystkie odpowiednie techniki cięcia. Zapewniamy pracownikom najlepsze warunki do obróbki drewna i produkcji drewnianych domów, łaźni oraz innych obiektów.

 3. EKOLAND OGRODY

  Polska

  Ekoland projekty to firma która od 30 lat zajmuje się projektowaniem ogrodów. Zasięg naszych prac to Skierniewice i pobliskie miasta. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów indywidualnych jak i komercyjnych. Z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Szeroki zakres usług pozwala nam działać z rozmachem, dzięki temu wykonujemy coraz większe i bardziej złożone realizacje. Każdego roku jesteśmy członkiem Ogólnopolskich konferencji związanych z branżą ogrodniczą, Seminarium organizowanych przez ” Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów”. Warsztatach organizowanych przez Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach. W ofercie posiadamy : Projektowanie terenów zieleni Projekt koncepcyjny Projekt techniczny Wizualizacje komputerowe Oferta kosztorysowa Inwentaryzacja Prace ogrodnicze Prace ziemne, kształtowanie terenu. Zakładanie, nawożenie, pielęgnacja trawników (siane, z rolki oraz z eko-włókniny.) Sadzenie, cięcie artystyczne formowanie drzew i krzewów. Systemy automatycznego nawadniania Drenaże, rozsądzanie deszczówki. Mała architektura Układanie kostki brukowej, kamienia obwódki, chodniki, ścieżki ogrodowe. Murki ogrodowe, skalniaki, żwir stawy kąpielowe, oczka wodne. Place zabaw, tarasy, pergole, donice, ogrodzenia drewniane.

 4. BARDRZEW - WYCINKA DRZEW. PIELĘGNACJA ZIELENI.

  Polska

  Podstawowa działalność firmy to wycinka drzew oraz kompleksowa pielęgnacja zieleni.Działalność naszej firmy odbywa się na terenie Warszawy i okolic.Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.Zapewniamy profesjonalizm oraz terminowość powierzonych nam zleceń.

 5. THE TREE SURGERY COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABES

  Belgia

 2. BOURBON ELAGAGE

  Francja

 3. AGROSERVEIS

  Hiszpania

 4. KIISCHPELTER HOLZHACKER

  Luksemburg

 5. BAUMGLÜCK BAUMPFLEGE GMBH

  Niemcy

 1. GW TREE SURGERY & STUMP GRINDING

  Zjednoczone Królestwo

 2. SOS TREE SURGERY

  Zjednoczone Królestwo

 3. MANUEL HASEL DER BAUMKLETTERER

  Niemcy

 4. ARBORICOLTURA PERELLI

  Włochy

 5. HOWANDWHENTOPRUNE

  Argentyna

 6. CARPENTIER

  Belgia

 7. MONSEUR BERNARD

  Belgia

 8. DE CLEYN & CO

  Belgia

 9. BAUMDIENST ROGAN

  Niemcy

 10. NAZARIAN ESPACES VERTS

  Francja

 1. LTC TREE SURGERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. FACE SUD

  Francja

 3. ARALEA

  Belgia

 4. SURREY STUMP SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 5. ROUND TOP TREES

  Zjednoczone Królestwo

 6. A.T.S - ALTI TECH SERVICES

  Francja

 7. SURREY TREE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 8. SEVE

  Francja

 9. NARCISO GROUP SRL

  Włochy

 10. TIMBER TECH TREE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo