• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ołów i stopy ołowiu

Wyniki dla

Ołów i stopy ołowiu - Import eksport

 1. IDEALEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 30 lat IDEALEX projektuje i wprowadza na rynek interwencyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed promieniowaniem, aby zmniejszyć ryzyko radiologiczne i skażenia dla ludzi i instalacji. IDEALEX opracował rozwiązania dla bezpiecznych interwencji w strefach kontrolowanych: ochrona radiologiczna, zaciski do zdalnej interwencji, system komunikacji VOKKERO, komory rękawice, komponenty do systemu BAG i komory gorącej, spawarka termiczna i odkurzacz do stref kontrolowanych.

 2. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Halsbrücke, Niemcy.

 3. C:MET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTFALENZINN J. JOST KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Stopy cyny, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Anodes, i lut miękki. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 5. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LAM LAVORAZIONE PIOMBO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, ołów i stopy, Blacha i taśma z ołowiu, stopy cyna - ołów, i płyty ołowiane. Ma siedzibę w Collegno, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, cynk, ołów, i Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Maastricht, Holandia.

 2. EMAG HANDELS - GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EMAG HANDELS - GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Klagenfurt Am Wörthersee, Austria.

 3. LANHIT LTD

  Rosja

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

 4. UKR-SPECSPLAW

  Ukraina

  Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży stopów metali i szlachetnych materiałów do lutowania.Nasze materiały to zaawansowana produkcja, która odbywa się wiele różnych badań i prób na jakość.Możemy zagwarantować państwu jakość stopów ponieważ jesteśmy bezpośrednio liderem przemysłu prywatnych przedsiębiorstw na Ukrainie.Od wielu lat produkujemy miękkich i twardych stopów do różnych przedsiębiorstw, zarówno na Ukrainie jak i poza jej terytorium.Nano technologia, gwarancja i jakość, komplet dokumentów i oczywiście przyjemna cena.

 5. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy klasycznym zakładem odlewniczym. Naszą podstawową kompetencją jest produkcja towarów z ołowiu i jego stopów, oraz cyny i jej stopów. Oprócz tego produkujemy artykuły z różnych tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego. Nasze produkty i usługi to ołów, taśmy ołowiane, drut ołowiany, ciężarki ołowiane, śrut ołowiany, wełna ołowiana, ołowiane obciążniki do firanek, elementy budowlane do ochrony przed promieniowaniem i wiele więcej.

 1. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.M.E.T.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z ołowiu, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Ardea, Włochy.

 2. COM.A.V. SRL

  Włochy

  Firma COM.A.V. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Mosiądz, farba do szkła, Ołów i stopy ołowiu, kształtowniki z ołowiu, i Mosiądz. Ma siedzibę w Sansepolcro, Włochy.

 1. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

  Firma TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, cynk, Ołów i stopy ołowiu, i aluminium w sztabkach. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. METAL BLANC

  Francja

  Firma METAL BLANC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Bourg-Fidele, Francja.

 3. TUSTA TRADING S.L.

  Hiszpania

  Firma TUSTA TRADING S.L., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Handel zagraniczny - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Ołów i stopy ołowiu, Rury miedziane, Żelazochrom, Druty i kable miedziane, Ołów i stopy ołowiu, i Rury miedziane. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francja

  Firma SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, Sitodruk, Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, i Sitodruk. Ma siedzibę w Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francja.

 5. METAL TRADING

  Francja

  Firma METAL TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, cynk, i Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Saint-Germain-En-Laye, Francja.

 6. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Włochy

  Firma CHUN & VOLLERIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, Ołów i stopy ołowiu, Cynk i stopy cynku, stopy metaliczne, i nickel alloys. Ma siedzibę w Buccinasco, Włochy.

 7. MALDANER

  Francja

  Firma MALDANER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Żelazostopy, Miedź i stopy miedzi, impregnacja metalowa, Ołów i stopy ołowiu, Żelazostopy, i Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Les-Clayes-Sous-Bois, Francja.

 8. "MEGATEX" LLC

  Ukraina

  Firma "MEGATEX" LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach ołów i stopy, akumulatory ołowiowe, i ołów. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. MORIN GRAVURE

  Francja

  Firma MORIN GRAVURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach ołów, grawerowanie, i plomby bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Collegien, Francja.

 2. EL BAT JSC

  Bułgaria

  Firma EL BAT JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, i Auto battery scrap. Ma siedzibę w Dolna Banya, Bułgaria.

 3. PLOMBIER SECOURS

  Szwajcaria

  Firma PLOMBIER SECOURS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Genève, Szwajcaria.

 4. FONDERIE DE GENTILLY

  Francja

  Firma FONDERIE DE GENTILLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach odlewnia. Ma siedzibę w Ris-Orangis, Francja.

 5. PIOMBOLEGHE SRL

  Włochy

  Firma PIOMBOLEGHE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach płyty ołowiane, klocki z ołowiu, obróbka ołowiu, i ołów. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 6. ISOLA

  Francja

  Firma ISOLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Biguglia, Francja.

 7. GENA METALL GMBH

  Niemcy

  Firma GENA METALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 8. SOUDETAM

  Francja

  Firma SOUDETAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach środki trawiące do stali nierdzewnej, środki trawiące, stopy, i metal alloys. Ma siedzibę w Ste Genevieve Des Bois, Francja.

 9. LE PLOMB FRANCAIS HOLDING

  Francja

  Firma LE PLOMB FRANCAIS HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja foniczna. Ma siedzibę w Estrees-Saint-Denis, Francja.

 10. AZOR AMBIENTAL, S.A.

  Hiszpania

  Firma AZOR AMBIENTAL, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ołów i stopy ołowiu. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo