• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ołów i stopy ołowiu

Wyniki dla

Ołów i stopy ołowiu - Import eksport

 1. LANHIT LTD

  Rosja

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

 2. IDEALEX

  Francja

 3. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Niemcy

 4. C:MET GMBH

  Niemcy

 5. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Włochy

 2. EMAG HANDELS - GMBH

  Austria

 3. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Holandia

 4. UKR-SPECSPLAW

  Ukraina

  Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży stopów metali i szlachetnych materiałów do lutowania.Nasze materiały to zaawansowana produkcja, która odbywa się wiele różnych badań i prób na jakość.Możemy zagwarantować państwu jakość stopów ponieważ jesteśmy bezpośrednio liderem przemysłu prywatnych przedsiębiorstw na Ukrainie.Od wielu lat produkujemy miękkich i twardych stopów do różnych przedsiębiorstw, zarówno na Ukrainie jak i poza jej terytorium.Nano technologia, gwarancja i jakość, komplet dokumentów i oczywiście przyjemna cena.

 5. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy klasycznym zakładem odlewniczym. Naszą podstawową kompetencją jest produkcja towarów z ołowiu i jego stopów, oraz cyny i jej stopów. Oprócz tego produkujemy artykuły z różnych tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego. Nasze produkty i usługi to ołów, taśmy ołowiane, drut ołowiany, ciężarki ołowiane, śrut ołowiany, wełna ołowiana, ołowiane obciążniki do firanek, elementy budowlane do ochrony przed promieniowaniem i wiele więcej.

 1. COM.A.V. SRL

  Włochy

 2. MALDANER

  Francja

 1. MORIN GRAVURE

  Francja

 2. FONDERIA BENINI

  Włochy

 3. RPA ROSANTICOR LTD

  Rosja

 4. "MEGATEX" LLC

  Ukraina

 5. METAL TRADING

  Francja

 6. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Włochy

 7. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Włochy

 8. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

 1. EL BAT JSC

  Bułgaria

 2. TUSTA TRADING S.L.

  Hiszpania

 3. PIOMBOLEGHE SRL

  Włochy

 4. EL WAHAB TRADE

  Egypt

 5. PLOMBIER SECOURS

  Szwajcaria

 6. SVINETS

  Ukraina

 7. VALMEG SRL

  Włochy

 8. METALS AND ALLOYS PLANT, JSC

  Rosja

 9. SOUDETAM

  Francja

 10. AZOR AMBIENTAL, S.A.

  Hiszpania