• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nożyce do użytku domowego i profesjonalnego

Wyniki dla

Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego - Import eksport

 1. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG - Tradycja od 1829 roku - Carl Schmidt był z wykształcenia kowalem, kedy w 1829 roku wraz z synem założył firmę CARL SCHMIDT SOHN. Nazwa, którą zna cały świat. Nazwa, która stała się marką. I trwa do dziś. Młoda firma początkowo specjalizowała się w produkcji mieczy. Dzięki swojemu położeniu geograficznemu nad rzeką Wupper oraz dzięki złożom rudy żelaza i drewna na węgiel, miasto Solingen ma idealne warunki do obróbki metalu. Nikt wtedy nie przypuszczał, że Solingen stanie się pewnego dnia centrum przemysłu sztućców, a „made in Solingen“ będzie gwarancją doskonałych produktów i najwyższej jakości na całym świecie. Carl Schmidt i jego syn od samego początku prowadzą firmę z ogromnym powodzeniem. Już po roku działalności zatrudniają 100 kowali, szlifierzy i pomocników. Bliskość Kolonii jest wręcz idealna do produkcji i dystrybucji dużych ilości towaru, ponieważ Kolonia jest w tym czasie jednym z największych i najbogatszych ośrodków handlowych na ziemiach niemieckich. Od samego początku produkty CARL SCHMIDT SOHN były sprzedawane na całym świecie. Sztućce z Solingen szybko uchodzą za gwarancję najwyższej jakości i wykonania. I to w czasach, gdy przekazywanie wiadomości zajmowało jeszcze sporo czasu. Miecze, szable, noże i nożyczki z Solingen przekonują samą jakością i wykonaniem.

 2. RHEIN INSTRUMENTE E.K.

  Niemcy

  Hurtownia z siedzibą w Solingen - specjalizuje się w wysokiej jakości instrumentach ze stali nierdzewnej dla zakładów kosmetycznych - do maniture - do pedicure i wiele innych zastosowań! Cieszymy się, że nas znalazłeś! Szukasz odpowiednich produktów do profesjonalnej pielęgnacji stóp, profesjonalnego fryzjerstwa lub czegoś dla domu? Czy nadal brakuje Ci odpowiedniego "narzędzia" do pielęgnacji ukochanego zwierzaka? Właśnie trafiłeś we właściwe miejsce! Nasze precyzyjne wykonanie i ostre krawędzie umożliwiają łatwe i czyste cięcie. Nasze produkty wykonane ze stali niedzewnej są idealne do profesjonalnego manicure i pedicure. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości instrumentów do różnych zastosowań, odpowiednich zarówno do użytku prywatnego, jak i specjaliztycznego w Twojej praktyce zawodowej. Za naszymi produktami przemawiają lata doświadczenia. Każdy produkt jest sprawdzany kilka razy.

 3. SPENCER SCISSORS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPENCER SCISSORS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach nożyce, nożyczki dla fryzjerów, zaopatrzenie dla fryzjerów, i sprzęt fryzjerski. Ma siedzibę w Coulsdon, Zjednoczone Królestwo.

 4. SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI)

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Knives, nóż inox, i industrial knives. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 5. TK EXCELLENT STAHLWAREN E.K.

  Niemcy

  Firma TK EXCELLENT STAHLWAREN E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manicure - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Manicure and pedicure items, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, pilniki do paznokci, i akcesoria dla zwierząt domowych. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLORES CORTES DON BENITO SL

  Hiszpania

  Firma FLORES CORTES DON BENITO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Wyroby kowalskie, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Don Benito, Hiszpania.

 2. SCHLEIFMASTER - FRISEURSCHEREN SCHLEIFSERVICE

  Niemcy

  Firma SCHLEIFMASTER - FRISEURSCHEREN SCHLEIFSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 3. GERMANSTYLE

  Irlandia

  Firma GERMANSTYLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 4. BEAUTY MX

  Pakistan

  Firma BEAUTY MX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 5. EMIL WECK

  Niemcy

  Firma EMIL WECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Kosmetyka i odnowa biologiczna - aparaty, Manicure - przyrządy, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Kosmetyka i odnowa biologiczna - aparaty, i Manicure - przyrządy. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 1. FAITH SCISSORS CO.,LTD.

  Japonia

  Firma FAITH SCISSORS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Niigata Pref, Japonia.

 2. EKAL PROFESSIONAL

  Pakistan

  Firma EKAL PROFESSIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 1. COUTELLERIE DEPIREUX LEON

  Belgia

  Firma COUTELLERIE DEPIREUX LEON, roku i działającą w sektorze Noże do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 2. BELLATI ANTONIO & C. SNC

  Włochy

  Firma BELLATI ANTONIO & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach nożyce do haftu, nożyczki do manikiuru, i małe nożyczki. Ma siedzibę w Premana, Włochy.

 3. ROBUR SRL

  Włochy

  Firma ROBUR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach manicure scissors. Ma siedzibę w PREMANA, Włochy.

 4. JPC CREATIONS

  Francja

  Firma JPC CREATIONS, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Dziurkacze do papieru, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Peschadoires, Francja.

 5. NNIMS INDUSTRIES

  Pakistan

  Firma NNIMS INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach instrumenty chirurgiczne, i Beauty care instruments. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 6. MOST-S

  Ukraina

  Firma MOST-S, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach wyciskanie metali, i nożyce hydrauliczne. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 7. ETS SAUZEDE TOULY

  Francja

  Firma ETS SAUZEDE TOULY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 8. DEGLON

  Francja

  Firma DEGLON, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 1. CUTTING EDGE TECHNOLOGIES AG

  Szwajcaria

  Firma CUTTING EDGE TECHNOLOGIES AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Dietikon, Szwajcaria.

 2. SANAULLAH AND SONS

  Pakistan

  Firma SANAULLAH AND SONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach Kosmetyka i odnowa biologiczna - aparaty, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, Kosmetyka i odnowa biologiczna - aparaty, i Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 3. MAX MELCHIOR GMBH

  Niemcy

  Firma MAX MELCHIOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. BAPTISTA, IRMAOS & CIA., LDA.

  Portugalia

  Firma BAPTISTA, IRMAOS & CIA., LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Sao Clemente Sande, Portugalia.

 5. YANGJIANG JIANCHENG INDUSTRIES CO.,LTD.

  Chiny

  Firma YANGJIANG JIANCHENG INDUSTRIES CO.,LTD., roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach nożyce. Ma siedzibę w Buchang Town, Chiny.

 6. SARAMED-IMPORTAÇAO E EXPORTAÇAO, LDA.

  Portugalia

  Firma SARAMED-IMPORTAÇAO E EXPORTAÇAO, LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 7. 3F INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma 3F INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Plüderhausen, Niemcy.

 8. SCHERENFABRIK PAUL GMBH.

  Niemcy

  Firma SCHERENFABRIK PAUL GMBH., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce przemysłowe, i Nożyce przemysłowe. Ma siedzibę w Harsefeld, Niemcy.

 9. FISKARS BRANCH MAGYARORSZAG KFT

  Węgry

  Firma FISKARS BRANCH MAGYARORSZAG KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Noże do użytku domowego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. TITAN SCISSORS

  Hiszpania

  Firma TITAN SCISSORS, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Massanassa, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo