• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże proste

Wyniki dla

Noże proste - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

 2. RIGHI INOX

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

 3. ECO-WOOD LLC

  Rosja

  ECO-Wood company jest przedsiębiorstwem, którego filozofia jest ukierunkowana na ochronę środowiska. Firma rozwija własną produkcję przyjaznej dla środowiska zastawy stołowej, wykonanej z drewna brzozowego, bez stosowania chemikaliów, ani kleju. Po prostu drewno. ECO-Wood wspiera przedsiębiorstwa w byciu świadomymi ekologicznie. Firma natychmiast reaguje na trendy rynkowe i jest gotowa dokonywać modyfikacji, by spełniać oczekiwania partnerów międzynarodowych i wymagania poszczególnych krajów. Produkty ECO-Wood są opatrzone międzynarodowym certyfikatem FSC. Oznacza to, że wyroby są wykonane z surowców pochodzących z lasów o certyfikowanej, zrównoważonej gospodarce leśnej. Oznacza to, że właściciele i zarządcy lasów podlegają certyfikacji FSC celem wykazania, że zarządzają odpowiedzialnie lasami. Jednym z głównych wymagań jest spójność łańcucha dostaw od lasu do konsumenta. Zapobiega to niewiadomemu pochodzeniu drewna, w tym niezgodnemu z prawem, poprzez kontrolę pochodzenia COC.

 4. Başkurt Makina

  Turcja

  Firma Başkurt Makina, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże proste. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Opakowania, Taśmy tnące obrotowe, Taśmy tnące przemysłowe, Opakowania, Taśmy tnące obrotowe, i ostrzenie. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 5. ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI

  Turcja

  Firma ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże proste. Jest również obecna w dziedzinach nóż myśliwski, noże kuchenne, Knives, i scyzoryki. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TASEF

  Belgia

  Firma TASEF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże proste, Frezowanie CNC, Noże proste, i Shredding knives. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 2. KADUR

  Hiszpania

  Firma KADUR, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Noże proste, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże proste, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza. Ma siedzibę w Castellar Del Vallès - Barcelona, Hiszpania.

 3. O.E.G. SRL

  Włochy

  Firma O.E.G. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże proste. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, tarcze tnące, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza zębate. Ma siedzibę w Seveso, Włochy.

 4. JATTIN ENTERPRISES

  Indie

  Firma JATTIN ENTERPRISES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże proste. Ma siedzibę w Sonipat, Indie.

 5. ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO

  Turcja

  Firma ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże proste. Jest również obecna w dziedzinach noże kuchenne. Ma siedzibę w Yozgat Merkez, Turcja.

 1. 'LAV.EL.GOMMA' SRL

  Włochy

 2. CARNEVALI S.R.L.

  Włochy

 1. PPHU WARSZMET SP. Z O.O. ZPCH S.K.

  Polska

  Produkujemy i regenerujemy narzędzia do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych - frezy tarczowe i trzpieniowe z ostrzami lutowanymi z węglików spiekanych (HW) i stali szybkotnącej (HS), pojedyncze i w zestawach, do produkcji różnych wyrobów: boazerii, parkietów, desek podłogowych, wykładzin ściennych, ścian domów drewnianych, drzwiczek meblowych, stolarki budowlanej okien i drzwi, listew wykończeniowych i wielu innych według potrzeb Klientów oraz głowice wieloostrzowe spiralne i wiertła do otworów pod zawiasy puszkowe. Produkujemy również narzędzia ze stali narzędziowych, takie jak noże do toczenia drewna kształtowe (styczne), noże proste do kopiarek, noże typu V, noże kształtowe do głowic strugarskich, wiertła do wiertarek oscylacyjnych, frezy walcowo-czołowe do oprawek mimośrodowych oraz dłuta do dłutarek oscylacyjnych do wykonywania rowków w elementach mebli i stolarki budowlanej. Ostrzymy frezy i piły tarczowe z ostrzami stalowymi, z węglika spiekanego oraz diamentowymi.

 2. TEMNO S.R.L.

  Włochy

  Firma TEMNO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach ostrza proste, i wykrawarki. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.