• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże krajarek

Wyniki dla

Noże krajarek - Import eksport

 1. WINTERHOFF PICARD GMBH

  Niemcy

  Firma Winterhoff Picard, założona w 1865 roku jest jednym z innowacyjnych liderów rynku jako producent noży do maszyn. Wiodący producenci marek w branży dóbr konsumpcyjnych używają wysokowydajnych noży na swoich maszynach pakujących. Charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością cięcia, nawet przy dużych prędkościach, przy bardzo długiej żywotności - zoptymalizowanej do pracy w trybie 24/7. Noże są produkowane w jakości OEM na nowoczesnych centrach produkcyjnych. Znani producenci maszyn z całego świata polegają na firmie Winterhoff Picard jako na ich oryginalnym dostawcy wyposażenia: tną, perforowują i wykrawają różnorodne materiały, takie jak folie, worki rurowe, kompozyty, aluminium, papier, karton, tworzywa sztuczne, gumę lub inne materiały, aż po odnawialne lub nadające się do kompostowania folie plastikowe. Winterhoff Picard produkuje noże do folii, noże do cięcia worków rurowych, noże do pakowania i noże do kompozytów, noże do papieru i noże do higieny, noże do przetwórstwa spożywczego, noże z tworzyw sztucznych i gumy oraz noże specjalne.

 2. PRECISE POWER - UAB TSILA

  Litwa

 3. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Francja

 4. ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. CUTTING UNITED GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RICO

  Portugalia

 2. ULLMER GMBH

  Niemcy

 3. KADUR

  Hiszpania

 4. PRO-PRINT SP. Z O.O.

  Polska

 5. HESS & SCHOFIELD AG

  Szwajcaria

 1. WELLERSHAUS MASCHINENMESSER GMBH

  Niemcy

 2. C B BLADES S.N.C. DI LONGONI SILVIA & C.

  Włochy

 1. KARL STURSBERG KG

  Niemcy

 2. BERGSTAHL MASCHINENMESSER INH. ULRICH WESTHOFF

  Niemcy

 3. WILHELM BILSTEIN KG SPEZIALFABRIK F. MASCHINENMESSER UND KOMPRESSORVENTILE

  Niemcy

 4. FRAEFEL VAERKTOEJSFABRIK A/S

  Dania

 5. EUROLAME INDUSTRIE

  Francja

 6. SCHILLER MASCHINENMESSER GMBH

  Niemcy

 7. IMABT GMBH & CO.KG

  Niemcy

 8. REMS SCANDINAVIA A/S

  Dania

 1. CNC SLIJPSERVICE

  Holandia

 2. GRAFS

  Polska

  GRAFS jest kompleksowym wparciem zakładów poligraficznych i introligatorskich. Zapewniamy serwis i transport maszyn. Oferujemy nowe maszyny introligatorskie do oprawy twardej. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy CO.MECC na rynku polskim. Oferujemy także noże do krajarek i trójnoży firmy KAMADUR. Nasze usługi: - serwis i transport maszyn poligraficznych i introligatorskich, - relokacja drukarń i zakładów introligatorskich, - ostrzenie noży do krajarek i trójnoży, - regeneracja wałków falcerek, - obróbkę skrawaniem - dorabianie elementów i części maszyn Nasza oferta produktowa obejmuje maszyny: - niciarki z możliwością falcowania, - maszyny do zawieszania oprawy, - maszyny do montażu okładek, Zapraszamy do kontaktu z nami, zapewniamy doradztwo i wsparcie.

 3. ZGODA N&C

  Polska

  Od początku swojej działalności firma produkowała części do silników typu ZA-40, ZV-40, wysokoprężnych „Zgoda – Sulzer” oraz inne części maszyn na podstawie dokumentacji klienta.W maju 2005 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001: 2000.Zgoda N&C produkuje głównie części do silników okrętowych oraz silników lotniczych. Wykonujemy w pełnym asortymencie noże ze stali narzędziowej do krajarek różnych typów oraz maszyn obrabiających drewno, gumę, tworzywa sztuczne, skórę, papier i inne materiały niemetalowe.Oferujemy wykonanie: 1. Operacji tokarskich2. Operacji frezerskich3. Szlifowania: A) otworów B) wałków C) płaszczyzn D) bezkłowego4. Wytaczania5. Wiercenia6. Walcowania gwintów7. Obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej