• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże krajarek

Wyniki dla

Noże krajarek - Import eksport

 1. WINTERHOFF PICARD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Winterhoff Picard, założona w 1865 roku jest jednym z innowacyjnych liderów rynku jako producent noży do maszyn. Wiodący producenci marek w branży dóbr konsumpcyjnych używają wysokowydajnych noży na swoich maszynach pakujących. Charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością cięcia, nawet przy dużych prędkościach, przy bardzo długiej żywotności - zoptymalizowanej do pracy w trybie 24/7. Noże są produkowane w jakości OEM na nowoczesnych centrach produkcyjnych. Znani producenci maszyn z całego świata polegają na firmie Winterhoff Picard jako na ich oryginalnym dostawcy wyposażenia: tną, perforowują i wykrawają różnorodne materiały, takie jak folie, worki rurowe, kompozyty, aluminium, papier, karton, tworzywa sztuczne, gumę lub inne materiały, aż po odnawialne lub nadające się do kompostowania folie plastikowe. Winterhoff Picard produkuje noże do folii, noże do cięcia worków rurowych, noże do pakowania i noże do kompozytów, noże do papieru i noże do higieny, noże do przetwórstwa spożywczego, noże z tworzyw sztucznych i gumy oraz noże specjalne.

 2. PRECISE POWER - UAB TSILA

  Litwa

  Firma PRECISE POWER - UAB TSILA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Noże krajarek, przebijaki, matryce do dziurkarek, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 3. KADUR

  Hiszpania

  Firma KADUR, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Noże proste, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże proste, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza. Ma siedzibę w Castellar Del Vallès - Barcelona, Hiszpania.

 4. ULLMER GMBH

  Niemcy

  Firma ULLMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach Piły taśmowe i przecinarki, Sprzęt do usuwania wiórów, Piły taśmowe i przecinarki, Sprzęt do usuwania wiórów, Narzędzia z metali twardych, i narzędzia. Ma siedzibę w Wehrheim, Niemcy.

 5. RICO

  Portugalia

  Firma RICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach Noże krajarek, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Foz Do Sousa, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WELLERSHAUS MASCHINENMESSER GMBH

  Niemcy

  Firma WELLERSHAUS MASCHINENMESSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach noże liniowe, piły taśmowe, i Piły taśmowe - brzeszczoty. Ma siedzibę w Eislingen/fils, Niemcy.

 2. EUROLAME INDUSTRIE

  Francja

  Firma EUROLAME INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże krajarek, Kotlarstwo, tarcze tnące, Noże krajarek, metalurgia, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Libercourt, Francja.

 3. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Francja

  Firma MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Noże krajarek, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Noże krajarek, i gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Roubaix, Francja.

 4. CUTTING UNITED GMBH

  Niemcy

  Firma CUTTING UNITED GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. CNC SLIJPSERVICE

  Holandia

  Firma CNC SLIJPSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie cnc. Ma siedzibę w Doetinchem, Holandia.

 1. ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie metali - obrabiarki, ostrz tnące, Industrial blades, i Cięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 2. IMABT GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma IMABT GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże krajarek, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Hollfeld, Niemcy.

 1. HESS & SCHOFIELD AG

  Szwajcaria

  Firma HESS & SCHOFIELD AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże krajarek, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 2. BERGSTAHL MASCHINENMESSER INH. ULRICH WESTHOFF

  Niemcy

  Firma BERGSTAHL MASCHINENMESSER INH. ULRICH WESTHOFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże krajarek, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 3. SCHILLER MASCHINENMESSER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHILLER MASCHINENMESSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże krajarek, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Kürten, Niemcy.

 4. REMS SCANDINAVIA A/S

  Dania

  Firma REMS SCANDINAVIA A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do obrabiarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Koege, Dania.

 5. WILHELM BILSTEIN KG SPEZIALFABRIK F. MASCHINENMESSER UND KOMPRESSORVENTILE

  Niemcy

  Firma WILHELM BILSTEIN KG SPEZIALFABRIK F. MASCHINENMESSER UND KOMPRESSORVENTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże krajarek, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Overath, Niemcy.

 6. PRO-PRINT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRO-PRINT SP. Z O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Noże krajarek. Ma siedzibę w Leoncin, Polska.

 7. FRAEFEL VAERKTOEJSFABRIK A/S

  Dania

  Firma FRAEFEL VAERKTOEJSFABRIK A/S, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże krajarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Haderslev, Dania.

 8. KARL STURSBERG KG

  Niemcy

  Firma KARL STURSBERG KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże krajarek, i Noże krajarek. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 1. C B BLADES S.N.C. DI LONGONI SILVIA & C.

  Włochy

 2. GRAFS

  Polska

  GRAFS jest kompleksowym wparciem zakładów poligraficznych i introligatorskich. Zapewniamy serwis i transport maszyn. Oferujemy nowe maszyny introligatorskie do oprawy twardej. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy CO.MECC na rynku polskim. Oferujemy także noże do krajarek i trójnoży firmy KAMADUR. Nasze usługi: - serwis i transport maszyn poligraficznych i introligatorskich, - relokacja drukarń i zakładów introligatorskich, - ostrzenie noży do krajarek i trójnoży, - regeneracja wałków falcerek, - obróbkę skrawaniem - dorabianie elementów i części maszyn Nasza oferta produktowa obejmuje maszyny: - niciarki z możliwością falcowania, - maszyny do zawieszania oprawy, - maszyny do montażu okładek, Zapraszamy do kontaktu z nami, zapewniamy doradztwo i wsparcie.

 3. ZGODA N&C

  Polska

  Od początku swojej działalności firma produkowała części do silników typu ZA-40, ZV-40, wysokoprężnych „Zgoda – Sulzer” oraz inne części maszyn na podstawie dokumentacji klienta.W maju 2005 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001: 2000.Zgoda N&C produkuje głównie części do silników okrętowych oraz silników lotniczych. Wykonujemy w pełnym asortymencie noże ze stali narzędziowej do krajarek różnych typów oraz maszyn obrabiających drewno, gumę, tworzywa sztuczne, skórę, papier i inne materiały niemetalowe.Oferujemy wykonanie: 1. Operacji tokarskich2. Operacji frezerskich3. Szlifowania: A) otworów B) wałków C) płaszczyzn D) bezkłowego4. Wytaczania5. Wiercenia6. Walcowania gwintów7. Obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej