• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże i taśmy tnące- przemysłowe

Wyniki dla

Noże i taśmy tnące- przemysłowe - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

 2. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MERCEL, cutting knives, s.r.o. to czeska firma zajmująca się produkcją, dostawą, ostrzeniem i serwisowaniem noży przemysłowych. Od 2006 roku wytwarzamy szeroką gamę noży do cięcia i perforacji materiałów dla takich branż, jak poligrafia, przemysł spożywczy, produkcja opakowań, produkcja opon, produkcja mebli, cięcie blach i przetwórstwo tytoniu. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Třebechovice pod Orebem w Czechach, a do produkcji noży używamy wyłącznie europejskich materiałów wysokiej jakości. Oferujemy niestandardową produkcję zgodnie z wymogami klienta i świadczymy usługi szlifowania noży przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu w cięciu różnych materiałów, oferujemy również usługi doradcze oraz dostarczamy akcesoria, takie jak uchwyty do noży, listwy tnące i wiertła. Oprócz noży MERCEL dostarcza szeroką gamę akcesoriów do noży, w tym uchwyty do noży, plastikowe listwy tnące i wiertła do papieru. Ponadto MERCEL zajmuje się sprzedażą używanych maszyn dla przemysłu papierniczego, w tym nożyc, maszyn drukarskich i innych urządzeń obróbczych. Lista dostępnych używanych maszyn do obróbki papieru znajduje się na naszej stronie internetowej. MERCEL szczyci się używaniem najnowszych maszyn CNC i NC, zapewniając jakość i precyzję w produkcji noży. Obsługujemy klientów w całej Europie i jesteśmy znani z naszego zaangażowania w stosowanie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii.

 3. RIGHI INOX

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

 4. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 5. MONGIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MONGIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach konfekcjonowanie i pakowanie, Ostrze składane, Rolka zgrzewająca, Cięcie z zastosowaniem nacisku, Nóż płaski gładki i nóż do dziurkowania, Zestaw dziurkacza i matrycy, Ostrze do zgrzewarki, Ostrze do tokarki, i Ostrze ząbkowane do maszyn pakujących. Ma siedzibę w Isle, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POVELATO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma POVELATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, ostrz tnące, tarcze tnące, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza do nożyc. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

 2. COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach ostrza, ostrzenie, ostrz tnące, noże rotacyjne, taśma tnąca, tarcze tnące, i noże liniowe. Ma siedzibę w Gambolo', Włochy.

 3. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, stal węglowa, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, drut ze stali nierdzewnej, taśmy miernicze hartowane, i taśmy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Ciserano, Włochy.

 4. HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Sehnde, Niemcy.

 5. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 1. CUTMAN SP Z O. O.

  Polska

  Siedziba firmy Cutman znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się produkcją noży. Jest spadkobiercą 50 letniej tradycji Centralnego Biura Technicznego Przemysłu Papierniczego. Rozwiązania oferowane przez firmę przeznaczone są do użytku przemysłowego. Korzystają z nich zakłady działające w różnych branżach. Ostrza o odpowiednim kształcie i wielkości to osprzęt używany w wielu maszynach. Firmą, która jest największym i najwszechstronniejszym producentem noży dla przemysłu jest Cutman. Zakład oferuje produkcję noży na indywidualne zamówienie, co gwarantuje idealne dopasowanie ostrza to Państwa potrzeb. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w wytwarzaniu elementów tnących do maszyn używanych w takich branżach jak papiernicza, drzewna, metalowa, poligraficzna, spożywcza oraz produkcji opakowań i przetwórstwa odpadów.

 2. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 1. PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK

  Polska

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem 3M. Oferujemy bogaty asortyment z zakresu przemysłu budowlanego, przemysłowego i usługowego. Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroki wybór materiałów ściernych, taśm, klejów, artykułów BHP oraz systemów filtracji. Jako samodzielny producent oraz konwertet materiałów ścierny, dysponujemy własną halą produkcyjną, która posiada wyłącznie nowoczesne urządzenia. Pozwala nam to na elastyczne dopasowanie się do zapotrzebowań naszych odbiorców. Nasza oferta obejmuje m.in.: Produkcja wysokiej jakości pasów ściernych bezkońcowych Sprzedaż materiałów ściernych 3M i LUKAS-ERZETT Sprzedaż taśm samoprzylepnych i klejów Sprzedaż szerokiej gamy produktów z zakresu BHP (3M, Venitex, Uvex, Ansell) Sprzedaż narzędzi pneumatycznych firmy 3M i DYNABRADE Sprzedaż elektronarzędzi firmy FEIN oraz szlifierek taśmowych GRIT Filtracja procesowa cieczy i powietrza (dobór i skalowanie)

 2. KRUMAR KNIVES & BLADES

  Chorwacja

  Krumar Knives & Blades Co. jest chorwackim producentem noży przemysłowych & ostrzy. Nasze produkty są projektowane na zamówienie odpowiednio do każdego specyficznego zastosowania: noże do papieru, tektury, plastiku, tytoniu, tekstyliów, drewna, metalu i innych materiałów do cięcia. Różnego gatunku stal najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości noży, ostrzy i innych produktów narzędziowych oraz usług w krótkich terminach i w najlepszych cenach na rynku.

 3. TECNOLAME SAS

  Włochy

  Firma Tecnolame powstała w 1987 r. i jest owocem wieloletniego doświadczenia zdobytego w sektorze przez Alessandro Miglioranziego, prawdziwego pasjonata. Firma zajmuje się ostrzeniem ostrzy dla przemysłu i dla firm z Wenecji i Włoch, takich jak drukarnie, zakłady introligatorskie, i wiele innych. Oferujemy usługi wysokiej jakości, dokładne i szybkie ostrzenie ostrzy przeznaczonych do sztuk graficznych, maszyn przemysłowych i obróbki drewna.

 4. AMPER SRL

  Włochy

  Nasza niewielka firma rzemieślnicza powstała w 1968 r. z inicjatywy Giovanni Pilla i Oreste Ripari. Rozpoczęliśmy działalność w dziedzinie budowy sprzętu do formowania i obróbki metali. Z czasem rozpoczęliśmy produkcję artykułów produkowanych przez właśnie ten sprzęt i staliśmy się zakładem proponującym usługi cięcia.

 5. TRO - CUTTING TOOLS, D.O.O. EXPERTS FOR PRODUCTION OF INDUSTRIAL KNIVES

  Słowenia

  TRO-rezalna orodja, d.o.o. to nowoczesna firma produkująca szeroki asortyment przemysłowych narzędzi tnących. Sprzedajemy nasze produkty w ponad 55 krajach na świecie. Niemal stuletnia tradycja i doświadczenie firmy TRO w dziedzinie wysokiej jakości stali czyni nas liczącym się na rynku producentem noży i ostrzy. Zaopatruje się u nas wielu producentów urządzeń przemysłowych z branży tworzyw sztucznych, gumy, drewna, folii i metalu.

 6. SOLLEX AB

  Szwecja

  Firma SOLLEX AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Industrial blades, i ostrza do wykrawania taśm plastycznych. Ma siedzibę w Malmö, Szwecja.

 7. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francja

  Firma GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do obrabiarek, Konserwacja instalacji przemysłowych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Barr, Francja.

 8. ALFRED GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma ALFRED GIESSER MESSERFABRIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Winnenden, Niemcy.

 1. BR TEC BÜHLER AG

  Szwajcaria

  Firma BR TEC BÜHLER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Turbenthal, Szwajcaria.

 2. J.P. HILGENBERG GMBH

  Niemcy

  Firma J.P. HILGENBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 3. MG (MATERIEL GRAPHIQUE)

  Francja

  Firma MG (MATERIEL GRAPHIQUE), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach grawerowanie laserowe. Ma siedzibę w Saint Amand Les Eaux, Francja.

 4. CUCHILLAS CASTILLO

  Hiszpania

  Firma CUCHILLAS CASTILLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Recykling granulatów z tworzyw sztucznych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, recykling butelek pet, i recykling odpadów kruszywa. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. CALEYRON INDUSTRIES

  Francja

  Firma CALEYRON INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do cięcia, i ostrza pił. Ma siedzibę w Aurec-Sur-Loire, Francja.

 6. OPALE FOURNITURES OUTILS COUPANTS INDUSTRIELS

  Francja

  Firma OPALE FOURNITURES OUTILS COUPANTS INDUSTRIELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, ostrzenie, i Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Audincthun, Francja.

 7. INCOR

  Włochy

  Firma INCOR, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, noże rotacyjne, i Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Rufina, Włochy.

 8. G. PINT VERPACKUNGSMASCHINEN

  Austria

  Firma G. PINT VERPACKUNGSMASCHINEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Wulkaprodersdorf, Austria.

 9. G. & A.

  Włochy

  Firma G. & A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, budowa form, i drobne części do konstrukcji mechanicznych do obróbki metali. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 10. WOLF CUTTING TOOLS MANUFACTURING INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma WOLF CUTTING TOOLS MANUFACTURING INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki taśmowe, i frezy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Noże i taśmy tnące- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1189 Przedsiębiorstwa