• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże i taśmy tnące- przemysłowe

Wyniki dla

Noże i taśmy tnące- przemysłowe - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

 2. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Republika Czeska

  MERCEL, cutting knives, s.r.o. to czeska firma zajmująca się produkcją, dostawą, ostrzeniem i serwisowaniem noży przemysłowych. Od 2006 roku wytwarzamy szeroką gamę noży do cięcia i perforacji materiałów dla takich branż, jak poligrafia, przemysł spożywczy, produkcja opakowań, produkcja opon, produkcja mebli, cięcie blach i przetwórstwo tytoniu. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Třebechovice pod Orebem w Czechach, a do produkcji noży używamy wyłącznie europejskich materiałów wysokiej jakości. Oferujemy niestandardową produkcję zgodnie z wymogami klienta i świadczymy usługi szlifowania noży przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu w cięciu różnych materiałów, oferujemy również usługi doradcze oraz dostarczamy akcesoria, takie jak uchwyty do noży, listwy tnące i wiertła. Oprócz noży MERCEL dostarcza szeroką gamę akcesoriów do noży, w tym uchwyty do noży, plastikowe listwy tnące i wiertła do papieru. Ponadto MERCEL zajmuje się sprzedażą używanych maszyn dla przemysłu papierniczego, w tym nożyc, maszyn drukarskich i innych urządzeń obróbczych. Lista dostępnych używanych maszyn do obróbki papieru znajduje się na naszej stronie internetowej. MERCEL szczyci się używaniem najnowszych maszyn CNC i NC, zapewniając jakość i precyzję w produkcji noży. Obsługujemy klientów w całej Europie i jesteśmy znani z naszego zaangażowania w stosowanie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii.

 3. RIGHI INOX

  Włochy

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

 4. ITALSTAMPI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 5. MONGIN

  Francja

  Firma MONGIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach konfekcjonowanie i pakowanie, Ostrze składane, Rolka zgrzewająca, Cięcie z zastosowaniem nacisku, Nóż płaski gładki i nóż do dziurkowania, Zestaw dziurkacza i matrycy, Ostrze do zgrzewarki, Ostrze do tokarki, i Ostrze ząbkowane do maszyn pakujących. Ma siedzibę w Isle, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POVELATO

  Włochy

  Firma POVELATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, ostrz tnące, tarcze tnące, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i ostrza do nożyc. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

 2. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  Włochy

  Firma PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, stal węglowa, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, drut ze stali nierdzewnej, taśmy miernicze hartowane, i taśmy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Ciserano, Włochy.

 3. COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA

  Włochy

  Firma COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach ostrza, ostrzenie, ostrz tnące, noże rotacyjne, taśma tnąca, tarcze tnące, i noże liniowe. Ma siedzibę w Gambolo', Włochy.

 4. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma 3D MACCHINE INDUSTRIALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Prasy hydrauliczne, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Tartaki - maszyny i sprzęt, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, ostrza, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, i Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Ariccia, Włochy.

 5. HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL

  Niemcy

  Firma HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Sehnde, Niemcy.

 1. HOFFMANN GMBH & CO FAUNA-BERUFSMESSER

  Niemcy

  Firma HOFFMANN GMBH & CO FAUNA-BERUFSMESSER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 1. CUTMAN SP Z O. O.

  Polska

  Siedziba firmy Cutman znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się produkcją noży. Jest spadkobiercą 50 letniej tradycji Centralnego Biura Technicznego Przemysłu Papierniczego. Rozwiązania oferowane przez firmę przeznaczone są do użytku przemysłowego. Korzystają z nich zakłady działające w różnych branżach. Ostrza o odpowiednim kształcie i wielkości to osprzęt używany w wielu maszynach. Firmą, która jest największym i najwszechstronniejszym producentem noży dla przemysłu jest Cutman. Zakład oferuje produkcję noży na indywidualne zamówienie, co gwarantuje idealne dopasowanie ostrza to Państwa potrzeb. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w wytwarzaniu elementów tnących do maszyn używanych w takich branżach jak papiernicza, drzewna, metalowa, poligraficzna, spożywcza oraz produkcji opakowań i przetwórstwa odpadów.

 2. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 3. KRUMAR KNIVES & BLADES

  Chorwacja

  Krumar Knives & Blades Co. jest chorwackim producentem noży przemysłowych & ostrzy. Nasze produkty są projektowane na zamówienie odpowiednio do każdego specyficznego zastosowania: noże do papieru, tektury, plastiku, tytoniu, tekstyliów, drewna, metalu i innych materiałów do cięcia. Różnego gatunku stal najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości noży, ostrzy i innych produktów narzędziowych oraz usług w krótkich terminach i w najlepszych cenach na rynku.

 4. TECNOLAME SAS

  Włochy

  Firma Tecnolame powstała w 1987 r. i jest owocem wieloletniego doświadczenia zdobytego w sektorze przez Alessandro Miglioranziego, prawdziwego pasjonata. Firma zajmuje się ostrzeniem ostrzy dla przemysłu i dla firm z Wenecji i Włoch, takich jak drukarnie, zakłady introligatorskie, i wiele innych. Oferujemy usługi wysokiej jakości, dokładne i szybkie ostrzenie ostrzy przeznaczonych do sztuk graficznych, maszyn przemysłowych i obróbki drewna.

 5. TRO - CUTTING TOOLS, D.O.O. EXPERTS FOR PRODUCTION OF INDUSTRIAL KNIVES

  Słowenia

  TRO-rezalna orodja, d.o.o. to nowoczesna firma produkująca szeroki asortyment przemysłowych narzędzi tnących. Sprzedajemy nasze produkty w ponad 55 krajach na świecie. Niemal stuletnia tradycja i doświadczenie firmy TRO w dziedzinie wysokiej jakości stali czyni nas liczącym się na rynku producentem noży i ostrzy. Zaopatruje się u nas wielu producentów urządzeń przemysłowych z branży tworzyw sztucznych, gumy, drewna, folii i metalu.

 6. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francja

 7. SOLLEX AB

  Szwecja

 8. ALFRED GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Niemcy

 1. BR TEC BÜHLER AG

  Szwajcaria

 2. J.P. HILGENBERG GMBH

  Niemcy

 3. MG (MATERIEL GRAPHIQUE)

  Francja

 4. CUCHILLAS CASTILLO

  Hiszpania

 5. CALEYRON INDUSTRIES

  Francja

 6. OPALE FOURNITURES OUTILS COUPANTS INDUSTRIELS

  Francja

 7. INCOR

  Włochy

 8. G. PINT VERPACKUNGSMASCHINEN

  Austria

 9. WOLF CUTTING TOOLS MANUFACTURING INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

 10. G. & A.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Noże i taśmy tnące- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1190 Przedsiębiorstwa