• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże i taśmy tnące- przemysłowe

Wyniki dla

Noże i taśmy tnące- przemysłowe - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

 2. RIGHI INOX

  Włochy

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

 3. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 4. ITALSTAMPI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 5. MONGIN

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POVELATO

  Włochy

 2. COLTEX DI BRUSCAGIN CARLA

  Włochy

 3. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  Włochy

 4. G. PINT VERPACKUNGSMASCHINEN

  Austria

 5. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

 1. HEIKO KAPPEY SATTLEREIBEDARF + LEDERHANDEL

  Niemcy

 2. HOFFMANN GMBH & CO FAUNA-BERUFSMESSER

  Niemcy

 1. CUTMAN SP Z O. O.

  Polska

  Siedziba firmy Cutman znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się produkcją noży. Jest spadkobiercą 50 letniej tradycji Centralnego Biura Technicznego Przemysłu Papierniczego. Rozwiązania oferowane przez firmę przeznaczone są do użytku przemysłowego. Korzystają z nich zakłady działające w różnych branżach. Ostrza o odpowiednim kształcie i wielkości to osprzęt używany w wielu maszynach. Firmą, która jest największym i najwszechstronniejszym producentem noży dla przemysłu jest Cutman. Zakład oferuje produkcję noży na indywidualne zamówienie, co gwarantuje idealne dopasowanie ostrza to Państwa potrzeb. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w wytwarzaniu elementów tnących do maszyn używanych w takich branżach jak papiernicza, drzewna, metalowa, poligraficzna, spożywcza oraz produkcji opakowań i przetwórstwa odpadów.

 2. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 3. KRUMAR KNIVES & BLADES

  Chorwacja

  Krumar Knives & Blades Co. jest chorwackim producentem noży przemysłowych & ostrzy. Nasze produkty są projektowane na zamówienie odpowiednio do każdego specyficznego zastosowania: noże do papieru, tektury, plastiku, tytoniu, tekstyliów, drewna, metalu i innych materiałów do cięcia. Różnego gatunku stal najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości noży, ostrzy i innych produktów narzędziowych oraz usług w krótkich terminach i w najlepszych cenach na rynku.

 4. TECNOLAME SAS

  Włochy

  Firma Tecnolame powstała w 1987 r. i jest owocem wieloletniego doświadczenia zdobytego w sektorze przez Alessandro Miglioranziego, prawdziwego pasjonata. Firma zajmuje się ostrzeniem ostrzy dla przemysłu i dla firm z Wenecji i Włoch, takich jak drukarnie, zakłady introligatorskie, i wiele innych. Oferujemy usługi wysokiej jakości, dokładne i szybkie ostrzenie ostrzy przeznaczonych do sztuk graficznych, maszyn przemysłowych i obróbki drewna.

 5. TRO - CUTTING TOOLS, D.O.O. EXPERTS FOR PRODUCTION OF INDUSTRIAL KNIVES

  Słowenia

  TRO-rezalna orodja, d.o.o. to nowoczesna firma produkująca szeroki asortyment przemysłowych narzędzi tnących. Sprzedajemy nasze produkty w ponad 55 krajach na świecie. Niemal stuletnia tradycja i doświadczenie firmy TRO w dziedzinie wysokiej jakości stali czyni nas liczącym się na rynku producentem noży i ostrzy. Zaopatruje się u nas wielu producentów urządzeń przemysłowych z branży tworzyw sztucznych, gumy, drewna, folii i metalu.

 6. AFS BICAK VE KALIP SANAYI DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 7. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francja

 8. SOLLEX AB

  Szwecja

 1. ALFRED GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Niemcy

 2. BR TEC BÜHLER AG

  Szwajcaria

 3. J.P. HILGENBERG GMBH

  Niemcy

 4. MG (MATERIEL GRAPHIQUE)

  Francja

 5. CUCHILLAS CASTILLO

  Hiszpania

 6. CALEYRON INDUSTRIES

  Francja

 7. INCOR

  Włochy

 8. OPALE FOURNITURES OUTILS COUPANTS INDUSTRIELS

  Francja

 9. WOLF CUTTING TOOLS MANUFACTURING INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

 10. G. & A.

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Noże i taśmy tnące- przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1244 przedsiębiorstwa