• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże do użytku profesjonalnego i domowego

Wyniki dla

Noże do użytku profesjonalnego i domowego - Import eksport

 1. U-W-T STUMPFOLL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma U-W-T STUMPFOLL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 2. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

 3. FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Friedr. Dick został założony w 1778 roku w Esslingen w Szwabii. Od tamtego czasu mały warsztat przycinania pilników przekształcił się z upływem lat w jedną z wiodących firm odnoszących sukcesy na rynkach światowych. Profesjonaliści na całym świecie cenią produkty marki F. DICK za ich trwałość, jakość i wzornictwo. Friedr. Dick przekonuje szeroką gamą produktów, a tym samym zaopatruje wiele różnych branż i klientów w następujących obszarach: Noże kucharskie i narzędzia dla kucharzy i gastronomii. Noże i narzędzia dla rzeźników i przemysłu spożywczego. System śledzenia RFID dla noży i narzędzi. Stale ostrzone i maszyny. Pilniki i tarniki dla przemysłu i rzemiosła. Narzędzia grawerskie i precyzyjne. Narzędzia do pazurów i kopyt. Brzeszczoty i noże do maszyn. Noże do obróbki gumy, materiałów izolacyjnych, skóry i papieru. Zarządzanie jakością i dokumentacja procesowa spełniają wymagania norm DIN EN ISO 9001 i EMAS 2.

 4. MASAHIRO

  Polska

  Czy słyszałeś o najlepszych japońskich nożach o nazwie Masahiro? Nasza firma jest przedstawicielem tej właśnie marki od 2014 r. Japońskie noże Masahiro zaczęto produkować ponad 70 lat w samym sercu Japonii. Noże te cieszą się ogromną popularnością i używane są przez kucharzy na całym świecie. Jest to prestiżowa marka noży. Do ich produkcji wykorzystywana jest wysokowęglowa i nierdzewna stal o nazwie MBS-26, która przechodzi następnie wielostopniowy proces hartowania do momentu, gdy uzyska się idealną twardość. Noże produkowane są przez rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem, którzy to nadają im idealną ostrość. Zobacz ofertę tu: https: //masahiro.pl

 5. CUCHILLERÍA JOKER

  Hiszpania

  Producent i dystrybutor nożownictwa sportowego w ponad 30 krajach od roku 1984. Od chwili założenia w 1984 r., nasze przedsiębiorstwo połączyło znajomość rzemieślniczą z najnowocześniejszymi technologiami produkcji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Włochy

  Marka BHARBJT produkuje od 40-u lat noże do krojenia w swoim zakładzie rzemieślniczym, założonym przez Giulio Gianola w 1962 roku. Niewielkie rzemieślnicze przedsiębiorstwo rodzinne wyspecjalizowało się w nożach do sera i artykułach dla producentów serów: noże do serów twardych i miękkich, a także deski na sery i masło, noże do masła, skrobaki do sera i mnóstwo innych produktów wysokiej jakości.

 2. HORECASHOP - JACOBY

  Belgia

  HORECASHOP.net jest kulinarnym e-butikiem, w którym znajdziesz cały profesjonalny sprzęt i pełne wyposażenie dla branży gastronomicznej i amatorów dobrej kuchni, od sztuki kulinarnej po kompletne wyposażenie Twojej kuchni. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostawach sprzętu dla hoteli, restauracji, cateringu, rzeźników, do masarni, itp. Odkryj i surfuj w naszej witrynie www !

 3. COLTELLERIE GHZ SAS DI TURBA DANILO & C.

  Włochy

  Wytwórnia noży GHZ S.A.S di Turba Danilo, z siedzibą w Canzo. produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju noże służące od ogrodnictwa i elektroniki po gospodarstwo domowe. Produkuje również wyroby dla ogrodnictwa takie jak grabie, łopaty, ostrza tnące, narzędzia do cięcia, noże profesjonalne, nożyce profesjonalne i wiele innych.

 4. SCYZORYKI 24

  Polska

  Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje najlepsze noże kuchenne i turystyczne. Posiadamy wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz noże, scyzoryki, nakrycia stołowe, nożyczki oraz cążki. Nasz asortyment zachwyci każdego kucharza. Nasze produkty doskonale nadają się na prezent. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić wszystko łatwo i bezpiecznie. Wejdź na scyzoryki24.pl lub zadzwoń pod numer tel: 22 428-42-18

 5. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Hiszpania

  Producenci i dystrybutorzy wyrobów nożowniczych.

 1. CUCHILLERÍA COMERCIAL RODRÍGUEZ

  Hiszpania

  Noże do użytku profesjonalnego i sportowego, przybory kuchenne i dla hoteli. Naprawa i sprzedaż parasoli. Wewnętrzny zakład ostrzenia narzędzi. Dorabianie kluczy i pilotów zdalnego sterowania.

 2. VAUZY-CHASSANGUE

  Francja

  Firma VAUZY-CHASSANGUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach noże kuchenne, nóż inox, nóż kuchenny ze stali nierdzewnej, i nóż do mięsa. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 1. FRATELLI RIZZI SNC

  Włochy

  Firma FRATELLI RIZZI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Ma siedzibę w Premana, Włochy.

 2. JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach scyzoryki. Ma siedzibę w Winnenden, Niemcy.

 3. VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA

  Portugalia

  Firma VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach knives, i scyzoryki. Ma siedzibę w Relvas, Portugalia.

 4. COLTELLERIE MASERIN SNC

  Włochy

  Firma COLTELLERIE MASERIN SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach noże sportowe, wyroby nożownicze, nóż myśliwski, i akcesoria kuchenne. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 5. MSJ INDUSTRIE

  Francja

  Firma MSJ INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Sheet metalwork, punkty wykrawania laserowego, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i spawanie. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 6. MASTRAD

  Francja

  Firma MASTRAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Noże do użytku domowego, Przybory kuchenne, formy, i noże kuchenne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. GEMEA

  Polska

  Firma GEMEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach noże kuchenne, noże kuchenne ze stali nierdzewnej, szatkownice do warzyw dla kolektywów, i nóż zębaty do chleba. Ma siedzibę w Krasocin, Polska.

 8. SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach frezowanie, Drobne części metalowe precyzyjne, i Części obrabiane CNC. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 1. MARTOR KG

  Niemcy

  Firma MARTOR KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 2. CUCHILLERÍA SÁEZ

  Hiszpania

  Firma CUCHILLERÍA SÁEZ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach noże kuchenne, ostrzenie noży, scyzoryki, i noże stołowe ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Minglanilla, Hiszpania.

 3. LORENZIMILANO

  Włochy

  Firma LORENZIMILANO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. NOGENT 3 ETOILES

  Francja

  Firma NOGENT 3 ETOILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Otwieracze do konserw, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Otwieracze do konserw, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, wyroby nożownicze, i wyroby nożownicze ręczne bez silnika. Ma siedzibę w Biesles, Francja.

 5. SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI)

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Knives, nóż inox, i industrial knives. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 6. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Turcja

  Firma ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach nożyce ogrodnicze, tasaki rzeźnicze, i noże rzeźnicze. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. SABATIER AINE & PERRIER

  Francja

  Firma SABATIER AINE & PERRIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, wyroby nożownicze, ostrzenie, i noże kuchenne ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 8. C-URT GMBH

  Niemcy

  Firma C-URT GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach cutters, i Industrial blades. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 9. CAPDECO

  Francja

  Firma CAPDECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 10. OPINEL

  Francja

  Firma OPINEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do użytku profesjonalnego i domowego. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, knives, nóż inox, i ostrzenie noży. Ma siedzibę w Chambéry Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Noże do użytku profesjonalnego i domowego - Import eksport

Liczba wyników

606 Przedsiębiorstwa