• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże do użytku profesjonalnego i domowego

Wyniki dla

Noże do użytku profesjonalnego i domowego - Import eksport

 1. FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Friedr. Dick został założony w 1778 roku w Esslingen w Szwabii. Od tamtego czasu mały warsztat przycinania pilników przekształcił się z upływem lat w jedną z wiodących firm odnoszących sukcesy na rynkach światowych. Profesjonaliści na całym świecie cenią produkty marki F. DICK za ich trwałość, jakość i wzornictwo. Friedr. Dick przekonuje szeroką gamą produktów, a tym samym zaopatruje wiele różnych branż i klientów w następujących obszarach: Noże kucharskie i narzędzia dla kucharzy i gastronomii. Noże i narzędzia dla rzeźników i przemysłu spożywczego. System śledzenia RFID dla noży i narzędzi. Stale ostrzone i maszyny. Pilniki i tarniki dla przemysłu i rzemiosła. Narzędzia grawerskie i precyzyjne. Narzędzia do pazurów i kopyt. Brzeszczoty i noże do maszyn. Noże do obróbki gumy, materiałów izolacyjnych, skóry i papieru. Zarządzanie jakością i dokumentacja procesowa spełniają wymagania norm DIN EN ISO 9001 i EMAS 2.

 2. JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Niemcy

 3. U-W-T STUMPFOLL GMBH

  Austria

 4. GMG. HURT BATERII, AKUMULATOROW I LATAREK

  Polska

  odstraszacz ptaków szpaków gołębi kun myszy szczurów łasic psów kotów karaluchów prusaków komarów much kretów nornic karaczanów rybików dzików lisów tchórzy nietoperzy pająków pluskiew wiewiórek mrówek złodziei dzików akumulator żelowy agm litowojonowy li-ion baterie alkaliczne litowe słuchowe alarm osobisty kieszonkowy kłódka z alarmem ładowarka do akumulatorów żelowych nimh nicd li-ion litowych latarka led maglite uv do szukania bursztynów sprawdzania banknotów białka krwi uranium klimatyzacji klimatyzatorów taktyczna wojskowa policyjna dla nurka do broni z montażem ładowalna wodoszczelna z czerwoną nasadką samochodowa ładowalna akumulatorowa sygnalizacyjna akumulatorowa lampa led oświetlacz naświetlacz warsztatowa projektor kajdanki policyjne dyby zawiasowe rewolwer hukowy rękawice policyjne nóż wojskowy bagnet myśliwski sztylet samochodowy dla płetwonurka motylek rambo harcerski finki finka koci pazur niedźwiedzi wędkarski hełm wojskowy zasilacz żarówka do latarki led

  Wszystkie wyroby na "noże do użytku profesjonalnego i domowego"

 5. MASAHIRO

  Polska

  Czy słyszałeś o najlepszych japońskich nożach o nazwie Masahiro? Nasza firma jest przedstawicielem tej właśnie marki od 2014 r. Japońskie noże Masahiro zaczęto produkować ponad 70 lat w samym sercu Japonii. Noże te cieszą się ogromną popularnością i używane są przez kucharzy na całym świecie. Jest to prestiżowa marka noży. Do ich produkcji wykorzystywana jest wysokowęglowa i nierdzewna stal o nazwie MBS-26, która przechodzi następnie wielostopniowy proces hartowania do momentu, gdy uzyska się idealną twardość. Noże produkowane są przez rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem, którzy to nadają im idealną ostrość. Zobacz ofertę tu: https: //masahiro.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CUCHILLERÍA JOKER

  Hiszpania

  Producent i dystrybutor nożownictwa sportowego w ponad 30 krajach od roku 1984. Od chwili założenia w 1984 r., nasze przedsiębiorstwo połączyło znajomość rzemieślniczą z najnowocześniejszymi technologiami produkcji.

 2. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Włochy

  Marka BHARBJT produkuje od 40-u lat noże do krojenia w swoim zakładzie rzemieślniczym, założonym przez Giulio Gianola w 1962 roku. Niewielkie rzemieślnicze przedsiębiorstwo rodzinne wyspecjalizowało się w nożach do sera i artykułach dla producentów serów: noże do serów twardych i miękkich, a także deski na sery i masło, noże do masła, skrobaki do sera i mnóstwo innych produktów wysokiej jakości.

 3. HORECASHOP - JACOBY

  Belgia

  HORECASHOP.net jest kulinarnym e-butikiem, w którym znajdziesz cały profesjonalny sprzęt i pełne wyposażenie dla branży gastronomicznej i amatorów dobrej kuchni, od sztuki kulinarnej po kompletne wyposażenie Twojej kuchni. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostawach sprzętu dla hoteli, restauracji, cateringu, rzeźników, do masarni, itp. Odkryj i surfuj w naszej witrynie www !

 4. COLTELLERIE GHZ SAS DI TURBA DANILO & C.

  Włochy

  Wytwórnia noży GHZ S.A.S di Turba Danilo, z siedzibą w Canzo. produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju noże służące od ogrodnictwa i elektroniki po gospodarstwo domowe. Produkuje również wyroby dla ogrodnictwa takie jak grabie, łopaty, ostrza tnące, narzędzia do cięcia, noże profesjonalne, nożyce profesjonalne i wiele innych.

 5. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Hiszpania

  Producenci i dystrybutorzy wyrobów nożowniczych.

 1. CUCHILLERÍA COMERCIAL RODRÍGUEZ

  Hiszpania

  Noże do użytku profesjonalnego i sportowego, przybory kuchenne i dla hoteli. Naprawa i sprzedaż parasoli. Wewnętrzny zakład ostrzenia narzędzi. Dorabianie kluczy i pilotów zdalnego sterowania.

 2. FRATELLI RIZZI SNC

  Włochy

 1. VAUZY-CHASSANGUE

  Francja

 2. VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA

  Portugalia

 3. CAPDECO

  Francja

 4. COLTELLERIE MASERIN SNC

  Włochy

 5. SABATIER AINE & PERRIER

  Francja

 6. NOGENT 3 ETOILES

  Francja

 7. SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. FORGE DE LAGUIOLE

  Francja

 1. OPINEL

  Francja

 2. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Turcja

 3. COUTELLERIE DU ROI

  Belgia

 4. SARL BASTIDE

  Francja

 5. ETS TARRERIAS BONJEAN SAS

  Francja

 6. FISCHER-BARGOIN

  Francja

 7. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Francja

 8. LORENZIMILANO

  Włochy

 9. COLTELLERIE MICHELE FRARACCIO S.R.L.

  Włochy

 10. GEMEA

  Polska

Filtry

Wyniki dla

Noże do użytku profesjonalnego i domowego - Import eksport

Liczba wyników

676 przedsiębiorstwa