• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nity

Wyniki dla

Nity - Import eksport

 1. MICRON AMERICA

  Turcja

  Verified by europages badge

  MICRON AMERICA, firma z siedzibą w Izmirze w Turcji, jest dostawcą mosiężno-metalowo-plastikowych przelotek, przelotek do zasłon, zatrzasków, guzików krytych, guzików dżinsowych, nitów i maszyn do mocowania od 1995 roku. Nasze wysokiej jakości standardy produkcyjne i zaangażowanie w obsługę klienta sprawiły, że staliśmy się wiodącym dostawcą plastikowych i metalowych przelotek, zatrzasków, guzików, guzików krytych, guzików do jeansu, nitów do jeansu, maszyn do produkcji przelotek, maszyn do produkcji osłonek na guziki i matryc dla przemysłu odzieżowego, samochodowego i wielu innych. Micron America jest znany z ogromnego zaangażowania w dostarczanie produktów, usług najwyższej jakości po najlepszych cenach. Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klienta. Naszą siłą jest zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na potrzeby klientów. Ułatwiamy wszystkim naszym klientom wybór właściwego produktu dostosowanego do ich potrzeb. Nasz wysoko wykwalifikowany personel może pomóc w wyborze odpowiedniego elementu złącznego i/lub maszyny do wykonania danego zadania. Posiadamy miliony elementów złącznych w magazynie do szybkiej, natychmiastowej dostawy. Jesteśmy dumni z naszego uprzejmego, dobrze wyszkolonego personelu i szybkiej wysyłki pozycji magazynowych. Nasze doświadczenie daje nam możliwość zapewnienia Państwu stałej jakości, terminowej obsługi i konkurencyjnych cen. Obsługujemy cały świat zapewniając szybki, bezpieczny i skuteczny zawód. Mamy dostęp do jakości dla całego świata. Utrzymujemy silną, odnoszącą sukcesy organizację, skoncentrowaną na zadowoleniu klienta. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma rodzinna rodziny Wilh. Kämper jest specjalistą w dziedzinie technologii formowania drutu i produkuje w Lüdenscheid w Niemczech od 1888 roku. Wilh. Kämper jest osobą, która rozwiązuje problemy techniczne. Od rozwoju, produkcji prototypów, małych serii do produkcji seryjnej, rozwiązujemy Państwa problemy techniczne w sektorze przewodów. Nasz wyciąg z technologii: - Gięcie w 3 płaszczyznach - obtaczanie - fazowanie - radełkowanie - walcowanie gwintów - redukcja - nacinanie gwintów - spawanie - zaciskanie - wykrawanie - spłaszczanie - spęczanie Obrabiamy wszystkie materiały formowalne (m.in. drut stalowy, drut sprężynowy, drut ze stali nierdzewnej, drut z metali nieżelaznych) w zakresie wymiarowym od 1, 5 mm do 10 mm Ø, a na życzenie wykonujemy wszystkie powierzchnie.

 3. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 4. FRANZ MIEDERHOFF OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W dwóch niemieckich fabrykach zatrudniających 140 pracowników produkujemy we własnym zakresie 85% artykułów naszego asortymentu. ▪ Boczne napinacze kurtyny ▪ Oczka, zaciski, haki ▪ Zatrzaski obrotowe i przesuwne ▪ Systemy zwijania plandeki ▪ Liny plandekowe ▪ Rury i lamówki namiotowe ▪ Pasy mocujące ▪ Narzędzia ręczne ▪ Oczkarki itp. Tradycja i innowacja w czwartym pokoleniu znajdują w MIEDERHOFF połączenie z wartościami niemieckich firm średniej wielkości, takimi jak: niezależność, solidność i obsługa. Klient jest w centrum naszej pracy: Twoje pomysły i wymagania są miarą naszego sukcesu. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy jesteś entuzjastycznie nastawiony do naszych produktów i usług. Nasze doświadczenie jest podstawą do optymalnego wdrażania nowych produktów. Kompetencja, która łączy niezawodną obsługę, zrozumienie wymagań klienta, know-how i krótkie terminy dostaw uczyniły nas liderem w branży. Swoją ofertą przekonujemy klientów na całym świecie. Wszyscy cenią nasze „Kompetencje, które łączą! »

 5. SPS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  SPS Srl jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji systemów mocowania. Produkujemy trzpienie do spawania, nity ślepe, nity strukturalne i zrywane, a także produkty według specyfikacji klienta, takie jak śruby i innego rodzaju wyposażenie specjalne według projektu. Dążymy do dywersyfikacji asortymentu i wysokiej jakości produkcji. Z tego względu nasz proces produkcyjny jest monitorowany w czasie rzeczywistym przez komputer procesowy, a nasz system jakości ma certyfikację ISO 9001: 2015.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPIROL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPIROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach Elementy tłoczone do technologii łączenia, stalowe bolce, sprężyny talerzowe, i Wkładki gwintowane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. RIVET-EXPERT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIVET-EXPERT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nity. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PIRPED INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Opaski rurowe, Nity, produkty kute, Pręty gwintowane, Opaski rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, Akcesoria przewody rurowe, i Nity. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

 4. KLIP-IT BY K PLAST

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLIP-IT BY K PLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Nity, Nity, zamocowania, części mocujące, nakrętki z podkładką, korek, szybkie zamknięcia, i cable attachments. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 5. KAISER & WALTERMANN GMBH METALLWARENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAISER & WALTERMANN GMBH METALLWARENFABRIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nity. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 1. FAR SRL SISTEMI DI FISSAGGIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAR SRL SISTEMI DI FISSAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach nity zrywalne. Ma siedzibę w Granarolo Dell'emilia, Włochy.

 2. CONSTANTIN HANG MASCHINEN-PRODUKTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONSTANTIN HANG MASCHINEN-PRODUKTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 1. A. EICHLER INHABER THOMAS EICHLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A. EICHLER INHABER THOMAS EICHLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nity. Ma siedzibę w Wäschenbeuren, Niemcy.

 2. KAL-MET

  Polska

  Jesteśmy dostawcą elementów złącznych na terenie całej polski i części krajów Europy. Od ponad dekady dostarczamy elementy złączne takie jak nity, nitonakrętki oraz normalia nierdzewne do firm z różnych branży przemysłu. Od 9 lat jesteśmy producentem systemów łączących płyty elewacyjne oraz elewacje wentylowane i panele architektoniczne. Nasze nity elewacyjne to produkt rozpoznawalny w całej Europie i Skandynawii. Nasza historia w branży elementów złącznych rozpoczęła się w roku 1996 kiedy systemy połączeń nitów zrywalnych dopiero zostały wprowadzane. W roku 2020 firma rozpoczęła nowy etap swojego rozwoju w nowej siedzibie w Maszewie Lęborskim.

 3. Metalci Dugme Aksesuar

  Turcja

  Jesteśmy masowym producentem guzików i akcesoriów w Turcji. Dzisiaj, gdy technologia i materiały produkcyjne są stale rozwijane i modyfikowane, przemysł tekstylny nieustannie się odnawia i dąży do bardziej funkcjonalnych i kreatywnych produktów. Posiadamy bogate portfolio guzików i asesorów odzieżowych, m.in.: -Guziki -Systemy zatrzaskowe -Nity -Oczka -Klamerki -kołki i wiązadła itp. Oprócz naszego bogatego portfolio guzików i dodatków, które dzięki kreatywnym wzorom nadaje inny wymiar branży tekstylnej, produkujemy również wyjątkowe rozwiązania. Nasza firma, która uważnie śledzi te trendy, stale aktualizuje swoje portfolio materiałów produkcyjnych i technologii oraz kontynuuje wysiłki w celu wytwarzania bardziej ekonomicznych produktów i wydajności produkcji. Nasze działania badawczo-rozwojowe w zakresie zdrowia środowiskowego trwają nieprzerwanie, a podczas produkcji w naszych zakładach, żadne szkodliwe odpady nie trafiają do środowiska. Wszystkie surowce i materiały do powlekania/lakierowania, których używamy w produkcji, spełniają światowe standardy i nie zawierają substancji rakotwórczych. Przywiązujemy ogromną wagę do terminowej i szybkiej dostawy - dystrybucji i oryginalnych produkcji według światowych norm. Zapewniamy naszym klientom szybką i skrupulatną dostawę produktów o wysokiej jakości. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ECKOLD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ECKOLD jest Twoim specjalistą od klinczowania, tłoczenia, nitowania samonakłuwającego i formowania blach i profili. Nazwa ECKOLD oznacza wysoką jakość produktów i dobry serwis. Jako pionier innowacyjnej technologii klinczowania do łączenia blach i profili, posiadamy nieporównywalnie bogate doświadczenie w zakresie obróbki plastycznej na zimno. W branży obróbki blach jesteśmy znani z naszych zdolności rozwiązywania problemów dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i jesteśmy aktywni na całym świecie. Jako firma z branży budowy maszyn, projektujemy i produkujemy narzędzia, maszyny i urządzenia do formowania, łączenia i wykrawania blach i profili dla naszych klientów w przemyśle samochodowym, lotniczym, stoczniowym i w całym przemyśle obróbki blach.

 5. METALNIT PAWEŁ WARZECHA

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji i zaopatrywaniu rynku w produkty z najwyższej jakości materiałów - mosiądzu, miedzi, aluminium oraz stali.W naszej ofercie znajdują się nity aluminiowe pełne, nity stalowe pełne, nity stalowe drążone, nity stalowe rurkowe, nity mosiężne pełne, nity mosiężne rurkowe, nity miedziane pełne, nity miedziane rurkowe, nity stalowe rurkowe do palet, nity stalowe rukowe do rusztowań i skrzyniopalet, smarowniczki kulkowe jak i smarownice kapturowe tzw. „Staufera”, krążniki i piasty, różnego rodzaju sprężyny na ściskanie i rozciąganie oraz elektronarzędzia.Potrafimy wykorzystać posiadane przez nas doświadczenie handlowe aby zapewnić dobrą i szybką obsługę.Nieustannie poprawiamy jakość świadczonych usług oraz poszerzamy asortyment by w pełni zadowolić naszych odbiorców.

 6. INCOP

  Polska

  INCOP to firma, która specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży m.in.: elementów złącznych oraz sprzętów do nitowania. W ofercie znajdziemy również usługi nitowania oraz przypawania kondensatorowego.INCOP istnieje na rynku od 20 lat, budząc zaufanie wśród klientów. Pracownicy INCOP to wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością pomoże w wyborze produktu lub usługi z oferty firmy. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, co pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta.W ofercie firmy znajdą Państwo: - sprzęty do nitowania: nitownice ręczne, akumulatorowe- elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej: śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, nity, nitonakrętki, nitośruby (od aluminium po stale kwasoodporne), zawleczki, obejmy, łańcuchy, szekle, liny, tarcze do cięcia i szlifowania, wiertła, - przyprawianie kondensatorowe: trzpienie z gwintem zewnętrznym, tulejki z gwintem wewnętrznym, konektory, szeroka gama urządzeń do przypawania, -serwis gwarancyjny i pogwarancyjny: nitownic (ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych), urządzeń do przypawania, - wynajem: nitownic ręcznych i pneumatycznych, urządzenia do przypawania (do M8), Stale współpracujemy z producentami z Azji oraz Europy co pozwala nam utrzymać niskie ceny, oraz dobrą jakość produktów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz osobistego w siedzibie firmy przy ul. Piekarskie j 97 w Bytomiu (41-902). Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 8: 00 - 16: 00.

 7. RUSCONI BIXIO SRL

  Włochy

  Firma Rusconi Bixio zajmuje się obróbką metalu od ponad wieku. produkcja obejmuje nity: pełne, półwiercone i rurkowe; śruby o różnych główkach, na kracie lub na zamówienie; osie i łopatki. Firma może dostarczać swoje wyroby z żelaza, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Możemy produkować zarówno małe jak i duże ilości, nawet specyficznych wyrobów na indywidualne zamówienie.

 8. METALMAX LECH MIKITA

  Polska

  Podstawową zasadą naszej działalności jest pełne spełnienie oczekiwań naszych klientów, bez względu na trudność powierzonych nam zadań. Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników i współpraca ze specjalistami najwyższej klasy są gwarancją profesjonalnej obsługi naszych odbiorców.

 1. METALZBYT ANDRZEJ PIKIEWICZ

  Polska

  Produkcja i sprzedaż hurtowa elementów złącznych. Produkcja śrub, wkrętów, nitów, szpilek metrycznych, śrub oczkowych.

 2. XINYA BLIND RIVET MANUFACTUING CO., LTD.

  Chiny

 3. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach chłodnie do zbóż, i pompy przeponowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CLIPSSHOP DIS TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma CLIPSSHOP DIS TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach oczka. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SHUN SHUAY ENTERPRISE CO.,LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma SHUN SHUAY ENTERPRISE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach Machines with eyelets, oczka, maszyny do wykrawania oczek dla fabryk obuwia i szewców, i maszyny do niszczenia dokumentów. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 6. PERFFIXE

  Francja

  Firma PERFFIXE, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach wkręty do drewna. Ma siedzibę w Le Plessis Sainte Opportune, Francja.

 7. RIVIT FASTENES & TOOLS

  Włochy

  Firma RIVIT FASTENES & TOOLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach Zamocowania, galanteria metalowa, krawędziarki, nity zrywalne, Zamocowania, galanteria metalowa, i nity pełne. Ma siedzibę w Ozzano Dell'emilia, Włochy.

 8. IN-CO S.R.L.

  Włochy

  Firma IN-CO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Nity, ELECTRIC EQUIPMENT, Nity, i ELECTRIC EQUIPMENT. Ma siedzibę w Desio, Włochy.

 9. ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nity. Jest również obecna w dziedzinach Podkładki okrągłe do śrub, Podkładki okrągłe do śrub, stopy podpierające, caps, i Cable conduit accessories. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE

  Francja

  Firma BOULONNERIES ET VISSERIES DE SABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Śruby specjalne na zlecenie, Nity, Śruby specjalne na zlecenie, i Nity. Ma siedzibę w Sablé-Sur-Sarthe, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo