• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • niszczarki dokumentów

Wyniki dla

Niszczarki dokumentów - Import eksport

 1. DS SMITH RECYCLING

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  DS Smith zapewnia zintegrowane usługi w zakresie recyklingu i zarządzania odpadami, od zwykłej zbiórki odpadów do pełnego recyklingu i rozwiązań w zakresie zarządzania odpadami dla firm każdej wielkości. Jako największy europejski podmiot zajmujący się recyklingiem kartonu i papieru oraz wiodąca firma zajmująca się pełnym recyklingiem i gospodarką odpadami, DS Smith uważa, że każdy materiał nadający się do recyklingu, należy poddać recyklingowi. Firma od ponad 40 lat kieruje odpady z wysypisk i stawia na jakość w recyklingu. DS Smith obsługuje niektóre z najbardziej znanych organizacji europejskich i rozumie złożoność różnych sektorów przemysłu. Dostarcza rozwiązania dla handlu detalicznego, produkcji, druku i publikacji, papierni, motoryzacji i sektora publicznego. Dzięki zakładom recyklingu w całej Europie DS Smith jest idealnym miejscem do obsługi Państwa firmy. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym kompleksową gospodarkę odpadami, recykling papieru, recykling kartonu, niszczenie poufnych materiałów, recykling tworzyw sztucznych i wiele innych.

 2. AKTENFARM - PETER V. SPRECKELSEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKTENFARM - PETER V. SPRECKELSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Steinbergkirche, Niemcy.

 3. BSG-WÜST DATA SECURITY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BSG-WÜST DATA SECURITY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 4. SCANTASTIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCANTASTIX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Fröndenberg/ruhr, Niemcy.

 5. AKTEN-EX GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKTEN-EX GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METEORA. FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA. GRAŻYNA BŁASZCZYK

  Polska

  Meteora to firma produkcyjno-handlowa prowadzona przez Grażynę Hannę Błaszczyk, prężnie działająca na rynku urządzeń biurowych już od dwudziestu lat. W ramach naszej działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń biurowych wysokiej jakości. Działalność firmy opiera się na dystrybucji artykułów biurowych i papierniczych oraz sprzedaży urządzeń biurowych znanych, cenionych i renomowanych firm. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór kserokopiarek, kopiarek cyfrowych i niszczarek – urządzeń znajdujących zastosowanie głównie w firmach, lecz cieszące się także popularnością wśród odbiorców indywidualnych. Asortyment naszych produktów to także artykuły szkolne dla pierwszoklasistów oraz uczniów szkół średnich. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również specjalistyczne produkty przeznaczone dla plastyków. Korzystając z usług naszej hurtowni papierniczej mają Państwo pewność, że zrealizujemy zamówienie każdej wielkości – na przykład na artykuły do całego biura bądź całej klasy.

 2. INOVA TECHNOLOGY GMBH DISTRIBUTION OF MEDICAL TECHNOLOGY

  Niemcy

  Inova Technology GmbH od 11 lat ma swoją siedzibę w Friedrichshafen i jest firmą rodzinną zorientowaną na zadowolenie klienta. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w dziedzinie sprzętu i urządzeń biurowych, posiadamy asortyment obejmujący ponad 600 modeli od 11 różnych producentów. Sukcesem cieszą się również urządzenia w zakresie zarządzania środowiskowego dzięki sprzedaży pras pionowych i maszyn do produkcji wypełniacza do opakowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o biuro domowe, małe biura, biura na planie otwartym, przemysł czy tylko akcesoria, u nas znajdziesz to, czego szukasz; jesteśmy Twoim partnerem w zarządzaniu obiektami! Posiadamy certyfikat ISO i oferujemy wsparcie w różnych językach obcych, takich jak angielski, hiszpański, portugalski, arabski i turecki. Ogromną wagę przywiązujemy do dobrej atmosfery pracy, elastyczności, innowacyjności, jakości, a także do zadowolenia w pracy. Naszą firmę tworzy młody i międzynarodowy zespół. Chętnie skontaktyjemy się z Tobą w celu udzielenia indywidualnej porady!

 3. INTRAX A. BIELAWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  INTRAX to firma ekspertów w biurze. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat, dzięki temu zebraliśmy doświadczenie, dzięki któremu doskonale wiemy, jak rozwiązać Twój problem w biurze. Nasz personel to grono ekspertów, które dzięki szkoleniom i ciągłemu poszerzaniu wiedzy zgodnie z pędem technologicznym w branży IT oferuje wyjątkowy poziom usług i doradztwa. Dzięki temu zdobyliśmy certyfikaty znanych i uznanych firm. Specjalizujemy się w urządzeniach biurowych SHARP, Konica Minolta oraz Kyocera Mita / Olivetti. Z naszych rozwiązań korzystają korporacje, firmy produkcyjne, instytucje oraz klienci z segmentu mikro i średnich przedsiębiorstw. Mamy świadomość, jak długo budowaliśmy swoją pozycję lidera, dlatego wyjątkowo dbamy o każdy detal naszej współpracy z Klientem.

 4. INOVA TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  AktenvernichterDirekt ma ponad 21-letnie doświadczenie w dziedzinie niszczarek dokumentów i rozdrabniarek do papieru. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór urządzeń do użytku domowego, biurowego i przemysłowego. W ofercie są również odpowiednie akcesoria do rozbudowy i konserwacji sprzętu. Nasz zespół chętnie doradzi, niezobowiązująco, telefonicznie lub mailowo!

 5. ARR - RECOLHA, RECICLAGEM E DESTRUIÇÃO CONFIDENCIAL

  Portugalia

  Firma ARR - RECOLHA, RECICLAGEM E DESTRUIÇÃO CONFIDENCIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Jest również obecna w dziedzinach Recykling papieru i kartonu, odzyskiwanie metali żelaznych, i złom. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. DELTA UFFICIO S.N.C.

  Włochy

  Firma DELTA UFFICIO S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 2. ZAGO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZAGO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Kitzingen, Niemcy.

 1. SECURITAS GMBH DOCUMENT SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma SECURITAS GMBH DOCUMENT SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Langen, Niemcy.

 2. SECURITAS GMBH DOCUMENT SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma SECURITAS GMBH DOCUMENT SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 3. AML SELLENTHIN GMBH

  Niemcy

  Firma AML SELLENTHIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. HEIKO BICK AKTENVERNICHTUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEIKO BICK AKTENVERNICHTUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 5. GENOSSENSCHAFT DER WERKSTÄTTEN FÜR BEHINDERTE MENSCHEN MITTE EG

  Niemcy

  Firma GENOSSENSCHAFT DER WERKSTÄTTEN FÜR BEHINDERTE MENSCHEN MITTE EG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 6. BROKAMP AKTENVERNICHTUNG INH. HEINRICH BROKAMP

  Niemcy

  Firma BROKAMP AKTENVERNICHTUNG INH. HEINRICH BROKAMP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 7. AKTEN-TRESOR GMBH

  Niemcy

  Firma AKTEN-TRESOR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 8. MOD MIKROFILMSCANDIENST GMBH

  Niemcy

  Firma MOD MIKROFILMSCANDIENST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Alkersleben, Niemcy.

 1. ENVERT

  Tunezja

  Firma ENVERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przerób odpadków i śmieci - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka odpadami przemysłowymi, Niszczarki dokumentów, Gospodarka odpadami przemysłowymi, recykling tworzyw sztucznych dla przemysłu, Niszczarki dokumentów, i Niszczenie wyrobów spożywczych. Ma siedzibę w Soliman, Tunezja.

 2. HEINZELMÄNNCHEN-DIENSTLEISTUNGEN

  Niemcy

  Firma HEINZELMÄNNCHEN-DIENSTLEISTUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Korbach, Niemcy.

 3. SHRED-IT BRUSSELS

  Belgia

  Firma SHRED-IT BRUSSELS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Jest również obecna w dziedzinach Niszczenie dokumentów, i Niszczenie dokumentów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. CORPORATE SECURITY

  Luksemburg

  Firma CORPORATE SECURITY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo w miejscu pracy. Jest również obecna w dziedzinach Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, maszyny do liczenia monet, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, niszczarki dokumentów, i kasy pancerne. Ma siedzibę w Esch-Sur-Alzette, Luksemburg.

 5. MAISON PIERRE LIEGEOIS & FILS

  Belgia

  Firma MAISON PIERRE LIEGEOIS & FILS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, Skanery, informatyka biurowa, Niszczarki dokumentów, Maszyny do etykietowania, biurowe, Skanery, informatyka biurowa, Niszczarki dokumentów, i terminale kontroli obecności identyfikatorami magnetycznymi. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 6. NEOPOST LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma NEOPOST LUXEMBOURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do wysyłki korespondencji. Jest również obecna w dziedzinach Niszczarki dokumentów, frankownice, urządzenia do obsługi dokumentów, Niszczarki dokumentów, i frankowanie. Ma siedzibę w Leudelange, Luksemburg.

 7. DESTRUCTORAS DE PAPEL

  Hiszpania

  Firma DESTRUCTORAS DE PAPEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Jest również obecna w dziedzinach maszynka do mielenia. Ma siedzibę w Vilanova i La Geltrú, Hiszpania.

 8. PRINTEMAT

  Belgia

  Firma PRINTEMAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kserografia - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły biurowe, niszczarki dokumentów, Papeteria - artykuły biurowe, dziurkacze biurowe, i maszyny do owijania. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 9. CONFIDENCIAL PLUS. EMPRESA DESTRUCCIÓN DE DOCUMENTOS BILBAO

  Hiszpania

  Firma CONFIDENCIAL PLUS. EMPRESA DESTRUCCIÓN DE DOCUMENTOS BILBAO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

 10. RHENUS OFFICE SYSTEMS AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma RHENUS OFFICE SYSTEMS AUSTRIA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Ma siedzibę w Groß-Enzersdorf, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo