• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • niklowanie

Wyniki dla

Niklowanie - Import eksport

 1. MBW GRUPPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa mbw, działająca na rynku od 1987 roku, stała się wiodącym i niezawodnym dostawcą usług galwanicznej obróbki powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu model usługi, który spełnia złożone wymagania w zakresie obróbki wykańczającej metalu. Opracowujemy innowacyjne systemy powłok we współpracy z naszymi renomowanymi klientami z branży motoryzacyjnej, budowlanej, sprzętowej i elektrycznej. Naszą podstawową kompetencją jest kompatybilność optymalnego stosunku często trudnych do pogodzenia wymagań w zakresie optyki, ochrony antykorozyjnej, funkcjonalności i serwisu. Dzięki 8 zakładom produkcyjnych w Niemczech, możemy podkreślać naszą niezawodność i bliskość w stosunku do naszych klientów. Jest to jeden z naszych celów. W ten sposόb możemy reagować szybko i elastycznie. Portfolio usług uzupełnia dział konstrukcji metalowych i osprzętu z siedzibą w Baden-Baden.

 2. SCHWER PRÄZISION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schwer Präzision GmbH wytwarza precyzyjne części toczone i produkty techniczne najwyższej jakości w szwabskim mieście Denkingen oraz w miejscowości Rodeneck w Południowym Tyrolu. Nasi klienci z różnych branż polegają na naszym doświadczeniu, kompetencjach i najnowocześniejszych technologiach produkcyjnych. System zarządzania jakości wg DIN EN ISO 9001: 2015. Dzięki najnowocześniejszym obrabiarkom CNC do toczenia krótkiego i długiego w ramach pełnej obróbki wytwarzamy części toczone z prawie wszystkich materiałów. Do dyspozycji mamy najnowocześniejsze frezarki 4-osiowe, a do dalszej obróbki dużą liczbę tokarek konwencjonalnych. Wykonujemy wszystkie opcje obróbki końcowej, takie jak walcowanie, cięcie wzdłużne, honowanie, szlifowanie, szczotkowanie, gwintowanie i formowanie. Oferujemy także np. powlekanie galwaniczne, obróbkę cieplną, malowanie eloksalowe, znakowanie laserowe

 3. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Metallisierwerk Peter Schreiber KG powstała w 1923 roku. Do lat 40. firma zajmowała się głównie dekoracyjnym wykańczaniem powierzchni. Po 1950 r. funkcjonalne powierzchnie stają się coraz ważniejsze. Od tego momentu Peter Schreiber KG specjalizuje się w dziedzinie chromowania twardego, a także mechanicznej obróbki powierzchni chromowanych i metalowych. Dziś firma jest jedną z najważniejszych w swojej branży. Nasza wiedza fachowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Opatentowana powłoka Tfe-Lok® doprowadziła do założenia Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH w 1988 roku. Opracowanie wielu wariantów procesu doprowadziło do rozwiązań w wielu różnych obszarach zastosowań na całym świecie.

 4. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  B&G produkuje kulki do zaworów przemysłowych montowanych na sprzęcie do wody, powietrza i gazu oraz kulki diamentowane i chromowane o grubości do wysokiej precyzji. Produkcja odbywa się na kilka sposobów, począwszy od prętów mosiężnych lub kulek mosiężnych formowanych jako pełne, puste lub kulek odlewanych kokilowo. Następnie wyroby są frezowane, perforowane i diamentowane. Po czym kulki poddawane są obróbce powierzchniowej przez chromowanie, niklowanie, pokrycie teflonem lub powłoką T.E.A. ®.

 5. EUROCROM, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROCROM, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, odnawianie pojazdów tradycyjnych, odnawianie motocykli, odnawianie wyrobów jubilerskich, odnawianie broni, odnawianie antyków, chromowanie elementów, i Niklowanie. Ma siedzibę w Onda, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Röthenbach, Niemcy.

 2. SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Zella-Mehlis, Niemcy.

 3. GALVANICA MONTINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GALVANICA MONTINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, obróbka galwaniczna, niklowanie galwaniczne, Niklowanie, i chromowanie galwaniczne. Ma siedzibę w Villa Carcina, Włochy.

 4. FOMA-GALVANIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FOMA-GALVANIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Bilten, Szwajcaria.

 5. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CROMOSTAMP ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chromowanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, chromowanie o dużej grubości powłoki, chromowanie połyskujące, Niklowanie, i chromowanie matowe. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 1. FRIEDRICH MOSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH MOSER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Obernheim, Niemcy.

 2. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polska

  Witamy.Świadczymy usługi: chromowanie, niklowanie, miedziowanie stali, miedzi i mosiądzu. Wykonujemy usługi przygotowawcze do procesów galwanizacyjnych oraz renowację na potrzeby motoryzacji.Pozostałe usługi: - Gięcie rur i profili- Obróbka elementów metalowych- Malowanie proszkowe RAL- Produkcja na zamówienie- Tiger Chrom produkcja metalowa: - Elementy metalowe- Akcesoria meblowe- Krzesła, stoliki - Elementy wyposażenia sklepówFirma nasza istnieje od 1997 roku. Składa się ona z dwóch zakładów. Galwanizernia specjalizująca się obróbką powierzchniową metali oraz zakład produkcji metalowej.Co nas odróżnia od konkurencji: - używamy nowoczesny, proekologiczny chrom III- duże wanny: 3m x 1, 3m x 1m- nowoczesna linia 28 wanien - zakładowe laboratorium- procesy sterowane komputerowo- pokrywane metale: stal, mosiądz, miedźJesteśmy do Państwa dyspozycji, także w : Krakowie, Sosnowcu, Kępnie, Krośnie.Realizujemy zlecenia z Polski i zagranicyWięcej na: www.chromuj.pl

 1. HELCO METAL

  Grecja

  Z biegiem lat wypracowaliśmy procedury galwanizacji każdego metalu lub stopu, osiągając rezultaty odpowiadające wysokim standardom zgodnie z wymaganiami klienta. Powlekanie elektrolityczne oferuje wiele korzyści umożliwiających poprawę jakości produktów i zdobycie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stosujemy różne metody powlekania metalowych elementów a mianowicie: Niklowanie, miedziowanie, pokrywanie mosiądzem, chromowanie. Podejmiemy się każdego zlecenia. Nasze usługi objęte są gwarancją.

 2. AHC BENELUX

  Holandia

  Firma AHC Benelux B.V. oraz jej zakłady produkcyjne w Eindhoven i Venlo stanowią część Grupy Material Technology Group of Aalberts Industries. Grupa świadczy usługi z zakresu obróbki powierzchni i obróbki cieplnej. Intensywna współpraca zapewnia obszerną ofertę procesów i rodzajów obróbek, obejmujących wszystkie aspekty technologii powierzchniowej.

 3. SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE

  Niemcy

  Firma SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Wurzbach, Niemcy.

 4. A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL

  Niemcy

  Firma A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. DETLEF JANKE

  Niemcy

  Firma DETLEF JANKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. SENSYO CO., LTD.

  Japonia

  Firma SENSYO CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i nawalcowywanie. Ma siedzibę w Osaka-Shi, Japonia.

 7. VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH

  Austria

  Firma VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Krieglach, Austria.

 8. CROMATURA DURA SRL

  Włochy

  Firma CROMATURA DURA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, warsztat mechaniczny, doszlifowywanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i warsztaty napraw. Ma siedzibę w Lozza, Włochy.

 1. LA GALVANICA

  Włochy

  Firma LA GALVANICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie, cylinder, chromowanie metali, i niklowanie metali. Ma siedzibę w Premana, Włochy.

 2. CHROMAGE CENTRAL

  Belgia

  Firma CHROMAGE CENTRAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, chromianowanie, oksydowanie metali, miedziowanie, i Niklowanie. Ma siedzibę w Evergem, Belgia.

 3. SOFINADE

  Francja

  Firma SOFINADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach niklowanie, niklowanie metali, złocenie, i chromowanie. Ma siedzibę w Sarcelles, Francja.

 4. MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN

  Belgia

  Firma MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Houthalen, Belgia.

 5. WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Niklowanie. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 6. ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE

  Francja

  Firma ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Niklowanie, Antykorozyjne substancje chemiczne, Niklowanie, galvanisation, i kulowanie metali mikrokulkami. Ma siedzibę w Angoulême, Francja.

 7. GRAINDORGE SAS

  Francja

  Firma GRAINDORGE SAS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Chromowanie, Niklowanie, Chromowanie, i Niklowanie. Ma siedzibę w Sens, Francja.

 8. DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM

  Francja

  Firma DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Niklowanie, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, galvanisation, fosfatyzowanie, i Niklowanie. Ma siedzibę w Nocé, Francja.

 9. NEO MIKNATIS MARKET

  Turcja

  Firma NEO MIKNATIS MARKET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Niklowanie, magnes neodymowy, magnesy trwałe, i Niklowanie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. BELCROOM

  Belgia

  Firma BELCROOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach niklowanie, złocenie, posrebrzanie metali, i cynowanie. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo