• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawozy i środki ulepszające glebę

Wyniki dla

Nawozy i środki ulepszające glebę - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

 2. SENAPRO GMBH

  Niemcy

  Spółka handlowo-marketingowa SeNaPro® GmbH jest spółką-córką firmy Carl Sebald Söhne KG, która od ponad 150 lat działa w sektorze kamienia naturalnego. SeNaPro® postawiła sobie za cel przetwarzanie rόżnych rodzajów skał wydobywanych z Jury Frankońskiej na wysokiej jakości nawozy naturalne o możliwie największej wydajności, aby następnie udostępniać je w optymalnym składzie dla rolnictwa i leśnictwa. Systematyczna wiedza zawodowa i konsekwentne stosowanie wyłącznie naturalnych komponentów produkcyjnych stanowią niezbędną podstawę strategii produktowej, która w przyszłości będzie nadal odnosić sukcesy. Posiadamy certyfikat DIN ISO 9001: 2008 wydany przez Niemiecki Inspektorat Techniczny. Podstawowe kompetencje SeNaPro to elastyczne i szybkie dostosowywanie się do indywidualnych życzeń klientów.

 3. EDAGUM SM RUS LLC

  Rosja

  Edagum SM Rus LLC jest producentem nawozów organicznych i dodatków paszowych pod marką EDAGUM®, których wysoka jakość i skuteczność została potwierdzona badaniami ponad 30 instytutów badawczych rosyjskich i zagranicznych. Nawóz EDAGUM®SM to naturalny stymulator wzrostu roślin i kondycjoner gleby, wyprodukowany z materiałów roślinnych przyjaznych dla środowiska. Jest jednocześnie humusem (40-50 g / l) i bionawozem (15 rodzajów bakterii), co zapewnia jego wysoką skuteczność: aż do 50% wzrostu plonów, do 40% oszczędności w nawozach mineralnych i pestycydach. Dodatek paszowy EDAGUM®SM jest wytwarzany z mieszanki różnych rodzajów surowców naturalnych i jest stosowany w celu zwiększenia częstości występowania chorób u zwierząt hodowlanych, drobiu i ryb z akwakultury. Poprawia jakość produktów i ich przyjazność dla środowiska. Doskonała alternatywa dla antybiotyków.

 4. TECNOBELL SRL

  Włochy

  Tecnobell to owoc wieloletniego doświadczenia ludzi, którzy poświęcili swoje życie na zrozumienie rzeczywistych potrzeb rolnictwa, tworząc produkty o niskim wpływie na środowisko, z poszanowaniem przyrody i zdrowia człowieka. Misją firmy jest wspieranie wszystkich faz rozwoju fenologicznego upraw za pomocą specjalnych środków odżywczych uzyskanych na drodze ciągłych badań i rozwoju, w celu zapewnienia konsumentom zdrowszej i czystszej żywności. Tecnobell specjalizuje się w tworzeniu produktów o niskim wpływie na środowisko. Najbardziej innowacyjne urządzenia laboratoryjne oraz wysoki poziom czystości surowców mineralnych i roślinnych w połączeniu z nabytą wiedzą pozwalają tworzyć specjalne produkty, które stają się precyzyjnym narzędziem w rękach osób dążących do znalezienia odpowiedniej równowagi pomiędzy bogatą, wysokiej jakości produkcją oraz zrównoważonym rozwojem, aby stawić czoło rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na żywność.

 5. BIOCOMPIG BV

  Holandia

  BIOCOMPIG to firma, która świadczy usługi pomocy i doradztwa w zakresie stosowania granulowanych nawozów biologicznych na rynku europejskim i światowym. Zajmujemy się doradztwem i dostawami dla gospodarstw rolniczych, ogrodniczych oraz sektora ekologicznego tego rynku. Granulowane nawozy biologiczne są produkowane i dostarczane zgodnie z normami i wartościami określonymi w przepisach prawnych; możemy zapewnić dostawy jednorodnych produktów przez cały rok, przy użyciu opakowań BIG BAGS, w workach [25 kg] lub luzem [wydmuch/przechylanie].

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GT MATERIALS GMBH

  Austria

 2. SIMAR S.R.L.

  Włochy

 3. SUPLANT S.C.

  Polska

  We are a Polish company that started its activity in the field of fertilizer of production in 2013. Already at that time, SUPLANT was a family business that relied on values such as honesty, trust and mutual respect. All the parameters of our products (chemical composition, reactivity, etc.) are confirmed by the Institute of Soil Science and Plant Cultivation of the National Research Institute in Puławy. We can boast the best quality of our raw material, its excellent chemical structure (98% CaCO3), but also high physical properties – the product is crushed to a fraction of 0.02 mm (over 50% of the weight of the raw material is less than 20 microns). Dziś nasza oferta zawiera granulowane nawozy wapniowe oraz kwasy humusowe z mikroorganizmami.

 4. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo BioEra produkuje i sprzedaje bioprodukty do upraw, w tym w na bazie wermikompostu, bionawozów, grzybów i bakterii, środki ochrony roślin, czyste aminokwasy, a także nawozy bakteryjne i środki poprawiające właściwości gleby. Firma dostarcza swoje produkty na rynek rosyjski od 2016 roku. Od 2022 roku, poszerzyła swój obszar sprzedaży o kraje sąsiednie (Serbia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan). Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi aktywne negocjacje w celu rozpoczęcia wysyłek do krajów afrykańskich. Firma produkuje i dostarcza: Środki do zaprawiania nasion; -Nawozy dolistne; - Preparaty do utrzymania i zwiększania żyzności gleby (w tym rekultywacji gruntów); - Dżdżownice do przetwarzania odpadów i produkcji biohumusu; - Urządzenia do wermikompostingu i produkcji biohumusu; - Biohumus stały (nie płynny); Preparaty bakteryjne (biofungicydy, preparaty do wiązania azotu, fosforu i potasu). BioEra jest dostawcą szeregu usług służących promowaniu rozwoju rolnictwa poprzez zaopatrywanie w wysokiej jakości preparaty. Specjaliści firmy opracowują harmonogramy stosowania, monitorują wyniki i kontrolują wszystkie procesy aplikacji dostarczanych preparatów.

 5. DR. GREEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  Spółka DR GREEN (dawniej: Termo Eko Energia)Powstała w 2009 roku. W roku 2010 rozpoczęła się budowa instalacji do termicznego przetwarzania odpadów w związku z podpisaną umową z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o dofinansowanie na „Budowę i wyposażenie nowoczesnego centrum recyklingu odpadów organicznych w celu wdrożenia innowacyjnych produktów nawozowych”.W 2013 roku pojawiły się w sprzedaży Spółki nawozy dolistne marki DR GREEN. Największym atutem tej marki jest najwyższa koncentracja składników pokarmowych. Produkt w pierwszym roku pozyskał wielu zwolenników. Ciągły kontakt z klientami wynikający ze specyfiki sprzedaży pozwalał firmie uzyskać coraz więcej danych, na podstawie których Spółka mogła zaplanować kolejne kroki, mające na celu stworzenie produktu jeszcze bardziej doskonałego. Znając potrzeby rynku Spółka podjęła działania związane z wprowadzeniem nowoczesnej technologii produkcji udoskonalając właściwości produktów.W 2014 roku spółka DR GREEN złożyła wniosek w ramach Programu „ŚRODOWISKO NATURALNE, ROLNICTWO I LEŚNICTWO” - BIOSTRATEG, pod tytułem „Opracowanie innowacyjnych nawozów na bazie alternatywnego źródła surowca” nr 270963, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Organizator wydał pozytywną decyzję i Spółka zakwalifikowała się do realizacji projektu przy udziale jednostek naukowych- Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechniki Rzeszowskiej.2016 rok przynosi dla spółki intensywne prace związane z adaptacją nowej siedziby Spółki

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO ARKOP SP. Z O.O.

  Polska

  Wiemy, jak ważne w uprawie roślin jest stosowanie odpowiednich nawozów i środków ochrony roślin. To dzięki nim nasze uprawy mają wysoką jakość i są obfite. Jeżeli szukasz takich sprawdzonych nawozów, zachęcamy do zajrzenia do naszego sklepu internetowego: https: //arkop.pl. Nasza firma jest liderem w branży rolniczej i oferuje wysokiej jakości nawozy oraz dodatki paszowe. Opieramy się na chelatach wysokiej jakości i najnowocześniejszych rozwiązaniach biotechnologicznych. Dążymy do tego, aby nasze produkty były naturalne, stąd opieramy się na ekologii i sprawdzonych materiałach. Chelaty stosowane są także w wielu innych branżach jak: produkcja leków, konserwacja żywności, budownictwo itd.

 2. DLA ROŚLIN - HURTOWNIA ROLNO - OGRODNICZA INAGRI SP. Z O.O.

  Polska

  Dla Roślin to internetowy sklep ogrodniczy specjalizujący się w sprzedaży oryginalnych środków ochrony roślin, materiałów siewnych oraz nasion warzyw. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom tylko i wyłącznie sprawdzone produkty. Jako sprawnie działający internetowy sklep ogrodniczy, gwarantujemy ekspresową wysyłkę produktów, szeroki asortyment i bardzo korzystne ceny. Nasza oferta obejmuje m.in. takie produkty jak: fungicydy, produkty chwastobójcze, insektycydy, kondycjonery i desykanty różnych producentów. Dzięki bardzo intuicyjnie działającej stronie internetowej, pozwalamy na dokładne określenie tego, jakie kryteria ma spełniać artykuł i do czego musi być przeznaczony. Nasz asortyment to również szeroka gama materiałów siewnych, w tym jęczmienia, żyta oraz owsa. Proponujemy dodatkowo nasiona kukurydzy, rzepaku i nasiona holenderskie. W ofercie internetowego sklepu ogrodniczego Dla Roślin Klienci znajdą też asortyment produktów do przydomowych ogrodów, w tym m.in. ukorzeniacze, preparaty do kompostowania i narzędzia do pracy takie jak sekatory i łopaty. Jeśli szukasz szerokiej gamy artykułów w dobrych cenach, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.

 1. PRESTO DURPES, UAB

  Litwa

  PRESTO DURPĖS UAB dostarcza torf i przygotowuje różne mieszanki torfu. Firma jest zainteresowana współpracą wyłącznie z hurtowniami. Nasza firma przygotowuje mieszanki torfowe zgodnie z życzeniami klienta. Główne produkty: ekologiczny mus torfowy, mus torfowy do ogrodów warzywnych, mus torfowy do ogrodów owocowych, ziemia do kwiatów.

 2. "CHEMIROL" SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy liderem w kompleksowych rozwiązaniach dla branży rolniczej. Oferujemy sprawdzone produkty, fachowe doradztwo i serwis maszyn rolniczych. W ofercie produktów: pasze, nawozy, środki ochrony roślin, maszyny rolnicze, siatki, włókniny i inne. Zapewniamy także dystrybucję części zamiennych do maszyn rolniczych, skup płodów rolnych i serwis. Nasi doradcy pomagają w wyborze najlepszych sposobów ochrony upraw rolniczych i sadowniczych, a zamówione produkty sprawnie i szybko dostarczamy. Jeśli chcesz poznać ofertę, wejdź na stronę: https: //chemirol.com.pl/

 3. STOLLER EUROPE SLU

  Hiszpania

  Stoller jest firmą międzynarodową specjalizującą się od ponad 42 lat w fizjologii i żywieniu roślinnym, rozwijającą i proponującą nowatorskie rozwiązania w zakresie jakości mającej na celu zwiększenie produktywności roślin.

 4. DBT AS

  Estonia

  Firma AS DBT założona 10.06.1997 oferuje powierzchnie magazynowe oraz usługi przeładunkowe dla nawozów przechowywanych luzem. Kamień węgielny pod terminal AS DBT w Port of Muuga został wmurowany w dniu 17 lutego 1998 roku. Chociaż zaczynano od zera, nowoczesny, działający z wykorzystaniem najnowszych technologii terminal dla suchych ładunków masowych postawiono w czasie krótszym niż rok. Terminal został oddany do użytku w grudniu 1998 roku.

 5. ETS HUON

  Francja

  ETS HUON: producent nawozów organicznych, użyźniaczy, substancji użyźniających - gama bio i konwencjonalna. Nawozy organiczne Huon opracowane są z pełnym poszanowaniem przyrody. Podstawy większości naszych kompostów są zgodne ze specyfikacjami obowiązującymi rolnictwo biologiczne. Nasza metoda kompostowania (z temperaturą wzrastającą do 70°C) oraz granulowanie na zimno zapewniają higienizację kompostu z zachowaniem mikroorganizmów.

 6. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "CHEMIROL" SP. Z O.O.

  Polska

  Od 1990 roku przedsiębiorstwo Chemirol specjalizuje się w doradztwie dla rolnictwa. Wykorzystujemy wielkie doświadczenie, proponujemy rolnikom przetestowane preparaty a też machiny - aktualnie jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ładowarek kołowych marki Giant. Po więcej gorąco zapraszamy na stronę internetową - tam znajduje się pełna propozycja oraz kontakt do nas!

 7. PPH EKODARPOL ZBIGNIEW ZUBALA

  Polska

  Hallo, wenn wilst du mehr - schreib mal ein email ; ) Gruß und viele Spaß

 8. FIBRE VERTE SARL

  Francja

 1. MEDITERRÁNEA DE AGROQUÍMICOS

  Hiszpania

 2. VISTA COMPANY FOR AGRICULTURE

  Jordania

 3. ALTAS GUBRE MADENCILIK TARIM INSAAT EMLAK SAN

  Turcja

 4. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukraina

 5. DONEGAL SEAWEED

  Irlandia

 6. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Hiszpania

 7. POLYPLASTAMBALAJ

  Turcja

 8. AXEB

  Hiszpania

 9. NEUFARM GMBH

  Turcja

 10. BIOFA AG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Nawozy i środki ulepszające glebę - Import eksport

Liczba wyników

1721 przedsiębiorstwa