• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawijarki cewek

Wyniki dla

Nawijarki cewek - Import eksport

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gama maszyn obejmuje m.in.: maszyny i automaty do owijania rdzenia toroidalnego; maszyny i automaty do uzwojenia stojana; połączone systemy nawijania drutu i taśmy; maszyny bandażowe i półautomatyczne; hamulce z drutem; maszyny piórkowe; maszyny bandażowe do prętów generatorów; maszyny do taśm grzewczych i maszyny do nawijania cewek; maszyny do nawijania spiralnego; maszyny do nawijania warstw i pierścieni. Profil wydajności firmy obejmuje również takie usługi jak: Modernizacja używanych maszyn i urządzeń do nawijania i ich dostosowanie do najnowocześniejszych standardów, technologii i sterowania. Obróbka mechaniczna wszystkich popularnych materiałów stosowanych w inżynierii mechanicznej. Montaż podzespołów mechanicznych lub elektromechanicznych. Programowanie SPS. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzwojeniem. Od czasu powstania targów CWIEME w Berlinie ponad 20 lat temu firma F.U.R. jest na nich obecna i prezentuje każdego roku publiczności krajowej i zagranicznej maszyny najnowszej generacji.

 2. MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARSILLI DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 3. CABLE EQUIPEMENTS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CABLE EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. RUFF GMBH

  Niemcy

  RUFF buduje maszyny do nawijania pierścieni, oraz nawijarki do nawijania spirali od ponad 70 lat i jest znany na całym świecie z najwyższej jakości. W 2002 roku firma RUFF rozszerzyła swoją ofertę o maszyny do nawijania liniowego. Gama modeli LW obejmuje zarówno małe maszyny stołowe, do cienkich drutów, jak i ciężkie maszyny podłogowe, do nawijania kilku płaskich drutów. Od 2005 roku RUFF jest częścią grupy przemysłowej zajmującej się opracowywaniem sprzętu w dziedzine technologii uzwojenia. Gama produktów obejmuje wanny lutownicze, maszyny fundamentowe, automaty do wtyk rdzeniowych i spawarki skrzynkowe. Do tego dochodzi ponad 30-letnie doświadczenie. Dzięki temu możemy spełnić większość wymagań naszych klientów w sektorze transformatorów, energii słonecznej, motoryzacji, przemysłu oświetleniowego, elektromechanicznego i elektrycznego.

 5. KABELMAT WICKELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Portfolio produktów firmy obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia i maszyny do przechowywania, nawijania i przycinania kabli, przewodów, lin stalowych, rur, węży i profili.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHERUBINI S.P.A.

  Włochy

  Firma CHERUBINI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Bedizzole, Włochy.

 2. BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BR TECHNOLOGIES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. JOACHIM UHING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOACHIM UHING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki cewek, Nawijarki cewek, i pasy zębate. Ma siedzibę w Mielkendorf, Niemcy.

 4. PAFF MAKINA

  Turcja

  Firma PAFF MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria mechaniczna, kleje proszkowe, manufacture of special machinery, i Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK

  Austria

  Firma THONAUER - CRIMPVOLLAUTOMATEN & VERBINDUNGSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU CHANGSONG METAL COMPOSITE MATERIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 2. B F C MACCHINE S.R.L.

  Włochy

  Firma B F C MACCHINE S.R.L., roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki cewek, szpularki elektryczne, i Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Carrara, Włochy.

 1. COIEC ELETTRODOTTI

  Włochy

  Firma COIEC ELETTRODOTTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki cewek, Elektryczne roboty instalacyjne, Nawijarki cewek, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Crespina Lorenzana, Włochy.

 2. H O P T G.M.B.H.

  Niemcy

  Firma H O P T G.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Nawijarki cewek, Przekładnie mechaniczne i części, i Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Schömberg, Niemcy.

 3. MECATRONIC S.R.L.

  Włochy

  Firma MECATRONIC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki cewek, urządzenia i maszyny do ciągnienia drutu metalowego, i Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Grugliasco, Włochy.

 4. CABLELETTRA S.P.A.

  Włochy

  Firma CABLELETTRA S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Nawijarki cewek, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Robbio, Włochy.

 5. TRATOS CAVI S.P.A.

  Włochy

  Firma TRATOS CAVI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki cewek, Kable i sieci, Nawijarki cewek, i Kable i sieci. Ma siedzibę w Pieve Santo Stefano, Włochy.

 6. ELEKTRA WIRE S.R.L.

  Włochy

  Firma ELEKTRA WIRE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Nawijarki cewek, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Pogliano Milanese, Włochy.

 7. EDSON MACHINERY CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EDSON MACHINERY CO LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Nawijarki cewek, i Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Crawley, Zjednoczone Królestwo.

 8. JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE

  Chiny

  Firma JINAN SUN-WIND ELECTRONIC EQUIPMENT CORPORATION XIAMEN OFFICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Jest również obecna w dziedzinach szpularki. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 1. EUROWINDINGS LTD

  Hiszpania

  Firma EUROWINDINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Lorca, Hiszpania.

 2. HACOBA SPULTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HACOBA SPULTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. SUZUKI CONTACT LTD.

  Japonia

  Firma SUZUKI CONTACT LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawijarki cewek. Ma siedzibę w Yamato, Japonia.

 4. FIAM S.R.L.

  Włochy

 5. EUGENE MURPHY

  Zjednoczone Królestwo

 6. EMME BI CABLAGGI S.R.L.

  Włochy

 7. VIPA 12 S.R.L.

  Włochy

 8. BOMAS BOBIN MASURA SAN.A.S.

  Turcja

 9. MCA CONNECTORS S.R.L.

  Włochy

 10. ADVANTEST ITALIA S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo