• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawadnianie i podlewanie - urządzenia

Wyniki dla

Nawadnianie i podlewanie - urządzenia - Import eksport

 1. RAESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Nawadnianie przez spryskiwanie. Kształtowniki z aluminium. Nawadnianie: instalacje i materiały. Nawadnianie. Aluminium tłoczone. Rury i przewody z aluminium.

 2. RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Deutsch Evern, Niemcy.

 3. PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Brietlingen, Niemcy.

 5. FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Burgdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RM IRRIGATION EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, instalacje irygacyjne, traktory rolnicze, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, akcesoria do instalacji irygacyjnych, sprzęt rolniczy, projektowanie urządzeń nawadniających, i montaż instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Sissa Trecasali, Włochy.

 2. EMPRESA - SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn rolniczych oraz budowlanych. Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym ciągniki, ładowarki, części do maszyn, kół uprawowych, przyczepy tandem, tridem, przenośniki, taśmociągi, deszczownie, kombajny ziemniaczane, napełniacze skrzyniopalet, siewniki do warzyw i kopaczki. Stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala nam na zdobycie uznania wśród naszych klientów. Zawsze dążymy do tego, aby oferować najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne dla rolnictwa oraz budownictwa. Jesteśmy zawsze gotowi służyć naszym klientom fachową radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Cechuje nas konkurencyjna cena, profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy pewni, że każdy nasz klient będzie zadowolony z zakupionego u nas sprzętu i w pełni zaspokojony z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom i pomoże w prowadzeniu skutecznej działalności rolniczej oraz budowlanej. W swojej ofercie mamy maszyny znanych marek: John Deere, Jcb, Grimme, Vaia, Rolland, Climax, Marston, Richard Western, Bauer, Irimec, Irrifrance, Griffiths, Gull, Linde

 3. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ADVISER

  Polska

  Firma ADVISER zajmuje się projektowaniem i instalacją specjalistycznych systemów nawadniania i płynnego nawożenia w produkcji ogrodniczej oraz systemów sterowania klimatem w szklarniach. Nawadniamy także ogrody, parki, tereny zieleni i obiekty sportowe. Przygotowujemy profesjonalne projekty systemów nawadniania i odwadniania oraz pełną dokumentację techniczną, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi. Korzystając z cennych doświadczeń oraz najnowszych zdobyczy technologicznych wyposażamy Państwa obiekty we wszystko, co niezbędne w nowoczesnej uprawie: zbiorniki na wodę, pompownie, układy filtrujące i rurociągi przesyłowe, urządzenia do płynnego nawożenia, systemy nawadniające zraszające i kroplowe, zamgławianie wysoko- i niskociśnieniowe, urządzenia do kontroli i sterowania fertygacją, urządzenia do sterowania klimatem w szklarniach.

 4. BOMBAS PERAL C.B.

  Hiszpania

  Szeroka gama usług dla Twoich projektów nawadniania. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją, konserwacją i naprawą: Pomp zanurzalnych, poziomych i pionowych. Zespoły prądotwórcze. Zraszacze obrotowe. Bębny do nawijania do nawadniania. Zakopane przewody rurowe. Pomiary za pomocą sondowania. Silniki zanurzalneZakopane przewody rurowe.

 5. Świątek

  Polska

  W Świątek Las&Ogród specjalizujemy się zarówno w naprawach, jak i sprzedaży części zamiennych do kosiarek, pilarek czy podkaszarek. Nasze doświadczenie pozwala na wysokiej jakości doradztwo w zakresie dobru części od renomowanych producentów.

 1. RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME

  Austria

  Firma RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Tattendorf, Austria.

 2. KRAMP GMBH

  Niemcy

  Firma KRAMP GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Strullendorf, Niemcy.

 1. AKE ZENTRI-JET GMBH

  Niemcy

  Firma AKE ZENTRI-JET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Garrel, Niemcy.

 2. DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach eksperci rolni. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER

  Austria

  Firma RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Blindenmarkt, Austria.

 4. POLIGON-AVTO, LLC

  Ukraina

  Firma POLIGON-AVTO, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tryskacze do systemów nawadniających, umocowania ocynkowane, Maszyny DO FILTROWANIA, i nawadnianie automatyczne. Ma siedzibę w Zaporizhzhia, Ukraina.

 5. WESSO AG

  Niemcy

  Firma WESSO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 6. ABM ACESSÓRIOS DE REGA

  Portugalia

  Firma ABM ACESSÓRIOS DE REGA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kran. Ma siedzibę w Pombal, Portugalia.

 7. UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Gera, Niemcy.

 8. IRRIGATION VALDUCCI

  Włochy

  Firma IRRIGATION VALDUCCI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Urbania, Włochy.

 1. PRILUX

  Portugalia

  Firma PRILUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, nawadnianie przez zraszanie, i instalacje irygacyjne. Ma siedzibę w Ponte De Vagos, Portugalia.

 2. BERND GROSS BRUNNENBAU E.K.

  Niemcy

  Firma BERND GROSS BRUNNENBAU E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Hohne, Niemcy.

 3. CDEAI

  Francja

  Firma CDEAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, centrale fotowoltaiczne, Turbiny wiatrowe, i biomasa. Ma siedzibę w Varades, Francja.

 4. AUTOMATIC SPRAYING SYSTEMS

  Belgia

  Firma AUTOMATIC SPRAYING SYSTEMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja fontann, fontanny, akcesoria do fontann, i tańczące fontanny. Ma siedzibę w Alken, Belgia.

 5. AUTOMAT INDUSTRIES PVT. LTD.

  Indie

  Firma AUTOMAT INDUSTRIES PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Spryskiwacze, odpływy dla instalacji irygacyjnych, i Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 6. DIE REGENMACHER WILDHIRT & ROTHMAYER

  Niemcy

  Firma DIE REGENMACHER WILDHIRT & ROTHMAYER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Eppertshausen, Niemcy.

 7. RIEGOS DEL DUERO SA

  Hiszpania

  Firma RIEGOS DEL DUERO SA, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Urządzenia do podlewania i nawadniania, montaż instalacji irygacyjnych, urządzenia automatyczne do instalacji do podlewania, Podlewanie i irygacja - usługi, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Olmedo-Valladolid, Hiszpania.

 8. IRRIGARONNE

  Francja

  Firma IRRIGARONNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Open space amenities, i podlewanie ogrodów. Ma siedzibę w Boe Cedex, Francja.

 9. OTECH SAS

  Francja

  Firma OTECH SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Podlewanie i irygacja - usługi, Zawijarka do przewodów irygacyjnych, i poręcze. Ma siedzibę w Puyoo, Francja.

 10. OTECH 40

  Francja

  Firma OTECH 40, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Podlewanie i irygacja - usługi, Zawijarka do przewodów irygacyjnych, wózki do nawadniania, i nawadnianie automatyczne. Ma siedzibę w Mont De Marsan, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Nawadnianie i podlewanie - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

798 Przedsiębiorstwa