• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawadnianie - sprzęt ogrodniczy

Wyniki dla

Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy - Import eksport

 1. RAESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Nawadnianie przez spryskiwanie. Kształtowniki z aluminium. Nawadnianie: instalacje i materiały. Nawadnianie. Aluminium tłoczone. Rury i przewody z aluminium.

 2. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polska

  Tworzymy projekty terenów zieleni, zakładamy ogrody i montujemy instalację nawadniającą. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów, układaniem kostki brukowej oraz granitowej. Piękny ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Nasza firma ogrodnicza powstała w 1997 roku po to, by projektować i wykonywać dla Państwa wymarzone ogrody. Ogrody od lat są naszą pasją, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania związane z aranżacją, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu i zakładaniu terenów zieleni pozwoliło nam wypracować własny styl projektowo-wykonawczy. Polecamy Państwu nasze usługi ogrodowe oraz brukarskie. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Na każdym skrawku ziemi potrafimy stworzyć harmonijnie zagospodarowaną zieleń, która cieszy oko właściciela oraz stanowi świetne miejsce do wypoczynku i zabawy.

 3. GREENEA

  Niemcy

  Zajmujemy się automatycznymi instalacjami nawadniającymi od projektu po instalację.Powiadamy wieloletnie doświadczenie w automatycznych instalacjach nawadniających obsługujących między innymi: ogrody przydomowe, boiska sportowe, tereny rekreacyjne, pola uprawne i sady owocowe.Jak pracujemy: - po wstępnej rozmowie z klientem przygotowujemy ofertę w oparciu o projekt ogrodu lub wymiary zdjęte przez inwestora lub naszego pracownika na miejscu inwestycji- z kosztorysem i PROJEKTEM INSTALACJI jedziemy do klienta aby przedstawić ofertę i zaprezentować urządzenia ujęte w planie instalacji- po akceptacji oferty przystępujemy do instalacji, którą wykonujemy w trybie ciągłym , tak by sam montaż trwał możliwie najkrócej (średnio ogród ok 500m2 4-5 dni).Zapraszam do kontaktu

 4. OGRODY - ZDUNEK BARTŁOMIEJ

  Polska

  Od samego początku dewizą firmy jest oferowanie bardzo wysokiej jakości wykonywanych usług, która osiągana jest przez staranne wykonawstwo, fachowe doradztwo, stosowanie nowoczesnych materiałów pochodzących od renomowanych producentów. Nasza oferta skierowana jest do osób i firm prywatnych oraz jednostek publicznych. Przyjmujemy nietypowe zlecenia. Realizujemy praktycznie każde zlecenie kompleksowo. Sami organizujemy wszystkie niezbędne materiały do wykonywanych zleceń. Zatrudniamy solidnych i kulturalnych pracowników. Zapewnimy jakość i termin wykonywanych prac oraz gwarancję i dalszą współpracę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy Państwu wykonanie następujących projektów: ogrody przydomowe, wiejskie, dachowe, zimowe, pola golfowe, tereny zieleni, ośrodki sportowe i wypoczynkowe.

 5. JARDINERIA LAS PALMAS DECOGARDEN CANARIAS

  Hiszpania

  Firma JARDINERIA LAS PALMAS DECOGARDEN CANARIAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja okresowa ogrodu, swimming-pool maintenance, ogrodnictwo, i tworzenie parków, ogrodów i tarasów. Ma siedzibę w Las Palmas, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Włochy

  Firma PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Irygacja - urządzenia, Irygacja - urządzenia, i fertiliser-water irrigation. Ma siedzibę w Vittoria, Włochy.

 2. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, rury do nawadniania kroplowego, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, i nawadnianie przez zraszanie. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. POLSTAR WATER TANKS

  Turcja

  Firma POLSTAR WATER TANKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik na wodę zdatną do picia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. PANPLAST SULAMA TARIM SAN. VE TIC. A.Ş

  Turcja

  Firma PANPLAST SULAMA TARIM SAN. VE TIC. A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach rury do nawadniania kroplowego, i Pompy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. ALTIVAS

  Francja

  Firma ALTIVAS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach zespoły pompujące, i podlewanie ogrodów. Ma siedzibę w Mées, Francja.

 1. BRAEKEN EDDY

  Belgia

  Firma BRAEKEN EDDY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - gospodarka leśna, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, Ogrodnictwo - gospodarka leśna, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, i Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Overpelt, Belgia.

 2. MISA GLOBAL DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MISA GLOBAL DIS TIC. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Narzędzia ogrodnicze, narzędzia chwytne, WYPOSAŻENIE ogrodowe, Materiały budowlane, i Narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ALASU TARIM SULAMA

  Turcja

  Firma ALASU TARIM SULAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach podlewanie kropelkowe, sieci wodne, i rury i złącza do mikronawadniania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. IMSCHOOT

  Belgia

  Firma IMSCHOOT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, i konserwacja okresowa ogrodu. Ma siedzibę w Lochristi, Belgia.

 3. RIEGOS Y POZOS

  Hiszpania

  Firma RIEGOS Y POZOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach pompy do studni głębinowych, i pompowanie na energię słoneczną. Ma siedzibę w Guadarrama, Hiszpania.

 4. HIVERNACLE HORTA

  Hiszpania

  Firma HIVERNACLE HORTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie wiszących ogrodów, i konserwacja okresowa ogrodu. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. ECOJARDINES Y ECOSERVICIOS

  Hiszpania

  Firma ECOJARDINES Y ECOSERVICIOS, roku i działającą w sektorze Parki i ogrody - usługowe firmy ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - budowa i wyposażenie, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Baseny - budowa i wyposażenie, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, i projekty basenów. Ma siedzibę w Garrucha - Almería, Hiszpania.

 6. BABIL OTOMATIK SULAMA MARKET LTD.STI.

  Turcja

  Firma BABIL OTOMATIK SULAMA MARKET LTD.STI., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. SULAMAMARKET TESKON TESISAT

  Turcja

  Firma SULAMAMARKET TESKON TESISAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach podlewanie ogrodów, instalacje i wyposażenie do podlewania ogrodów, i wykonywanie basenów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GARDENA ÖSTERREICH GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma GARDENA ÖSTERREICH GESELLSCHAFT M.B.H., roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Armatura sanitarna, Śruby i nakrętki, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Korneuburg, Austria.

 1. RIEGOS AGO S.L.

  Hiszpania

  Firma RIEGOS AGO S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Jumilla, Hiszpania.

 2. KANSU SULAMA

  Turcja

  Firma KANSU SULAMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. RÖDER GMBH

  Austria

  Firma RÖDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Pompy, Narzędzia ogrodnicze, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Pompy, i Narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. E-POMPES.COM

  Francja

  Firma E-POMPES.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, pompy do basenów, watering installations, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, i nawadnianie. Ma siedzibę w La Seyne-Sur-Mer, Francja.

 5. REGENMEISTER GMBH

  Niemcy

  Firma REGENMEISTER GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Mühltal, Niemcy.

 6. GREEN DIGITAL

  Korea Południowa

  Firma GREEN DIGITAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i wyposażenie do podlewania ogrodów, podlewanie ogrodów, instalacje irygacyjne, i montaż instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w SEOUL, Korea Południowa.

 7. BABIL SULAMA

  Turcja

  Firma BABIL SULAMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. BARVAUX

  Belgia

  Firma BARVAUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Buzet, Belgia.

 9. JETPLAST SULAMA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma JETPLAST SULAMA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach podlewanie ogrodów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. ZHENHAI ZHONGZHENG GARDEN TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHENHAI ZHONGZHENG GARDEN TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo