• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nasiona trawy

Wyniki dla

Nasiona trawy - Import eksport

 1. FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Uetze, Niemcy.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE TORAF SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Już od ponad 25 lat Przedsiębiorstwo Nasienne „TORAF” istnieje na rynku nasiennym, zajmując się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. Kultywujemy rodzinne tradycje nasienne od 1961 roku. Posiadamy ponad 40 hektarów własnych upraw. Konfekcjonujemy nasiona własnej produkcji jak również pochodzące od krajowych i zagranicznych firm nasiennych. Obecnie oferujemy Państwu szeroką ofertę ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Aby zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów z roku na rok wzbogacamy i uzupełniamy nasz asortyment o najlepsze gatunki i odmiany pojawiaj¹ce siê na rynku krajowym i zagranicznym, . Pozwala nam na to szeroka sieć kontaktów z wieloma renomowanymi firmami nasiennymi z Polski, Niemiec, Czech, Holandii i Włoch. Dzięki temu, w naszej ofercie, każdy może odnaleść coś wyjątkowego dla siebie i swojego ogrodu.

 3. KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA

  Polska

  Prowadzimy produkcję szerokiej gamy nasion: - trawy: kostrzewa czerwona, trzcinowata i owcza, rajgras angielski, włoski, holenderski, tymotka, kupkówka w oparciu o odmiany hodowli Polskiej i zagranicznej - zboża: jare i ozime - ziemniaki sadzeniaki - rośliny strączkowe - rośliny drobnonasienne - buraki pastewne Dla wygody odbiorców dostarczamy nasze nasiona do sieci hurtowni w całej Polsce własnym transportem. Zatrudniamy dynamiczną i kompetentną załogę służącą zawsze fachowym doradztwem naszym plantatorom oraz odbiorcom

 4. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polska

  Głównym zakresem naszej działalności jest: Produkcja oraz konfekcjonowanie mieszanek trawnikowych Produkcja oraz konfekcjonowanie mieszanek pastewnych, kośno-łąkowych na cele rolnicze oraz dla upraw ekologicznych. Skup i sprzedaż nasion rolniczych w tym motylkowych na cele poplonowe. Dzięki własnym uprawom polowym, bezpośrednią kontraktacjom oraz importowi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najniższe ceny oraz najwyższą jakość naszych produktów.

 5. HERMANN MEYER KG

  Niemcy

  Firma HERMANN MEYER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Rellingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOBAU BAUZENTRUM GMBH

  Niemcy

  Firma MOBAU BAUZENTRUM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Nickenich, Niemcy.

 2. NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK

  Niemcy

  Firma NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Northeim, Niemcy.

 3. HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH

  Niemcy

  Firma HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Sandhagen, Niemcy.

 4. SEMBELTRAV

  Białoruś

  Firma SEMBELTRAV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. VAN ISRAEL

  Belgia

  Firma VAN ISRAEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Nasiona trawy, torf, i Nasiona trawy. Ma siedzibę w Grammont, Belgia.

 1. FRANKEN AGRO

  Belgia

  Firma FRANKEN AGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, warzywa, Owoce, ziemniaki, i trawniki. Ma siedzibę w Mol, Belgia.

 2. ZULUETA

  Hiszpania

  Firma ZULUETA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Navarra, Hiszpania.

 1. TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK

  Polska

  Firma TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Rybna, Polska.

 2. PRIMO SEED

  Włochy

  Firma PRIMO SEED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach nasiona trawy i bulwy. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 3. SOVAROG

  Ukraina

  Firma SOVAROG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O.

  Słowenia

  Firma SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja rolna. Jest również obecna w dziedzinach Nasiona trawy, nasiona rolnicze, Nasiona trawy, i nasiona dla rolnictwa. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 5. AGROSEMTORG

  Białoruś

  Firma AGROSEMTORG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 6. NOVOGREEN CESPED NATURAL SA

  Hiszpania

  Firma NOVOGREEN CESPED NATURAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach trawniki, i ogródek. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 7. BEMS VENTURES GMBH

  Niemcy

  Firma BEMS VENTURES GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Ratzeburg, Niemcy.

 8. BARENBRUG BELGIUM

  Belgia

  Firma BARENBRUG BELGIUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Nasiona trawy, Nasiona trawy, rekultywacja łąk, i trawniki. Ma siedzibę w Kruibeke, Belgia.

 1. SEED ME OUT

  Włochy

  Firma SEED ME OUT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach ziarna do wysiewu, i surowe konopie. Ma siedzibę w Carpenedolo, Włochy.

 2. BOSTON SEEDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOSTON SEEDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach trawniki, i nasiona łąkowe. Ma siedzibę w Boston, Zjednoczone Królestwo.

 3. MEVOGRO PRODUCTS

  Belgia

  Firma MEVOGRO PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Nasiona trawy, węgiel drzewny, i Nasiona trawy. Ma siedzibę w Hulshout, Belgia.

 4. GERMINAL AMENITY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GERMINAL AMENITY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Lincoln, Zjednoczone Królestwo.

 5. IVISONS SEEDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IVISONS SEEDS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Nasiona trawy, Nasiona trawy, i nasiona trawy i bulwy. Ma siedzibę w Richmond, Zjednoczone Królestwo.

 6. MOOWY BV

  Holandia

  Firma MOOWY BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach nasiona łąkowe. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 7. BELSEMTORG

  Białoruś

  Firma BELSEMTORG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Jest również obecna w dziedzinach nasiona rzodkiewki, i nasiona dębu. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 8. LLC "FORMEL DES WACHSTUMS"

  Białoruś

  Firma LLC "FORMEL DES WACHSTUMS", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nasiona trawy. Ma siedzibę w Mozyr, Białoruś.

 9. CRUCITTI GARDEN DI EMANUELA CRUCITTI & C S.A.S.

  Włochy

  Firma CRUCITTI GARDEN DI EMANUELA CRUCITTI & C S.A.S., roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Nasiona trawy, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i Nasiona trawy. Ma siedzibę w Reggio Calabria, Włochy.

 10. STRUBEITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma STRUBEITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Nasiona trawy, i Nasiona trawy. Ma siedzibę w CESENA, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo