• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nasiona trawy

Wyniki dla

Nasiona trawy - Import eksport

 1. NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK

  Niemcy

 2. FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG

  Niemcy

 3. PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE TORAF SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Już od ponad 25 lat Przedsiębiorstwo Nasienne „TORAF” istnieje na rynku nasiennym, zajmując się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. Kultywujemy rodzinne tradycje nasienne od 1961 roku. Posiadamy ponad 40 hektarów własnych upraw. Konfekcjonujemy nasiona własnej produkcji jak również pochodzące od krajowych i zagranicznych firm nasiennych. Obecnie oferujemy Państwu szeroką ofertę ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Aby zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów z roku na rok wzbogacamy i uzupełniamy nasz asortyment o najlepsze gatunki i odmiany pojawiaj¹ce siê na rynku krajowym i zagranicznym, . Pozwala nam na to szeroka sieć kontaktów z wieloma renomowanymi firmami nasiennymi z Polski, Niemiec, Czech, Holandii i Włoch. Dzięki temu, w naszej ofercie, każdy może odnaleść coś wyjątkowego dla siebie i swojego ogrodu.

 4. P.P.H. AGRONAS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem najwyższej jakości materiału siewnego. Działamy w branży już od 1993 roku, dzięki profesjonalizmowi oraz bogatemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym Klientom wyłącznie wyroby odpowiadające najwyższym standardom. Nasza oferta obejmuje mieszanki i nasiona traw, nasiona paszowe oraz nasiona rolnicze. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w nasiona kukurydzy, roślin okopowych i oleistych oraz zbóż ozimych i jarych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w katalogu produktów oraz do naszego sklepu internetowego.

 5. KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA

  Polska

  Prowadzimy produkcję szerokiej gamy nasion: - trawy: kostrzewa czerwona, trzcinowata i owcza, rajgras angielski, włoski, holenderski, tymotka, kupkówka w oparciu o odmiany hodowli Polskiej i zagranicznej - zboża: jare i ozime - ziemniaki sadzeniaki - rośliny strączkowe - rośliny drobnonasienne - buraki pastewne Dla wygody odbiorców dostarczamy nasze nasiona do sieci hurtowni w całej Polsce własnym transportem. Zatrudniamy dynamiczną i kompetentną załogę służącą zawsze fachowym doradztwem naszym plantatorom oraz odbiorcom

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polska

  Głównym zakresem naszej działalności jest: Produkcja oraz konfekcjonowanie mieszanek trawnikowych Produkcja oraz konfekcjonowanie mieszanek pastewnych, kośno-łąkowych na cele rolnicze oraz dla upraw ekologicznych. Skup i sprzedaż nasion rolniczych w tym motylkowych na cele poplonowe. Dzięki własnym uprawom polowym, bezpośrednią kontraktacjom oraz importowi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najniższe ceny oraz najwyższą jakość naszych produktów.

 2. HERMANN MEYER KG

  Niemcy

 3. MOBAU BAUZENTRUM GMBH

  Niemcy

 4. HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH

  Niemcy

 5. AL MARRYAM INTERNATIONAL

  Pakistan

 1. SEMBELTRAV

  Białoruś

 2. TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK

  Polska

 1. ZULUETA

  Hiszpania

 2. VAN ISRAEL

  Belgia

 3. PRIMO SEED

  Włochy

 4. AGROSEMTORG

  Białoruś

 5. SOVAROG

  Ukraina

 6. BARENBRUG BELGIUM

  Belgia

 7. BEMS VENTURES GMBH

  Niemcy

 8. SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O.

  Słowenia

 1. IVISONS SEEDS

  Zjednoczone Królestwo

 2. BOSTON SEEDS

  Zjednoczone Królestwo

 3. BELSEMTORG

  Białoruś

 4. CORPAL S.A.C.

  Peru

 5. SEED ME OUT

  Włochy

 6. LLC "FORMEL DES WACHSTUMS"

  Białoruś

 7. MEVOGRO PRODUCTS

  Belgia

 8. MOOWY BV

  Holandia

 9. GEOHERBS LTD.

  Gruzja

 10. GERMINAL AMENITY

  Zjednoczone Królestwo