• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia ręczne niezasilane

Wyniki dla

Narzędzia ręczne niezasilane - Import eksport

 1. BSN TRADING

  Belgia

  Verified by europages badge

  BSN TRADING jest firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, narzędzi, zabawek dla dzieci oraz artykułów kuchennych. Od momentu powstania, BSN TRADING stara się dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Firma posiada szeroką gamę produktów, od drobnego sprzętu elektrycznego AGD, po duże urządzenia, narzędzia do majsterkowania, zabawki dla dzieci i akcesoria kuchenne. Różnorodność tego asortymentu pozwala klientom znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu, zapewniając wygodne rozwiązanie dla swoich potrzeb w zakresie zaopatrzenia. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 3. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 4. WALTER SCHRÖDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze narzędzia umożliwiają szybkie poluzowanie śrub lub ich delikatne dokręcenie. Widoczna i namacalna jakość naszych produktów przekonuje klientów na całym świecie. Wielokrotnie dłuższa żywotność naszych narzędzi pozwala oszczędzać zasoby i środowisko. Nasza rodzinna firma założona w 1985 r. w Iserlohn w Sauerland, zatrudnia obecnie 30 osób pracujących w trybie dwuzmianowym. Z wyjątkiem procesów hartowania i galwanizacji wykonujemy w naszej firmie wszystkie etapy pracy z metalami i tworzywami sztucznymi. Nasze atuty polegają nie tylko na masowej produkcji narzędzi do wkręcania, ale także na opracowywaniu i wytwarzaniu produktów i narzędzi specjalnych, zwłaszcza dla stale rosnącego i rozwijającego się rynku narzędzi do poluzowywania i odblokowywania. Porozmawiaj z nami; chętnie podzielimy się naszym dziesięcioletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów związanych z wkręcaniem.

 5. WESPA METALLSÄGENFABRIK SIMONDS INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To, co zaczęło się 60 lat temu w hessańskim mieście Spangenberg wraz z produkcją ręcznych pił, jest dzisiaj znanym na świecie partnerem technologicznym. WESPA zalicza się do wiodących na świecie producentów narzędzi do cięcia. Ponad 100 współpracowników produkuje w niemieckiej centrali w Melsungen niezrównaną gamę produktów spełniających wymagania wielu różnych branż. Produkty WESPA są optymalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów przemysłowych i cieszą się zaufaniem przedstawicieli, dealerów i klientów przemysłowych na całym świecie. Jako kompleksowy dostawca dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które znacząco poprawiają konkurencyjność naszych klientów. Narzędzia do piłowania WESPA są stosowane przez znane światowe firmy między innymi w branży motoryzacyjnej, lotniczej, wyrobu stali i budowy maszyn. Dlatego zaufanie, jakim darzą nas klienci przy podejmowaniu decyzji o zakupie naszych produktów, opłaca się im już po krótkim czasie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 3. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 4. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Udana koncepcja rozwoju firmy NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen), którą wprowadził w 1973 roku jej założyciel Willibald Nöthen, opiera się na zasadzie oferowania użytkownikom profesjonalnym narzędzi „Made in Germany“ o najwyższej jakości, z dodatkowymi funkcjami i o atrakcyjnym wyglądzie. Zindywidualizowane narzędzia ręczne opowiadające najwyższym standardom są produkowane w zakładzie NWS przez ludzi dla ludzi. Inteligentna interakcja ręcznie sprawdzanej produkcji i nowoczesne metody obróbki technicznej gwarantują jakość pierwszej klasy i odpowiednią równowagę między tradycją a innowacją! Bezpieczeństwo i ergonomia, zdrowie i dbałość o środowisko, użycie materiałów najwyższej jakości i pomysłowe rozwiązania szczegółów są w centrum rozwoju i produkcji naszych narzędzi. Optymalne opracowanie i obróbka, przestrzeganie wysokich kryteriów jakości i norm, a także ręczna kontrola końcowa zapewniają wyjątkowo wysoki standard narzędzi NWS.

 5. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 1. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

 2. ANDREAS KRÜGER UND JENS SCHULZE GDBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS KRÜGER UND JENS SCHULZE GDBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 1. WALKRON-WERKZEUGE WERNER WALLBRECHER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALKRON-WERKZEUGE WERNER WALLBRECHER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. DEL NORMALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEL NORMALIEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 3. CBT - CHEMNITZER BLECHTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CBT - CHEMNITZER BLECHTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. ALOIS MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALOIS MÜLLER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Ortenberg, Niemcy.

 5. EUGEN DROHMANN GMBH EASYCUT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUGEN DROHMANN GMBH EASYCUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Lorch, Niemcy.

 6. BIKER-NORMALIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIKER-NORMALIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Mönchweiler, Niemcy.

 7. UNIMA PRÄZISIONSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UNIMA PRÄZISIONSMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Grävenwiesbach, Niemcy.

 8. INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INTENSE SRL - TECNICHE DI ASSEMBLAGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia ręczne. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 1. FRIEDRICH BINDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH BINDER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. REINHARD HEBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REINHARD HEBACH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Wehingen, Niemcy.

 3. SMZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Motowrzeciona, wrzeciona do rektyfikacji, trzpienie gwintowane, i konserwacja obrabiarek. Ma siedzibę w Kernen, Niemcy.

 4. MUESSIG EDM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MUESSIG EDM GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

 5. DÜDAL LEICHTMETALL-GIESSEREI AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma DÜDAL LEICHTMETALL-GIESSEREI AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Düdingen, Szwajcaria.

 6. EISENHUTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EISENHUTH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Osterode Am Harz, Niemcy.

 7. APB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma APB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, zaopatrzenie dla przemysłu, metrologia, narzędzia do cięcia, produkcja narzędzi specjalnych, wkręty samogwintujące, ostrza pił, stal wysokostopowa, i ściernica diamentowa. Ma siedzibę w Beauchamps, Francja.

 8. CHRISTNER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHRISTNER GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Lichtenstein, Niemcy.

 9. BAER VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAER VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Heddesheim, Niemcy.

 10. ING. REINER JUNGE TURBOWERKZEUGFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ING. REINER JUNGE TURBOWERKZEUGFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Narzędzia ręczne niezasilane - Import eksport

Liczba wyników

15 252 Przedsiębiorstwa