• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia przenośne zasilane

Wyniki dla

Narzędzia przenośne zasilane - Import eksport

 1. SITEC INDUSTRIETECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Partner systemowy, SITEC opracowuje, produkuje i dostarcza na całym świecie technologię produkcji dostosowaną do potrzeb klienta jako producent wyposażenia oryginalnego. Znak towarowy obejmuje elastyczne systemy montażowe, systemy laserowe i systemy elektrochemicznej obróbki metali dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrotechniki/elektroniki, technologii medycznej i alternatywnych technologii energetycznych. Od lat systemy SITEC dla przemysłu motoryzacyjnego są wykorzystywane do w pełni automatycznego montażu i obróbki laserowej pomp wysokociśnieniowych, pomp wodnych, pomp olejowych, widelców zmiany biegów, układów kierowniczych, regulatorów wałka rozrządu, stojanów/inwerterów, tłoczysk, jak również komponentów do systemów akumulatorów i ogniw paliwowych, takich jak złącza ogniw, zaciski akumulatorów lub płyty dwubiegunowe. W dziedzinie techniki medycznej opracowywane i budowane są specyficzne dla branży systemy montażu, a w szczególności laserowa mikroobróbka membran, implantów i narzędzi chirurgicznych.

 2. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ostrzenie – tak dobre jak nowe: Wysoka trwałość i jakość oferowanych przez nas narzędzi to powód, dla którego klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Jednak nawet najlepsze narzędzia, z najlepszych materiałów, o nienagannej konstrukcji i hartowaniu, ulegają zużyciu. Dzięki naszemu serwisowi ostrzenia, do którego podchodzimy z taką samą starannością, jak do produkcji nowych igieł, ponownie otrzymują Państwo precyzyjne narzędzia wysokiej jakości. Obróbka skrawaniem na zlecenie – jesteśmy Państwa tymczasowym zakładem: nasi pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wykonać Państwa zlecenie tak, jakby było ich własne. Budowa instalacji – to wykonujemy tak czy inaczej: Termin dostawy – to dla nas zazwyczaj żaden problem. Wprawdzie nie potrafimy czarować – ale prawie. A jeśli ponownie zaskoczymy Państwa naszą niesamowitą szybkością i elastycznością, uwierzą Państwo, że jednak potrafimy.

 3. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 4. BSN TRADING

  Belgia

  Verified by europages badge

  BSN TRADING jest firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, narzędzi, zabawek dla dzieci oraz artykułów kuchennych. Od momentu powstania, BSN TRADING stara się dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Firma posiada szeroką gamę produktów, od drobnego sprzętu elektrycznego AGD, po duże urządzenia, narzędzia do majsterkowania, zabawki dla dzieci i akcesoria kuchenne. Różnorodność tego asortymentu pozwala klientom znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu, zapewniając wygodne rozwiązanie dla swoich potrzeb w zakresie zaopatrzenia. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Udana koncepcja rozwoju firmy NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen), którą wprowadził w 1973 roku jej założyciel Willibald Nöthen, opiera się na zasadzie oferowania użytkownikom profesjonalnym narzędzi „Made in Germany“ o najwyższej jakości, z dodatkowymi funkcjami i o atrakcyjnym wyglądzie. Zindywidualizowane narzędzia ręczne opowiadające najwyższym standardom są produkowane w zakładzie NWS przez ludzi dla ludzi. Inteligentna interakcja ręcznie sprawdzanej produkcji i nowoczesne metody obróbki technicznej gwarantują jakość pierwszej klasy i odpowiednią równowagę między tradycją a innowacją! Bezpieczeństwo i ergonomia, zdrowie i dbałość o środowisko, użycie materiałów najwyższej jakości i pomysłowe rozwiązania szczegółów są w centrum rozwoju i produkcji naszych narzędzi. Optymalne opracowanie i obróbka, przestrzeganie wysokich kryteriów jakości i norm, a także ręczna kontrola końcowa zapewniają wyjątkowo wysoki standard narzędzi NWS.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 2. THB TECHNISCHER HANDEL BECKEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THB TECHNISCHER HANDEL BECKEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Schwallungen, Niemcy.

 3. LEBONDO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEBONDO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Bautzen, Niemcy.

 4. HAUPA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAUPA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 5. TSUNE EUROPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TSUNE EUROPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 1. APB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma APB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, zaopatrzenie dla przemysłu, metrologia, narzędzia do cięcia, produkcja narzędzi specjalnych, wkręty samogwintujące, ostrza pił, stal wysokostopowa, i ściernica diamentowa. Ma siedzibę w Beauchamps, Francja.

 2. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 1. KOPP-SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  KOPP oferuje wysokowydajne narzędzia do frezowania i wiercenia, obróbki i formowania oraz narzędzia specjalne o doskonałej jakości. W połączeniu z naszymi dodatkowymi usługami jesteśmy w stanie stale ulepszać różne procesy naszych klientów w dziedzinie obróbki skrawaniem. Nasi klienci z branży lotniczej, medycznej i energetycznej, motoryzacyjnej, handlu narzędziami, narzędziowej, formowania i budowy maszyn głosowali na „Mistrza klienteli 2017" i wyróżnili nas na łamach magazynu gospodarczego. W naszej obecnej ankiecie konsumenckiej osiągnęliśmy wynik 1, 5. Jesteśmy z tego dumni!

 2. WITTMANN-KOMET METALL CUTTING SAWS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Komet z Weil nad Renem specjalizuje się w produkcji brzeszczotów do maszynowych pił ramowych z materiału HSS o indywidualnych kształtach i geometrii zęba. Dzięki temu możliwe jest racjonalne i ekonomiczne cięcie różnych materiałów. Zmienna geometria zęba ma np. dodatni kąt natarcia w przypadku brzeszczotów do pił ramowych do cięcia stali ciągliwo-twardych i nierdzewnych. Dzięki temu można zredukować siły tnące, poprawić odprowadzanie wiórów i zwiększyć trwałość. Również w przypadku rozwarcia zębów piły zastosowano rozwiązania specjalne. Każdy nowo zaprojektowany brzeszczot do pił ramowych poddawany jest przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego surowym testom wytrzymałościowym w formie intensywnej eksploatacji, zgodnie z mottem "Jakość sprzedaje się sama".

 3. FRANZ KROPE MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Franz Krope od 50 lat działa z dużym powodzeniem w dziedzinie budowy maszyn i narzędzi. O blisko 30 lat firma Franz Krope prowadzi kompleksowy rozwój i niezależną budowę wytłaczarek specjalnie zaprojektowanych do wyrobu okładzin z tworzywa sztucznego i powłok. Wraz z budową wytłaczarek, czyli również przed 30 laty, firma Franz Krope rozpoczęła wytwarzanie wysokiej jakości okładzin z tworzywa sztucznego wykonywanych metodą wytłaczania (wkładania) tworzywa w armaturę przeznaczoną do pomiaru i regulacji i rozwinęła ten proces w dojrzałą technologię. Produkcja okładzin i powłok z tworzyw sztucznych do urządzeń do pomiaru przepływu jest dzisiaj główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i naszej wiedzy fachowej w wytwarzaniu okładzin do armatury zdobyliśmy uznanie wielu renomowanych użytkowników.

 4. TSE TROLLER AG

  Szwajcaria

  Stać się pionierem w dziedzinie dysz do powlekania z dozowaniem, dzięki szwajcarskiemu duchowi innowacji - to pasja firmy TSE Troller AG. Od ponad 50 lat wkładamy w rozwój i produkcję całą naszą pomysłowość, zaangażowanie i know-how. To uczyniło z nas wiodącego światowego producenta dysz do powlekania. Z TSE Troller w kierunku poprawy rentowności. Wszystkie nasze działania mają na celuusprawnić procesy w Państwa firmach, zwiększyć ich opłacalność i ułatwić Państwu życie.

 5. FERRA TOOLS SYSTEMWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Od ponad 25 lat firma Ferra-Tools wnosi istotny wkład w racjonalizację czasu głównego i czasów pomocniczych. Przedsiębiorstwo zyskało renomę również poza granicami Niemiec dzięki zaawansowanym technologicznie narzędziom i systemom narzędzi stosowanym w technice mocowań i obróbce skrawaniem. Nasz Dział Rozwoju gwarantuje narzędzia, które odpowiadają najnowszym osiągnięciom technicznym, a prężny zespół doradców i handlowców zapewnia naszym klientom kompetentną, kompleksową obsługę na miejscu.

 6. DENIS LOCATION

  Belgia

  Firma DENIS LOCATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Malonne, Belgia.

 7. BATI-MAT

  Belgia

  Firma BATI-MAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Izolacja elektryczna, Artykuły do malarstwa, Materiały budowlane ogniotrwałe, Narzędzia ręczne niezasilane, Izolacja elektryczna, Artykuły do malarstwa, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. GELUTECSHOP - TECHNIK FÜR PROFIS

  Niemcy

  Firma GELUTECSHOP - TECHNIK FÜR PROFIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach wkrętaki elektryczne. Ma siedzibę w Gattendorf, Oberfr, Niemcy.

 1. CAMAR S.P.A.

  Włochy

  Firma CAMAR S.P.A., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 2. COOOLCASE GMBH

  Niemcy

  Firma COOOLCASE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Narzędzia przenośne zasilane, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 3. UNITED7

  Belgia

  Firma UNITED7, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w La Louvière, Belgia.

 4. EMMETRE UTENSILI E FERRAMENTA S.R.L.

  Włochy

  Firma EMMETRE UTENSILI E FERRAMENTA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Narzędzia przenośne zasilane, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, kasy pancerne, i gazy sprężone i płynne. Ma siedzibę w Cernusco Lombardone, Włochy.

 5. COLOMBIE CADET

  Francja

  Firma COLOMBIE CADET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach narzędzie do obróbki metalu, części pneumatyczne, zaopatrzenie dla przemysłu, i flokowanie. Ma siedzibę w Castres Cedex, Francja.

 6. COMWERK SRL

  Włochy

  Firma COMWERK SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, siekiery, piły ręczne, Narzędzia przenośne zasilane, i narzędzia ręczne do obróbki drewna. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. FINOMACHINE SA

  Grecja

  Firma FINOMACHINE SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 8. INTER PIPE TOOL

  Belgia

  Firma INTER PIPE TOOL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Narzędzia przenośne zasilane, Komponenty do przewodów, narzędzia, i analizy metali. Ma siedzibę w Grimbergen, Belgia.

 9. PRONIC

  Francja

  Firma PRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Narzędzia ręczne niezasilane, projektowanie narzędzi, narzędzia, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Marignier, Francja.

 10. HUSKY INJECTION MOLDING SYSTEMS

  Luksemburg

  Firma HUSKY INJECTION MOLDING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, maszyny przemysłowe, Narzędzia przenośne zasilane, Injection moulding, i roboty przemysłowe. Ma siedzibę w Dudelange, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Narzędzia przenośne zasilane - Import eksport

Liczba wyników

24 046 Przedsiębiorstwa