• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia pneumatyczne

Wyniki dla

Narzędzia pneumatyczne - Import eksport

 1. VACO FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Vaco oferuje, poprzez swoją sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji, gamę narzędzi skrawających (wiertła, frezy, gwintowniki, matryce, ...) HSS, węgliki i CBN. Wyposażamy również obrabiarki w urządzenia zaciskowe, mocowania pionowe i poziome oraz osprzęt. Od ponad czterdziestu lat dystrybuujemy także narzędzia wykrawające VALCUT. Gama obejmuje 4 rodziny: narzędzia do metalu, narzędzia do stali nierdzewnej, narzędzia metrologiczne i narzędzia budowlane. VACO France oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki metali i wyposażenia obrabiarek.

 2. MOVOMECH INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oprócz realizacji kompletnych systemów manipulacyjnych i przeładunkowych oferujemy również usługi niezależne od producenta, które wspierają Cię z rozwiązywaniu problemów w zakresie ergonomicznego projektowania stanowisk pracy i efektywnej obsługi i manipulacji materiałów. Usługi projektowe: Analiza stanowisk pracy, ocena stanowisk pracy. Tworzenie layoutów i symulacji procesów. Tworzenie układów starowania pneumatycznych i elektrycznych. Zarządzanie projektami z monitorowaniem terminów. Budowa urządzeń w 2D i 3D w CATIA V5, Inventor, Microstation itp. Usługi: Montaż, konserwacja i wdrażanie urządzeń manipulacyjnych, przenośnikowych i systemów specjalnych. Całodobowy serwis na terenie Niemiec. Przeprowadzanie programów szkoleniowych z personelem obsługi i utrzymania ruchu. Wsparcie przy rozruchu nowej produkcji. Optymalizacja przepływu materiałów w Twoim procesie produkcji wł. z adaptacją i dopasowaniem. Certyfikacja TÜV i UVV zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 3. RONIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Ronix została założona w Niemczech w 2004 roku. W miarę rozwoju działalności firmy otworzyliśmy nowe biura w dwóch popularnych centrach biznesowych: W U.A.E (Dubaj) i Chinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie narzędzi "najwyższej jakości". Nasz zespół badawczo-rozwojowy podejmuje się wszystkich etapów analizy potrzeb klienta, ustalania standardów jakości i testowania produktów w rzeczywistych warunkach. Uwielbiamy być po Twojej stronie we wszystkich potrzebach związanych z budową i konserwacją, a dzięki ponad 2000 różnych typów narzędzi i 34000 rodzajów części zamiennych jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu. Ronix oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi w rozsądnej cenie. Jakość, różnorodność, rozsądne ceny, obsługa klienta i odpowiedzialność wobec członków naszego zespołu i klientów; to pięć podstawowych wartości, którym wszyscy członkowie Ronix są zawsze w pełni oddani. Nieustannie dążymy do perfekcji. Naszym celem jest: być pierwszą firmą, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o wydajność i innowacje.

 4. BIAX - SCHMID & WEZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schmid & Wezel GmbH, założone w 1919 r. przedsiębiorstwo rodzinne ze Szwabii, produkuje pod marką BIAX wyróżniające się dużą precyzją i wysoką jakością narzędzia pneumatyczne i elektryczne dla przemysłu metalowego. BIAX jest specjalistą w dziedzinie gratowania.

 5. TEMIS ITALY

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TEMIS ITALY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach przemysłowe narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PREVOST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PREVOST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Annecy-Le-Vieux Cedex, Francja.

 2. WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, Shut-off valves, components for screw compressors, i Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Altendiez, Niemcy.

 3. MWT GMBH

  Niemcy

  1989–1999 : Dr. Deyan Guan założył MWT GmbH w Hamburgu. Pod marką MicroWaveTechnologie założyciel prowadzi badania i rozwój technicznologiczny. Już po roku wprowadził na rynek płytki drukowane. Stosunki handlowe z Chinami pogłębiają się poprzez import i eksport śubokrętów i innych narzędzi i maszyn dla przemysłu samochodowego. 2000–2009 : powstają najważniejsze firmy partnerskie MWT GmbH – MWT International Trading Co. Ltd. w Szanghaju i MWT Tools & Equipment Co Ldt. w Chang-Chun. Wraz z rozwojem systemów ładowania akumulatorów MWT GmbH umacnia swoją pozycję w branży motoryzacyjnej. 2010–2019 : MWT GmbH ugruntowuje swoją pozycję w handlu i budowie systemów, narzędzi i maszyn dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również w branży obwodów drukowanych. Zespół badawczo-rozwojowy MWT koncentruje się obecnie na produkcji własnych produktów zorientowanych na zaspokojenie potrzeb rynków - od rynku powstającego po rynek dojrzały.

 4. PHU SZCZEPAN. WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI I WARSZTATÓW

  Polska

  PHU SZCZEPAN Kompleksowe Wyposażenie Wulkanizacji. Zaopatrujemy warsztaty wulkanizacyjne i samochodowe w kraju i za granicą już od 2006 roku. Nasz oferta obejmuje: Maszyny i urządzenia: wyważarki do kół, montażownice do opon, kompresory, podnośniki kolumnowe i pneumatyczne, prostowarki do felg, wulkanizatory, nacinarki do opon.Narzędzia pneumatyczne: klucze udarowe i wiertarki, pistolety do pompowania kół.Narzędzia ręczne do serwisu opon: cęgi, skrobaki, ściernice, łyżki montażowe.Materiały naprawcze i chemia: łatki do opon radialnych i diagonalnych, zestawy naprawcze, kleje, uszczelniacze.Akcesoria wulkanizacyjne: ciężarki do wyważania, zawory do opon, pasty montażowe, części do montażownic i wyważarek.Wyposażenie warsztatowe: klucze, wkrętaki, szczypce, gwintowniki, szafki narzędziowe, środki BHP.W ofercie produkty najpopularniejszych marek: ATS, REMA TipTop, SIVIK, Rillfit, UNITROL, HAWEKA, X-tra Seal, OXI, Chicago Pneumatic, Ingersoll Rand, Fini.

 5. LEGA - CENTRUM OBSŁUGI LAKIERNICTWA

  Polska

  Firma Lega istnieje od 1990 r. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów do warsztatów blacharskich i lakierniczych oraz ich wyposażaniem w urządzenia i narzędzia. Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów w tej branży. Obsługujemy większość warsztatów oraz punktów sprzedaży w Polsce północno-wschodniej. W naszej ofercie posiadamy m.in. farby przemysłowe, podkłady, lakiery, szpachlówki samochodowe, materiały ścierne, pneumatyczne i elektryczne narzędzia szlifierskie oraz inne materiały wykorzystywane w branży obróbki metalu. Oferujemy fachową i kompetentną obsługę.

 1. BARBARA BOSSOLINI B.B.

  Włochy

  B.B. przynosi bardzo wiele w dziedzinie zszywania i spinania opakowań dla producentów mebli, dywanów, stolarzy, producentów obuwia, stoczni, firm budowlanych i produkujących opakowania. Możemy również doradzać Ci w dziedzinie zakupu materiałów i narzędzi, która najlepiej odpowiadają Twojej produkcji. Usługi naprawy i wsparcia realizowane przez wyspecjalizowanych techników po cenach kontrolowanych ze specjalną gwarancją na części zamienne.

 2. MAC3

  Francja

  MAC3 projektuje, produkuje i sprzedaje kompresory powietrza i młoty pneumatyczne. Dostarczamy rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza dla przemysłu i sektora budowlanego. ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE Kompresory przemysłowe na śrubę od 2, 2 do 315 kW i instalacja zindywidualizowana pod klucz. Branża budowlana: narzędzia pneumatyczne (młoty pneumatyczne i łamacze betonu) oraz akcesoria, kompresory przenośne na place budowy, sprzęt do piaskowania i tynkowania.

 1. KUKAMET TOGGLE CLAMPS

  Turcja

  Firma KUKAMET TOGGLE CLAMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. RZ HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma RZ HANDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do pojazdów przemysłowych, Kształtowanie tworzyw sztucznych, narzędzia pneumatyczne, i elektronarzędzia. Ma siedzibę w Isselburg, Niemcy.

 3. ALEX FABER GMBH

  Niemcy

  Firma ALEX FABER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 4. EURO INDUSTRIE

  Francja

  Firma EURO INDUSTRIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka - narzędzia przenośne elektryczne, safety shoes, drobnica żelazna, i taśmy do pił. Ma siedzibę w Creutzwald, Francja.

 5. VAUPEL GMBH

  Niemcy

  Firma VAUPEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach pistolety do rozpylania. Ma siedzibę w Biedenkopf-Wallau, Niemcy.

 6. OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE

  Francja

  Firma OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia pneumatyczne, Gwinciarki wewnętrzne, Narzędzia pneumatyczne, Gwinciarki wewnętrzne, pneumatyczne ramiona gwintujące, i wózki do pneumatycznych wkrętaków. Ma siedzibę w La Garenne Colombes, Francja.

 7. KDT GMBH KOMPRESSOREN- UND DRUCKLUFTTECHNIK

  Niemcy

  Firma KDT GMBH KOMPRESSOREN- UND DRUCKLUFTTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, Narzędzia pneumatyczne, Kompresory powietrza, instalacje i urządzenia na sprężone powietrze, i Narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 8. COMINGERSOLL - COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE EQUIPAMENTOS S.A

  Portugalia

  Firma COMINGERSOLL - COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE EQUIPAMENTOS S.A, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Narzędzia pneumatyczne, industrial equipment, Sprężarki, i Narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Carnaxide, Portugalia.

 1. MAPPTOOLS S.R.L.

  Włochy

  Firma MAPPTOOLS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośne, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia pneumatyczne, przyrządy mocujące, Narzędzia pneumatyczne, narzędzia pneumatyczne, i przemysłowe narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 2. SAPHORE EQUIPEMENTS

  Francja

  Firma SAPHORE EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Narzędzia pneumatyczne, Opony, Narzędzia pneumatyczne, pneumatyka, i opony. Ma siedzibę w Mazeres, Francja.

 3. DEPRAG SCHULZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DEPRAG SCHULZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia pneumatyczne, i Narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Amberg, Niemcy.

 4. BAMAX SRL

  Włochy

  Firma BAMAX SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki, pompy, narzędzia pneumatyczne, i spirale. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 5. BLACK ET DECKER (BELGIUM)

  Belgia

  Firma BLACK ET DECKER (BELGIUM), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, Narzędzia pneumatyczne, Przeciągacze, Baterie, Narzędzia pneumatyczne, narzędzia ogrodnicze, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 6. AR SRL

  Włochy

  Firma AR SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Fixing material, metal cables, struny ze stali ocynkowanej, i gabions. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. EURO HERRAMIENTAS SA

  Hiszpania

  Firma EURO HERRAMIENTAS SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia pneumatyczne, Narzędzia pneumatyczne, wkrętaki automatyczne, przyrządy mocujące, i narzędzia zaciskające. Ma siedzibę w Alcobendas, Hiszpania.

 8. PARTECH

  Luksemburg

  Firma PARTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, industrial equipment, zaopatrzenie dla przemysłu, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ehlange, Luksemburg.

 9. GENERAL TOOLS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma GENERAL TOOLS INTERNATIONAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia elektryczne, narzędzia, drobne wyroby metalowe, narzędzia pneumatyczne, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Ixelles, Belgia.

 10. VIRTON ELECTRO DIESEL & HYDRAULIQUE

  Belgia

  Firma VIRTON ELECTRO DIESEL & HYDRAULIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia pneumatyczne, elektroniczne części zamienne do pojazdów samochodowych, elementy hydrauliczne i pneumatyczne, Narzędzia pneumatyczne, i hydraulic components. Ma siedzibę w St-Mard, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo