• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia pneumatyczne

Wyniki dla

Narzędzia pneumatyczne - Import eksport

 1. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 2. MOVOMECH INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Oprócz realizacji kompletnych systemów manipulacyjnych i przeładunkowych oferujemy również usługi niezależne od producenta, które wspierają Cię z rozwiązywaniu problemów w zakresie ergonomicznego projektowania stanowisk pracy i efektywnej obsługi i manipulacji materiałów. Usługi projektowe: Analiza stanowisk pracy, ocena stanowisk pracy. Tworzenie layoutów i symulacji procesów. Tworzenie układów starowania pneumatycznych i elektrycznych. Zarządzanie projektami z monitorowaniem terminów. Budowa urządzeń w 2D i 3D w CATIA V5, Inventor, Microstation itp. Usługi: Montaż, konserwacja i wdrażanie urządzeń manipulacyjnych, przenośnikowych i systemów specjalnych. Całodobowy serwis na terenie Niemiec. Przeprowadzanie programów szkoleniowych z personelem obsługi i utrzymania ruchu. Wsparcie przy rozruchu nowej produkcji. Optymalizacja przepływu materiałów w Twoim procesie produkcji wł. z adaptacją i dopasowaniem. Certyfikacja TÜV i UVV zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 3. VACO FRANCE

  Francja

  Vaco oferuje, poprzez swoją sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji, gamę narzędzi skrawających (wiertła, frezy, gwintowniki, matryce, ...) HSS, węgliki i CBN. Wyposażamy również obrabiarki w urządzenia zaciskowe, mocowania pionowe i poziome oraz osprzęt. Od ponad czterdziestu lat dystrybuujemy także narzędzia wykrawające VALCUT. Gama obejmuje 4 rodziny: narzędzia do metalu, narzędzia do stali nierdzewnej, narzędzia metrologiczne i narzędzia budowlane. VACO France oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki metali i wyposażenia obrabiarek.

 4. BIAX - SCHMID & WEZEL GMBH

  Niemcy

  Schmid & Wezel GmbH, założone w 1919 r. przedsiębiorstwo rodzinne ze Szwabii, produkuje pod marką BIAX wyróżniające się dużą precyzją i wysoką jakością narzędzia pneumatyczne i elektryczne dla przemysłu metalowego. BIAX jest specjalistą w dziedzinie gratowania.

 5. TEMIS ITALY DI BASSANESE LINO

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALEX FABER GMBH

  Niemcy

 2. WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL

  Niemcy

 3. PREVOST

  Francja

 4. RP HANDELS UND SERVICE GMBH

  Austria

 5. MWT GMBH

  Niemcy

  1989–1999 : Dr. Deyan Guan założył MWT GmbH w Hamburgu. Pod marką MicroWaveTechnologie założyciel prowadzi badania i rozwój technicznologiczny. Już po roku wprowadził na rynek płytki drukowane. Stosunki handlowe z Chinami pogłębiają się poprzez import i eksport śubokrętów i innych narzędzi i maszyn dla przemysłu samochodowego. 2000–2009 : powstają najważniejsze firmy partnerskie MWT GmbH – MWT International Trading Co. Ltd. w Szanghaju i MWT Tools & Equipment Co Ldt. w Chang-Chun. Wraz z rozwojem systemów ładowania akumulatorów MWT GmbH umacnia swoją pozycję w branży motoryzacyjnej. 2010–2019 : MWT GmbH ugruntowuje swoją pozycję w handlu i budowie systemów, narzędzi i maszyn dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również w branży obwodów drukowanych. Zespół badawczo-rozwojowy MWT koncentruje się obecnie na produkcji własnych produktów zorientowanych na zaspokojenie potrzeb rynków - od rynku powstającego po rynek dojrzały.

 1. PHU SZCZEPAN. WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI I WARSZTATÓW

  Polska

  PHU SZCZEPAN Kompleksowe Wyposażenie Wulkanizacji. Zaopatrujemy warsztaty wulkanizacyjne i samochodowe w kraju i za granicą już od 2006 roku. Nasz oferta obejmuje: Maszyny i urządzenia: wyważarki do kół, montażownice do opon, kompresory, podnośniki kolumnowe i pneumatyczne, prostowarki do felg, wulkanizatory, nacinarki do opon.Narzędzia pneumatyczne: klucze udarowe i wiertarki, pistolety do pompowania kół.Narzędzia ręczne do serwisu opon: cęgi, skrobaki, ściernice, łyżki montażowe.Materiały naprawcze i chemia: łatki do opon radialnych i diagonalnych, zestawy naprawcze, kleje, uszczelniacze.Akcesoria wulkanizacyjne: ciężarki do wyważania, zawory do opon, pasty montażowe, części do montażownic i wyważarek.Wyposażenie warsztatowe: klucze, wkrętaki, szczypce, gwintowniki, szafki narzędziowe, środki BHP.W ofercie produkty najpopularniejszych marek: ATS, REMA TipTop, SIVIK, Rillfit, UNITROL, HAWEKA, X-tra Seal, OXI, Chicago Pneumatic, Ingersoll Rand, Fini.

 2. MAC3

  Francja

  MAC3 projektuje, produkuje i sprzedaje kompresory powietrza i młoty pneumatyczne. Dostarczamy rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza dla przemysłu i sektora budowlanego. ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE Kompresory przemysłowe na śrubę od 2, 2 do 315 kW i instalacja zindywidualizowana pod klucz. Branża budowlana: narzędzia pneumatyczne (młoty pneumatyczne i łamacze betonu) oraz akcesoria, kompresory przenośne na place budowy, sprzęt do piaskowania i tynkowania.

 1. BARBARA BOSSOLINI B.B.

  Włochy

  B.B. przynosi bardzo wiele w dziedzinie zszywania i spinania opakowań dla producentów mebli, dywanów, stolarzy, producentów obuwia, stoczni, firm budowlanych i produkujących opakowania. Możemy również doradzać Ci w dziedzinie zakupu materiałów i narzędzi, która najlepiej odpowiadają Twojej produkcji. Usługi naprawy i wsparcia realizowane przez wyspecjalizowanych techników po cenach kontrolowanych ze specjalną gwarancją na części zamienne.

 2. KUKAMET TOGGLE CLAMPS

  Turcja

 3. RZ HANDEL GMBH

  Niemcy

 4. EURO INDUSTRIE

  Francja

 5. PARTECH

  Luksemburg

 6. DEPRAG SCHULZ GMBH U. CO.

  Niemcy

 7. WIN POWMAX CORP.

  Tajwan R.O.C.

 8. MAPPTOOLS S.R.L.

  Włochy

 1. EURO HERRAMIENTAS SA

  Hiszpania

 2. BAMAX SRL

  Włochy

 3. AR SRL

  Włochy

 4. WEIL DRUCKLUFTSYSTEME VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 5. MA'ANSHAN GILDE CNC MACHINE TOOL CO.,LTD

  Malezja

 6. VILI DRILLING

  Turcja

 7. BM-TOOLS+SERVICE BERND MÜLLER

  Niemcy

 8. ALBERT SCHMID

  Niemcy

 9. COMPREX

  Belgia

 10. GENERAL TOOLS

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Narzędzia pneumatyczne - Import eksport

Liczba wyników

186 przedsiębiorstwa