• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia do mocowania mechanicznego

Wyniki dla

Narzędzia do mocowania mechanicznego - Import eksport

 1. ASW GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od momentu powstania w 2003 roku firma ASW ugruntowała swoją pozycję jako jeden z wiodących producentów narzędzi do nasadek i bitów zasilanych energią elektryczną, a także asortymentu bitów do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Do tego dochodzi duży wybór zaawansowanych narzędzi wysokiej jakości dla sektora OEM. Ukierunkowane inwestycje w park maszynowy pozwoliły na dalsze poszerzenie zakresu produkcji. Innowacja, inwestycje i produkcja - "Made in Germany". Te czynniki sprawiają, że ASW zapewnia w tym zakresie produkcję "Made in Germany". Jasno określone cele i strategiczne działania to podstawa najwyższej jakości.

 2. C.R.M. DI MAZZOCCATO A. E FIGLI SRL

  Włochy

  Firma C.R.M. DI MAZZOCCATO A. E FIGLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia do mocowania mechanicznego. Ma siedzibę w Fino Mornasco, Włochy.

 3. MB FIX

  Włochy

  Firma MB FIX, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Narzędzia do mocowania mechanicznego. Jest również obecna w dziedzinach systemy mocujące, grzejniki wodne, bathroom furniture, i wieszak na płaszcze. Ma siedzibę w Borso Del Grappa, Włochy.

 4. NIVELL

  Niemcy

  Firma NIVELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia do mocowania mechanicznego. Ma siedzibę w Geislingen, Niemcy.

 5. WKK GMBH

  Niemcy

  Firma WKK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia do mocowania mechanicznego. Ma siedzibę w Nettetal-Kaldenkirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADMG TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma ADMG TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia do mocowania mechanicznego. Jest również obecna w dziedzinach szczęki zaciskowe, i systemy mocujące. Ma siedzibę w Cazzago San Martino, Włochy.

 2. P.P.U. AKF KRZYSZTOF FILIPIAK

  Polska

  Grawerowaniem laserowym zajmujemy się od ponad piętnastu lat. Wybraliśmy grawer laserami gdyż ta technologia cechuje się: Po pierwsze- niebywałą precyzją i dokładnością. Można grawerować czytelne znaki o wysokości poniżej 0, 5mm, Po drugie- dużą szybkością grawerowania. Umożliwia to realizację zamówień w krótkich terminach i co za tym idzie generuje przystępne ceny za wykonaną usługę.Po trzecie- w porównaniu do grawerowania mechanicznego nie ma potrzeby mocowania grawerowanego detalu, przekłada to się na brak możliwości jego uszkodzenia.Po czwarte- znaczna elastyczność w zastosowaniach. Można grawerować pojedyncze sztuki jak i duże serie. Bardzo łatwo i szybko można przygotować maszynę do wykonywania kolejnych prac.W naszej firmie oferujemy wykonanie różnorodnych prac grawerskich. Posiadamy plotery grawerujące oraz lasery typu Galvo CO2 oraz fibrowe, gdyż umożliwiają one wykonanie graweru na dowolnym przedmiocie. Laserami CO2 grawerujemy na tworzywach sztucznych, skórze, drewnie, szkle. Laserem fibrowym znakujemy elementy maszyn, narzędzia, sprzęt elektroniczny, telefony, komputery, biżuterię, zegarki i wiele innych produktów. Ponieważ dysponujemy ploterami grawerującymi CO2 oraz fibrowym do metali możemy grawerować przedmioty o dużych powierzchniach. Jako nieliczni możemy wykonać grawerowane tablice informacyjne ze stali kwasoodpornej o maksymalnej powierzchni 600x300mm. Drobne przedmioty grawerujemy laserami typu GALVO.

 3. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EWS została założona w roku 1960. Dzisiejsze kompetencje kluczowe leżą w dziedzinie systemów narzędziowych do obrabiarek CNC (narzędzia statyczne i napędzane) i są rozszerzane przez EWS-Korea o systemy rewolwerowe i rewolwerowe systemy nośne. Ponad 300 pracowników grupy EWS-Group tworzą dzięki swoim indywidualnym zdolnościom profil dzisiejszej grupy przedsiębiorstw. Produkty EWS są Made in Germany. Partnerstwa systemowe z DMG-Mori Seiki (Trifix i MSQP), INDEX (zębatki W i listwa V), Sandvik (EWS Capto), Iscar lub Arno (systemy nośników narzędzi) to wyraz naszych fachowych kompetencji. Systemem szybkiej wymiany (system modularny) EWS Varia (często błędnie określony jako Vario) przedsiębiorstwo wyznacza nowe horyzonty w dziedzinie optymalizacji czasu zbrojenia. System został nagrodzony nagrodą w zakresie innowacyjności przyznaną przez kraj związkowy Badenia-Wiretnbergia.

 4. FRENCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1978 roku FRENCO zajmuje się specjalną dziedziną technologii pomiaru produkcji przekładni bieżnych i pasowanych. Ponieważ rozpoczynamy produkcję rozwiązania pomiarowego dopiero po otrzymaniu zamówienia, zawsze jest miejsce na integrację życzeń i specyficznych wymagań klienta. Nasz asortyment obejmuje testery kół zębatych, systemy mocowań, przekładnie wzorcowe, testery wymiarów rzeczywistych, testery walcowania z podwójnymi bokami oraz uniwersalne urządzenia do pomiaru obrotów. Stawiamy przede wszystkim na serwis, jakość i elastyczność.

 5. VACO FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Vaco oferuje, poprzez swoją sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji, gamę narzędzi skrawających (wiertła, frezy, gwintowniki, matryce, ...) HSS, węgliki i CBN. Wyposażamy również obrabiarki w urządzenia zaciskowe, mocowania pionowe i poziome oraz osprzęt. Od ponad czterdziestu lat dystrybuujemy także narzędzia wykrawające VALCUT. Gama obejmuje 4 rodziny: narzędzia do metalu, narzędzia do stali nierdzewnej, narzędzia metrologiczne i narzędzia budowlane. VACO France oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki metali i wyposażenia obrabiarek.

 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili