• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia diamentowe

Wyniki dla

Narzędzia diamentowe - Import eksport

 1. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Narzędzia do obciągania od 1910 r. Od momentu założenia firmy w 1910 r. przez Roberta Bergera seniora i jego synów Paula i Roberta jun. w Solingen zajmujemy się, już w piątym pokoleniu, produkcją specjalnych narzędzi do obciągania i produkcji ściernic o spoiwie ceramicznym. Obok narzędzi do obciągania produkujemy frezy do betonu, jak również spoiwa do remontów dróg i oferujemy naszym klientom wszystkie typowe usługi i prace zlecone w zakresie obróbki metali. Kolejnym dowodem naszych możliwości produkcyjnych są produkowane w latach 90-tych okucia drzwiowe ze stali nierdzewnej. Do dziś można je znaleźć w Bundestagu, Kancelarii Federalnej, Hotelu Adlon, Centrum Targowym w Nowym Monachium i Bramie Miejskiej w Düsseldorfie, by wymienić tylko najbardziej znane obiekty.

 2. LALK GMBH &CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  1a-Fachhandel to specjalistyczny sprzedawca sprzętu geodezyjnego, budowlanego i narzędzi diamentowych. Sprzedajemy je w naszych skepach internetowych pod adresem: www.1a-vermessung.de i www.1a-diamantscheiben.de . Oferujemy szerokie portfolio urządzeń dla budownictwa kubaturowego i inżynierji lądowej. U nas otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości produkty i spersonalizowane porady na ich temat, ale także pierwszorzędną obsługę 1a-Service. Aby zapewnić pierwszej klasy usługę 1a-Service, mamy własny pierwszorzędny warsztat serwisowy 1a-Servicewerkstatt w zakresie techniki geodezyjnej.

 3. SCHOTT DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHOTT Diamantwerkzeuge GmbH produkuje wysokiej jakości narzędzia do wiercenia, szlifowania i frezowania, do obróbki szkła, ceramiki, kamienia, metalu i tworzyw sztucznych, również dla przemysłu optycznego. Produkujemy zgodnie z wymaganiami klientów i dostosujemy narzędzia do: -materiały do obróbki -używane maszyny -żądane cele produkcyjne. Historia naszej firmy: Firma została założona w 1975 roku przez Klausa Schotta w Stadtoldendorf. Od tego czasu ciągłe rozszerzanie produkcji 2004 TÜV ISO 9001 - Certyfikacja 2010 do dziś: W ścisłej współpracy z uczelniami technicznymi i uniwersytetami prowadzone są różne projekty badawcze. Naszym celem jest: ciągłe doskonalenie procesów obróbczych. Rozwój narzędzi do obróbki nowych materiałów, w szczególności do zastosowań ultradźwiękowych 2012 - 2017 Instalacja pierwszych systemów narzędziowni od 2018 do chwili obecnej Rozszerzenie działalności handlowej i rozwój technologii aplikacji.

 4. AVOLA MASCHINENFABRIK A. VOLKENBORN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AVOLA, ponad 180 lat – Marka znana na całym świecie. Jakość, tradycja i innowacyjność to wartości, którymi kieruje się producent maszyn AVOLA z Hattingen (a. d. Ruhr). Jaka filozofia firmy kryje się za tymi wartościami AVOLA? Ciągły rozwój i perspektywiczne działania, oparte na systematycznym myśleniu perspektywicznym, są tym, co nas wszystkich napędza, z korzyścią dla naszych klientów. Obecnie są oni rozsiani po całym świecie, w Niemczech, krajach niemieckojęzycznych i pozostałych krajach Europy, Azji, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii. Niezliczone patenty i wzory użytkowe w trzech różnych stuleciach są imponującym wskaźnikiem niepowstrzymanej siły innowacyjnej firmy AVOLA. Firma rozpoczęła działalność od maszyn dla przemysłu tekstylnego. Następnie pojawiły się maszyny dla rolnictwa, a około 100 lat po założeniu firmy na rynku pojawiła się pierwsza piła tarczowa z drewnianą ramą. Obecna oferta obejmuje ponad 30 pił i jest przeznaczona dla trzech różnych gałęzi przemysłu: budownictwa lądowego - piły tarczowe budowlane, przemysłu materiałów ogniotrwałych - piły do cięcia kamienia oraz stolarstwa - piły poprzeczne podstołowe. Do tej pory sprzedano miliony pilarek, akcesoriów i części zamiennych, dzięki którym marka AVOLA stała się tym, czym jest dzisiaj: silnym, kompetentnym i niezawodnym partnerem dla handlu i przemysłu.

 5. WELL DIAMANTDRAHTSÄGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma well Diamantdrahtsägen opracowała 33 lat temu technologię cięcia, która pomogła ponad 1200 klientom na całym świecie osiągnąć pożądane rezultaty. well Diamantdrahtsägen zapewnia gładkie, ostre krawędzie na praktycznie każdym materiale. Stosowanym „narzędziem tnącym“ jest drut ze stali nierdzewnej z ziarnami diamentu zatopionymi w drucie. Ten opatentowany proces osadzenia zapewnia maksymalną wydajność cięcia i długą żywotność drutu. Drut owija się wokół bębna zamontowanego na precyzyjnym silniku podnoszącym. W zależności od wielkości piły długość drutu wynosi od 10 do 40 metrów. Jego średnica wynosi od 0, 10 do 0, 70 mm. Wszystkie nasze piły wykorzystują grawitację i/lub ciężar jako metodę osiągania i utrzymywania stałych prędkości posuwu. Ponadto wszystkie mają ciągłą regulację zmiennej prędkości drutu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOLUDIAM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOLUDIAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, płyty diamentowe, młotek PNEUMATYCZNY, Narzędzia diamentowe, i tarcze diamentowane do marmuru. Ma siedzibę w Caux, Francja.

 2. DIANAT S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DIANAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia diamentowane, ostrza diamentowe, milling tools, i narzędzia do obróbki polikryształów. Ma siedzibę w Premariacco, Włochy.

 3. WERKZEUGBAU GMBH GLAUCHAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERKZEUGBAU GMBH GLAUCHAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Ma siedzibę w Glauchau, Niemcy.

 4. NICOLAI DIAMANT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NICOLAI DIAMANT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do drutów diamentowanych, narzędzia do cięcia, narzędzia diamentowe do obróbki marmuru, granitu i kamienia, ściernica diamentowa, płyty diamentowe, ostrza diamentowe, i tarcze diamentowane do marmuru. Ma siedzibę w Massa, Włochy.

 5. WMC SINTERSTAR AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WMC SINTERSTAR AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, narzędzia z metalu twardego, Narzędzia precyzyjne, specjalistyczny zestaw narzędzi, Tarcze szlifierskie, płyty diamentowe, i ostrz tnące. Ma siedzibę w Lotzwil, Szwajcaria.

 1. PAD SI3 AGNIESZKA WRZESIŃSKA - SIELC

  Polska

  Witamy serdecznie, Jesteśmy światowym Producentem i dostawcą padów diamentowych systemu pielęgnacji posadzek Si3. Nasza firma istnieje od 2004 roku. Produkujemy pady diamentowe do maszyn czyszczących i polerujących dla firm sprzątających i firm które zajmują się obróbką kamienia naturalnego na całym świecie. Pady diamentowe to idealne ekologiczne narzędzie aby szlifować, czyścić i polerować marmur, granit, lastryko, beton albo gres. Naszych padów diamentowych używa się bez stosowania środków chemicznych. Produkujemy Pady Diamentowe o gradacji - szlifowanie: 50, 100, 200, czyszczenie : 400, 800, polerowanie: 1500, 3000 i 11 000 Profesjonalny produkt - Długa żywotność produktu - Atrakcyjna ceny producenta ( szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej ) ! Realizujemy wysyłki na terenie całego świata. Zapraszamy wszystkie firmy i osoby zainteresowane naszym produktem do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do współpracy z nami ! Polecamy i czekamy na kontakt. ciesielskasi3@gmail.com www.si3pad.com.pl

 2. FACET PRECISION TOOL GMBH

  Niemcy

  FACET Precision Tool GmbH to firma z certyfikatem ISO 9001 założona w 2015 roku przez doświadczonych projektantów narzędzi, aby wykorzystać postępy w technologii szlifowania laserowego i CNC do produkcji bardziej precyzyjnych niestandardowych narzędzi z polikrystalicznego diamentu (PCD) i węglików spiekanych. Opierając na tych postępach technologicznych w procesach, maszynach i materiałach, naszym celem jest dostarczanie przemysłowi bardziej odpornych na zużycie i precyzyjnych narzędzi z PCD i węglikowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji PCD, naszą misją jest stosowanie niestandardowych materiałów PCD i ostrzy PCD o zwiększonej ostrości i odporności na zużycie przy projektowaniu naszych narzędzi skrawających. FACET Precision Tool GmbH projektuje, produkuje, naprawia i szlifuje niestandardowe narzędzia PCD, z powłoką diamentową i z węglików spiekanych w celu zmniejszenia kosztów części oraz oferuje szerokie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań narzędziowych dla różnych procesów wiercenia, frezowania i rozwiercania. Specjalna konstrukcja narzędzi skrawających PCD umożliwia wielokrotne użycie poprzez ponowne naostrzenie krawędzi skrawających lub wymianę ostrzy skrawających PCD. Ponowne ostrzenie lub regenerowanie może znacznie obniżyć ogólny koszt narzędzi.

 1. LUKAS-ERZETT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako jeden z wiodących technologicznie producentów rozwiązań systemowych do szlifowania, frezowania, cięcia i polerowania LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG z siedzibą w rejonie Kolonii w powiecie Oberberg specjalizuje się w produkcji, handlu i doradztwie w zakresie narzędzi szlifierskich, frezarskich, polerskich i tnących, maszyn napędzających oraz bogatej gamy odpowiednich akcesoriów. Wszystkie wyroby produkowane i sprzedawane przez firmę LUKAS są synonimem najwyższej jakości oraz m.in. wysokiej wydajności, długiej żywotności, doskonałej ergonomii i doskonałych wyników w szlifowaniu, cięciu, frezowaniu, polerowaniu i obróbce precyzyjnej. Dewizą firmy LUKAS jest połączenie jakości i bezpieczeństwa z przyszłościowymi rozwiązaniami. W centrum uwagi zawsze znajdują się nowe osiągnięcia i technologie z różnych branż. LUKAS od samego początku wyznaczył tym samym kierunek rozwoju na rynku.

 2. REUL SÄGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Producent innowacyjnej piły do cięcia kamienia z 2 funkcjami: 1. piła do cięcia kamienia murarskiego, 2. piła do ścian / piła do murów. Zalety: tylko 230 woltów, do cięcia na sucho do 26 cm lub do głębokości 50 cm, lekka, łatwa w obsłudze, wszystko z jednym diamentem – brzeszczot do cegieł, wapień, pumeks, poroton, gazobeton, Ytong. Piła do kamienia REUL S26 do prac budowlanych, nowego budownictwa i renowacji = piła do kamienia, piła do cięcia ścian, maszyna na cięcia kamienia, piła murarska, piła do Porotonu, piła do bloków kamiennych, piła diamentowa, piła murarska do kamienia, piła do ścian do wycinania ścian, piła do kamienia do cegieł wapienno-piaskowych, piła do pumeksu, piła do gazobetonu, piła KS. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 1100 sztuk pił do cięcia kamienia. Szukasz łatwego sposobu na cięcie cegieł? A może chcesz niewielkim wysiłkiem wykroić otwór w ścianie, otwór na drzwi lub okno? Piła do cięcia kamienia REUL S26.

 3. GRÄWO DIAMANTWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat produkujemy precyzyjne narzędzia frezarskie i tokarskie z bardzo twardymi materiałami skrawającymi, takimi jak PCD i PCBN. W naszym asortymencie znajdują się m.in. frezy PCD/CBN, płytki wymienne, wiertła PCD i wiertła stopniowe, diamentowe kamienie oporowe oraz grawerki z końcówkami CBN. Narzędzia te idealnie nadają się do obróbki ceramiki zielonej, węgla, GFK, aluminium, żeliwa szarego, stali hartowanych, tworzyw sztucznych i węglików spiekanych. Oferujemy również szybki i ekonomiczny serwis naprawczy narzędzi własnych i obcych. Prawie wszystkie nasze narzędzia są lutowane próżniowo (vacuum soldering). Dlatego możemy zaoferować Państwu również usługę lutowania. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w dziedzinie erozji drutu, możemy szybko i w sposób oszczędzający materiał wyciąć żądane segmenty diamentowe z Państwa sond PCD lub PCBN za pomocą naszego serwisu cięcia PCD/CBN.

 4. DIABÜ-DIAMANTWERKZEUGE HEINZ BÜTTNER GMBH

  Niemcy

  Serdecznie witamy na stronie firmy DIABÜ® Diamantwerkzeuge Heinz Büttner GmbH. Jako wydajny dostawca branży obróbki kamienia i rzemiosła już od ponad 45 lat wytwarzamy za pomocą najnowocześniejszych technologii produkcyjnych narzędzia diamentowe do różnych zastosowań. Dzięki integracji innowacyjnych technologii spełniamy stale rosnące wymagania klientów dotyczące narzędzi. Przeprowadzana na każdym etapie produkcji kontrola jakości gwarantuje stałą wysoką jakość naszych narzędzi diamentowych. Oprócz tego, nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o to, aby stale rozszerzać naszą przewagę w dziedzinie technologii produkcji. Każdy dział naszego przedsiębiorstwa wprowadza w życie zobowiązanie do utrzymywania założonych standardów jakości, a nasi klienci, w ramach współpracy na zasadach partnerskich, są w centrum naszego zainteresowania.

 5. ABR TOOLS GMBH

  Austria

  Jesteśmy działającym na całym świecie przedsiębiorstwem produkującym narzędzia diamentowe. Zapewniamy najwyższy poziom techniczny produkcji pił ściennych i koronek wiertniczych w oparciu o technikę spawania laserowego. Produkty: diamentowe koronki wiertnicze, frezy do betonu, diamentowe narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych , narzędzia diamentowe do obróbki kamienia, pilniki diamentowe, tarcze diamentowe, narzędzia do toczenia z ostrzem z polikrystalicznego diamentu (PKD) lub ostrzem CBN, diamentowe ściernice tarczowe do przecinania, diamentowe narzędzia do frezowania

 6. MAIER GMBH

  Niemcy

  Pod marką Head-Master sprzedajemy szeroką gamę produktów z własnej produkcji. Oprócz frezów, frezów, frezów do pogłębiania i fazowania, narzędzi tokarskich, frezów do piercingu i narzędzi z pełnego węglika, w ofercie znajdują się również rozwiązania specjalne. Nasze konstrukcje i zarządzanie projektami gwarantuje innowacyjne i zorientowane na popyt rozwiązania oraz maksymalną elastyczność. Narzędzia produkowane są wyłącznie w zakładzie produkcyjnym wyposażonym w najwyższe standardy technologiczne. Jako producent wysokiej jakości narzędzi precyzyjnych zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na technologię obróbki skrawaniem. Konstrukcja technologiczna i jakość narzędzi precyzyjnych decyduje w dużym stopniu o ekonomiczności i jakości produkcji. O sile innowacyjności firmy świadczą również różne patenty na technologie cięcia, dla których istnieją już licencjobiorcy.

 7. DIEWE GMBH

  Niemcy

  Oferujemy produkowane na miarę narzędzia diamentowe, w najwyższej jakości, dla przemysłu budowlanego. Czy to beton, asfalt, cegła, twardy kamień, klinkier czy inne materiały - nasze tarcze tnące i frezujące, koła kielichowe, pogłębiarki i wiertła oferują odpowiednie rozwiązanie dla każdego typu wymagań. Ciągłe badania, szeroka gama produktów, kompleksowe zarządzanie jakością, silna orientacja na klienta i różnorodność usług - to podstawa, dzięki której narzędzia DIEWE umożliwiają szybką, ekonomiczną i precyzyjną pracę. Po naszych przełomowych diamentowych tarczach tnących "MASTER" i "TWISTER", zintensyfikowaliśmy nasze badania. Dzięki naszemu nowoczesnemu robotowi testowemu (KUKA KR125/2) opracowujemy wspólnie z naszymi klientami rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Dzięki diamentowej tarczy tnącej "DFX-TECHNOLOGIE" osiągnęliśmy kolejny kamień milowy w zakresie prędkości cięcia.

 8. DTS GMBH - DIAMOND TOOLING SYSTEMS

  Niemcy

  Siedziba firmy znajduje się w Kaiserslautern (Niemcy). Specjalizujemy się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży precyzyjnych narzędzi z bardzo twardych materiałów skrawających, takich jak CVD-D (CVD thick film diamond), PCD (polikrystaliczny diament) i PCBN (sześcienny azotek boru) i z powodzeniem działamy na rynku krajowym i międzynarodowym. Aby ekonomicznie obrabiać te bardzo twarde materiały tnące, musieliśmy wcześnie przyznać, że z dawnej "szlifierskiej" technologii produkcji musimy przejść do nowych technologii, takich jak obróbka laserowa. Ten proces produkcyjny pozwala nam osiągnąć najostrzejsze krawędzie tnące z bardzo wysoką dokładnością kształtu. Nasze zaawansowane technologicznie narzędzia pełnią centralną funkcję w produkcji skrawaniem. Wspieramy naszych klientów ponad 25-letnim doświadczeniem w optymalizacji oraz wysokimi kompetencjami technicznymi i postrzegamy tę ścisłą współpracę jako podstawę naszego sukcesu.

 1. MAGON HOCHLEISTUNGS-TOOLS GMBH

  Niemcy

  MAGON oferuje szeroką paletę narzędzi o wysokiej wydajności oraz obszerną gamę akcesoriów do najróżniejszych i najbardziej wymagających dziedzin przemysłu. Nasze produkty: • narzędzia diamentowe • narzędzia z diamentów polikrystalicznych (narzędzia PKD) • narzędzia do frezarek• narzędzia do frezarek z węglika spiekanego • frezy specjalne • frezy tarczowe • narzędzia do frezarek diamentowych • frezy do obróbki tworzyw sztucznych • frezy HSC (high speed cutting)

 2. M.DIAMENT

  Polska

  Jesteśmy działającym w Polsce przedsiębiorstwem produkującym narzędzia diamentowe. Zapewniamy najwyższy poziom techniczny produkcji koronek wiertniczych , wierteł diamentowych oraz ich regenerację . Produkty: diamentowe koronki wiertnicze, wiertła koronowe , tarcze do betonu, diamentowe narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych , narzędzia diamentowe do obróbki kamienia, diamentowe tarcze do przecinania, wiertła do Hilti , akcesoria

 3. LA DECORMARMI SRL

  Włochy

  Firma LA DECORMARMI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach groszkowanie, i materiały ścierne do marmuru. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 4. SKYSTONE DIAMOND WIRE SAW

  Chiny

  Firma SKYSTONE DIAMOND WIRE SAW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach drut diamentowy. Ma siedzibę w Fuzhou, Chiny.

 5. DIACOM

  Belgia

  Firma DIACOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach ściernica diamentowa, Diamond drill bits, i tarcze diamentowane do marmuru. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI

  Włochy

  Firma PREMIER - UTENSILERIE DIAMANTATE SPECIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach drut diamentowy, wiertła diamentowe, i ściernica diamentowa. Ma siedzibę w Villaverla, Włochy.

 7. BÜDIAM DIAMANTWERKZEUGE

  Niemcy

  Firma BÜDIAM DIAMANTWERKZEUGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach Frezy i świdry, pasmo, przebijak, Narzędzia precyzyjne, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Eschenburg, Niemcy.

 8. NP DIAMANT

  Włochy

  Firma NP DIAMANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Narzędzia diamentowe, Marmur i kamień naturalny, Supplies for marble quarries, Narzędzia diamentowe, i narzędzia cnc. Ma siedzibę w Seravezza, Włochy.

 9. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma VIBRATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki ceramiczne, kafle - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, Maszyny budowlane, Narzędzia diamentowe, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Gernlinden-Maisach, Niemcy.

 10. TECHNODIAMENT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TECHNODIAMENT SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, przewody, i Narzędzia diamentowe. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Narzędzia diamentowe - Import eksport

Liczba wyników

1359 Przedsiębiorstwa