• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • narzędzia budowlane ręczne- niezasilane

Wyniki dla

Narzędzia budowlane ręczne- niezasilane - Import eksport

 1. SALES REGIMENT KAMIL TRZEBUNIAK

  Polska

  O NAS Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się firmą z branży produkcji oraz dystrybucji mieszadeł budowlanych. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mieszadeł do zapraw, gipsów, klejów, tynków, betonów oraz farb. Dzięki dobrej znajomości branży w której działamy, produkujemy cenione na rynku produkty. W ofercie posiadamy szeroką ofertę mieszadeł, w różnych wariantach rozmiarowych. Wszystkie mieszadła wykonujemy z wysokogatunkowej stali. Produkty są ocynkowane, dzięki czemu posiadają ochronę oraz gwarancje długiej żywotności. Największym dowodem na wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów jest brak reklamacji. Jesteśmy pewni swoich produktów dzięki czemu udostępniamy potencjalnemu klientowi zamówienie bezpłatnych próbek naszych mieszadeł. Dzięki posiadaniu własnego transportu zapewniamy transport produktów w całej Europie w najkorzystniejszych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. WYCENA Jeśli chcesz poprosić o wycenę produktów zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz kontaktowy. Produkty wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników m.in. model produktu, zapotrzebowanie oraz miejsce dostawy towaru. W wiadomości warto podać informację na temat ilości, która Państwa interesuje (jednorazowo/miesięcznie/inne), informacje na temat kodu pocztowego dostawy/kraju dostawy. Posiadamy własny transport dlatego koszty dostawy są bardzo atrakcyjne i składają się jedynie z nakładów na paliwo.

  Wszystkie wyroby na "narzędzia budowlane ręczne- niezasilane"

 2. COMENSAL SP. Z O.O.

  Polska

  Comensal Sp. z o.o. is one of the leading producers of building hand tools in Poland. Since 1992 we have been broadening our experience in the production of building hand tools and establishing our market position. We particularly focus on the quality of our products and the satisfaction of clients. Due to constant investments in innovative manufacturing technologies and warehouses we still increase our production effectiveness and improve delivery standards. We are proud to supply not only DIY chain stores, distributors and building depots but also small shops. All clients are attended to by professional sales representatives scattered around the country. They secure our presence in all corners of Poland and maintain good relation with our clients. We also have partners in most of European countries and we strive to strengthen our presence outside of Europe. For more details please consult our export department which will provide you with all necessary information concerning the company profile, its products or ways of striking business relationship. During last 20 years we have managed to equip the company with state-of-the-art machinery enabling flexible and tailored to customers’ needs production, e.g. private branding, individual colours, individual design of moulds and die-cuts. Such infrastructure allows us to increase competitiveness on the market. A number of innovative technologies and new products could be developed thanks to EU funding programmes. In our factory

 3. PRONAR NARZĘDZIA I ZABUDOWY

  Polska

  PRONAR istnieje od 1994 roku i aktualnie jest jednym z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce. Jesteśmy partnerem grupy handlowej Nordwest Handel AG i współpracujemy bezpośrednio z producentami maszyn i narzędzi z krajów Unii Europejskiej, USA i wielu krajów Azji. Od 2001 roku poszerzyliśmy naszą ofertę handlową o zabudowę samochodów użytkowych w systemie Bott Vario. Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy BOTT GmbH w Polsce. Od roku 2014 jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce amerykańskiego producenta narzędzi pneumatycznych dla lotnictwa i przemysłu firmy Gage Bilt Inc. Od roku 2005 posiadamy certyfikat ISO 9001 nadany przez TUV Rheinland.W 1998 roku otwarto pierwszy oddział firmy w Poznaniu, obsługujący klientów z terenu Polski północno-zachodniej. W roku 1998 powstało w Niemczech, przy granicy polsko-niemieckiej w miejscowości Markersdorf biuro zakupowe zajmujące się organizacją dostaw towaru od naszych dostawców z Unii Europejskiej. Z początkiem 2004 roku na terenie Warszawy uruchomiliśmy oddział obsługujący klientów z Polski centralnej i wschodniej. W 2005 roku rozpoczął działalność oddział w Krakowie, obejmujący obszarem Polskę południową. W połowie 2006 roku powstały nowe oddziały w Szczecinie i Lublinie. W maju 2017 roku otworzyliśmy nowy oddział w Zabrzu, który obsługuje klientów na terenie województwa śląskiego i opolskiego.Obecnie współpracujemy z ponad 200 producentami i przedstawicielami han

 4. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Francja

  Istniejąca w Saint-Nazaire od 1920 r. firma Les DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" mają głównie na uwadze zadowolenie jak najszerszego wachlarza potrzeb i optymalizację usług świadczonych klientom. Członek grupy SOCODA, ugrupowania usługodawców niezależnych mających 650 punktów sprzedaży w całej Francji. Les DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" oferuje klientom bogatą paletę dostaw wyrobów pochodzących od partnerów będących wiodącymi producentami na rynku produktów nowatorskich i coraz bardziej wydajnych w następujących dziedzinach: Narzędzia, sprzęt pneumatyczny i spawalniczy, narzędzia tnące, ścierne, do podnoszenia, sprzęt do ochrony osobistej (EPI), śruby, smary, kleje. Les DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" proponują, w najlepszej cenie, rozwiązania usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów, czy są nimi duże przedsiębiorstwa, MŚP, podwykonawcy czy rzemieślnicy. LES DOCKS MARITIMES TECHNIDIS, to wydajność do usług przemysłowców.

 5. PHU INTER-S

  Polska

  PHU INTER-S jest polską firmą, działającą od 1998 roku w sektorze narzędzi malarsko-budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment narzędzi ręcznych, pędzle i wałki malarskie, narzędzia budowlane: kielnie, rajberki szpachle i pace najwyższej jakości. Specjalizujemy się również w różnego rodzaju taśmach samoprzylepnych: taśmy malarskie, taśmy maskujące, taśmy PVC, taśmy tynkarskie, taśmy montażowe i dwustronne. Akcesoria ścierne: gąbki ścierne, tarcze diamentowe, krążki i dyski ścierne, papier ścierny. Duża oferta: szczotki druciane, szczotki doczołowe i tarniki. Narzędzia i akcesoria do tapetowania: noże z wymiennym ostrzem, wałki do tapetowania, skrobaki, poziomice i łaty murarskie. Bogaty wybór narzędzi i akcesoriów dla glazurników. Zapraszamy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JOBI ŁÓDŹ

  Polska

  Narzędzia Honiton bit, klucze płasko-oczkowe grzechotki, przedłużki, pokrętła, redukcje, kardany, nasadki, zestawy narzędzi, zestawy przedłużek, zestawy bitów, zestawy nasadek, zestawy kluczy płasko-oczkowych Narzędzia Jobi EXTRA, Narzędzia Jobi Profi, klucze imbusowe oraz torx, klucze nastawneklucze klucze pojedyńcze płasko-oczkowe, oczkowe, płaskie oraz klucze z grzechotką, kłódki, blokady do drzwi, zamknięcia do rowerów, latarki, łóżka warsztatowe, przedłużacze, olejarki, miary, poziomnice, łaty, ołówki, młotki, siekiery, łomy, przecinaki, narzędzia do cięcia i szlifowania, elektrody, drut spawalniczy, narzędzia do drewna, narzędzia do kamienia, narzędzia do obróbki metalu, uchwyty do wiertarek, narzędzia hydrauliczne, wciągarki, nitownice, zszywacze, pistolety do kleju, noże, nożyczkipilniki, dłuta, piły, pistolety do silikonu pistolety pneumatyczne, Skrzynki na narzędzia, szczypcecęgi, nożyce do drutu kleszcze nożyce do blachy, dziurkacz szpachle

 2. AJKA F.P.H.

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji pędzli, szczotek i mioteł do zamiatania oraz dystrybucji narzędzi malarsko-budowlanych. Nowoczesny park maszynowy. Pędzle i szczotki wykonujemy seryjnie ale także na indywidualne zamówienia. W ciągłej sprzedaży: folia malarska; folia budowlana; taśma papierowa; taśma pakowa; duct-silver; wałki malarskie ; wiadra budowlane, kuwety i kratki malarskie, kielnie, krzyżyki glazurnicze, szpachelki. Atrakcyjna cena oferowanych towarów oraz szybka realizacja zamówień.

 3. ARGO JOANNA I KRZYSZTOF PURWIN SP.J.

  Polska

  Krakowska firma ARGO od wielu lat produkuje i sprzedaje wyposażenie dla sklepów i hurtowni budowlanych w całej Polsce i za granicą. Firma specjalizuje się w produkcji narzędzi malarskich. W swoim nowoczesnym parku maszynowym wciąż testuje nowe technologie, które pozwolą usprawnić prace remontowe, czy wykończeniowe. Aktualnie w sprzedaży znajdują się między innymi wałki malarskie produkowane za pomocą technologii termoinfuzji, czyli bez klejenia i szwu. Dzięki temu wałki można dopasować do każdego rodzaju farby oraz podłoża. Firma ARGO oferuje także: - uchwyty do wałków, - kuwety, - kratki, - zestawy malarskie, - wiadra, - szpachle, - skrobaki, - pędzle. W sprzedaży znajdują się także narzędzia budowlane, takie jak: - szpachle gumowe, - mieszadła do farb, - mieszadła do zapraw, - pace styropianowe, - pace murarskie, - przedłużacze teleskopowe, - czerpaki murarskie, - kielnie kątowe, - kielnie trójkątne. Oferta sprzedażowa jest przede wszystkim skierowana do innych przedsiębiorstw, sklepów, hurtowni i dystrybutorów, którzy chcą swoim Klientom zaoferować wysoką jakość narzędzi malarskich i budowlanych. Zapraszamy do kontaktu z firmą ARGO z Krakowa.

 4. SHANGHAI ALLEN TOOLS CO., LTD.

  Chiny

 5. VIP-TEC

  Turcja

 1. QUALITY TOOL

  Ukraina

 2. JCD - JOSE CONTENTE DUARTE, LDA

  Portugalia

 1. ABUJARDAR

  Hiszpania

 2. FERFOR - EMPRESA INDUSTRIAL DE FERRAMENTAS E FORJADOS, S.A.

  Portugalia

 3. VIDEOSCOPE INDUSTRIEL

  Francja

 4. ZIFORT

  Francja

 5. GROUPE SAMSE

  Francja

 6. DUYAR CONSTRUCTION HAND TOOLS MANUFACTURING

  Turcja

 7. BIANDITZ, S.L.

  Hiszpania

 8. TSTRADE

  Zjednoczone Królestwo

 1. SGS TOOLS

  Turcja

 2. ARON BULGARIA

  Bułgaria

 3. AKSPROTEH OOO

  Białoruś

 4. SPHINX INDUSTRIAL SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

 5. RIVALD APS

  Dania

 6. INTERNATIONAL TOOLS SERVICE S.A. (ITS)

  Belgia

 7. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWE ELEM LESZEK WODZINSKI

  Polska

 8. TILSWALL

  Niemcy

 9. RKMPRO TOOLS ROBERT LEWANDOWSKI

  Polska

 10. BAFALILAR LTD. CO.

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Narzędzia budowlane ręczne- niezasilane - Import eksport

Liczba wyników

912 przedsiębiorstwa