• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje - w proszku i koncentraty

Wyniki dla

Napoje - w proszku i koncentraty - Import eksport

 1. ANONA GMBH

  Niemcy

  Marka anona to firma spożywcza odnosząca sukcesy od ponad 180 lat. Mając na uwadze połączenie tradycji i przyszłościowej technologii, anona rozwinęłą się z dawnego młyna w nowoczesną firmę spożywczą. Dzisiaj opracowujemy i produkujemy dla klientów w Niemczech, w Europie i na całym świecie wysokiej jakości, innowacyjne produkty spożywcze z zakresu wellness i fitness, żywności sportowej i wegańskiej, a także produkty lodowe. Wykorzystujemy do tego ponad 1500 surowców. Ponad 400 pracowników pracuje starannie każdego dnia, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości, niezawodności i obsługi klienta z korzyścią dla wszystkich naszych klientów z duchem innowacji, z precyzją, know-how i ścisłym zarządzaniem jakością. Nasze produkty: batony proteinowe, batony owsiane, odżywki dla sportowców, bazy do lodów, preparaty aminokwasowe, koncentraty napojów, suplementy diety, napoje dla sportowców, tabletki uzupełniające (żywność)

 2. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

  Wszystkie wyroby na "napoje - w proszku i koncentraty"

 3. ICONIC DRINKS GMBH

  Niemcy

  W Blue Farm używamy wyłącznie czystego, fermentowanego płynu owsianego w proszku - tak zwanej bazy owsianej - do mieszania po prostu z wodą. Bez żadnych dodatków, w postaci konwencjonalnej lub z kontrolowanych upraw ekologicznych. Zmniejsz ilość odpadów opakowaniowych - nasze opakowanie 775 g pozwala na przygotowanie do 8 litrów napoju owsianego i na zaoszczędzenie tyle samo kartonów do mleka. Redukcja emisji CO2 - poprzez zmniejszenie opakowań i bardziej wydajny transport dzięki temu, że nie trzeba transportować wody. Zero Food Waste - dzięki świeżemu mieszaniu napoju owsianego marnowanie żywności jest zredukowane do minimum. Długi okres przydatności do spożycia - w postaci proszku baza owsiana (nawet po otwarciu) nadaje się do spożycia przez 9 miesięcy. 100% Clean Label - oznacza to 100% owies - 100% naturalny, bez dodatku cukru i innych dodatków. Nasza baza owsiana jest idealna do dalszego przetwarzania na wypieki, napoje mieszane, lody, czekoladę itp. Baza owsiana Blue Farm składa się w 100% z owsa bez żadnych dodatków.

 4. CAYEKS BEVERAGE & EXTRACTION INDUSTRY

  Turcja

 5. SKN TUNING GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Słowenia

 2. LEMONCONCENTRATE

  Hiszpania

 3. LAMATTINA BEVERAGES

  Australia

 4. FICURINIA

  Włochy

 5. GREAT PRODUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. ZIEMANN BAUER GMBH

  Niemcy

 2. FALKEN TRADE GMBH

  Niemcy

 1. PELISPEDIA.RIP

  Francja

 2. VAN TIENEN DRANKAUTOMATEN B.V.

  Holandia

 3. METE GUNEYHAN DIS TIC GIDA MADD ITH IHR

  Turcja

 4. T. B. FRUIT

  Ukraina

 5. FROL EXPLORER LTD

  Portugalia

 6. THE ISTANBUL SALE

  Turcja

 7. INODRINX / FUNCTIONAL BEVERAGES

  Niemcy

 8. ERNST & KÜHBANDNER CONSULTANTS UND DEVELOPERS GMBH

  Niemcy

 1. BAUER BEVERAGE INGREDIENTS LTD.

  Niemcy

 2. HALTBARMACHEREI, ROMAN TREICHLER

  Szwajcaria

 3. CANTINE BRUSA

  Włochy

 4. LL SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 5. BERRYMIX LTD.

  Węgry

 6. A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 7. SIROPERIE DELVAUX

  Belgia

 8. SUNIMPEX

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

 9. ALDIN GROUP JS

  Turcja

 10. XINJIANG GREENLAND INTERNATIONAL CO.,LTD

  Chiny