• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje - w proszku i koncentraty

Wyniki dla

Napoje - w proszku i koncentraty - Import eksport

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polska

  Nasza firma jest znaczącym producentem i dystrybutorem koncentratów soków owocowych w Europie Środkowej. Pracujemy z pasją od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i dbałości o proces produkcji, rozwijamy się dynamicznie, tworząc produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w koncentratach soków z ciemnych owoców, w szczególności: •maliny •żurawiny •truskawki •borówki czarnej •soku z czarnej i czerwonej porzeczki. Nasi odbiorcy z powodzeniem wykorzystują nasze koncentraty w produkcji: •syropów •soków •żelków •lodów •słodyczy. Nasze koncentraty są klarowne, pakowane w aseptyczne worki, w 250 kg beczki lub kanistry. Na rynku wyróżniają nas konkurencyjne ceny i ich gwarancja przez cały okres obowiązywania umowy (także dłuższy niż jeden sezon), możliwość dostosowania produktów do potrzeb i specyfikacji klienta, a także szeroka dostępność surowca i szybkość działania. Posiadamy zakłady produkcyjne w Bułgarii i Ukrainie oraz magazyny w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar w dowolne miejsce w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów zarówno z Unii Europejskiej, jak i z bardziej odległych części świata. Działamy między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Indiach i Chinach. Jakość naszych koncentratów potwierdzają liczne certyfikaty i członkostwo w organizacjach, jak: ISO, AIJN, FDA, Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

 2. ANONA GMBH

  Niemcy

  Marka anona to firma spożywcza odnosząca sukcesy od ponad 180 lat. Mając na uwadze połączenie tradycji i przyszłościowej technologii, anona rozwinęłą się z dawnego młyna w nowoczesną firmę spożywczą. Dzisiaj opracowujemy i produkujemy dla klientów w Niemczech, w Europie i na całym świecie wysokiej jakości, innowacyjne produkty spożywcze z zakresu wellness i fitness, żywności sportowej i wegańskiej, a także produkty lodowe. Wykorzystujemy do tego ponad 1500 surowców. Ponad 400 pracowników pracuje starannie każdego dnia, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości, niezawodności i obsługi klienta z korzyścią dla wszystkich naszych klientów z duchem innowacji, z precyzją, know-how i ścisłym zarządzaniem jakością. Nasze produkty: batony proteinowe, batony owsiane, odżywki dla sportowców, bazy do lodów, preparaty aminokwasowe, koncentraty napojów, suplementy diety, napoje dla sportowców, tabletki uzupełniające (żywność)

 3. HUBCYCLE

  Francja

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "napoje - w proszku i koncentraty"

 4. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

  Wszystkie wyroby na "napoje - w proszku i koncentraty"

 5. ICONIC DRINKS GMBH

  Niemcy

  W Blue Farm używamy wyłącznie czystego, fermentowanego płynu owsianego w proszku - tak zwanej bazy owsianej - do mieszania po prostu z wodą. Bez żadnych dodatków, w postaci konwencjonalnej lub z kontrolowanych upraw ekologicznych. Zmniejsz ilość odpadów opakowaniowych - nasze opakowanie 775 g pozwala na przygotowanie do 8 litrów napoju owsianego i na zaoszczędzenie tyle samo kartonów do mleka. Redukcja emisji CO2 - poprzez zmniejszenie opakowań i bardziej wydajny transport dzięki temu, że nie trzeba transportować wody. Zero Food Waste - dzięki świeżemu mieszaniu napoju owsianego marnowanie żywności jest zredukowane do minimum. Długi okres przydatności do spożycia - w postaci proszku baza owsiana (nawet po otwarciu) nadaje się do spożycia przez 9 miesięcy. 100% Clean Label - oznacza to 100% owies - 100% naturalny, bez dodatku cukru i innych dodatków. Nasza baza owsiana jest idealna do dalszego przetwarzania na wypieki, napoje mieszane, lody, czekoladę itp. Baza owsiana Blue Farm składa się w 100% z owsa bez żadnych dodatków.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 2. CAYEKS BEVERAGE & EXTRACTION INDUSTRY

  Turcja

 3. GFS LLC

  Ukraina

 4. SKN TUNING GMBH

  Niemcy

 5. MONERO COFFEE & TEA COMPANY LTD

  Turcja

 1. FICURINIA

  Włochy

 2. FALKEN TRADE GMBH

  Niemcy

 1. ZIEMANN BAUER GMBH

  Niemcy

 2. GREAT PRODUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. LAMATTINA BEVERAGES

  Australia

 4. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Słowenia

 5. PELISPEDIA.RIP

  Francja

 6. LEMONCONCENTRATE

  Hiszpania

 7. INODRINX / FUNCTIONAL BEVERAGES

  Niemcy

 8. THE ISTANBUL SALE

  Turcja

 1. METE GUNEYHAN DIS TIC GIDA MADD ITH IHR

  Turcja

 2. CANTINE BRUSA

  Włochy

 3. BAUER BEVERAGE INGREDIENTS LTD.

  Niemcy

 4. HALTBARMACHEREI, ROMAN TREICHLER

  Szwajcaria

 5. BERRYMIX LTD.

  Węgry

 6. T. B. FRUIT

  Ukraina

 7. VAN TIENEN DRANKAUTOMATEN B.V.

  Holandia

 8. FROL EXPLORER LTD

  Portugalia

 9. LL SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 10. ERNST & KÜHBANDNER CONSULTANTS UND DEVELOPERS GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo