• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje - w proszku i koncentraty

Wyniki dla

Napoje - w proszku i koncentraty - Import eksport

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasza firma jest znaczącym producentem i dystrybutorem koncentratów soków owocowych w Europie Środkowej. Pracujemy z pasją od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i dbałości o proces produkcji, rozwijamy się dynamicznie, tworząc produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w koncentratach soków z ciemnych owoców, w szczególności: •maliny •żurawiny •truskawki •borówki czarnej •soku z czarnej i czerwonej porzeczki. Nasi odbiorcy z powodzeniem wykorzystują nasze koncentraty w produkcji: •syropów •soków •żelków •lodów •słodyczy. Nasze koncentraty są klarowne, pakowane w aseptyczne worki, w 250 kg beczki lub kanistry. Na rynku wyróżniają nas konkurencyjne ceny i ich gwarancja przez cały okres obowiązywania umowy (także dłuższy niż jeden sezon), możliwość dostosowania produktów do potrzeb i specyfikacji klienta, a także szeroka dostępność surowca i szybkość działania. Posiadamy zakłady produkcyjne w Bułgarii i Ukrainie oraz magazyny w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar w dowolne miejsce w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów zarówno z Unii Europejskiej, jak i z bardziej odległych części świata. Działamy między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Indiach i Chinach. Jakość naszych koncentratów potwierdzają liczne certyfikaty i członkostwo w organizacjach, jak: ISO, AIJN, FDA, Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

 2. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge
 3. MILKONAL (GROUPE HAITONAL)

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jako przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w międzynarodowej dystrybucji produktów mlecznych, Haitonal wyróżnia się budując swoją reputację podmiotu referencyjnego w dostawach mleka płynnego, mleka w proszku i serwatki w proszku. Nasze bezwzględne zaangażowanie polega na zagwarantowaniu i dostarczeniu wyjątkowych produktów, pochodzących wyłącznie z europejskich gospodarstw, cieszących się renomą z uwagi na ich niezrównane know-how w dziedzinie produkcji mleka, przy jednoczesnej dostępności na każdą kieszeń. Milkonal, mleko w proszku, wykraczające poza granice, aby zaoferować wyjątkowe doświadczenie mleczne w skali całego świata. Nasza marka jest uosobieniem apogeum wysokiej jakości w dziedzinie mleka w proszku, stając się światową referencją w tej kategorii produktów mlecznych. Każda cząsteczka mleka w proszku Milkonal jest symbolem bezkompromisowej, wysokiej jakości. Nasz proces produkcji jest staranie opracowany tak, aby wydobyć czystość i bogactwo naturalne mleka podczas jego przetwarzania na proszek. Opieramy się na rygorystycznej selekcji najlepszych składników mlecznych i na surowych standardach kontroli jakości, aby zagwarantować doskonałość każdego produktu.

 4. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  YOGODA: STWORZONA PRZEZ NATURĘ, ULEPSZONA PRZEZ NAS! Przedstawiamy wybór wysokiej jakości mieszanek napojów owocowych z różnymi jagodami, owocami, imbirem, miodem i przyprawami, umożliwiających przygotowanie wspaniałej NATURALNEJ HERBATY lub ZIMNEGO NAPOJU. STARANNY WYBÓR SKŁADNIKÓW: Starannie pozyskujemy dojrzałe jagody, ręcznie wybierając najlepsze od lokalnych hodowców i globalnych dostawców owoców tropikalnych i przypraw. NATURALNA WYGODA: Nasze mieszanki owocowe składają się wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i dodatków. ZACHOWANIE WITAMIN: Technologia błyskawicznego zamrażania owoców zapewnia optymalne zachowanie smaku i składników odżywczych. INTENSYWNE SMAKI: Harmonijne połączenie jagód i przypraw, uzupełnione dodatkiem miodu, skutkuje oryginalnymi, żywymi aromatami, idealnymi do przyjemnego delektowania się herbatą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. GLOBALBLEND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Kim jesteśmy? Global Blend Sp. z o.o. jest zintegrowaną firmą produkcyjną wyspecjalizowaną w kontraktowej produkcji suplementów diety, żywności wzbogacanej oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Co potrafimy? Opracowujemy i wytwarzamy produkty do różnych zastosowań, takich jak odżywki dla sportowców, produkty zdrowotne, nutraceutyki lub żywność instant. Wszystko to w formie: • Kapsułek; • Produktów sypkich; • Tabletek; Mamy pełną kontrolę nad wysokiej jakości procesem produkcyjnym, od zakupu surowca od naszych zaufanych dostawców po mieszanie i pakowanie produktów końcowych. Nasz zakład produkuje zgodnie z normami HACCP i GMP/ IFS. Co nas wyróżnia: • Opracowywanie i dostarczanie produktów, które będą docenione przez rynek; • Unikalność rozwiązań – rozwiązania dedykowane utworzone wyłącznie dla Twojej firmy stworzone przez nasz wewnętrzny dział R&D; • Dzielenie się wiedzą tak, aby wypracowywać wspólne, długoterminowe sukcesy; • Pozostajemy z Twoją firmą na każdym etapie: od projektowania produktu po wsparcie logistyczne i posprzedażowe. Zapraszamy do składania zapytań i współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ICONIC DRINKS GMBH

  Niemcy

  W Blue Farm używamy wyłącznie czystego, fermentowanego płynu owsianego w proszku - tak zwanej bazy owsianej - do mieszania po prostu z wodą. Bez żadnych dodatków, w postaci konwencjonalnej lub z kontrolowanych upraw ekologicznych. Zmniejsz ilość odpadów opakowaniowych - nasze opakowanie 775 g pozwala na przygotowanie do 8 litrów napoju owsianego i na zaoszczędzenie tyle samo kartonów do mleka. Redukcja emisji CO2 - poprzez zmniejszenie opakowań i bardziej wydajny transport dzięki temu, że nie trzeba transportować wody. Zero Food Waste - dzięki świeżemu mieszaniu napoju owsianego marnowanie żywności jest zredukowane do minimum. Długi okres przydatności do spożycia - w postaci proszku baza owsiana (nawet po otwarciu) nadaje się do spożycia przez 9 miesięcy. 100% Clean Label - oznacza to 100% owies - 100% naturalny, bez dodatku cukru i innych dodatków. Nasza baza owsiana jest idealna do dalszego przetwarzania na wypieki, napoje mieszane, lody, czekoladę itp. Baza owsiana Blue Farm składa się w 100% z owsa bez żadnych dodatków.

 2. ANONA GMBH

  Niemcy

  Marka anona to firma spożywcza odnosząca sukcesy od ponad 180 lat. Mając na uwadze połączenie tradycji i przyszłościowej technologii, anona rozwinęłą się z dawnego młyna w nowoczesną firmę spożywczą. Dzisiaj opracowujemy i produkujemy dla klientów w Niemczech, w Europie i na całym świecie wysokiej jakości, innowacyjne produkty spożywcze z zakresu wellness i fitness, żywności sportowej i wegańskiej, a także produkty lodowe. Wykorzystujemy do tego ponad 1500 surowców. Ponad 400 pracowników pracuje starannie każdego dnia, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości, niezawodności i obsługi klienta z korzyścią dla wszystkich naszych klientów z duchem innowacji, z precyzją, know-how i ścisłym zarządzaniem jakością. Nasze produkty: batony proteinowe, batony owsiane, odżywki dla sportowców, bazy do lodów, preparaty aminokwasowe, koncentraty napojów, suplementy diety, napoje dla sportowców, tabletki uzupełniające (żywność)

 3. A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach kawa palona, syropy, ciasta mrożone, i napoje rozpuszczalne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. CAYEKS BEVERAGE & EXTRACTION INDUSTRY

  Turcja

  Firma CAYEKS BEVERAGE & EXTRACTION INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SIROPERIE MEURENS

  Belgia

  Firma SIROPERIE MEURENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach soki owocowe zagęszczone. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 1. SELVI SLU

  Hiszpania

  Firma SELVI SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach naleśniki, lody, wafelki, i lody - hurt. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. IMKO AROMA

  Turcja

  Firma IMKO AROMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach Producent aromatów spożywczych, Fruit aromas, Naturalne aromaty do lodów, i aromaty do lodów. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. MONERO COFFEE & TEA COMPANY LTD

  Turcja

  Firma MONERO COFFEE & TEA COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbaty owocowe i ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - w proszku i koncentraty, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Espresso coffees, syropy owocowe bezalkoholowe, Napoje - w proszku i koncentraty, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. SKN TUNING GMBH

  Niemcy

  Firma SKN TUNING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Pieluszki dla niemowląt, pampersy, Podgrzewacz gumowy na trociny, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. ZIEMANN BAUER GMBH

  Niemcy

  Firma ZIEMANN BAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Bürgstadt, Niemcy.

 4. ASVITA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ASVITA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Sulingen, Niemcy.

 5. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Słowenia

  Firma NEKTAR NATURA, D. O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - w proszku i koncentraty, Napoje - import-eksport, Napoje - w proszku i koncentraty, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w Kamnik, Słowenia.

 6. LEMONCONCENTRATE

  Hiszpania

  Firma LEMONCONCENTRATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach olejki eteryczne. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 7. GREAT PRODUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREAT PRODUCTION LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach Owoce liofilizowane, i Owoce liofilizowane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. SUGAL - SUGALIDAL SA

  Portugalia

  Firma SUGAL - SUGALIDAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach keczup, Tomato paste, Sos pomidorowy, i miąższ pomidorów. Ma siedzibę w Benavente, Portugalia.

 1. LAMATTINA BEVERAGES

  Australia

  Firma LAMATTINA BEVERAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Koorlong, Australia.

 2. PELISPEDIA.RIP

  Francja

  Firma PELISPEDIA.RIP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Jest również obecna w dziedzinach artykułyo grafiki i rysunku artystycznego, wynajem gier video do salonów gier, urządzenia do aerograficznej obróbki zdjęć, i oprogramowania aplikacyjne do spektakli. Ma siedzibę w Francia, Francja.

 3. FICURINIA

  Włochy

  Firma FICURINIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Augusta, Włochy.

 4. FALKEN TRADE GMBH

  Niemcy

  Firma FALKEN TRADE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, Napoje - w proszku i koncentraty, Esencje spożywcze, konserwanty chemiczne dla przemysłu spożywczego, Napoje - w proszku i koncentraty, i dekstroza. Ma siedzibę w Lubeck, Niemcy.

 5. ASSIDEO GMBH

  Niemcy

  Firma ASSIDEO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, Napoje - w proszku i koncentraty, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Żywność i napoje - składniki, Przetwory mleczne, Napoje - w proszku i koncentraty, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 6. NAGE LIBRE

  Francja

  Firma NAGE LIBRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Sport - żywienie, Napoje - w proszku i koncentraty, preparaty w proszku do napojów, dodatki żywnościowe, Sport - żywienie, i Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Chatel Guyon, Francja.

 7. JÖRG HARTMANN

  Niemcy

  Firma JÖRG HARTMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Lody, sorbety, kremy mrożone, Wyroby cukiernicze, Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Lody, sorbety, kremy mrożone, Wyroby cukiernicze, Soki owocowe i jarzynowe, i Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Bestwig, Niemcy.

 8. SIRONA-DRINK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma SIRONA-DRINK VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Wody mineralne, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Wody mineralne, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Schwollen, Niemcy.

 9. GETRÄNKE-SERVICE BENSTEIN E.K. INH. HARRY BENSTEIN

  Niemcy

  Firma GETRÄNKE-SERVICE BENSTEIN E.K. INH. HARRY BENSTEIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Wody mineralne, Alkohole i wyroby spirytusowe, Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Wody mineralne, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. LEISTNER NUTRITION-SERVICE INH. BERND LEISTNER

  Niemcy

  Firma LEISTNER NUTRITION-SERVICE INH. BERND LEISTNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Żywność i napoje - składniki, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Żywność i napoje - składniki, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Namborn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo