• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wyniki dla

Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

 1. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

 2. RULAND ENGINEERING & CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Instalacje procesowe do przetwarzania wszelkiego rodzaju płynów: to podstawowa kompetencja Ruland. Od konsultingu, przez inżynierię, aż po budowę zakładu, instalacji i urządzeń u klienta - zapewniamy wszystko z jednego źródła. Nowoczesne koncepcje automatyzacji, zawsze indywidualnie dostosowane do wymagań klienta oraz kompleksowe usługi, takie jak zarządzanie częściami zamiennymi i konserwacja poza zakresem spektrum. Ruland projektuje i buduje magazyny zbiorników, urządzenia i instalacje dozowania i mieszania, urządzenia podgrzewające, instalacje pasteryzacji i UHT, instalacje filtrujące, fermentatory, odgazowywacze, instalacje odzysku, systemy czyszczące do przewodów rurowych, instalacje aseptyczne i CIP, a także urządzenia do zadań specjalnych. Realizujemy projekty jako uzupełnienie lub optymalizację instalacji za pomocą modułów indywidualnych lub jako projekty "pod klucz" ze złożonymi systemami procesowymi. Nasz zespół 320 pracowników pracuje w Neustadt przy szlaku winnym, w oddziałach w całych Niemczech lub w naszych filiach w Rosji i Polsce.

 3. ESAU & HUEBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESAU & HUEBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Schrobenhausen, Niemcy.

 4. GM GETRÄNKETECHNIK & MASCHINENBAU GMBH GERA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GM GETRÄNKETECHNIK & MASCHINENBAU GMBH GERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Gera, Niemcy.

 5. ECKEL & SOHN GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECKEL & SOHN GMBH U. CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Gau-Odernheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KID CATERING EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma KID CATERING EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, lady chłodnicze, urządzenia do przemysłowego pieczenia żywności, i instalacje i sprzęt chłodniczy dla przemysłu napojów. Ma siedzibę w Ness, Zjednoczone Królestwo.

 2. SMF MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  SMF company was established in Germany over 15 years ago and since the very beginning it has offered high quality, efficient PET blowing machine. Constant investments, innovations and rapid development resulted very soon in new products in our offer, such as air conveyor, bottle unscrambler or increasingly efficient stretch blow molding machine. The growth of SMF Maschinenfabrik GmbH was based on qualified and experienced personnel constantly working on improvement of the technological solutions for our blow molding machines.Nowadays, we are one of the leading entities on the market supplying air conveyors, bottle unscramblers, packing and injection machines as well as individually adjusted stretch blow molding machines to contractors worldwide. Over the years we have cooperated with business partners from almost 200 countries, and gained market recognition and priceless experience.

 3. SIGNORI & VILLA

  Włochy

  Produkcja złączek i zacisków dla przemysłu winiarskiego. Wytłaczanie, rozcinanie, toczenie i cięcie wszyskich metali. Cylindry hydrauliczne i oleodynamiczne. Ciesielstwo.

 4. O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C.

  Włochy

  Firma O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, konstrukcje druciane na korki, i kapslownice. Ma siedzibę w San Marzano Oliveto, Włochy.

 5. BROVARNI

  Ukraina

  Firma BROVARNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i sprzęt do fermentacji piwa. Ma siedzibę w Bila Tserkva, Ukraina.

 1. LLENADORAS Y ENVASADORAS SEMIAUTOMÁTICAS -DIMA

  Hiszpania

  Firma LLENADORAS Y ENVASADORAS SEMIAUTOMÁTICAS -DIMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach rozlewarki do olejów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. HEINRICH FRINGS GMBH & CO KG BIO- UND CHEMIETECHNIK

  Niemcy

  Firma HEINRICH FRINGS GMBH & CO KG BIO- UND CHEMIETECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 1. INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tytoń - maszyny i urządzenia przemysłowe, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Tytoń - maszyny i urządzenia przemysłowe, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wentylacja mechaniczna, i Cold rooms. Ma siedzibę w Middlesbrough, Zjednoczone Królestwo.

 2. FELOM GROUP SRL

  Włochy

  Firma FELOM GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Browary - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Części obrabiane z mosiądzu, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Travagliato, Włochy.

 3. TANKS AND VESSELS INDUSTRIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TANKS AND VESSELS INDUSTRIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach używane kadzie ze stali nierdzewnej, i nowe kadzie ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 4. RICO GMBH

  Niemcy

  Firma RICO GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Ellwangen, Niemcy.

 5. TECHNOLOGIES AND RESOURCES

  Ukraina

  Firma TECHNOLOGIES AND RESOURCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach generatory pary, generatory pary do zastosowań przemysłowych, i gazowe generatory pary. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 6. SAMIXIR

  Turcja

  Firma SAMIXIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach naczynia do wyrobu lodów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ALBERT HANDTMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ALBERT HANDTMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO KG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach opracowanie i realizacja instalacji, i obrabiarki. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 8. ANTOINE BELGIUM

  Belgia

  Firma ANTOINE BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, instalacje do piwa beczkowego, maszyny do pakowania szkła, Wyposażenie kawiarni i barów, i aplikacje dla barów-restauracji-miejsc publicznych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. TMCI PADOVAN SPA

  Włochy

  Firma TMCI PADOVAN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, instalacje do pasteryzacji soków owocowych, filtry do płynów, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Vittorio Veneto, Włochy.

 2. MICRO MATIC INTERNATIONAL

  Luksemburg

  Firma MICRO MATIC INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Browary - maszyny i urządzenia, Piwo, Pompy, Browary - maszyny i urządzenia, Piwo, instalacje do piwa beczkowego, i Pompy. Ma siedzibę w Troisvierges, Luksemburg.

 3. KOMBI MAKINA LTD. STI.

  Turcja

  Firma KOMBI MAKINA LTD. STI., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, etykiety do opakowań, i Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SUD OUEST MATERIEL BOISSONS

  Francja

  Firma SUD OUEST MATERIEL BOISSONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Napoje bezalkoholowe - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, i zmywarka do szklanek. Ma siedzibę w Gradignan, Francja.

 5. COSVALINOX INDÚSTRIA METALÚRGICA E EQUIPAMENTOS LDA

  Portugalia

  Firma COSVALINOX INDÚSTRIA METALÚRGICA E EQUIPAMENTOS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Oliveirinha, Portugalia.

 6. DOSELEC

  Francja

  Firma DOSELEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, volumetric dosers, dozowniki syropu, maszyny do produktów rolno-spożywczych, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Falaise, Francja.

 7. PROSECORE, S.A.

  Portugalia

  Firma PROSECORE, S.A., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 8. GETRAENKEZAPFANLAGEN.NET

  Niemcy

  Firma GETRAENKEZAPFANLAGEN.NET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do piwa beczkowego. Ma siedzibę w Bergheim, Niemcy.

 9. MBF SPA

  Włochy

  Firma MBF SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, płuczka do butelkowanie, i rozlewarki. Ma siedzibę w Veronella, Włochy.

 10. IN.HA.TEC VERTRIEB & SERVICE UG

  Niemcy

  Firma IN.HA.TEC VERTRIEB & SERVICE UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, pakowarki artykułów spożywczych, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

6364 Przedsiębiorstwa