• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nalewki i wódki

Wyniki dla

Nalewki i wódki - Import eksport

 1. AURIAN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. COGNAC DEROUINEAU

  Francja

  Verified by europages badge

  Francuski producent koniaku oferujący wyroby wysokiej jakości. Nasza winnica posiada 30 hektarów upraw winorośli, z których 25 hektarów jest przeznaczonych na produkcję koniaku AOC. Nasz koniak XO pochodzi wyłącznie z naszych własnych winnic. Od przycinania winorośli po butelkowanie, wszystko wykonywane jest w naszej posiadłości zgodnie z najwyższymi standardami. Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy go spożywać z umiarem.

 3. ARDUENNA GIN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARDUENNA GIN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach Drinki alkoholowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Koktajle, napoje alkoholowe, gin, Drinki alkoholowe, alkohole mocne, alkohole, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Vaux-Sur-Sûre, Belgia.

 4. DOMAINE FLAGUERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE FLAGUERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, calvados, Nalewki i wódki, cydr gruszkowy, gałka, i aperitify. Ma siedzibę w Ducy-Sainte-Marguerite, Francja.

 5. DISTILLERIE DELL'ETNA SRL DEI F.LLI RUSSO

  Włochy

  Distilleria F.lli Russo na Sycylii (Etna) produkuje alkohole, wódki, alkohole ułatwiające trawienie, likiery tradycyjne, likiery kremowe, limoncello i mandarinetto, likiery różane wyrobu rzemieślniczego i kremy. Limoncello z Sycylii, alkohol ułatwiający trawienie z Sycylii, wódka z Etny, Cremoncello z Sycylii. Likiery klasyczne, Cremoncello di Sicilia (Limoncello et Mandarinetto), Rosoli artisanaux, Grappa i Acquavita, Fuoco del Vulcano, likiery do koktajli. SPRZEDAŻ ONLINE OPAKOWANIA NA PREZENTY Import-eksport na cały świat. Alkohole destylowane.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRUPA TRADEPOL

  Polska

  Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol, FOB-Decor oraz marka FOB-Glass wszystkie o kapitale polskim. Zakres działalności obejmuje produkcję zamknięć aluminiowych.TWIST-OFF i dystrybucję opakowań szklanych. Siedziba Grupy Tradepol znajduje się w Turzy na ulicy 1 maja 4 pod Zawierciem. Jako grupa działamy od 2009 roku, zatrudniamy ponad 230 pracowników.Nieustanny rozwój, nowoczesny park maszynowy, bliski kontakt z klientem, terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów jak i usług to atuty naszej Grupy. Nasze produkty eksportowane są na cały świat a ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, spożywczej, napojowej czy farmaceutycznej.Tradepol oraz FOB-Decor zajmują się produkcją produktów takich jak zamknięcia aluminiowe do butelek z gwintem typu PILFER-PROOF, PILFER-PROOF PREMIUM, TWIST-OFF, NIEKAPEK jak i GPI. W ofercie posiadamy zamknięcia aluminiowe w szerokiej gamie wzorów standardowych, jak również zamknięcia „dedykowane”, wykonywane indywidualnie dla klienta. FOB-Glass zajmuje się sprzedażą takich wyrobów jak: zamknięcia polietylenowe, dozowniki, słoiki, butelki szklane i polietylenowe czy inne produkty opakowaniowe. Dodatkowo wykonujemy usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej jak i stalowej. Więcej na temat naszych produktów można znaleźć na stronie internetowej www.grupatradepol.eu w zakładce oferta oraz na stronie www.fob-decor.plSpółki wchodzące w skład Grupy Tradepol to firmy otwarte na zmiany i innowacje.

 2. DISTILLERIE BERTA SRL

  Włochy

  Idea naszego przedsiębiorstwa jest zdefiniowana jako tradycja lokalnej produkcji. Drogocenna gorzelnia stoi na wzgórzach Mombaruzzo. Skrupulatna produkcja wódek typu grappa di Moscato, biała grappa, spirytualiów i likierów jest naszą mocną stroną, by zadowolić gusty i potrzeby konsumentów. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Skrupulatna produkcja wódek typu grappa di Moscato, biała grappa, spirytualiów i likierów jest naszą mocną stroną, by zadowolić gusty i potrzeby konsumentów.

 3. PISCO SAVEUR

  Francja

  Firma PISCO SAVEUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, Koktajle, Nalewki i wódki, Automaty sprzedające napoje, i import napojów. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. LICORES SINC, S.A.

  Hiszpania

  Firma LICORES SINC, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach gin, i likiery aromatyzowane. Ma siedzibę w Alcoy, Hiszpania.

 5. GENERAL GOODS DISTRIBUTION

  Hiszpania

  Firma GENERAL GOODS DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach likiery, wódka, wódka, i Tequila. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. BRANDGEISTER.DE

  Niemcy

  Firma BRANDGEISTER.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Neckargemünd, Niemcy.

 2. IL BENEDUCE

  Włochy

  Firma IL BENEDUCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Cydr z jabłek i cydr z gruszek, Nalewki i wódki, Cydr z jabłek i cydr z gruszek, i Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Sant'antimo, Włochy.

 1. CROIX MARON COGNAC

  Francja

  Firma CROIX MARON COGNAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Segonzac, Francja.

 2. LONDINEL

  Hiszpania

  Firma LONDINEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, likier kawowy, Alkohole i wyroby spirytusowe, likier kasztanowy, i likiery miodowe. Ma siedzibę w Pereiro De Aguiar-Ourense, Hiszpania.

 3. WILHELM BÜCHTER GMBH & CO. KG KORNBRENNEREI

  Niemcy

  Firma WILHELM BÜCHTER GMBH & CO. KG KORNBRENNEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach wódka, alkohole mocne, i Distillery. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 4. DISTILLERIE BEL

  Francja

  Firma DISTILLERIE BEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, Napoje - import-eksport, Nalewki i wódki, i Napoje - import-eksport. Ma siedzibę w Saint Thibéry, Francja.

 5. HELLMARY SPIRITS LDA

  Portugalia

  Firma HELLMARY SPIRITS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, likiery aromatyzowane, wódka, i Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Loureiro Oaz, Portugalia.

 6. ZELÓSU LIQUORIFICIO ARTIGIANALE

  Włochy

  Firma ZELÓSU LIQUORIFICIO ARTIGIANALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach likiery kremowe. Ma siedzibę w Cagliari, Włochy.

 7. BRAECKMAN GRAANSTOKERIJ

  Belgia

  Firma BRAECKMAN GRAANSTOKERIJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, Nalewki i wódki, destylarnie, i instalacje i sprzęt dla destylarni i produktów alkoholowych. Ma siedzibę w Leupegem, Belgia.

 8. BLACKFOREST WHISKEY

  Niemcy

  Firma BLACKFOREST WHISKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Neubulach, Niemcy.

 1. DISTILLERIE ARTISANALE GAYRAL SARL

  Francja

  Firma DISTILLERIE ARTISANALE GAYRAL SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach szafran, i gruszki. Ma siedzibę w Sanvensa, Francja.

 2. FILLIERS GRAANSTOKERIJ

  Belgia

  Firma FILLIERS GRAANSTOKERIJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Nalewki i wódki, Nalewki i wódki, gin, kawa palona, i whisky. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 3. ALCOHOLIC-NON-ALCOHOLIC COMPANY "DNIPRO"

  Ukraina

  Firma ALCOHOLIC-NON-ALCOHOLIC COMPANY "DNIPRO", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. BRÄLITRO

  Niemcy

  Firma BRÄLITRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Ma siedzibę w Söhlde, Niemcy.

 5. FISCHER & BUNGE EDELBRÄNDE GBR

  Niemcy

  Firma FISCHER & BUNGE EDELBRÄNDE GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, Wina, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, i Wina. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 6. KELTEREI-WENZEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KELTEREI-WENZEL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, Wina, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, i Wina. Ma siedzibę w Altenstadt, Niemcy.

 7. RUND UM'S GLAS HANDELS GMBH

  Szwajcaria

  Firma RUND UM'S GLAS HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, Wina, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, i Wina. Ma siedzibę w St. Margrethen, Szwajcaria.

 8. DESTILLERIE ARMIN JOBST E.K.

  Niemcy

  Firma DESTILLERIE ARMIN JOBST E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, Wina, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, i Wina. Ma siedzibę w Hammelburg, Niemcy.

 9. H.J. NIEHOFF

  Niemcy

  Firma H.J. NIEHOFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, Wina, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, i Wina. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 10. BRENNEREI SPINNER

  Niemcy

  Firma BRENNEREI SPINNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, Wina, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Alkohole i wyroby spirytusowe, Nalewki i wódki, i Wina. Ma siedzibę w Bühl, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo