• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nalewki i wódki

Wyniki dla

Nalewki i wódki - Import eksport

 1. AURIAN SAS

  Francja

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PISCO SAVEUR

  Francja

 3. DISTILLERIE DELL'ETNA SRL DEI F.LLI RUSSO

  Włochy

  Distilleria F.lli Russo na Sycylii (Etna) produkuje alkohole, wódki, alkohole ułatwiające trawienie, likiery tradycyjne, likiery kremowe, limoncello i mandarinetto, likiery różane wyrobu rzemieślniczego i kremy. Limoncello z Sycylii, alkohol ułatwiający trawienie z Sycylii, wódka z Etny, Cremoncello z Sycylii. Likiery klasyczne, Cremoncello di Sicilia (Limoncello et Mandarinetto), Rosoli artisanaux, Grappa i Acquavita, Fuoco del Vulcano, likiery do koktajli. SPRZEDAŻ ONLINE OPAKOWANIA NA PREZENTY Import-eksport na cały świat. Alkohole destylowane.

 4. GRUPA TRADEPOL

  Polska

  Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol, FOB-Decor oraz marka FOB-Glass wszystkie o kapitale polskim. Zakres działalności obejmuje produkcję zamknięć aluminiowych.TWIST-OFF i dystrybucję opakowań szklanych. Siedziba Grupy Tradepol znajduje się w Turzy na ulicy 1 maja 4 pod Zawierciem. Jako grupa działamy od 2009 roku, zatrudniamy ponad 230 pracowników.Nieustanny rozwój, nowoczesny park maszynowy, bliski kontakt z klientem, terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów jak i usług to atuty naszej Grupy. Nasze produkty eksportowane są na cały świat a ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, spożywczej, napojowej czy farmaceutycznej.Tradepol oraz FOB-Decor zajmują się produkcją produktów takich jak zamknięcia aluminiowe do butelek z gwintem typu PILFER-PROOF, PILFER-PROOF PREMIUM, TWIST-OFF, NIEKAPEK jak i GPI. W ofercie posiadamy zamknięcia aluminiowe w szerokiej gamie wzorów standardowych, jak również zamknięcia „dedykowane”, wykonywane indywidualnie dla klienta. FOB-Glass zajmuje się sprzedażą takich wyrobów jak: zamknięcia polietylenowe, dozowniki, słoiki, butelki szklane i polietylenowe czy inne produkty opakowaniowe. Dodatkowo wykonujemy usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej jak i stalowej. Więcej na temat naszych produktów można znaleźć na stronie internetowej www.grupatradepol.eu w zakładce oferta oraz na stronie www.fob-decor.plSpółki wchodzące w skład Grupy Tradepol to firmy otwarte na zmiany i innowacje.

 5. DISTILLERIE BERTA SRL

  Włochy

  Idea naszego przedsiębiorstwa jest zdefiniowana jako tradycja lokalnej produkcji. Drogocenna gorzelnia stoi na wzgórzach Mombaruzzo. Skrupulatna produkcja wódek typu grappa di Moscato, biała grappa, spirytualiów i likierów jest naszą mocną stroną, by zadowolić gusty i potrzeby konsumentów. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Skrupulatna produkcja wódek typu grappa di Moscato, biała grappa, spirytualiów i likierów jest naszą mocną stroną, by zadowolić gusty i potrzeby konsumentów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EURL NICOLAS DAVIAUD

  Francja

 2. LICORES SINC, S.A.

  Hiszpania

 3. GENERAL GOODS DISTRIBUTION

  Hiszpania

 4. IL BENEDUCE

  Włochy

 5. BRANDGEISTER.DE

  Niemcy

 1. LONDINEL

  Hiszpania

 2. FILLIERS GRAANSTOKERIJ

  Belgia

 1. BRAECKMAN GRAANSTOKERIJ

  Belgia

 2. WILHELM BÜCHTER GMBH & CO. KG KORNBRENNEREI

  Niemcy

 3. DISTILLERIE ARTISANALE GAYRAL SARL

  Francja

 4. ZELÓSU LIQUORIFICIO ARTIGIANALE

  Włochy

 5. ALCOHOLIC-NON-ALCOHOLIC COMPANY "DNIPRO"

  Ukraina

 6. HELLMARY SPIRITS LDA

  Portugalia

 7. DISTILLERIE BEL

  Francja

 8. BRÄLITRO

  Niemcy

 1. MADAX D.O.O.

  Słowenia

 2. COMMISSION DE CONTRÔLE DE LA MARQUE NATIONALE DES EAUX-DE-VIE

  Luksemburg

 3. GOLDRAUSCH SCHNAPSMANUFAKTUR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 4. FRANZ REISINGER OBSTHOF

  Austria

 5. DESTILLERIE ARMIN JOBST E.K.

  Niemcy

 6. NOR-IBERICA DE BEBIDAS, S.L.

  Hiszpania

 7. KRUCEFIX DISTILLERY - DRUSTVO DESTILARJEV

  Słowenia

 8. GASONI.DE GMBH

  Niemcy

 9. SERVIPACKING SAC (PISCOS LABLANCO)

  Peru

 10. CRAFTED SPIRITS DISTILLERS

  Irlandia