• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nakrycia stołowe nierdzewne

Wyniki dla

Nakrycia stołowe nierdzewne - Import eksport

 1. ETERNUM

  Belgia

  ETERNUM jest belgijskim przedsiębiorstwem, utworzonym w 1924 roku i wyspecjalizowanym w kreacji, produkcji i sprzedaży sztućców oraz artykułów stołowych ze stali nierdzewnej. Dzięki naszej sieci dystrybutorów i lokalnych agentów jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, a 80% naszej sprzedaży idzie na eksport. Nasza główna siedziba znajduje się w Gembloux (Belgia). Znajduje się tam też nasza belgijska jednostka produkcyjna oraz magazyn na 3000 palet. Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla konsumentów jak i dla obiektów HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie). Oferujemy kolekcję ponad 50-u modeli sztućców i ponad 150 artykułów stołowych ze stali nierdzewnej lub posrebrzanych ze stali nierdzewnej. Fabryki w Belgii i Chinach. Oferujemy również najwyższej klasy artykuły dla dużych hoteli, hoteli pięciogwiazdkowych oraz sztućce dla restauracji z gwiazdkami.

 2. EUROASIA SA

  Włochy

  Firma EUROASIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 3. CASA MANDARINA

  Hiszpania

  Firma CASA MANDARINA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach dodatki meblowe. Ma siedzibę w Ribadeo, Hiszpania.

 4. MA-INOX

  Maroko

  Firma MA-INOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Sale, Maroko.

 5. TONER S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma TONER S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Nakrycia stołowe nierdzewne, Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Kucie i wygniatanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Nakrycia stołowe nierdzewne, i Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Moravska Trebova, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STORIA

  Białoruś

  Firma STORIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 2. YONCA LINES EV GEREÇLERI VE TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma YONCA LINES EV GEREÇLERI VE TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach szybkowar, imbryczki do herbaty, i miska do kuskusa. Ma siedzibę w Kahramanmaras, Turcja.

 3. OJSC KRASNY METALLIST

  Białoruś

  Firma OJSC KRASNY METALLIST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 4. APPLICATIONS INDUSTRIELLES COMMERCIALES ET SERVICES

  Francja

  Firma APPLICATIONS INDUSTRIELLES COMMERCIALES ET SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal surowa. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, Nakrycia stołowe nierdzewne, i screws. Ma siedzibę w Guignecourt, Francja.

 5. SITONG INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SITONG INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Yangjiang, Chiny.

 1. HEIDEN ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Firma HEIDEN ELECTRONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do wykonywania prób i testów, Przyrządy i instrumenty naukowe, Zegarmistrzostwo, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Przyrządy i instrumenty naukowe, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Pürgen, Niemcy.

 2. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Łyżki, widelce i noże, Nakrycia stołowe nierdzewne, kuchnie przemysłowe, stainless steels, Łyżki, widelce i noże, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FESCER

  Turcja

  Firma FESCER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, przedmioty kuchenne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SEVEN SEAS GLOBAL

  Niemcy

  Firma SEVEN SEAS GLOBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 3. AD HORECA

  Rumunia

  Firma AD HORECA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach wyroby nożownicze, i porcelana. Ma siedzibę w Cluj Napoca, Rumunia.

 4. BELO INOX, SA.

  Portugalia

  Firma BELO INOX, SA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, sztućce dla hoteli, i Noże do użytku domowego. Ma siedzibę w Guimaraes, Portugalia.

 5. TRADE TACKLERS

  Pakistan

  Firma TRADE TACKLERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach nóż myśliwski, i akcesoria myśliwskie myśliwy. Ma siedzibę w Lahore, Pakistan.

 6. ORFEVRERIE DE LA TOUR

  Francja

  Firma ORFEVRERIE DE LA TOUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, Sztućce stołowe, nakrycia, Nakrycia stołowe nierdzewne, Sztućce stołowe, i spoons. Ma siedzibę w Sourdeval, Francja.

 7. XIAMEN EUROAMOY TABLEWARE CO., LTD.

  Chiny

  Firma XIAMEN EUROAMOY TABLEWARE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Xiamen Fujian, Chiny.

 8. ALEXANDRIA METAL WORKS

  Egypt

  Firma ALEXANDRIA METAL WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach sztućce ZE STALI NIERDZEWNEJ, i przedmioty stołowe. Ma siedzibę w Alexnadria, Egypt.

 1. JIEYANG IDEAL METAL PRODUCTS CO., LTD.

  Chiny

  Firma JIEYANG IDEAL METAL PRODUCTS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach sztućce ZE STALI NIERDZEWNEJ. Ma siedzibę w Jieyang City,guangdong Province, Chiny.

 2. POKERPOOL OY

  Finlandia

  Firma POKERPOOL OY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach pokój dzienny, i electric air conditioning and convector heating. Ma siedzibę w Hamina, Finlandia.

 3. BYOZBY

  Turcja

  Firma BYOZBY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. NINGBO BOLEX CUTLERY INC.

  Chiny

  Firma NINGBO BOLEX CUTLERY INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach noże profesjonalne, i zaopatrzenie dla restauracji. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 5. YANGJIANG KASUIT HARDWAR PRODUCTS CO.,LED

  Chiny

  Firma YANGJIANG KASUIT HARDWAR PRODUCTS CO.,LED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Przybory kuchenne - noże. Ma siedzibę w Yangjiang, Chiny.

 6. MAYGE

  Chiny

  Firma MAYGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. KORDUN-ALATI D.O.O.

  Chorwacja

  Firma KORDUN-ALATI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nakrycia stołowe nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Narzędzia ręczne niezasilane, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Karlovac, Chorwacja.

 8. STEFI SARL

  Francja

  Firma STEFI SARL, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, Rury z metali kolorowych, Nakrycia stołowe nierdzewne, i Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Châteaubernard, Francja.

 9. YLTEC

  Francja

  Firma YLTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Joigny, Francja.

 10. VAN GEENEN B.V.

  Holandia

  Firma VAN GEENEN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztućce stołowe. Jest również obecna w dziedzinach Nakrycia stołowe nierdzewne, i Nakrycia stołowe nierdzewne. Ma siedzibę w Rijssen, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo