• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny

Wyniki dla

Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny - Import eksport

 1. IGOS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IGOS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. CTM-DO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CTM-DO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach 3-D digitiser systems (holometry), 3D scanning service, kontrola promieniami, i materials testing. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. IKS-FILES DIGITAL DATA SERVICES FELIKS KELEK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IKS-FILES DIGITAL DATA SERVICES FELIKS KELEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Obertshausen, Niemcy.

 4. KAHLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAHLE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. CHEM MASTER

  Polska

  ChemMaster to interaktywny kurs chemii kompleksowo przygotowujący uczniów szkół licealnych do egzaminu maturalnego. Cały kurs prowadzony jest przez doświadczoną korepetytorkę Sonię Radosz, która zawodowo zajmuje się korepetycjami od 2013 roku. Tak duże doświadczenie pozwoliło na opracowanie własnego systemu nauczania, skupiającego się na najważniejszych zagadnieniach. Pani Sonia doskonale zna standardy jakimi kieruje się komisja egzaminacyjna podczas oceniania egzaminów. Specjalny materiał dydaktyczny skupia się zarówno na teorii jak i na praktyce. Materiał obejmuje autorskie notatki, schematy, wyjaśnienia oraz zadania. Kurs chemii odbywa się w formie webinarów, prowadzony na żywo. Dostępne są trzy rodzaje: kompleksowy kurs chemii od podstaw, kompleksowy kurs maturalny z chemii - zaawansowany oraz kursy chemii dla klas 7 i 8 szkół podstawowych. Na każdych zajęciach Pani Sonia dokładnie omawia materiał i przerabia zadania z uczniami. Efektem uczestnictwa w kursach Chem Master są świetnie napisane matury oraz dostanie się na wymarzone studia medyczne w Polsce oraz zagranicą. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kursami i zapisów!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PAM/EVENTS VERANSTALTUNGSGESELL. MBH

  Niemcy

  Firma PAM/EVENTS VERANSTALTUNGSGESELL. MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach technical fittings for events, produkcja spektakli i animacji, audio - video - lightning, i transmisje wideo na żywo. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. SECURITAS GMBH DOCUMENT SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma SECURITAS GMBH DOCUMENT SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 3. MESSTECHNIK MÖLLER

  Niemcy

  Firma MESSTECHNIK MÖLLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Geisa, Niemcy.

 4. CIU CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma CIU CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 5. EMD - ELEKTRONISCHE- U. MIKROFILM- DOKUMENTATIONSSYTEME GES.M.B.H.

  Austria

  Firma EMD - ELEKTRONISCHE- U. MIKROFILM- DOKUMENTATIONSSYTEME GES.M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Haid, Austria.

 1. RRHD GMBH FÜR MODELL- UND FORMENBAU

  Szwajcaria

  Firma RRHD GMBH FÜR MODELL- UND FORMENBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Kleindöttingen, Szwajcaria.

 2. GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach dyktafony, i elektronika. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 1. OMNIVEO

  Hiszpania

  Firma OMNIVEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Rivas-Vaciamadrid, Hiszpania.

 2. 8MM-DVD MEDIENSERVICE

  Niemcy

  Firma 8MM-DVD MEDIENSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 3. ACCIÓN DRONE

  Hiszpania

  Firma ACCIÓN DRONE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Pozuelo De Alarcon, Hiszpania.

 4. VOISTORE

  Korea Południowa

  Firma VOISTORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach systemy i urządzenia do rejestracji dźwięku, usługi z zakresu rejestracji danych, służba rejestracji, i nagrania dźwiekowe. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

 5. VIDEA D.O.O.

  Słowenia

  Firma VIDEA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja i realizacja reklamowych nagrań audio i wideo. Jest również obecna w dziedzinach Wideoprodukcja, Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny, Akcesoria do audio i wideo, Kinematografia, TV, wideo - produkcja i dystrybucja, Wideoprodukcja, Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny, Akcesoria do audio i wideo, i Kinematografia, TV, wideo - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Škofja Loka, Słowenia.

 6. SINAR PHOTOGRAPHY AG

  Szwajcaria

  Firma SINAR PHOTOGRAPHY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aparaty fotograficzne. Jest również obecna w dziedzinach Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny, obiektywy dużego formatu, i Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 7. A.R.C.U.S. GESELLSCHAFT FÜR ELEKTRONISCHE ARCHIVIERUNG MBH

  Niemcy

  Firma A.R.C.U.S. GESELLSCHAFT FÜR ELEKTRONISCHE ARCHIVIERUNG MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. COOMATEC INTELLIGENCE.,LTD.

  Chiny

  Firma COOMATEC INTELLIGENCE.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. UZEMKU BILGI TEKNOLOJILERI SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma UZEMKU BILGI TEKNOLOJILERI SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. J. POHL & M. POHL GBR

  Niemcy

  Firma J. POHL & M. POHL GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Niszczarki dokumentów. Jest również obecna w dziedzinach Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego, Doradztwo giełdowe, Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego, i Doradztwo giełdowe. Ma siedzibę w Offenbach Am Main, Niemcy.

 3. CONGRES MINUTE

  Francja

  Firma CONGRES MINUTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. MULTICAM SYSTEMS

  Francja

  Firma MULTICAM SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach nagrywanie wideo, zapisywanie slajdów na kasetach wideo, i wynajem i sprzedaż systemów do konferencji wideo. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 5. AUDIO TECHNOLOGY

  Egypt

  Firma AUDIO TECHNOLOGY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach telewizja przemysłowa, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Cairo Egypt, Egypt.

 6. RED SOUNDS

  Litwa

  Firma RED SOUNDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Siauliai, Litwa.

 7. KOCAMI KENDIME NASIL BAGLARIM

  Turcja

  Firma KOCAMI KENDIME NASIL BAGLARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. WEDDINGSPRODUCTIONS

  Hiszpania

  Firma WEDDINGSPRODUCTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach wynajem dla widowisk i wydarzeń, obsługa fotograficzna ślubów, spektakle z okazji ślubów, i fotografia. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 9. G-RECORDS

  Holandia

  Firma G-RECORDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach produkcja audiowizualna. Ma siedzibę w De Lutte, Holandia.

 10. ASVIDEO

  Hiszpania

  Firma ASVIDEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach systemy audiowizualne, i profesjonalne systemy wideo. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo