• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nadwozia do autokarów - budowa

Wyniki dla

Nadwozia do autokarów - budowa - Import eksport

 1. IGLOOCAR

  Polska

  Igloocar to od lat lider w branży produkcji i sprzedaży nadwozi specjalistycznych. Ponad 25 lat doświadczenia sprawia, że możemy nie tylko sprzedać nasze produkty, ale również dostosować je do indywidualnych potrzeb Klienta. W tym celu skontaktuj się z naszymi pracownikami. W naszej ofercie znajdziesz między innymi nadwozia chłodnicze, izotermiczne, lodownie, furgonowe oraz nadwozia do przewozu i dystrybucji napojów i żywności. Spełniamy każde zalecenia, dotyczące przewozu w określonych temperaturach.

 2. POLMET AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma POLMET AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja pojazdowa, Buses, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, i Klimatyzacja pojazdowa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. SIMURG FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma SIMURG FOREIGN TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, nadwozie autobusowe, Części samochodowe, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i coach refitting. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. CAN CAN AUTO

  Turcja

  Firma CAN CAN AUTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria sportowe do pojazdów silnikowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. LASER PENTA S.L.

  Hiszpania

  Firma LASER PENTA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w La Llagosta, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UGUR KAROSER SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma UGUR KAROSER SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach small buses and minibuses, nadwozie autobusowe, i minibusy. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. MINLAZREMONT

  Białoruś

  Firma MINLAZREMONT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach autokar szkolny. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 3. CARROSS' CENTER

  Belgia

  Firma CARROSS' CENTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach przyczepy, warsztaty mechaniczne naprawy pojazdów przemysłowych, i naprawa samochodów. Ma siedzibę w Blaton, Belgia.

 4. DOKTORVIP AUTO DECORATION

  Turcja

  Firma DOKTORVIP AUTO DECORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie form samochodów, transport pasażerów za pomocą minibusów, autobus szkolny, i Emergency services vehicles. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CARROSSERIE DE KEERSMAECKER

  Belgia

  Firma CARROSSERIE DE KEERSMAECKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Nadwozia do autokarów - budowa, Karoserie samochodowe - konstrukcja, izolacje cieplne dla pojazdów, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Nadwozia do autokarów - budowa, i Karoserie samochodowe - konstrukcja. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 1. BASMORAIS VENDAS NOVAS - CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA

  Portugalia

  Firma BASMORAIS VENDAS NOVAS - CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Nadwozia do autokarów - budowa, skrzynie wywrotki, i Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Vendas Novas, Portugalia.

 2. BASMORAIS - FABRICA DE CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA

  Portugalia

  Firma BASMORAIS - FABRICA DE CARROCARIAS E BASCULANTES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, skrzynie wywrotki, Nadwozia do autokarów - budowa, i Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 1. AISLAMIENTOS LA MANCHA

  Hiszpania

  Firma AISLAMIENTOS LA MANCHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 2. CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CHRISTMANN FAHRZEUGBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, Karoserie pojazdów - konstrukcja, Karoserie samochodowe - konstrukcja, Karoserie pojazdów dostawczych, Nadwozia do autokarów - budowa, Karoserie pojazdów - konstrukcja, Karoserie samochodowe - konstrukcja, i Karoserie pojazdów dostawczych. Ma siedzibę w Biedenkopf, Niemcy.

 3. CAR-BUS

  Hiszpania

  Firma CAR-BUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach minibusy. Ma siedzibę w Manresa, Hiszpania.

 4. H. GR. HÖÖTMANN GMBH

  Niemcy

  Firma H. GR. HÖÖTMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów dostawczych, Karoserie samochodowe - konstrukcja, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Karoserie pojazdów dostawczych, Karoserie samochodowe - konstrukcja, i Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Ma siedzibę w Bad Bentheim, Niemcy.

 5. C.B.E. - MATERIAIS RODOVIARIOS, LDA

  Portugalia

  Firma C.B.E. - MATERIAIS RODOVIARIOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Nadwozia do autokarów - budowa, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Rio Maior, Portugalia.

 6. INDUSTRIAS ZAMARBU SA

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS ZAMARBU SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Nadwozia do autokarów - budowa, i Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Ma siedzibę w Manzanares, Hiszpania.

 7. TRAILWAYS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRAILWAYS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 8. RABA FUTOMU GYARTO ES KFT

  Węgry

  Firma RABA FUTOMU GYARTO ES KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, i Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 1. ESSEX BODYBUILDERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ESSEX BODYBUILDERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Nadwozia do autokarów - budowa, i Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Ma siedzibę w Rayleigh, Zjednoczone Królestwo.

 2. VOKA FINANS A/S

  Dania

  Firma VOKA FINANS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów - konstrukcja, Nadwozia do autokarów - budowa, Karoserie pojazdów - konstrukcja, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Hammel, Dania.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE IZO METAL SZYDLO EUGENIUSZ SZYDLO

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE IZO METAL SZYDLO EUGENIUSZ SZYDLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodzenia i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Nadwozia do autokarów - budowa, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Kobylnica, Polska.

 4. K.PAPADOPOULOU & CO

  Grecja

  Firma K.PAPADOPOULOU & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach amortyzatory, i amortyzator pneumatyczny. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 5. ZAKLAD PRODUKCJI PRZYCZEP I NADWOZI STIM S C IRENA I STANISLAW MALECKI

  Polska

  Firma ZAKLAD PRODUKCJI PRZYCZEP I NADWOZI STIM S C IRENA I STANISLAW MALECKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Nadwozia do autokarów - budowa, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Medynia Glogowska, Polska.

 6. ROSLEV KAROSSERIFABRIK A/S

  Dania

  Firma ROSLEV KAROSSERIFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów - konstrukcja, Nadwozia do autokarów - budowa, Karoserie pojazdów - konstrukcja, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Roslev, Dania.

 7. ILESBUS AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma ILESBUS AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w BURSA, Turcja.

 8. ALPHA KARTING SAS

  Francja

  Firma ALPHA KARTING SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport automobilowy i rajdowy - wyposażenie i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Ales, Francja.

 9. BEULAS, S.A.

  Hiszpania

  Firma BEULAS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Arbucies, Hiszpania.

 10. OTOKAR OTOBUS KAROSERI SANAYI A S

  Turcja

  Firma OTOKAR OTOBUS KAROSERI SANAYI A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Nadwozia do autokarów - budowa, i Nadwozia do autokarów - budowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo