• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • naczepy do samochodów ciężarowych

Wyniki dla

Naczepy do samochodów ciężarowych - Import eksport

 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. TRUCK1 SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Truck1 to globalny rynek sprzedaży i kupna używanych pojazdów użytkowych i specjalnych, na którym można znaleźć ponad 450 marek używanych samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, ciężkich pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i części, w tym takich marek jak Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Schmitz Cargobull. Na stronie truck1.eu dostępnej w 34 językach, można znaleźć ponad 300 000 pozycji wyposażenia i pojazdów, w tym ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, samochody kempingowe, wywrotki, osprzęt do pojazdów specjalnych, nadwozia wymienne itp.

 3. FORANKRA POL SP. Z.O.O.

  Polska

  Forankra Pol specjalizuje się w systemach do mocowania i do transportu towarów w transporcie drogowym i morskim a także lotniczym. Firma produkuje i rozprowadza wyroby z taśm z tworzyw sztucznych. Dysponując własnym działem produkcyjnym Forankra Pol oferuje swoim klientom elastyczność i unikalną możliwość dostarczenia rozwiązań, i wyrobów dostosowanych do aktualnych potrzeb. Zabezpieczamy wszystko w transporcie. Systemy do mocowania ładunku na samochodach, zawiesia z tworzyw sztucznych i łańcuchy, taśmy jednorazowe, folie stretch i akcesoria, wyposażenie naczep samochodowych.

 4. ATW S.A.

  Polska

  ATW producent osi, półosi i zawieszeń mechanicznych do maszyn i przyczep rolniczych. Oferta obejmuje także osie do naczep drogowych 9 ton i 12 ton w wersji z ABS i AGS.

 5. SINAN TANKER TRAILER

  Turcja

  Firma SINAN TANKER TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody - cysterny, Naczepy do samochodów ciężarowych, przyczepy do pojazdów przemysłowych i firmowych, ciężarówki z przyczepą do transportu cementu, Samochody - cysterny, i Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DONAT TRAILER

  Turcja

  Firma DONAT TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. GT SEMI TRAILERS

  Turcja

  Firma GT SEMI TRAILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, przyczepy-cysterny, naczepy, i Wywrotki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. GT SEMI TRAILERS

  Turcja

  Firma GT SEMI TRAILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach naczepy, transport towarów, transport towarów, i wózki podnośnikowe boczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. SERIN TRAILER COMPANY

  Turcja

  Firma SERIN TRAILER COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. NPF MIDAS LTD.

  Ukraina

  Firma NPF MIDAS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, Przyczepy cysternowe, ciągniki drogowe, Produkcja zbiorników i cystern, i ciężarówki-cysterny. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 1. PETROGAZ

  Turcja

  Firma PETROGAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach piece na gaz i lpg do użytku prywatnego, i piece na gaz i lpg do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. FEMMERR SIDE LOADERS

  Turcja

  Firma FEMMERR SIDE LOADERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach przyczepy do transportu kontenerów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. CODER SAS

  Francja

  Firma CODER SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Tregueux, Francja.

 2. EMIRSAN TRAILER

  Turcja

  Firma EMIRSAN TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach ciężarówki z przyczepą do transportu cementu, skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i naczepy. Ma siedzibę w Selçuklu, Turcja.

 3. INVEPE - INDUSTRIA DE VEICULOS PESADOS, S.A.

  Portugalia

  Firma INVEPE - INDUSTRIA DE VEICULOS PESADOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Naczepy do samochodów ciężarowych, Używane pojazdy, Naczepy do samochodów ciężarowych, Używane pojazdy, i sprzedaż samochodów przemysłowych. Ma siedzibę w Rio Maior, Portugalia.

 4. FAYMONVILLE

  Belgia

  Firma FAYMONVILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach pojazdy specjalne do transportu szyb, i naczepy. Ma siedzibę w Buellingen, Belgia.

 5. OZDEMIRSAN TRAILERS

  Turcja

  Firma OZDEMIRSAN TRAILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. LOHR INDUSTRIE

  Francja

  Firma LOHR INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Tramwaje - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Hangenbieten, Francja.

 7. HEREDEDEROS DE AMOROS Y RIQUELME 2007 SL

  Hiszpania

  Firma HEREDEDEROS DE AMOROS Y RIQUELME 2007 SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Albatera, Hiszpania.

 8. BMI TRAILERS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BMI TRAILERS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach naczepy. Ma siedzibę w Dungannon, Zjednoczone Królestwo.

 1. EXPOSEMITRAILERS

  Turcja

  Firma EXPOSEMITRAILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy campingowe bagażowe. Jest również obecna w dziedzinach Naczepy do samochodów ciężarowych, zbiorniki na węglowodory, przyczepy do pojazdów przemysłowych i firmowych, Naczepy do samochodów ciężarowych, i przyczepy do transportu kontenerów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. BAF TRAILER COMPANY

  Turcja

  Firma BAF TRAILER COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach ciężarówki z przyczepą do transportu cementu, i wywrotki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. PICORENT

  Włochy

  Firma PICORENT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach wynajem miniładowarek. Ma siedzibę w Bagnolo Piemonte, Włochy.

 4. TBZ GMBH

  Niemcy

  Firma TBZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Naczepy do samochodów ciężarowych, Transport towarów w stałej temperaturze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, ciężarówka z ramieniem żurawia, i Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 5. LYMAR

  Belgia

  Firma LYMAR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach rozbiórki, kruszarki do rozbiórki, i niwelacje. Ma siedzibę w Oelegem, Belgia.

 6. ALITE

  Hiszpania

  Firma ALITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach usługi w dziedzinie opracowywania samochodów. Ma siedzibę w Villarrobledo, Hiszpania.

 7. BENALU

  Francja

  Firma BENALU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów - konstrukcja, i Karoserie pojazdów - konstrukcja. Ma siedzibę w Lievin, Francja.

 8. ÖZTREYLER A.Ş.

  Turcja

  Firma ÖZTREYLER A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach samochód-wywrotka, kontenerowce, silosy na wapno, cement i gips, i Tankers. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 9. FESAN MAKINA

  Turcja

  Firma FESAN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. BOMANTI IC VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma BOMANTI IC VE DIS TICARET LTD. STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo