• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • naczepy do samochodów ciężarowych

Wyniki dla

Naczepy do samochodów ciężarowych - Import eksport

 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

  Witryna www Open In New icon
 2. SIA TRUCK1.EU

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Truck1 to globalny rynek sprzedaży i kupna używanych pojazdów użytkowych i specjalnych, na którym można znaleźć ponad 450 marek używanych samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, ciężkich pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i części, w tym takich marek jak Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Schmitz Cargobull. Na stronie truck1.eu dostępnej w 34 językach, można znaleźć ponad 300 000 pozycji wyposażenia i pojazdów, w tym ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, samochody kempingowe, wywrotki, osprzęt do pojazdów specjalnych, nadwozia wymienne itp.

  Witryna www Open In New icon
 3. FORANKRA POL SP. Z.O.O.

  Polska

  Forankra Pol specjalizuje się w systemach do mocowania i do transportu towarów w transporcie drogowym i morskim a także lotniczym. Firma produkuje i rozprowadza wyroby z taśm z tworzyw sztucznych. Dysponując własnym działem produkcyjnym Forankra Pol oferuje swoim klientom elastyczność i unikalną możliwość dostarczenia rozwiązań, i wyrobów dostosowanych do aktualnych potrzeb. Zabezpieczamy wszystko w transporcie. Systemy do mocowania ładunku na samochodach, zawiesia z tworzyw sztucznych i łańcuchy, taśmy jednorazowe, folie stretch i akcesoria, wyposażenie naczep samochodowych.

 4. JOACHIM GAWLIK PRODUCENT NACZEP, PRZYCZEP I MECHANIKA POJAZDOWA SP. Z O.O.

  Polska

  Gawlik to niemiecka firma, która na polskim rynku od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i naprawą naczep i przyczep oraz szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników powodują, że od lat jesteśmy na rynku liderami w produkcji wysokiej jakości zabudów pojazdów, naczep i przyczep oraz pługów śnieżnych. Naszą ofertę uzupełnia własna okręgowa stacja kontroli pojazdów oraz pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych na terenie całej Europy.

 5. GT SEMI TRAILERS

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SERIN TRAILER COMPANY

  Turcja

 2. DONAT TRAILER

  Turcja

 3. COMET

  Tunezja

 4. SINAN TANKER TRAILER

  Turcja

 5. NPF MIDAS LTD.

  Ukraina

 1. CODER SAS

  Francja

 2. FEMMERR SIDE LOADERS

  Turcja

 3. PETROGAZ

  Turcja

 4. GT SEMI TRAILERS

  Turcja

 5. EMIRSAN TRAILER

  Turcja

 6. EXPOSEMITRAILERS

  Turcja

 7. OZDEMIRSAN TRAILERS

  Turcja

 8. PICORENT

  Włochy

 9. OZDEMIRSAN TRAILERS

  Turcja

 10. FAYMONVILLE

  Belgia

 1. FESAN MAKINA

  Turcja

 2. ÖZTREYLER A.Ş.

  Turcja

 3. HEREDEDEROS DE AMOROS Y RIQUELME 2007 SL

  Hiszpania

 4. BMI TRAILERS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 5. LYMAR

  Belgia

 6. BENALU

  Francja

 7. ALITE

  Hiszpania

 8. ROYEN

  Belgia

 9. SERIN TREYLER

  Turcja

 10. OZDEMIRSAN TRAILER

  Turcja