• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • myjnie owoców- warzyw i ryb

Wyniki dla

Myjnie owoców- warzyw i ryb - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. AGRI TRADIZIONE

  Włochy

  Firma AGRI TRADIZIONE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Myjnie owoców, warzyw i ryb. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Import i eksport owoców, Import i eksport winogron, Produkcja rolna, fruit and vegetable wholesaler, importerzy owoców, dystrybutor świeżych warzyw, i urządzenia i sprzęt do mycia i obierania owoców i warzyw. Ma siedzibę w Vittoria, Włochy.

 3. SAMMA SERVICE

  Włochy

  Firma SAMMA SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, urządzenia do przerobu owoców i warzyw, urządzenia i sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw, Myjnie owoców, warzyw i ryb, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, i odwilżacze dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 4. DINOX, S.L.

  Hiszpania

  DINOX S.L. to przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń przemysłowych w sektorze oczyszczania i odkażania. Dzięki naszemu doświadczeniu w procesach mycia i suszenia, oferujemy szeroką gamę maszyn bardzo konkurencyjnych, ergonomicznych i niezawodnych. Posiadamy nasz własny serwis techniczny i serwis posprzedażny. Nasz dział techniczny ciągle się rozwija i aktywnie poszukuje nowych urządzeń i zastosowań.

 5. GUIBOR INGENIERIA

  Argentyna

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OPREMA-STROJEVI D.D.

  Chorwacja

 2. COSMO SRL

  San Marino

 3. K. M. FISH MACHINERY A/S

  Dania

 4. AKTIESELSKABET SKALS MASKINFABRIK

  Dania

 5. DANORGANIC A/S

  Dania

 1. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belgia

 2. ZANEMI SL

  Hiszpania

 1. LAITRAM MACHINERY APS

  Dania

 2. METALTECK S.R.L.

  Włochy

 3. SOPACOM INDUSTRIE

  Francja

 4. GEA PROCESS ENGINEERING SP. Z O.O.

  Polska

 5. PAMONA ZOLDSEG ES DELIGYUMOLCS KFT

  Węgry

 6. CONSERVERIES PROVENCALES

  Francja

 7. BOATECH APS

  Dania

 8. TOGAN MAKINA INS. IMALAT SAN. TIC. LTD STI.

  Turcja

 1. KONUS KONEX D.O.O.

  Słowenia