• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • myjnie owoców- warzyw i ryb

Wyniki dla

Myjnie owoców- warzyw i ryb - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. AGRI TRADIZIONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AGRI TRADIZIONE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Myjnie owoców, warzyw i ryb. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Warzywa i owoce - import-eksport, Import i eksport owoców, Import i eksport winogron, Produkcja rolna, fruit and vegetable wholesaler, Warzywa i owoce - import-eksport, importerzy owoców, i dystrybutor świeżych warzyw. Ma siedzibę w Vittoria, Włochy.

 3. SAMMA SERVICE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAMMA SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, urządzenia do przerobu owoców i warzyw, urządzenia i sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw, Myjnie owoców, warzyw i ryb, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, i odwilżacze dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 4. DINOX, S.L.

  Hiszpania

  DINOX S.L. to przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń przemysłowych w sektorze oczyszczania i odkażania. Dzięki naszemu doświadczeniu w procesach mycia i suszenia, oferujemy szeroką gamę maszyn bardzo konkurencyjnych, ergonomicznych i niezawodnych. Posiadamy nasz własny serwis techniczny i serwis posprzedażny. Nasz dział techniczny ciągle się rozwija i aktywnie poszukuje nowych urządzeń i zastosowań.

 5. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belgia

  Firma CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, Myjnie owoców, warzyw i ryb, i elastyczne linie produkcyjne. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COSMO SRL

  San Marino

  Firma COSMO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Dogana Rsm, San Marino.

 2. OPREMA-STROJEVI D.D.

  Chorwacja

  Firma OPREMA-STROJEVI D.D., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Myjnie owoców, warzyw i ryb. Jest również obecna w dziedzinach Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Hrvatska, Chorwacja.

 3. KONUS KONEX D.O.O.

  Słowenia

  Firma KONUS KONEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Myjnie owoców, warzyw i ryb. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Slovenske Konjice, Słowenia.

 4. METALTECK S.R.L.

  Włochy

  Firma METALTECK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Myjnie owoców, warzyw i ryb, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Treglio, Włochy.

 5. DANORGANIC A/S

  Dania

  Firma DANORGANIC A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Soender Felding, Dania.

 1. K. M. FISH MACHINERY A/S

  Dania

  Firma K. M. FISH MACHINERY A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dybvad, Dania.

 2. SOPACOM INDUSTRIE

  Francja

  Firma SOPACOM INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Stains, Francja.

 1. AKTIESELSKABET SKALS MASKINFABRIK

  Dania

  Firma AKTIESELSKABET SKALS MASKINFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Skals, Dania.

 2. PAMONA ZOLDSEG ES DELIGYUMOLCS KFT

  Węgry

  Firma PAMONA ZOLDSEG ES DELIGYUMOLCS KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, Owoce, Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Owoce. Ma siedzibę w Debrecen, Węgry.

 3. CONSERVERIES PROVENCALES

  Francja

  Firma CONSERVERIES PROVENCALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Salernes, Francja.

 4. TOGAN MAKINA INS. IMALAT SAN. TIC. LTD STI.

  Turcja

  Firma TOGAN MAKINA INS. IMALAT SAN. TIC. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Myjnie pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. GEA PROCESS ENGINEERING SP. Z O.O.

  Polska

  Firma GEA PROCESS ENGINEERING SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, i Myjnie owoców, warzyw i ryb. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 6. ZANEMI SL

  Hiszpania

 7. BOATECH APS

  Dania

 8. LAITRAM MACHINERY APS

  Dania